Avast Secureline VPN לעומת TunnelBear


האינטרנט איפשר לאנשים לשתף מידע מעבר לגבולות גיאוגרפיים באמצעות מדיה חברתית, סרטונים מקוונים ופלטפורמות שיתוף וכן פלטפורמות משחק מקוונות. זה מחייב אבטחה מקוונת והגנה על כל המידע האישי והפרטי הזה. אחת הדרכים לשמור על המידע האישי שלך באינטרנט היא באמצעות רשתות וירטואליות פרטיות.

עם רשימת ה- VPN ההולכת וגדלה, היא דורשת ערנות נוספת בכדי להבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר עבור כספכם. בסקירת Avast Secureline VPN לעומת TunnelBear זו, שני השירותים הללו הולכים ראש בראש בהתבסס על מספר מאפייני מפתח. Avast Secureline מתאים ביותר למתחילים מכיוון שהוא קל מאוד לשימוש. זה שימושי גם למשתמשים שאין להם הרבה ביטחון בראש. מצד שני, VPN של TunnelBear הוא בחירה מצוינת עבור מי שעוסק יותר באנונימיות שלהם.

בטיחות ופרטיות

Avast SecureLine משתמש בהצפנה צבאית של 256 סיביות בנוסף לפרוטוקולי OpenVPN ו- IPSec. כל היציאות מוצפנות ומעניקות אבטחה נוספת לכל התעבורה שלך. עם זאת, היעדר תכונת מתג להרוג באמת מצמצם את אבטחת Avast Secureline. ביצוע מתג להרוג מבטיח שהחיבור שלך יעבור רק דרך ה- VPN שלך ומגן מפני נפילות חיבור. חסרון נוסף של Avast Secureline הוא שהוא שומר על יומני חותמת הזמן, כתובת ה- IP האמיתית שלך וכתובות ה- IP של השרתים שאליהם אתה מתחבר..

TunnelBear מציע קידוד טוב עם ההצפנה הרגילה של 256 סיביות. שירות זה תומך בפרוטוקולי VPN הבאים: OpenVPN, IKEv2 ו- IPSec. שתי תכונות אבטחה ייחודיות עם נושא נושאות מעניקות למשתמשים אבטחה מקוונת מרבית. VigilantBear פועל כמתג להרוג לעצירת כל החיבורים ברגע ששרת VPN מפיל את חיבורו. GhostBear מציע את היכולות לעקוף צנזורה כבדה.

ל- TunnelBear תכונות אבטחה טובות יותר. ללא מתג להרוג ומדיניות כניסה נכונה, VPN אינו עושה צדק למשתמשים שלו מבחינת אבטחה ופרטיות.

מהירות & ביצועים

שני שירותי ה- VPN מציעים מהירויות ממוצעות. Avast מונה רק 54 שרתים הפרוסים על פני 34 מדינות. למרות Avast Secureline רושמת מהירויות מהירות בשרתים מסוימים, הן אינן עקביות למדי. מצד שני, TunnelBear פועלת ב 20 מדינות ובכל זאת המהירויות עקביות יותר. מכאן, TunnelBear מכה את Avast בכל מה שקשור למהירות וביצועים.

קלות שימוש ותמיכה

לשני ה- VPN אין תמיכה בצ'אט חי וזה חיסרון למדי. ככל הנראה קל לשימוש Avast Secureline, הם לא ציפו לבעיה שתחייב את המשתמש לבקש עזרה ישירות. הבעיה היא של- Avast SecureLine אין תמיכת לקוחות ייעודית - רק תמיכת לקוחות כללית של Avast. זה מאפשר יעילות נמוכה.

בעוד TunnelBear נופל מאחורי ראש שוק ה- VPN מבחינת התמיכה, זה’זה עדיין טוב יותר מ- Avast SecureLine.

טרנינג ו- P2P

כשמדובר בשיתוף קבצים מעמיתים לעמית, Avast SecureLine מנצחת ניצחון נוסף. למרות שהשירות מספק מהירויות איטיות יותר בהשוואה לכלבים המובילים, TunnelBear אינו תומך בשיתוף קבצים בין עמיתים לעמית..

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות בידור אחרות

שלא כמו Avast SecureLine, TunnelBear לא עוקף את מגבלות הגיאוגרפיה של נטפליקס או ה- BBC iPlayer. לכן המנצח ברור. למען האמת, בעיות מהירות אפשריות בצד, Avast הוא VPN די טוב לסטרימינג.

כמה זה טוב לסין ולמדינות מוגבלות אחרות?

אם אתה בסין או מתכנן לנסוע למדינה, אז אתה’אשמח לשמוע את מנהרת הבר’תכונת GhostBear אמורה להעביר אותך דרך חומת האש הגדולה. באמצעותו תוכלו להסוות את תנועת האינטרנט שלכם כך שתראה כמו תנועה רגילה. אווסט לא’אני לא עובד בסין. הסינים הצליחו לחסום תקשורת עם תשתית Avast SecureLine. אם אתה פעיל שנלחם למען אנשים’זכויות בסין, TunnelBear יתאים טוב יותר לצרכי האבטחה והפרטיות שלך.

תמחור

TunnelBear מציע ארבע תוכניות תמחור:

  • תוכנית ענק לחודש: 9.99 $ לחודש
  • גריזלי, תוכנית לשנה: 59.88 $ (4.99 $ לחודש)
  • מעט: חופשי
  • צוות: 69 דולר לשנה

עם זאת, התמחור הזה נראה הוגן; לשירות אין התחייבות להחזר כספי.

Avast מציעה את התעריפים הבאים עבור התוכנית לשנה במכשירים בודדים:

  • 4.99 $ לחודש לשנה למחשב האישי
  • 4.99 דולר לחודש לשנה עבור מק
  • 1.66 דולר לחודש לשנה עבור אנדרואיד
  • 1.66 דולר לחודש עבור אייפון ואייפד

אווסט’אפשרויות שיטת התשלום מוגבלות - cryptocur מטבעות כמו ביטקוין לא נתמכים. בינתיים, TunnelBear אכן מציעה אפשרות לשלם באופן אנונימי. Avast מציעה גם תקופת ניסיון חינם למשך 7 יום למשתמשים החודשיים שלה, וגם תקופת ניסיון חינם של 60 יום למנויים השנתיים..

בסך הכל, אנו רואים את TunnelBear לעסקה טובה יותר.

מחשבות אחרונות

TunnelBear מגיח את הזוכה בהשוואה זו של Avast Secureline VPN לעומת TunnelBear. TunnelBear מספק אבטחה ופרטיות טובים יותר מאשר Avast. עבור כל שירות VPN רציני, תחום האבטחה הוא חיוני ככל שיהיה. TunnelBear הוא גם זול יחסית, מספק מהירות וביצועים טובים יותר וניתן להשתמש בו במדינות צנזורות, כמו סין.

קריאות מומלצות:

סקירת VPN של Avast Secureline

סקירת TunnelBear

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 64