מגן נקודה חמה נגד CyberGhost


כשמדובר בהשוואת תפוחים עם תפוזים, לרוב יש מנצח ברור תלוי היכן ההעדפות שלך שוכנות. תפוחים עם תפוחים, לעומת זאת, מציגים השוואה מעניינת יותר מכיוון שההבדלים המבדילים אותם מורכבים הרבה יותר.

כשאתה מחשיב את Hotspot Shield לעומת CyberGhost ככלי אפשרי להגן על עצמך ברשת, תפוחים עם תפוחים זה בדיוק מה שאתה מקבל. שני השירותים מהירים ואמינים. שתיהן פשוטות לשימוש ומגיעות עם אפליקציות ידידותיות למשתמש לשליטה בחיבור שלך, ושניהם נכנסים לנקודות מחיר דומות מאוד.

Hotspot Shield ו- CyberGhost מגיעים גם כמעט אפילו מבחינת שביעות רצון הלקוחות והמוניטין הכללי שהם מציאות טובות עבור מה שהם מספקים. עם זאת, כמה הבדלים חשובים מבדילים אותם, כמו העובדה שרק CyberGhost (מעין) עובד בסין, וזה גם מספק גישה לאתרי סטרימינג פופולריים כמו Netflix. לעומת זאת, מגן Hotspot ידוע כמי שיש לו יותר בעיות באזור זה.

כפי שסיכמנו בסקירת CyberGhost שלנו, זה לא שירות ה- VPN הטוב ביותר שיש, אבל אם אתם מחפשים את הכלים הספציפיים שהשירות מתמחה בהם אתם עשויים להיות מופתעים לטובה עם מה שיש לחברה להציע..

עם זאת, סקירת ה- Hotspot Shield שלנו מצאה כי גם ה- VPN הזה אינו תלוש. לשירות יש שרתים ברחבי העולם וכולם מהירים. בתנאי שאתה לא מחפש גישה לספריית Netflix האמריקאית מחוץ לארה"ב או מנסה לעקוף את חומת האש הגדולה של סין, Hotspot Shield מציע שירות שהוא פשוט מאוד לשימוש והוא יציב מאוד.

בדומה למוצרי אפל, Hotspot Shield ידועה ביכולתה לספק שירות יציב ואמין שמשתמשים יכולים לסמוך עליו. אז האם אתה אוהב שהתפוחים שלך יהיו בצד המתוק יותר, או שאתה אוהב שהם יהיו טרטנים? כשאתה מבין מדוע וכיצד תשתמש בחיבור ה- VPN החדש שלך, אתה’אני יכול להחליט מי מהמוצרים האלה המתאים ביותר עבורך.

האם מגן נקודה חמה ו- CyberGhost בטוחים לשימוש?

מבחינת פרוטוקולי אבטחה, Cyberghost ו- Hotspot Shield טוענים כי הם משתמשים בהצפנה רגילה מזהב בתעשייה. להניח את עצמך כשאתה מסתובב באינטרנט לא אמור’זה לא נושא, אבל אנחנו’מודאגים יותר מהבטיחות מאחורי הקלעים.

מבוסס ברומניה, שאינה חלק ממדינות העיניים 5/9/14, CyberGhost נמצאת בבעלות Kape Technologies, שכונה בעבר קרוסריידר. בתוך קהילת האבטחה המקוונת, חברה זו ידועה לשמצה ביצירת תוכנה מפוקפקת הדומה לתוכנה זדונית.

באופן דומה, ל- Hotspot Shield יש בעיות משלה עם תחזוקת המשתמשים’ סודיות. הם הואשמו “רישום חיבורים ושימוש במעקב של צד שלישי כדי להגיש פרסום ממוקד,” טענה שהם כמובן הכחישו.

מהירות & ביצועים של Hotspot Shield ו- CyberGhost

גם Hotspot Shield וגם CyberGhost הם מהירים. CyberGhost כולל יותר מ -1,000 שרתים הממוקמים בכל רחבי העולם. מספר זה מאפשר למשתמשים להתחבר לשרתים הנוחים ביותר על סמך מיקומם הפיזי. מרחקים קצרים יותר שווים לזמני טעינה מהירים יותר, כך ש- CyberGhost בהחלט מסוגלת לספק חיבורים מהירים.

המספר העצום של השרתים והמדינות המארחות פירושו גם ש- CyberGhost מאפשרת בחירה רבה יותר בכל הקשור לחיבורים ספציפיים גיאוגרפיים - דבר שחשוב לעסקים רבים.

ל- Hotspot Shield הרבה פחות שרתים (20+) ומדינות מארחות (20+) בפעולה מאשר CyberGhost (1300 + / 60 +), אך זה לא עושה זאת’נראה שזה לא מונע מהם להגיע למהירויות מהירות.
למעשה, מגן Hotspot ידוע במהירויותיו המהירות להפליא, למעט קשרים העוסקים בטרנינג.

המהירות המוגברת של Hotspot Shield היא בזכות איכות השרתים שלהם והעובדה שאין מגבלות רוחב פס.

כיצד להוריד ולהתקין מגן Hotspot ו- CyberGhost

תחילת העבודה עם אחד מהשירותים הללו היא תהליך פשוט. לשניהם מגוון אפליקציות ותוספים ההופכים את החיבור לרוח.

ל- Hotspot Shield יש אפליקציות עבור Windows, OSX, Android ו- iOS. יש להם גם תוסף Chrome שניתן להתקין אותו ברמת הדפדפן. בחר בפלטפורמה שלך והורד את הלקוח המתאים מה - “מוצרים” קטע. יש ניסיון למשך 7 ימים, כך שתוכל להתחיל להשתמש בלקוח לפני שדרוג למנוי, אם כי הם ידרשו את פרטי התשלום שלך.

ל- CyberGhost יש מוצרים זמינים לאותן פלטפורמות, אך הן מוסיפות אפליקציית לינוקס כדי לסגור את הפורטפוליו שלה. אתה’תידרש ליצור חשבון ולהירשם כמנוי לפני שתוכל להוריד את האפליקציה.

הפעל את המתקין ופעל לפי ההוראות הבאות. אתה’יינתן לי א “PUK” קוד שאתה’עלי להזין אם תשכח את הכניסה שלך.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא תחום נוסף בו מגן Hotspot ו- CyberGhost דומים למדי.

במקרה של CyberGhost, לקוחות יכולים להגיע לטק צ'אט חי בשעות העבודה (באירופה), או שהם יכולים ליצור כרטיס, שהשירות מגיב אליו במהירות רבה. באתר האינטרנט שלהם הם מציעים גם שאלות נפוצות ומדריכים שיעזרו לכם לפתור בעיות בעצמכם.

Hotspot Shield משתמש במערכת כרטיסים כקו העזרה העיקרי שלה. לאחרונה, עקב תלונות על זמני המתנה ארוכים, הם הוסיפו גם אפשרות צ'אט חי, שהיא מהירה ומועילה.

Hotspot Shield ו- CyberGhost עבור נטפליקס וטרנינג

בכל הנוגע לסיקור, Hotspot Shield תופס מושב אחורי - במיוחד עבור לקוחות המתגוררים באחת מחמש העיניים..

Hotspot Shield אמנם מאפשרת חיבורי P2P ברשתות בתשלום שלהם, אך הם ממהרים לומר לך להוריד על אחריותך בלבד. אם ה- VPN שלך אומר לך שהם לא מגנים עליך, עדיף להימנע מלעשות זאת. לעומת זאת, CyberGhost מקדישה שרתים ומהירות מסובבים להתאמה.

גישה לנטפליקס ושירותי סטרימינג פופולריים אחרים, כמו Hulu, Amazon Prime ורבים אחרים, היא לרוב מבחן אחד ש- VPN נכשלים. אנחנו יכולים להוסיף מגן Hotspot גם לרשימה זו. בעוד שהחיבור מספיק מהיר לסטרימינג, חוסמי ה- VPN המועסקים על ידי אתרי סטרימינג תופסים מגן Hotspot בכל פעם.

עם CyberGhost, אתה’יהיה לי מזל עם כ -30 אחוז מהשרתים שלהם. יש להם למעשה כמה שרתים המוקדשים לשירותי סטרימינג שונים, מה שהופך אותם למנצח הברור כאן.

תמחור

כשמדובר בעלות של Hotspot Shield ו- Cyberghost, שני השירותים מתומחרים בתחרות. באופן כללי, CyberGhost זול יותר לטווח הקצר, ו- Hotspot Shield הוא חסכוני יותר לשימוש לטווח ארוך אם תבחרו במינוי לכל החיים..

עבור סייברגוסט:

  • חודש אחד - 12.99 דולר
  • שנה אחת - 5.99 $ לחודש
  • שנתיים - 90.96 $ (3.79 $ לחודש)
  • 3 שנים - 99.00 $ (2.75 $ לחודש)

התוכניות מגיעות עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

עבור מגן נקודה חמה:

  • חודש אחד - 12.99 דולר
  • 6 חודשים - 7.99 $ לחודש
  • שנה אחת - 6.99 $ לחודש
  • 3 שנים - 2.99 דולר לחודש

פסק דין: מגן נקודה חמה או סייברגוסט?

איזה מאותם VPN מסוגלים אלה הוא המתאים ביותר עבורך? הכל מסתכם באיך אתה משתמש באינטרנט ואילו תכונות מתאימות לך ביותר.

אם אתם מחפשים אפשרות בעלות נמוכה יותר הנהדרת בחיבורי P2P, מציעה אפשרות לגשת לאתרי סטרימינג כמו Netflix, ולעיתים יכולה לעבוד בסין, CyberGhost עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר שלכם..

למי שזקוק לרוחב פס בלתי מוגבל וקשרים יציבים מאוד שנראים אמינים יותר מרבים מהשירותים האחרים בחוץ, Hotspot Shield עשוי להיות בחירה טובה יותר. Hotspot Shield מושלם למי שצריך דרך לשמור על אנונימיות תוך כדי ביצוע משימות נפוצות ויומיומיות כמו בנקאות וניהול עסק. המנוי לכל החיים במעט יותר ממאה דולר הוא גם הצעה ייחודית שזכית בה’לא תמצא בשום מקום אחר.

מבחינה תכונה, שני ספקי שירותי ה- VPN נוטים להיות בעלי יתרונות וחסרונות שעולים למדי.

עם זאת, כאשר CyberGhost אכן יש יתרון ברור הוא במהירות, תמיכת לקוחות, וסטרימינג בתוספת סיבוב. לשם כך, בהשוואה זו, אנו הולכים עם CyberGhost.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − 43 =