IPVanish לעומת גישה פרטית לאינטרנט


סקירה כללית

IPVanish וגישה לאינטרנט פרטי הם שניהם עשרת ה- VPN המובילים עם טיעונים תקפים בעד ונגד. אנו רואים אותם כשווים למדי בסך הכל, אך בשום אופן לא דומים. כאן’איך הם נערמים.

אבטחה & אנונימיות

לכאורה, אישורי האבטחה של IPVanish וגישה לאינטרנט פרטי דומים. לשניהם הצפנה חזקה ומציעים את פרוטוקול האבטחה OpenVPN, שניהם רשומים בארצות הברית של אמריקה, שהיא לא החבר הגדול ביותר לפרטיות על הבמה העולמית. IPVanish ו- PIA טוענים שניהם כי אין ביומנים ושניהם נבדקו בבית המשפט. כאן אנו רואים את ההבדל העיקרי בין שני ה- VPN הללו. מידע מ- IPVanish סייע בהרשעת אדם בארה"ב, ואילו מידע מ- PIA לא היה מועיל לאכיפת החוק.

אמון הוא גורם חשוב בעת הערכת האבטחה. שם’אין דרך לדעת מה קורה במרכזי נתונים אלה של VPN, לכן מצבים כמו אלה חשובים ביותר. גישה לאינטרנט פרטי היא המוצר המאובטח יותר.

מהירות & ביצועים

IPVanish ממוקם טוב יותר למהירות מאשר PIA. למרות שיש להם פחות שרתים (1,000+ לעומת 3,000+), הם פרושים על פני יותר מהעולם (60+ מדינות לעומת 30+ מדינות). משמעות הדבר היא ש- IPVanish צפוי להציע רמת ביצועים דומה במיקומים שונים. בנוסף, IPVanish מחזיקה ומנהלת את כל השרתים שלה, ומאפשרת לחברה שמאחורי ה- VPN לבצע אופטימיזציה ולהשיג יותר עם פחות. כתוצאה מכך, IPVanish הוא אחד ה- VPN המהירים ביותר בשוק ו- PIA ממוצעת במקרה הטוב.

קלות שימוש

האפליקציות של שני ה- VPN הללו שונות מאוד. שניהם פשוטים לשימוש, אם כי IPVanish עושה עבודה טובה יותר בהסבר על ההגדרות שלהם. שם’כמו כן ניתן לבחור יותר, וכך אנו יכולים לומר ש- IPVanish מעניק למשתמש יותר כוח.

מבחינת התמיכה, המנצח הוא הרבה יותר ברור. ל- IPVanish יש פונקציית צ'אט חי ואילו PIA לא עושה זאת. שם’יש גם הרבה ראיות אנקדוטיות המצביעות על התמיכה ב- PIA אינה מגיבה ונוטה לתת תשובות סטנדרטיות.

זה’s 1-1 בקרב IPVanish נגד PIA.

טרנינג ו- P2P

IPVanish וגישה לאינטרנט פרטי הן שתיהן אפשרויות נחמדות לסיבוב. אתה’אני אשיג יותר מהירות עם הראשונה, אבל היינו מרגישים יותר בטוחים עם האחרון.
ככאלה, אנו מעדיפים את ה- PIA בגין סיבוב.

נטפליקס וסין

אלה תחומים בהם אף אחד מהכלי אינו מועיל. Netflix חסם את כל השרתים בארה"ב, אז אתה’אני צריך להמשיך להסתכל.

באשר לסין, שוב, שני ה- VPNs שווים פחות או יותר ושניהם לא גדולים. זה’זה מרוץ נגד הממשלה עבור ספקי VPN בסין. ישנן הרבה שיטות שונות שהממשלה הסינית משתמשת בכדי להקשות על החיים. הם חוסמים IP-שרתים, הם DNS חוסמים מילות מפתח, הם משתמשים ב- DPI כדי להרוג סוגים מסוימים של תנועה מוצפנת וכן הלאה. גם ל- IPVanish וגם לגישה לאינטרנט פרטי היו בעיות ושניהם יעבדו באופן ספורדי. אף אחד לא זוכה בסבב ה- IPVanish לעומת PIA!

תאימות

ל- IPVanish ו- PIA יש אפליקציות מותאמות אישית לכל הפלטפורמות העיקריות (Windows, Mac, iOS, Android, Linux), אך ל- IPVanish בנוסף יש לקוח נתב, כמו גם אפליקציית Windows Phone, אפליקציית Chromebook, ואפליקציית Fire TV. זה נותן לו את הקצה באזור זה.

תמחור

גישה לאינטרנט פרטי הוא אחד ה- VPN הזולים ביותר בשוק - שם’אין כאן תחרות. אתה יכול לקבל PIA למשך חודש (6.95 $), 12 חודשים (5.99 $ לחודש מחויבים כל 12 חודשים), או 24 חודשים (3.33 $ לחודש מחויבים כל 24 חודשים). IPVanish קצת יותר יקר: חודש (10.00 $), 3 חודשים (8.99 $ לחודש מחויב כל 3 חודשים), או 12 חודשים (6.49 $ מחויב בכל 12 חודשים).

IPVanish לעומת גישה פרטית לאינטרנט - וזה טוב יותר?

קרב ה- IPVanish VS Private Access Access מסתיים ואנחנו מוכנים להכריז על הזוכה.

שתיהן בחירות תקפות, אך כאן’זה לוקח שלנו:

זה’ברור כי IPVanish הוא המוצר המלוטש יותר. למרות זאת, אנו’אני נוטה יותר לסמוך על PIA’הכבוד לפרטיות. כמו כן, זה’זה קצת יותר זול. אם אתה’אתה מחפש את ה- VPN המהיר והבטוח ביותר - ישנן אפשרויות טובות יותר בחוץ. מציאת VPN אחר הגון ב- PIA’המחיר עשוי להיות קשה יותר.

קרא את הביקורות המלאות שלנו:

סקירה של

סקירת PIA

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1