CyberGhost לעומת NordVPN

עדכון אחרון: 11.20.2018


אלה שניים מ- VPN המובילים הזמינים, אז שם’זה סיכוי שאתה’יש לך ספקות לגבי מי שווה את הכסף שלך (במיוחד מכיוון של- NordVPN אין עדיין משפט רשמי בחינם - עוד על כך בהמשך). ובכן אתה’הגענו למקום הנכון כי אנחנו’אני עומד לגלות.

רצינו לכתוב “גלה אחת ולתמיד,” אבל למרבה הצער, עם VPNs, זה’זה כמעט בלתי אפשרי. בעוד אנו מבססים את ההשוואה הזו על סקירת CyberGhost האחרונה שלנו ועל סקירת NordVPN - הספקים מציגים ללא הרף את התוכנות, התוכניות לתמחור ומדיניות הפרטיות שלהם. ואף אחד לא יודע מתי יופיעו כמה חדשות מזעזעות על דליפה או באג אבטחה משמעותי, שיסובבו את העניינים. אבל תן’ראה איזה מהם הוא המנצח בקרב זה של CyberGhost לעומת NordVPN - לפחות להיום.

אבטחה

תדמית

מוניטין של CyberGhost לעומת NordVPN

NordVPN הוא מעט יותר בטוח והיה לו מוניטין של VPN ללא דליפות לאורך זמן.

CyberGhost היא בדרך כלל גם בטוחה אך בעבר היו כמה דליפות. האינסטלטורים שלהם תיקנו את אלה, ובכל זאת הנזק המוניטין הוא קבוע.

ישנם סוגים רבים של דליפות, אך החשובים ביותר הם דליפות DNS (כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך לומד על היסטוריית הגלישה שלך דרך שאילתות DNS) ודליפות WebRTC (כאשר כתובת ה- IP האמיתית שלך ידועה אפילו כשאתה מחובר ל- VPN). החלק העצוב הוא ש- CyberGhost התגלה על ידי comparitech.com כשיש שני סוגים של דליפות אלה. החלק העצוב עוד יותר הוא שההדלפות היו “וניל,” כלומר הם התרחשו לא לאחר שגיאה קטלנית כלשהי, אך בזמן שאתה משתמש בתוכנה בפשטות. החלק העצוב השני הוא שלא תקבלו הודעות שגיאה או כל דבר שיכול להתריע על בעיות אפשריות.

החלק הכי עצוב הוא ש- VPN CyberGhost שייך לישראלי (“חמש עיניים” שותף קבוצתי) חברת Kape Technologies, הידועה בעבר ביצירת תוכנה הדומה לתוכנה זדונית. ואחרון חביב, הבעלים מוזכר בעיתוני פנמה עם 16 חשבונות בחו"ל.

כתובת הרשמה

זה חשוב לא מכיוון שאתה יכול לחשב את הזמן שיידרש לדואר חילזון להגיע לחברה, אלא כדי לבדוק אם המדינה תהיה האחרונה שתפתח את מכתבך.

החברה שיצרה VPN CyberGhost רשומה ברומניה - מדינה שמכבדת את הפרטיות ואינה עושה זאת’זה לא שייך לקבוצת 14 העיניים. עם זאת, NordVPN זורק את הקלף הגבוה ביותר - פנמה. זו ארץ ידידותית ל- VPN עם אפס חוקים לשמירת נתונים ולא חלק מקבוצות מדינה של N-עיניים - דבר שמעט מדינות אחרות יכולות לנצח.

הצפנה ותכונות אבטחה אחרות

הצפנה ותכונות אבטחה אחרות

הן NordVPN והן CyberGhost VPN הספורט הצפוני AES-256-CBC בדרגה צבאית, המהווה צריכת יתר של יתר. הם אומרים שאם אתה מספר סוד, זה’זה כבר לא סוד. אבל אם תגיד את זה לאחד מ- VPN האלה - זה עדיין יהיה. ואל’אל תדאגי, הם האחרונים שאומרים אחד לשני.

NordVPN מציע גם תכונות אבטחה נוספות, כגון מתג להרוג, VPN כפול, Tor over VPN (שימושי רק אם הסוד שלך יצער את יציבות אחת ממדינות ה- G7), מדיניות קפדנית ללא כניסה (שמשמעותה בדרך כלל לפחות כניסה מינימלית), ושום DNS או IPv6 דולפים. גם שם’זו תכונה אחת בשם CyberSec החוסמת מודעות ותוכנות צד ג ', הפועלת כחומת אש מסוגים שונים.

ל- VPN של CyberGhost יש גם מתג להרוג, אך אינך יכול להחליף אותו, כך שבמקרה של שגיאת חיבור תעבור אוטומטית למצב לא מקוון (וזה טוב אם היית מדבר בסקייפ עם החותנים שלך ורע אם היית כותב זמן רב ו הערה מחוקרת היטב מדוע אלברט פוג'ולס חתם עם המלאכים היה מזעזע יותר מרובינסון קאנו שהלך למרינדים). VPN של CyberGhost לא’אין לי תכונה VPN כפולה, אך היא מציעה שרתי Nospy שנמצאים במרכז נתונים בבעלות החברה.

לרוע המזל עבור CyberGhost, הבעיה מתעוררת כשאתה בודק את מדיניות ללא היומנים שלהם. מסתבר שם’הוא צד שלישי בשם MixedPanel שמקבל נתונים, למרבה המזל אנונימיים, על החיבורים המוצלחים והלא מצליחים שלך. וזה’זה לא הצד השלישי האחרון שמשמש את CyberGhost - שם’עוד חבורה, החל מגשש של גוגל אנליטיקס ומסתיים בפיקסלים בפייסבוק באתר שלהם. CyberGhost לא’אין לי כלי מקומי לתמיכה בלקוחות, כך שזנדסק וזופים פועלים כמדיום בינך לבין הספק שלך.

מהירות וביצועים

מהירות וביצועים

ל- NordVPN יש יותר מ -5,000 שרתים ביותר מ 60 מדינות, בעוד של CyberGhost יש יותר מ 3,000 שרתים ב 60 מדינות בערך. אבל העומס שלהם די כבד לעומת NordVPN’ש, כך שיהיו להם יותר משתמשים בשרת. ורוב התשתיות שלהם מבוססות באירופה ובאמריקה - פירוש הדבר שהאזורים האלה יהיו הראשונים לסבול מעומס יתר. NordVPN מכסה את רוב העולם, אבל שם’זה בהחלט מקום לשיפור הפיזור בהשוואה למתחרים המובילים.

צריך לדעת כי כמות השרתים נטו אינה הגורם העיקרי בעת ביצוע בדיקת מהירות. אז אתה באמת צריך להריץ אחד בעצמך כדי לראות אם המיקום והחיבור שלך עושים כל שינוי. התוצאות שלנו הראו יתרון משמעותי לטובת NordVPN על פני VPN של CyberGhost, אך זהו מבחן מהירות וביצועים כללי. אנא המשיכו לקרוא בכדי ללמוד על המצבים שבהם אחד מהם עלול להשאיר את השני לנגוס באבק.

קלות שימוש & תמיכה

קלות שימוש אינה נושא עבור מרבית ה- VPN הטובים ביותר שקיימים. אחרת, הם פשוט לא יהיו ברשימה זו. עם זאת, יש כאלה שמרגישים בדיוק כמו שצריך, ואחרים שתרצו להסיר לאחר מספר לחיצות למרות מה שהביקורות אומרות. הדבר נכון גם לתמיכה - תמיד יהיו לך מי שכן’יש לנו חוויה שלילית ואנשים אחרים’אני אתן חמישה כוכבים אחרי כל צ'אט חי (אם חברת ה- VPN מציעה אחד כזה).

ממשק משתמש וגרסאות NordVPN

NordVPN זמין עבור חלונות, מק, אנדרואיד ו- iOS. יש תוספי גלישה של Chrome ו- Firefox, שהם בעצם פרוקסי אינטרנט מבוססי אינטרנט. VPN זה יכול לרוץ על נתב או לינוקס, אך אין יישומים מותאמים אישית לכך, הדורשים מכם תצורה מותאמת אישית רבה יותר.

לשולחן העבודה של NordVPN יש ממשק נחמד ונקי שגם קל לשימוש. מרבית ההגדרות הן אינטואיטיביות או מוסברות במשפטים קצרים, כך שאף הדיוט יכול להחליט אם תכונה זו צריכה להיות מופעלת או כבויה. מציאת שרתים היא משימה בלתי מבוטלת ותוכל ליצור רשימה של favs האישי שלך. מצאנו את אפשרות השרתים הייחודיים די מושכת - כאן תוכלו לסנן שרתים לצרכים ספציפיים, למשל. שרתי P2P.

NordVPN אנדרואיד הוא לקוח רב עוצמה עם ממשק משתמש נוח. לא אמורות להיות לך בעיות עם זה, אפילו אם כל קצות האצבעות שלך נעקץו על ידי דבורה סוערת. בעוד שחלק ממפתחי התוכנה אוהבים לצמצם את גרסת המובייל, NordVPN מציע לא רק את אותו המראה, אלא גם את אותה פונקציונליות..

למרבה הצער, בהשוואה לגרסת אנדרואיד, אפליקציית iOS גרועה יותר, עם פחות אפשרויות להתאמה אישית ותכונות אבטחה בסיסיות, שלמרבה המזל כוללות את מתג ה- kill.

ממשק משתמש וגרסאות CyberGhost

ל- VPN CyberGhost גרסאות אנדרואיד, חלונות, מק ו- iOS. בניגוד ל- NordVPN, יש לו אפליקציות מותאמות אישית עבור לינוקס, נתבים, NAS ו- Chromebook. גרסאות ה- Mac ו- Windows נראות זהות. אם להיות כנה, נראה שהראשון בטוח אפילו יותר!

שניהם VPN CyberGhost’גרסאות הנייד והשולחן העבודה שלה נראות טוב, כנראה מכיוון שהמפתחים קובעים כעת “חוויה מאוחדת בכל המכשירים” גישה. CyberGhost העלו את המשחק שלהם מאז הגרסאות הקודמות, והפכו את לקוח שלהם לאפליקציה קטנה וידידותית למשתמש באמת עם גרסת CyberGhost 7.0, הוסיפו שרתי זרימה וטרורינג מיוחדים, כמו גם ניקוי וסידור מחדש של תפריטים של הגדרות והעדפות לקבלת אינטואיטיביות יותר. וניסיון קל לשימוש.

ממשק

אם כבר מדברים על תכונות חיבור, אחת דומה ל- NordVPNs CyberSec, בעוד שאחרת גורמת לדפדפן שלך לטעון HTTPS בכל הזדמנות אפשרית. והכי חשוב, החל מגירסת 7.0.0.61 (שהורדה ב- 19 בנובמבר 2018), ל- VPN של CyberGhost עדיין יש אפשרות ל “דחיסת מידע” הנפוצה ביותר בעלויות השימוש בנתונים ניידים. NordVPN הוסרה אפשרות זו לאחר שהתגלה בעיה שניתן לדלוף נתונים דחוסים בדפדפן שאינו Chromium כאשר אתר HTTP נפתח באמצעות פרוטוקול OpenVPN, שהוא פרוטוקול ברירת המחדל עבור משתמשי Windows. זה’חלפו יותר משבועיים לאחר הידיעה על האפשרות להתקפות VORACLE כביכול, אך VPN של CyberGhost עדיין לא מטפל בנושא..

איפה CyberGhost באמת מאיר את NordVPN הוא הכרטיסייה חריגים. כאן אתה יוצר רשימת תחומים או IPs שלא ישתמשו ב- VPN. זה אומר שאתה’אוכל להוסיף כאן את מפות Google ולהתחיל לחפש את תחנת האוטובוס הקרובה ביותר ממיקומך ולא ממרכז בודפשט (חשוב כשאתה משכר בשעה 5 בבוקר). אתה’ניתן גם ליצור חיבור מהיר יותר מכיוון שהצפנה גובה את מחירו.

בסך הכל, אנו חשים כי בקרב של CyberGhost לעומת NordVPN, האחרון מנצח את קרב המשנה קלות השימוש, אך רק במעט. שני הספקים נמצאים ברשימת מיטב ה- VPN של אנדרואיד הטובים ביותר, אבל אם יש לך אייפון וכמו התכונות שיש ל- CyberGhost, יש’אין צורך לברוח ממנה מכיוון שלא תיחשף לסכנות VORACLE.

תמיכה

ל- NordVPN תמיכה 24/7 באמצעות צ'אט חי, שהוא גם מאוד מגיב ועוזר. זה’זה לא נדיר של- VPNs אחרים יהיו תומכים גם בתכונות הצ'אט, אבל NordVPN הוא כנראה אחד היעילים שבהם. ל- CyberGhost פונקציית צ'אט חיה 24/7 המתפקדת היטב - כל הסוכנים אליהם יצרנו קשר היו מנומסים, מועילים ומהירים לענות..

כמו כן, דפי העזרה של שני האתרים מתחילים בסרגל חיפוש. אהבנו את CyberGhost טוב יותר שכן התוצאות היו אינפורמטיביות יותר והראו גם לאיזו קטגוריה הם שייכים.

NordVPN לעומת CyberGhost - תמיכה

להתקדם, CyberGhost מחלקת את מדורי העזרה שלה לפי סוג העזרה - מדריכים, פותר בעיות, שאלות נפוצות, הכרזות. אנו מוצאים את זה זה קצת חופף, שכן באותה שאלה עשויה להיות תשובה בשאלות נפוצות או בהכרזה בזמן שתוכל למצוא הסבר שלב אחר שלב, במדריכים או בפותר בעיות. לכן אהבנו את NordVPN’גישות נוספות במקום בו מדורי העזרה מבוססים על נושא: תחילת העבודה, חיוב, קישוריות ומידע כללי.

החלק האחרון יכול להיות טוב יותר בשני האתרים. NordVPN מציג את חמשת השאלות המובילות, שהיא סוג של שאלות נפוצות מינימליות, אך מבלי לדעת כמה אחוז מכלל השאלות ששאלות אלו עונות, זה’קשה לדעת אם יש לזה שימוש למשתמש טיפוסי ואם יש לו השפעה על צמצום העומס בצ'אט חי. לעומת זאת, CyberGhost מספק רשימה רחבה של מדריכים שהוזמנו על ידי מערכת ההפעלה, וזה בעצם זהה ללחיצה על תמונת המדריכים למעלה. לא כדאי לדון בסעיפים הבאים כיוון שהם עמוקים מדי וחסרי מידע מכדי שניתן יהיה לשים לב אליהם.

בעינינו, קרב המשנה של התמיכה מסתיים לטובת NordVPN בגלל הצ'אט החי מעט טוב יותר מכיוון שרובנו כנראה נרצה ליצור קשר עם התמיכה האנושית תחילה במידת האפשר, ולגייס את התיק בזמן ההמתנה.

התוצאה הסופית של קלות השימוש & תמיכה בקרבות משנה

לסיום פרק זה, גם NordVPN וגם VPN CyberGhost התקיימו היטב מבחינת קלות השימוש והתמיכה. NordVPN היה נוח יותר, אבל ל- CyberGhost היו כמה תכונות ייחודיות והציעו גרסת iOS טובה. כשמדובר בעזרה, שני הצ'אטים החיים התבררו כראויים, כאשר ל- NordVPN היה יתרון קל. לכן אנו נותנים את הסיבוב הזה של המאבק CyberGhost נגד NordVPN האחרון, ככל הנראה בגלל שאנחנו לא’אין לי אייפון.

Netflix, BBC iPlayer, Hulu ופלטפורמות בידור אחרות

בקיצור, תוכלו לצפות בנטפליקס עם NordVPN. יש לה יותר מאלף שרתים בארה"ב בלבד, אז שם’סיכוי טוב לך’ניתן לגשת לתוכן. NordVPN טוב גם ל- BBC iPlayer וקודי. בסך הכל, NordVPN הוא אחד משירותי ה- VPN האנטי-גיאוגרפיים האמינים ביותר הקיימים כיום.

CyberGhost’s שרת Netflix בארה"ב לא עבד ביום הראשון של הבדיקה, אך חזר לקדמותו למחרת. תוצאות בדיקת המהירות התבררו כבינוניות - השימוש בשרתים בארה"ב, המהירויות הגבוהות ביותר היו עדיין 50% ממה שהצלחנו להגיע באמצעות NordVPN. אז בבקשה, נסה את תקופת הניסיון ללא תשלום של CyberGhost כדי לראות איך זה עובד בשבילך לפני שתעבור לגרסה בתשלום.

לדעתנו, NordVPN גונב את מופע הבידור.

טרנינג ו- P2P

בקרב CyberGhost נגד NordVPN, סבב הסיבוב הראה ששני המתמודדים באמת אורזים אגרוף. הם מציעים אבטחה מספקת למשתמשי P2P, יש להם שרתים מיוחדים לסיבוב ואינם חוסמים או מצמצמים תנועה של P2P. אבל סיבוב עם NordVPN יכול להיות טוב יותר - יש לו יותר שרתי P2P במדינות בהן החוקים אינם קפדניים מדי לגבי פעילות כזו. ייתכן שהנושא האמיתי היחיד עם סיבוב באמצעות VPN של CyberGhost הוא מהירות - שוב, הבדיקות שלנו הראו זאת’עדיף לבחור את היריב שלו רוב הזמן. זה אמור להיות בעל ההשפעה הגדולה ביותר אם אתה’התחברות מחדש מאסיה כפיזור שרתים אינה מיטבית עבור אזור זה.

אז הסיבה העיקרית לכך ש- NordVPN מקבל הנהון מאיתנו כאן היא המהירות.

סין ומדינות מוגבלות אחרות

סין ומדינות מוגבלות אחרות

VPN’יכולת התפקוד בסין קשה למדידה. NordVPN מציעה אפשרות לבחור שרתי ערפול במערכות חלונות, מק או אנדרואיד, המיועדות למדינות עם מגבלות כבדות. החיבור נוצר עם גרסה שונה של OpenVPN המסייעת להימנע מבדיקת חבילות עמוק (DPI). מהניסיון שלנו, NordVPN הוא אחד ה- VPNs הבודדים המציעים חיבורים יציבים פחות או יותר בסין ובמדינות מוגבלות אחרות כמו רוסיה, טורקיה, איראן והודו..

נראה כי CyberGhost רחוקה מהפתרון הגרוע ביותר. לשירות כלים נגד חומת האש הגדולה של סין, כמו שרתי DNS TCP ו- CyberGhost. יש לך גם אפשרות לאלץ את ה- VPN להתחבר באמצעות יציאה אקראית, מה שמקשה על החסימה או אפילו הגבלת החיבור שלך. גורמים אלה מורידים את הסיכונים הכרוכים בקניית מנוי לטווח ארוך. החיסרון האמיתי היחיד הוא ש- VPN של CyberGhost עדיין לא מצא תשובה ל- DPI.

לכן העצה שלנו היא לבחור NordVPN לפרטיות וביטחון רבה יותר, עם מהירויות טובות יותר. השתמש ב- CyberGhost VPN בסין ובמדינות מוגבלות אחרות רק אם אתה’אינך עושה דבר רגיש פוליטית.

תמחור

תמחור

לאחרונה, NordVPN העלתה את מחירן, שלמען האמת, היו מתחת לתקני התעשייה במשך זמן רב. האפשרויות הנוכחיות שלך הן:

 • $ 11.95 לחודש (תוכנית לחודש)
 • 6.99 $ לחודש (תכנית לשנה)
 • 4.99 $ לחודש (תכנית לשנתיים)

שם’זה גם מבצע מיוחד - תוכנית ל -3 שנים במחיר של $ 3.49 לחודש, אבל אנחנו לא עושים זאת’לא לכלול אותו ברשימת נקודות הכדור כמו שהוא’זה זמין רק באמצעות סניפים. כפי שאתה יכול לראות, שם’זה בונוס משמעותי עבור לקוחות נאמנים, ואנחנו ממליצים להפוך לאחד כזה אם אתה אוהב את השירות אחרי החודש הראשון.

תשלום אנונימי הוא בונוס חשוב מאוד, שלא כל VPN מציע. למזלנו, ל- NordVPN יש את זה בנוסף לאפשרויות רבות אחרות:

 • PayPal
 • כרטיסי אשראי: ויזה, מאסטרקארד, אמקס וגילוי
 • מטבעות קריפטוק: ביטקוין, אתרום, וריפל
 • אחר: Alipay, UnionPay, Giropay, WebMoney, Yandex, SOFORT ו- iDEAL

שם’זה גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום. ואם אתה’אתה עדיין לא משוכנע מספיק כדי לנסות את זה - אתה יכול למצוא משפט בן 7 ימים שאינו מפורסם בדף הבית.

מחירי ה- VPN של CyberGhost הופכים להיות נמוכים עד אבסורד אם אתה מתחייב לעסקה של 18 חודשים:

 • 12.99 $ לחודש (תוכנית לחודש)
 • 5.99 $ לחודש (תכנית לשנה)
 • 3.69 $ לחודש (תכנית לשנתיים)

כל האפשרויות מציעות את אותן התכונות, כולל התחייבות להחזר כספי של 45 יום (14 יום למנוי של חודש). זה בהחלט זול למדי עבור מוצר ברמה הגבוהה ביותר שמציע כל כך הרבה. CyberGhost מציעה גם תקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים, ולכן היא מחזיקה ביתרון משמעותי על פני NordVPN.

כשמדובר בדרכי תשלום, CyberGhost מכסה את כל מה שאתה עשוי להשתמש בו תכננת להשתמש:

 • PayPal
 • כרטיס אשראי
 • BitPay
 • אפשרויות ספציפיות למיקום אחרות.

שתי תוכניות התמחור טובות ומציעות ערבות להחזר כספי, אך בסיבוב זה של CyberGhost לעומת NordVPN, הקודמת מנצחת בזכותה’ניסיון חינם למשך 7 ימים ופשוט מחירים נהדרים.

NordVPN לעומת CyberGhost - שורה תחתונה

NordVPN מציע אבטחה ומוניטין מהשורה הראשונה ללא הקפאת מהירות מורגשת בהשוואה למתחרה. עם 4000+ שרתי ב 60+ מדינות, אתה יכול לצפות לחיבורים טובים בכל רחבי העולם. זה טוב לנטפליקס, לסיבוב ועובד בסין. התמיכה שלהם בצ'אט בשידור חי 24/7 היא מהטובות בענף. גם לאחר עליית המחירים, זה עדיין נותן הרבה דפיקות לדולר. היכן שסובל NordVPN היא אפליקציית iOS, שתזדקק לשדרוג רציני לצבא ההולך וגדל של משתמשי אייפון.

ל- VPN של CyberGhost תכונות שימושיות רבות וביטחון חזק. זה יכול לשמש עבור Netflix ושירותי סטרימינג אחרים. אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בו גם בסין, אבל המהירות הכוללת איטית מהיריבה. אם משהו ישתבש, הצ'אט החי שלהם 24/7 מוכן לעזור לך. אם זכור כמה זול CyberGhost, ייתכן שלא תחשוב פעמיים לפני שתבחר בה על פני NordVPN. עם זאת, יש כמה סוגיות בוהקות.

ל- CyberGhost היו כמה דליפות רציניות והיא בבעלות חברה ישראלית מוצלת, בעלת מוניטין של יצירת תוכנות דומות לתוכנה זדונית בעבר. בהשוואה לכל זה, ככל הנראה לא כדאי להזכיר את הממשק המבלבל.

אז הכל מסתכם בהעדפותיכם - אם אכפת לכם קודם כל מאבטחה, פרטיות ומהירות - בחרו ב- NordVPN. אם אתה רק רוצה את הדרך הזולה ביותר לצפות בנטפליקס ולעיין בתוכן שאינו זמין במדינה שלך - CyberGhost יעשה את העבודה ותבקש פחות ממה ש- NordVPN הייתה עושה. אבל אם עלינו לבחור זוכה במאבק זה ב- CyberGhost לעומת NordVPN, אנו בוחרים באחרון פה אחד.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 3