ExpressVPN לעומת NordVPN

סקירה כללית של ExpressVPN לעומת NordVPN

כל מה שנדרש זה כמה דקות של מחקר כדי להבין מהם VPNs המובילים. הרוב המכריע של אתרי הביקורת יכוון אתכם בצדק לעבר או ExpressVPN או NordVPN.
אתה בטח יודע כל כך הרבה אם אתה’בעמוד זה, אבל מה’הבא? וזו הבחירה הטובה יותר?


התשובה אמורה להיות וריאציה כלשהי של “תלוי,” אבל כולנו יודעים שלחימה זה כיף, אז בואו’אני רואה קצת דם בקרב הזה של ExpressVPN לעומת NordVPN!

אבטחה

בפינה הכחולה יש לנו את NordVPN, יליד פנמה, הממתג איזו הצפנה AES-256 בדרגה צבאית, VPN כפול, TOR מעל VPN, מדיניות קפדנית ללא כניסה וללא דליפות DNS או IPv6.

ובפינה האדומה, יש לנו ExpressVPN עם אותו הצפנת AES-256, מדיניות יעילה ללא רישום, וגם ללא דליפות.

השניים תואמים במידה שווה, אך NordVPN’תכונות אבטחה נוספות פירושן שהשופטים קולטים את הסיבוב הזה של ExpressVPN לעומת NordVPN לטובת האחרון. ה- VPN הכפול יכול לתת לך יתרון נוסף במקרים בהם הפרטיות היא בעלת חשיבות עליונה - למשל, אם אתה’מחדש עיתונאית בסין מדווחת על חדשות אנטי-ממשלתיות.

TOR over VPN (או Onion over VPN) היא תכונת אבטחה חזקה נוספת המעבירה את התעבורה המוצפנת שלך דרך רשת TOR, שימושית במיוחד אם אתה’אתה מנהיג המהפכה באיראן.

מהירות וביצועים

סיבוב שני - קרב! הן ExpressVPN והן NordVPN מתהדרים במספר עצום של שרתים, המכסים מגוון מיקומים. ל- NordVPN יש יותר מ 5500 שרתים ב 58 מדינות, ואילו ל- ExpressVPN יש 3000+ ביותר מ 90 מדינות.

בסופו של דבר, בעוד שהמספרים האלה מרשימים, הם’אינך בהכרח חד משמעי. מספר השרתים והמיקומים הוא חיוני כדי לוודא שיש לך חיבור יציב בכל רחבי העולם, והמהירות לא מסתדרת’לא ליפול בצורה דרסטית כשאתה’עובר משרת לשרת אחר.

בדיקות המהירות שלנו מראות קרב הדוק - הבדלי הביצועים בין NordVPN ו- ExpressVPN הם זניחים למדי. בסופו של דבר, ל- NordVPN יש ג'אב טוב יותר וזוכה בסיבוב הספציפי הזה.

קלות שימוש

גם ExpressVPN וגם NordVPN הם מאוד ידידותיים למשתמש וקלים לאהוב אותם. ExpressVPN הוא קצת יותר פשוט, אבל NordVPN מעניק את היד למראה טוב יותר של השניים.

יש לזה גם יתרון משמעותי נוסף - NordVPN’הכרטיסייה 'אפשרויות' מציעה אפשרויות נוספות, אך היא אינטואיטיבית מאוד בעת ובעונה אחת. עליון יפה מ- NordVPN לסיום הסיבוב השלישי של ExpressVPN לעומת NordVPN.

טרנינג ו- P2P

המהירות והביטחון הם בעלי חשיבות ראשונה עבור טורנטים, אך במקרה זה ישנם שיקולים אחרים. P2P זמין בכל מדינות ExpressVPN ורק 40+ מדינות NordVPN - אז ניצחון ברור, נכון? ובכן, לא ממש.

NordVPN מציעה P2P רק במדינות בהן החוק רופף בעניין זה; יתר על כן, הם ביצעו אופטימיזציה של מאות שרתים עבור P2P בפרט. אתה יכול לבחור אלה מהרשימה של “שרתים מיוחדים” בלקוח NordVPN.

אנו מחשבים את זה’זה תיקו!

נטפליקס ופלטפורמות בידור אחרות

המהירות אמנם חשובה עבור משתמשי Netflix, אך יש לבדוק את האמינות. בעוד ExpressVPN מנצח מעט במהירות, אמינות היא עניין אחר לגמרי.

ל- NordVPN יש מעל 1,600 שרתים בארה"ב בלבד - כמחצית ממה שיש ל- ExpressVPN בסך הכל. מכיוון שכך NordVPN היא הבחירה האמינה יותר עבור Netflix, כמו גם BBC iPlayer, Hulu, HBO, Kodi וכו '..

דון’אם לא תבינו לא נכון, ExpressVPN עדיין יכה ככל הנראה את כולם, אבל הסיבוב הזה עובר לנורד.

סין ומדינות מוגבלות אחרות

זה’קשה להתעדכן במאמצי חסימת VPN של סין והרוב המוחלט של הספקים מוותרים, למרות ששוק ה- VPN צומח ללא הרף - 100 מיליון או 14% מכלל סין’האוכלוסייה המקוונת עושה שימוש כזה או אחר.

זה’זה לא המקרה עם ExpressVPN או NordVPN. לשני השירותים רשימת שרתים הולכת וגדלה, ומקשה על ממשלת סין להתמיד. יתר על כן, הן ExpressVPN והן NordVPN כוללים שרתי ערפל (התגנבות) כדי לנצח את Deep Packet Inspection (DPI).

אחרי שאמרתי את כל זה, נראה ש- ExpressVPN עובד בצורה עקבית יותר ועם ביצועים גדולים יותר בסין. כך גם במדינות מוגבלות אחרות (גם אם לא כולן)..

מחזור 6 של ExpressVPN לעומת NordVPN מסתיים עם הזכייה לשעבר.

תאימות

גם אפליקציות ExpressVPN וגם NordVPN לכל הפלטפורמות העיקריות: Windows, Mac, Linux, Android ו- iOS. שני הלקוחות האחרונים מעוצבים היטב למסך המגע, ידידותיים למשתמש ופונקציונלי. NordVPN’גרסת לינוקס חסרה GUI, אבל זה’זה לא עניין גדול עבור משתמש לינוקס הממוצע.

עם זאת, ExpressVPN מציעה שתי אפליקציות בהתאמה אישית עבור אובונטו ופדורה, שהן כבר הרבה יותר מרוב מפתחי ה- VPN האחרים שדואגים לספק. מה שכן, ExpressVPN מציע לא רק את Chrome ואת Firefox, אלא גם את אפליקציית Safari.

ExpressVPN מנפץ את האגרוף המוגדר סביב הלקוח עם לקוח הנתב שלו, מה שמקל על המשתמשים הפחות טכניים לנצל את היתרון של ה- VPN שלהם ברמת הנתב, והשניים החשובים ביותר הם:

  1. הנתב פועל כמשפך, כך שכל המכשירים המשתמשים בתעבורה העוברים בנתב אינם סופרים במגבלת המכשירים סימולטניים.
  2. מנהור מפוצל מאפשר לך לפצל את התנועה לא לפי אפליקציה אלא באמצעות מכשיר

תמחור

זה’קל - אם אתה קונה NordVPN במשך יותר מחודש, הוא הופך להיות זול יותר מ- ExpressVPN.

מכה אכזרית, כנראה שהשופט צריך להיכנס פנימה…

ExpressVPN לעומת NordVPN - וזה טוב יותר?

קרב הטיטאנים - ExpressVPN לעומת NordVPN - מרחיק לכת. כל סחר מכה על אבטחה וביצועים, אבל NordVPN מנצח סוף סוף בזכות התכונות הכוללות והמחירים הנמוכים יותר.

זה לא’כלומר, ExpressVPN הוא רע - יש המון סיבות טובות להעדיף את זה על פני NordVPN במצבים מסוימים!

קרא את הביקורות המלאות שלנו:

סקירה של

סקירה של NordVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8