AirVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט


AirVPN וגישה לאינטרנט פרטי הם שניים מספקי שירותי ה- VPN המובילים הקיימים כיום. מה משותף לשני פתרונות ה- VPN הללו והיכן הם נבדלים? חשוב מכך, שהיא הטובה יותר?

הצטרף אלינו כפי שנמצא בהשוואה זו של AirVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט. אנחנו’אסתכל על ביצועים טובים של מוצרים אלה בתחומים שונים כולל אבטחה, ביצועים, קלות שימוש ותמחור. בסוף ההשוואה הזו, אנו’אני אגיד לך איזו מהן הבחירה הטובה ביותר בהתאם לצרכים שלך.

לתת’קופץ ישר פנימה.

בטיחות ופרטיות

אם אתה’אתה מחפש שירות VPN טוב, זה’סביר להניח כי אתה רוצה להגן על פרטיותך המקוונת ולהישאר בטוח באינטרנט. אז אילו משני הפתרונות הללו טובים יותר בהקשר זה? ובכן, שניהם מציעים למעשה תכונות אבטחה הגונות. מבחינה הצפנה, AirVPN ו- PIA מציעים קידוד AES-256.

כשמדובר בפרוטוקולי מנהור, שניהם מעסיקים OpenVPN. עם זאת, PIA תומכת גם ב- IKEv2 ו- L2TP. שני השירותים כוללים מתג להרוג רשת והגנת דליפות DNS. בנוסף, AirVPN מציע שירות מבוסס Tor למי שרוצה את האבטחה הנוספת של רשת Tor.

בתחום הפרטיות, PIA אכן נותנת סיבה לדאגה’מנוהלת על ידי לונדון Trust Media, חברה מבוססת ארה"ב. ארה"ב היא חברה בקבוצת 5 העיניים במדינה וחברות בארה"ב עשויות להיות כפופות למעקב ממשלתי. בצד החיצוני, לפיה יש מדיניות קפדנית ללא כניסה.

AirVPN, לעומת זאת, ממוקם באיטליה. איטליה היא חלק מה- “14 ברית עיניים” מה שעשוי גם לגרום להשהייה מסוימת של מודעות המודעות לפרטיות. יש לה גם מדיניות ללא כניסה.

שני הפתרונות נראים תואמים באופן שווה בכל מה שקשור לביטחון ופרטיות. עם זאת, AirVPN היא אפשרות מעט טובה יותר מכיוון שהיא מציעה אבטחה טובה יותר בכל מקום ומבוססת במיקום פחות מדאיג.

מהירות וביצועים

בעוד AirVPN עשוי להיות מעט טוב יותר לביטחון ופרטיות, הוא בהחלט נופל בתחום המהירות והביצועים שכן הוא מספק מהירויות ממוצעות. AirVPN מפעילה צי שרתים קטן יחסית המונה מעל 220 לעומת למעלה מ -3,275 שרתים שמנהלת PIA ב -33 מדינות. לפיכך, PIA מציעה מהירויות מהירות יותר וביצועים אמינים יותר במקומות רבים.

עם זאת, PIA’שרתים רבים מרוכזים באירופה ובצפון אמריקה, כאשר מעטים ממוקמים באסיה, אפריקה ודרום אמריקה. כך שאם אתם גרים באזורים אלה, יתכן ותצטרכו להתמודד עם מהירויות גרועות יותר וביצועים בינוניים.

קלות שימוש ותאימות

תחום נוסף בו AirVPN לא נופל הוא קלות השימוש. זה N’זה הדבר הקשה ביותר להתקנה ולהשתמש בו, אך זה יכול להיות קשה למתחילים להפעיל אותו במכשירים שלהם.

לקוח AirVPN זמין עבור מערכת ההפעלה Windows, Linux, macOS ואפילו Chrome. עם זאת, אין אפליקציה עצמאית עבור אנדרואיד ו- iOS שמשתמשים בסמארטפונים צריכים להגדיר ידנית את OpenVPN במכשירים שלהם לפני שהם ניגשים ל- AirVPN. אין גם הרחבות דפדפן עבור אף אחד מהדפדפנים העיקריים. בצד הפלוס, ישנם לקוחות AirVPN עבור נתבי AsusWRT, Tomato ו- DD-WRT.

לעומת זאת, ל- PIA יש אפליקציות פשוטות ואלגנטיות שקל מאוד להתקין ולהשתמש בהן. יש אפליקציות בהתאמה אישית לכל הפלטפורמות הגדולות והמחשבים הניידים. אתה יכול גם להוריד תוספים ל- Chrome, Firefox ואופרה. כאשר שם’אין יישום נתב, אתה יכול להריץ PIA בנתבים על ידי ביצוע ההוראות באתר שלהם.

טרנינג ו- P2P

אם אתה’אתה מחפש שירות VPN זה’זה נהדר לסיבוב, שני הפתרונות ישמשו אותך בסדר גמור. AirVPN תומך בהעברות קבצים של P2P ומציע הורדות ללא הגבלה בשרתיהם. המהירויות נהדרות והכל פועל בצורה חלקה.

PIA מציעה גם מהירויות הגון ולא’לא מגביל את תעבורת P2P ברשת שלה. זה גם מספק שרת proxy SOCKS5 בחינם שיכול לעזור למשתמשים לחסוך רוחב פס מסוים.

נטפליקס וסין

כשמדובר בגישה לנטפליקס, AirVPN עושה עבודה ממש טובה בפתיחת חסימת Netflix במקומות גיאוגרפיים רבים. AirVPN’s ‘הופ כפול’ הגדרת ניתוב ה- DNS מאפשרת לו לעקוף את מבחר השרתים הקטן שלה שהוא ממש חכם. עם זאת, משתמשים עשויים לחוות ביצועים מעורבים עם שרתי Netflix באזורים מסוימים.

עם זאת, PIA נאבקת עם ביטול החסימה של נטפליקס במספר אזורים כולל קנדה, גרמניה, בריטניה ויפן. זה גם לא’זוהי בחירה נהדרת למשתמשים הממוקמים בסין. יש לו מעט מאוד שרתים במזרח הרחוק, וחסר פרוטוקול התגנבות לעקיפת סין’בדיקת מנות עמוקה.

לעומת זאת, AirVPN מספיק טוב לשימוש בסין, מכיוון שהוא יכול לנתב את תעבורת האינטרנט דרך יציאת TCP 443 והיא מעסיקה מנהרות והצפנה של SSL כדי להתחמק מצנזורה ממשלתית. למרות שזה חסר גם פרוטוקול התגנבות, זה’זו אפשרות טובה יותר לשימוש גם עם נטפליקס וגם עם סין.

שירות לקוחות

מאז AirVPN אינו’לא בדיוק אלוף בכל מה שקשור לנוחות השימוש, צריך שיהיו לו אפשרויות תמיכה סולידיות. אמנם הפורומים באתר מצוינים, המכילים המון טירונים מידע מועילים שעשויים להזדקק להם, אך נציגי התמיכה בלקוחות AirVPN אכן לוקחים זמן מה להשיב לשאלות שנשלחו דרך טופס יצירת הקשר שלהם ותגובותיהם יכולות להיות חמות יותר..

PIA אינה מנצחת גם בהקשר זה. אפשרויות התמיכה של הלקוחות שלהם מוגבלות למדי והאינטרנט מלא בתלונות של לקוחות PIA על תמיכה לא מגיבה ותשובות לא מועילות. שני השירותים אינם מציעים אפשרות לצ'אט חי.

תמחור

אם PIA משהו באמת הולך על זה, זה’זה שהמחירים שלו הם מהמחירים הזולים ביותר שתוכלו למצוא. תוכנית לחודש של עד 5 מכשירים עולה 6.95 דולר לחודש, אשר יורדת ל- $ 3.33 לחודש אם אתה הולך על התוכנית לשנתיים. הם מציעים ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים אך ללא ניסיון חינם.

AirVPN היא האופציה היקרה יותר מהשניים עם תוכניות שמתחילות החל מ- 2 אירו לשלושה ימים ו- 7.99 דולר לחודש. התוכנית לשנה עולה 5.14 $ לחודש. שני השירותים הם במחיר סביר מאוד עבור התכונות שהם מציעים אך PIA’המחירים ללא תחרות הופכים את זה לעסקה טובה יותר.

AirVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט - וזה טוב יותר?

לאחר שהשווה בין שני פתרונות VPN אלה במספר תחומים, זה’ברור כי שתיהן אפשרויות הגון עבור המשתמש המזדמן. אז איזה מהם עדיף? ובכן, AirVPN אכן מספק אבטחה מוצקה, סיבוב ותמיכה P2P וניתן להשתמש בהם בסין. עם זאת, הוא מאבד נקודות בתחומי קלות השימוש, תאימות, מהירות וביצועים.

PIA, לעומת זאת, אינה’האפשרות הטובה ביותר לפרטיות, נטפליקס וסין. אבל זה כן מציע אישורי אבטחה הגונים, יותר שרתים ומחירים נמוכים מאוד. למרות שלא בהרבה, PIA יוצאת לפני AirVPN והיא תהיה הבחירה הטובה יותר עבור רוב האנשים.

אם נהנית מההשוואה הזו של AirVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט, הקפד לבדוק את הביקורות שלנו על שני המוצרים המקושרים להלן.

סקירת גישה פרטית לאינטרנט

סקירה של

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − 40 =