Cyberghost לעומת גישה פרטית לאינטרנט


ניתן למצוא CyberGhost וגישה לאינטרנט פרטי לרוב “עשרת ה- VPN המובילים” רשימות. אם אתה’אתה תוהה איזה VPN הוא הטוב ביותר, אתה’מחדש במזל כמו שאנחנו’בואו לגלות זאת על ידי השוואה בין שני השירותים הללו בין קטגוריות שונות.

אנחנו’אגלה איזה שירות יוצא בראש בתחומי האבטחה, המהירות, קלות השימוש, תמחור ותמיכה, בין היתר. בלי להוסיף יותר, בואו’מתחילים.

בטיחות ופרטיות

הזוכה: גישה פרטית לאינטרנט

במבט ראשון נראה כי CyberGhost הוא שירות VPN מאובטח באמת. תכונות האבטחה שלו כוללות הצפנת AES-256 ומתג להרוג אוטומטי. עם זאת, ל- VPN של CyberGhost היו בעבר בעיות אבטחה ופרטיות שונות. הוא גם משתמש בתעודת שורש בגירסת האנדרואיד שלה, וזה קצת מדאיג.

בנוסף, CyberGhost נמצאת בבעלות Kape Technologies (בעבר קרוסריידר), שיש לה מה שאפשר לכנות בשם “עבר אפל.” אחד מהאנשים שעומדים מאחורי החברה הזו הוא עבריין מורשע עם קישורים לפחות ל -16 חשבונות בחוץ לארץ, על פי עיתוני פנמה. להיות בבעלות קייפ פירושו גם הם’הוא נמצא תחת שיפוט בריטניה, חבר חמש עיניים ואויב של חופש מקוון.

גישה פרטית לאינטרנט מנוהלת על ידי לונדון Trust Media, חברה אמריקאית - גם היא לא נהדרת לפרטיות. בצד החיצוני, PIA אכן מציעה מדיניות מוכחת ללא כניסה ויש לה את כל מאפייני האבטחה הדרושים: הצפנת AES-128 ו- AES-256, מתג להרוג רשת ופרוקסי SOCKS5. השירות לא’אין לי דליפות DNS או IPv6 / WebRTC.

אף כי לאף אחת מהאפשרויות הללו אין את אישורי האבטחה או הפרטיות הטובים ביותר, PIA היא האופציה הטובה ביותר לרוב.

מהירות וביצועים

הזוכה: CyberGhost

כשמדובר בכיסוי שרתים, לשני ספקי ה- VPN יש אלפי שרתים ברחבי העולם. המספרים הם 3,600+ בכ -60 מדינות ו -3,275+ ב -33 מדינות עבור CyberGhost ו- PIA, בהתאמה. עם זאת, חלוקת אותם שרתים משאירה משהו לרצוי עבור PIA, שיש לה מעט מאוד שרתים באסיה, אפריקה ואפילו דרום אמריקה..

שתי הספקים מספקים מהירויות הגון בכל רחבי העולם, אך CyberGhost עושה זאת ביתר עקביות.

קלות שימוש ותאימות

הזוכה: CyberGhost

ל- CyberGhost יש לקוחות עבור Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV (Fire Stick) ו- Android TV. זה גם תומך באופן מלא ב- Linux, נתבים, מחשבי Chromebook ומציע הרחבות דפדפן עבור Firefox ו- Chrome. הגדרה ושימוש באפליקציות והתוספים הללו היא די קלה.

ל- PIA יישומים מותאמים אישית קלים לשימוש ב- Windows, macOS, Linux, iOS ו- Android. שם’נכון לעכשיו אין אפליקציית נתבים, אבל אתה יכול לקבל את השירות להפעלת נתבים. PIA מציעה גם הרחבות ל- Chrome, Firefox ואופרה.

טרנינג ו- P2P

הזוכה: גישה פרטית לאינטרנט

CyberGhost תומך בתעבורת P2P בכמה שרתים, וזה נהדר. עם זאת, PIA תומכת גם בהפרעה ומציעה גם כמה תכונות נחמדות לסיקור, כלומר, פרוקסי SOCKS5 בחינם והעברת יציאות. בנוסף, ניתן לבצע סיקור על כל שרת, ו- PIA היא גם האפשרות הבטוחה יותר והופכת אותה לטובה יותר למטרות סיבוב.

ביטול נעילת נטפליקס ופלטפורמות סטרימינג אחרות

הזוכה: CyberGhost

כשמדובר בביטול חסימת Netflix, שני ה- VPN אינם’האפשרויות הטובות ביותר שם. עם זאת, CyberGhost מאפשרת למשתמשים לגשת ל- Netflix US דרך שרתים מיוחדים. המהירויות בינוניות אך בעיקר מספיק טובות למטרה. רוב PIA’שרתי השרתים חסומים, מה שהופך את הבחירה לקויה לצפייה בנטפליקס.

הדבר נכון גם לרבים משירותי הסטרימינג האחרים לך’אני רוצה לגשת - CyberGhost היא רק האפשרות האמינה יותר.

עקיפת צנזורה בסין ובמקומות אחרים

הזוכה: CyberGhost

באשר לשימוש בסין ובמדינות מוגבלות אחרות, שוב, אף אחד מ- VPN אינו טוב. לא CyberGhost וגם PIA אין כאלה “התגנבות” פונקציה לעקיפת בדיקת מנות עמוקה, למשל. עם זאת, PIA גם לא עושה זאת’אין לי רשימת שרתים נהדרת עבור אזור אסיה, ושם נמצאים הרבה מדינות צנזורות אלה. לאור זאת, CyberGhost הוא המיעוט מבין שני הרעות.

תמיכה

הזוכה: CyberGhost

תמיכת לקוחות היא תחום נוסף בו PIA מעניקה CyberGhost זכייה קלה. ל- PIA אפשרויות תמיכה מוגבלות וחסרה אפשרות לצ'אט חי. מערכת הכרטיסים איטית, והתגובות לרוב רובוטיות ולא מועילות מאחר והאינטרנט מלא בתגובות של לקוחות לא מרוצים..

בינתיים, CyberGhost מציעה כמות נאותה של משאבי עזרה עצמית ואפשרות צ'אט חי 24/7. סוכני הצ'אט החי ממהרים להשיב ולתת תגובות מועילות. אתה יכול גם להגיש טופס בקשה באתר אם אתה זקוק לעזרה נוספת.

תמחור

הזוכה: גישה פרטית לאינטרנט

שני השירותים מציעים לשלם בקריפטו, וזה נהדר. PIA מציעה כמה מהמחירים הנמוכים ביותר שתמצאו. התוכניות מתחילות ב- $ 6.95 לחודש לתוכנית חודשית ויורדות עד ל -3.33 $ לחודש אם אתה רוכש את התוכנית לשנתיים. אתה יכול להשתמש בתוכניות אלה על עד 5 מכשירים בו זמנית. שם’אין תקופת ניסיון בחינם אך אתה מקבל אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים לכל התוכניות.

לעומת זאת, CyberGhost עולה כמעט כפול אם תקבלו תוכנית חודשית עבור $ 12.99 לחודש. עם זאת, המחיר צונח עד 2.75 $ לחודש אם אתה רוכש את התוכנית לשלוש שנים. תוכניות אלה מאפשרות שימוש על עד 7 מכשירים בו זמנית ו- CyberGhost מציעה אחריות להחזר הכסף של 45 יום (14 יום לתכנית חודשית). אתה יכול גם לנצל ניסיון ללא תשלום ליום אחד מבלי לספק מידע אישי.

בהתבסס על מחיר בלבד, אנו רואים את ה- PIA מעט טוב יותר.

Cyberghost לעומת גישה פרטית לאינטרנט - וזה טוב יותר?

בהשוואה בין שתי האפשרויות בין היבטי המפתח הללו, כאן’גזר הדין שלנו: בזמן שזה לא’אין לי את אישורי הפרטיות החזקים ביותר, CyberGhost מציע מהירויות הגון, עובד עם נטפליקס ותומך בטרנינג. אנו, אם כן, חושבים שזו אפשרות מעט טובה יותר מזו של PIA.

אם כי, אם תרצו לבצע מחקר משלכם לפני שתתחייבו לאחד משני אלה, אנו מציעים להתחיל מהסקירה CyberGhost שלנו וניתוח סקירת PIA..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 33 = 43