בטרנט לא עובד

מציאת Betternet לא עובדת כמו שצריך או בכלל עלולה לגרור אותך לבור אפל של תסכול. אבל כש- VPN זה לא עובד בצורה אמינה, זה’זה לא רק לגבי העובדה ש בטרנט ממשיך להתנתק.


למרות שבעיות אלה יכולות להיות מעצבנות למדי ומתסכלות, האיום הגדול יותר הוא שאתה עלול להפוך לקורבן של דליפות IP או DNS. הגנה מפני דליפות לקויה ושום מתג הרג לא יכול היה להיות אסון - זה’מדוע ייתכן שההימור הטוב ביותר לפתור את קשרי הדברת והדליפה שלך הוא לחפש שירות חלופי, כלומר NordVPN.

הצטרף אלינו עכשיו כדי לגלות מדוע זה’זה לא רעיון טוב להשתמש ב- VPN החינמי או בגרסת הפרימיום של Betternet אם אתה רוצה להרגיש בטוח באינטרנט.

בטרנט לא מתחבר

betternet לא מתחבר

יתכן שהנושא העיקרי הזה לא קשור לביטחון והפרטיות המקוונים שלך, אבל בכל זאת יכול להיות מעצבן ומתסכל. גם ה- VPN בחינם של Betternet וגם השירות המובחר עלולים לסבול מבעיה זו: Betternet לא מתחבר.

אחד הנושאים העיקריים עם VPN של Betternet הוא שצי השרתים שלהם קטן מאוד. יש להם רק 17 שרתים בעשר מדינות, וזה חלק מהכיסוי הגרוע ביותר בשוק כיום. כעת, הוסיפו 38 מיליון משתמשים שמשתוקקים להתחבר לשרתים אלה, וכנראה שתוכלו כבר לראות מדוע אתם עשויים למצוא את זה בטרנט לא מתחבר אפילו לאחר מספר ניסיונות.

האמת היא שמשתמשי VPN בחינם של Windows ו- Mac יכולים להתחבר לשרתים אמריקאיים (7) כברירת מחדל. אז כשאתה מכה ב כפתור התחברות באפליקציה שלך, שרת אופטימלי נבחר עבורך באופן אוטומטי. אבל האם לדעתך 7 שרתים יכולים באמת לשרת עשרות מיליוני משתמשי VPN בחינם ללא תקלה?

כמובן שגרסת הפרימיום טוענת לספק מהירויות טובות יותר וקשרים אמינים יותר. אולם יש 17 מיקומי שרת בעשר מדינות, לא משנה כמה הם מותאמים ומוקדשים, זה לא דומה לאלפי שרתים ברחבי העולם (וזה מה שמציעים שירותי VPN מובילים)..

אז סביר להניח שיהיו לכם בעיות דומות כאשר Betternet לא מתחבר, ללא קשר לאיזו גרסה אתם משתמשים.

ל- VPN הפרמיום אולי יש פחות בעיות אבל בהחלט לא אפס.

אם אתה מבקר ב- מרכז עזרה באתר הרשמי, תגלו שהגיליונות האחרונים עדיין קשורים לכך שביתנט לא מתחברת (עם כותרות כמו “פחית’לא להתחבר” עבור כל הלקוחות העיקריים - Windows, Mac OS, Android ו- iOS). זה’זה לא סימן טוב כאשר VPNs צריכים לקבל פוסטים כאלה. זה בהחלט נושא שחוזר על עצמו ל- VPN של בטנט.

מתי שתוכל’לא להתחבר, ישנם שני דברים שאתה יכול לעשות. ראשית, אתה יכול ללחוץ על כפתור התחברות שוב ושוב, או בחר מיקום אחר (אם אתה משתמש פרימיום או ניסיון). שנית, עבור לשירות VPN אמין יותר עם צי שרתים גדול יותר המכסה יותר מכל העולם.

אבל חיבור הוא רק חלק מהבעיה - היבט נוסף של ביטרנט שאינו פועל כראוי הוא שגם אם אתה מצליח להתחבר לשרת בלי שום בעיה, סביר להניח שהחיבור שלך ייפול לעתים קרובות למדי.

לא סובלים ירידות חיבור? עבור ל- NordVPN - השירות עם צי השרתים האמין ביותר. השג את NordVPN

חיבור בטרנט יורד

betternet ממשיך להתנתק

כשמדובר בירידות החיבור של Betternet, מצאנו את זה לקוח Chrome הוא הגרוע ביותר. בעיקרון, אתה צריך להמשיך לבדוק אם התוסף פועל או לא מכיוון שלכל מה שאתה יודע, מכיוון שבטרט לא מפסיק להתנתק, יתכן שהיא בדיוק הפילה את החיבור שלך לפני כמה דקות ואתה גולש באינטרנט הכל “עירום.” זה אולי לא פשוט מעצבן או משבש, אלא גם מסוכן למדי.

מה עם סיומת Firefox, אתה שואל? ובכן, איך ננסח זאת… er… זה לא’נראה שזה לא קיים יותר. היה פעם פרוקסי שהיה כאב להתקנה וזה לא הצליח’זה אפילו לא עובד כמו שצריך, אבל אתה לא יכול למצוא אותו יותר. כל הקישורים הקשורים לאתר הרשמי שבורים. (זו הודעה לצוות המפתח לעדכון הקישורים השבורים, בבקשה!)

כמובן שאותן טיפות חיבור לא משאירות אף אחד מלקוחות אחרים של חברת בטרנט. דמיין לעצמך שאתה מנסה להזרים וידאו והוא ממשיך להקפיא או לפגר מכיוון שהחיבור שלך נופל. לחלופין, מכיוון שאתה בדיוק עומד לפגוע באותו אס עם כל הראש, חיבור האינטרנט שלך נעלם, ממש כך. די מעצבן, נכון?

מאז ל- VPN זה אין מתג להרוג, הסיכון שביטרנט ממשיך להתנתק יכול להיות מסוכן יותר ויותר. ברגע שאין מנהרת VPN ליישומים כמו הדפדפן שלך, המערכת שלך תנסה להתחבר אוטומטית כמו שהיא. במקרה זה, אתה תחבר ישירות דרך ספק שירותי האינטרנט שלך (ספק שירותי אינטרנט), וזה הדבר האחרון שאתה רוצה כשאתה ניגש לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים במדינת פריק צנזורה כמו סין. זה מסלול ישיר המקשר חזרה לכתובת הפיזית שלך ומפליל אותך בכל מה שעשית באינטרנט. אנחנו לא’גם לא אומר דברים לא חוקיים.

אם אתה פעיל פוליטי או סביבתי, או מישהו שנלחם למען נשים’זכויות בערב הסעודית, אתה צריך לשכוח משימוש ב- VPN של Betternet. כך גם לגבי האקרים ועיתונאים חוקרים - זהו כרטיס הישארות שלך מחוץ לכלא כאן.

מה אתה יכול לעשות אם Betternet ממשיך להתנתק? ובכן, אתה תמיד יכול נסה להתחבר לשרת אחר, כלומר, שנה את המיקום כדי לראות אם אתה טוב יותר. לאחר מכן, כדאי לך לבדוק מה אומר האתר הרשמי על לקוח Betternet שלך שלא מתחבר, ואפילו זה עשוי לעזור לך במקרים מסוימים. לבסוף, עדיף לעשות זאת בחר תוכנת VPN אחרת.

VPN דולף של Betternet

VPN דולף של Betternet

כבר הזכרנו את המילה האחת שאף אחד לא רוצה לשמוע כשמדברים על שירותי VPN: דליפות. נו, דליפות VPN של Betternet אינן דבר נדיר למצוא. למעשה, בדיקות מצביעות על כך ששירות זה יכול לדלוף שאילתות IPv4, IPv6 ו- DNS גם כן. מה זה אומר? בעיקרון, אם היית א “ילד רע” (או ילדה), ספק שירותי האינטרנט שלך (וכתוצאה מכך עיניים חטטניות אחרות, כמו רשויות ממשלתיות) עשויים פשוט לברר זאת.

תלוי איפה אתה גר, אלה “מעשי עוולה” לא בהכרח פירושו פעילויות מקוונות לא חוקיות כמו הורדה או שיתוף של פורנוגרפיית ילדים או סיבוב / הרצת רשת ברשת. מה אם אתה עיתונאי, עובד קשה כדי לחשוף קונספירציה ממשלתית מצערת?

אם VPtern של Betternet מדליף את שאילתות ה- IP או ה- DNS שלך, אתה יכול להימצא ונעצר. זה נשמע כמו תוכנית? לא’אני לא חושב.

לאמיתו של דבר, כעת יש לבטרט פונקצית הגנת דליפת IP, שתוכלו לבחור לאפשר להם באמצעות תפריט הגדרות. עם זאת, זה’זה לא עושה עבודה טובה אם יש עדיין דליפות, נכון? אנו צריכים להזכיר שלא כל הלקוחות דולפים באותה מידה, אך עדיין…

זו סיבה טובה להסיר את ההתקנה של VPN של Betternet מייד ולמצוא VPN אמין מוביל מוביל שיגן על עצמך במקום זאת.

בטרנט לא עובד כצפוי

מלבד כל התרחישים שהוזכרו לעיל כאשר יתכן ותמצאו שבטנרנט לא עובד, אפשר גם להיתקל בבעיות אחרות. עשינו א “זר פרחים” מבעיות בטרנט האלה רק בשבילך!

בעיות מהירות בטרנט

בטרנט לא עובד כצפוי

ראשית, בכדי שתוכלו לחוות מהירות כלשהי בכלל, עליכם להתחבר לשרת VPN. זה מבטל את המוח, נכון? עם זאת, עם VPN של Betternet, זה עשוי להיות מאתגר לפעמים.

בכל מקרה, אתה’אני אמצא הרבה תלונות של משתמשים בפורומים אודות בעיות מהירות. תוך התחשבות שמדובר בתחום יחסית יחסית, אנו ממליצים לך ללכת על העניין ניסיון פרימיום בן 7 ימים כדי לראות בעצמך כיצד Betternet עובד בשבילך. השקעה בכסף שלך לפני שתוודא שיש לך מהירויות שמישות תהיה טעות גדולה.

גם הבדיקות שלנו אינן עקביות מדי. לפעמים אנו יכולים להזרים קטעי וידאו HD בצורה חלקה מיוטיוב אפילו עם הגרסה החינמית של VPtern VPN, אך בזמנים אחרים אנו עשויים להקדיש 20 שניות רק לחכות לספק הדואר האלקטרוני שלנו’לטעון את הדף.

בעיות תמיכת Betternet

בתור התחלה, מדוע אנו מצפים ששירות VPN יעניק לנו תמיכה בצ'אט חי 24/7 בחינם? אבל אנחנו כן, נכון? ואז אנו מבקרים באתר ביתנטט ומחפשים בכל מקום… אבל… יש אין תמיכה בצ'אט חי זמין. אולי זה הגיוני - יכול להיות שיקר למדי לשרת כ 38 מיליון משתמשים? האם אי פעם חשבת על זה? לא משנה מה המקרה, שם’אין צ'אט חי, נקודה.

הטוב ביותר שתוכלו להשיג הוא כרטיס תמיכה עדיפות, שעדיין יכול לקחת חצי יום. לכן, גם אם אתה משלם $ 11.99 לחודש, אתה יכול לשכוח משירות מתאים. זהו חיסרון של ממש, במיוחד עם עד כמה ידוע לשמצה VPN של Betternet בגלל שהוא בעייתי בקשרים שלו.

בעיית בטרנט סין

בעיית סין בטרנט

ובכן, בטרנט וסין באותו משפט עשויים להיות עונש מאסר ארוך ומכוער. בדיחות בצד, אנו לא ממליצים להשתמש ב- VPN זה כדי להסוות את הפעילויות המקוונות שלך בזמן שאתה נמצא באזור מוגבל ומצונזר, כמו מעבר לחומת האש הגדולה של סין.

אתה לא צריך’לא לשקול כל אחת מהבחירות בחינם ל- VPN, למעשה. אבל זה’רצוי לדרוך בזהירות אפילו עם שירותי פרימיום. לעולם אל תיסע לסין לפני שתתחמש באפליקציית VPN אמינה ואנונימית. ואם אתם ממוקמים שם על ידי בחירת לידה, טוב, מוטב שתעשו את המחקר שלכם!

כשמדובר בקיים מדיניות אמיתית ללא יומני והרמה הגבוהה ביותר של פרטיות מקוונת, אנחנו לא עושים זאת’אני לא מאמין שבטרנט אפילו בשיחה. האם בטרנט לא פועלת בנושא מרכזי בסין? ועוד איך! דמיין שחיבור ה- VPN שלך צונח ואתה’אתה פשוט יושב שם בלי מתג להרוג. לא אידיאלי, נכון? אתה יכול להיות מזוהה, הפעילות המקוונת שלך קשורה אליך, והשאר תלוי בדמיונך.

אולי אתה רואה מכונית שחורה נעצרת בחניה ברגע שאתה מכבה את המחשב הנייד ונתק את נתב ה- WiFi שלך. כשאתה מביט בווילון שלך, התחושה מכה בך - צריך’קראתי את ההודעה שלנו בעיון רב יותר. ואז…

בעיית התשלומים של Betternet

אחרי סצינת המותחן הסינית הקטנה והדמיונית שלנו, ניצחת’אני לא מרגיש טוב יותר כשאנחנו שופכים אור על העובדה שיש אין אמצעי תשלום אנונימי (כמו cryptocururrency) זמין. לכן כשאתה רוכש VPN של Betternet, אתה יכול להשתמש רק ב- כרטיס אשראי או חיוב. זה הופך אותך לזיהוי אישי ולקישור לחשבון VPN. הידיעה שספק זה רושם נתונים מסוימים ומפרסמי צד ג 'יכולים גם כן “מרגל עליך,” יתכן שזו לא הדרך הטובה ביותר לנסות להישאר אנונימית ברשת כדי להגן על עצמך או על עבודתך.

אבטחת ביתנט & בעיות פרטיות

כמה בעיות אבטחה ופרטיות

אנחנו יכולים’אל תעזוב בלי שהחשוב מכולם, בעיות אבטחה ופרטיות של בטרט. יתכן שתוכל להימנע מבעיות משמעותיות כאשר Betternet אינו פועל כראוי. עם זאת, בעיות אבטחה ופרטיות, כגון דליפות IP ו- DNS, הם לא כאלה שאתה יכול או צריך לסבול.

ואילו שירות VPN זה משתמש OpenVPN או IKEv2 עם קידוד AES 128 או 256 סיביות, הפוטנציאל שלו לירידת קשרים והיעדר מתג להרוג הופכים אותו למסוכן למדי. למען האמת, עלינו להזכיר שוב (ושוב) כי לקוח Betternet for Android נמצא האפליקציה הרביעית המסוכנת ביותר בשוק בגלל זיהומים זדוניים אפשריים וספריות המעקב שלה (צד שלישי).

מדיניות הפרטיות די גרועה ומעורפלת לגבי מה שרשום ומה נחשב כנתונים אישיים. כמו כן לא ברור איזה סוג מידע ניתן לשתף עם צדדים שלישיים או מה צדדים אלה יכולים לרשום עליך ועל הפעילויות המקוונות שלך.

בסך הכל אנו שוקלים זאת סיכון פרטיות לשימוש ב- VPN של Betternet לכל דבר אחר מלבד הפעלת ההתקנה שלו. אנחנו יכולים רק לאחל לך בהצלחה עם זה.

פוסטים קשורים מומלצים:

ביקורת בטרנט

כיצד להשתמש ב- VPN של Betternet

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 44