IPVanish לעומת CyberGhost

שם’זה לא יותר משעשע מאשר משחק שווה למדי, בו שני הצדדים זורקים כמה אגרופים משמעותיים לפני שנקבע פסק הדין. IPVanish לעומת CyberGhost זה רק מכיוון ששני שירותי VPN אלה חליפות חזקות שלהם, והתחרות היא ככזו די מאוזנת.


לרוע המזל, גם IPVanish וגם CyberGhost מגיעים עם עמימות מסוימת שיכולה להפוך בקלות לחסרונות רציניים, תלוי בסיבות שבגללן אתה מתכוון להשתמש ב- VPN. השוואה בין השניים נוגעת פחות לשירות טוב יותר ויותר לבחירת הרע במיעוטו. כאן’למה.

סוגיות עם אבטחה ופרטיות

מנצח: לא זה ולא זה

IPVanish ו- CyberGhost כוללים תקני הצפנה מהשורה הראשונה, הדומים לאלה של ענקיות התעשייה כמו NordVPN. שניהם מציעים הצפנת AES 256-ביט, מספר פרוטוקולי VPN, מתג להרוג והגנה מפני דליפות IP ו- DNS. כמו שרוב הספקים עושים, הם גם טוענים כי הם מקפידים על הקפדה “מדיניות ללא כניסה.” אבל עד כמה התכונות הללו יעילות במקרה של שני VPNs אלה? והאם פירושו אי-רישום-עצם פירושו אי-רישום?

עבור IPVanish, אמצעי האבטחה שלהם הם אטומים למדי ללא תקלות או דליפות. עם זאת, השירות נמצא בבעלות Mudhook Marketing (חלק מ- StackPath), הפועל מפלורידה, ארה"ב. בינתיים, ארה"ב היא ממקימי ברית חמש העיניים ומדינת מעקב עולמית מרכזית.

בהתחשב בנסיבות אלה, האם אתה באמת יכול לסמוך על IPVanish שלא תנהל יומנים? מסתבר שכדאי לך’t. רק זמן מה לאחר מכן נתפס בארה"ב פושע בעזרת מידע המאפשר זיהוי אישי המוצע על ידי IPVanish (נתונים רשומים שהם היו’לא אמור היה להיכנס). כן, במצב הספציפי הזה, זה הופך את IPVanish לגיבור. אבל הקו שבין גבורה ובגידה בבגידה במדיניות הפרטיות שלך יכול להיות מטושטש הרבה יותר.

גם התחזית לא בהירה יותר עבור CyberGhost. רק בשנה שעברה, השווה compitech.com מספר דליפות DNS ו- WebRTC מתמשכות עם לקוח Windows שלהם, ואף על פי שהאחרון נראה לכאורה מאז, קיימים עוד דאגות דחופות יותר. CyberGhost נרשם בתחילה ברומניה, מדינה שאינה חלק מברית מעקב כלשהי ולכן היא די ידידותית ל- VPN. עם זאת, השירות נרכש לאחרונה על ידי חברת קרוסריידר (Isle of Man) הרשומה (כיום מיתוג מחדש כ- Kape Technologies), שהיה מעורב בהרבה עסקאות מוצלות..

בסך הכל, בהשוואה ל- IPVanish לעומת CyberGhost, זה’חשוב לזכור כי בעוד ששני שירותי ה- VPN מתאימים לפעילות מקוונת קלה (כמו סטרימינג, משחק ולפעמים נטפליקס), איש מהם אינו מאובטח דיו ליישומים רציניים יותר (כמו עקיפת סין).’חומת אש נהדרת).

אם היינו צריכים לבחור, אנחנו’אני הולכת עם CyberGhost, אבל לא היינו עושים זאת’אל תאמין בהם בחיינו, כביכול.

מהיר לעומת מהירויות ממוצעות

מנצח: CyberGhost

CyberGhost מגיע עם צי שרתים פנטסטי של מעל 3,500 יחידות הפרוסות ביותר מ 60 מדינות ברחבי העולם. המהירות שלהם היא ככזו די הגונה. לדוגמה, תוך כדי שימוש בסייבר-גאסט, קיבלנו כ- 220 מגה-ביט לשנייה בהעלאה / העלאה בלונדון, בריטניה, 140 מגה-ביט לשנייה בניו יורק, ארה"ב, ו -80 Mbps בטוקיו, יפן.

בינתיים, IPVanish טוענת להיות אחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר שקיימים שם, אך הבדיקות שלנו הראו אחרת. בהורדה / העלאה של 160 מגה-ביט לשנייה בנוטהאם, בריטניה, 60 מגה-ביט לשנייה בניו יורק, ארה"ב, ומתחת ל -10 מגה-ביט לשנייה בטוקיו, יפן, המהירות שלהם הייתה ממוצעת במקרה הטוב.

בניסויי ה- IPVanish לעומת CyberGhost שלנו, אם כן, הניצחון היה ברור בעליל מבחינת המהירות והביצועים. לפני שתקח את המספרים האלה כמובנים מאליהם, קחי בחשבון שהם תלויים במספר עצום של גורמים שקשורים למיקום, המכשיר והפלטפורמה הספציפיים שלך. אם המהירות היא חיונית, בחר תמיד אילו בדיקות טובות יותר עבורך.

נטפליקס וסוחף

מנצח: CyberGhost

התוצאות מעורבבות בהתאמה בין IPVanish לעומת CyberGhost בכל מה שקשור לביטול החסימה והזרמת Netflix, כמו גם סיקור ושיתוף קבצים P2P. עבור מעריצי נטפליקס, IPVanish יכולה להיות אכזבה למדי, בין המהירויות הנמוכות שלה שאינן הולמות לסטרימינג לבין חבורה שלמה של שרתים שכבר חסומים.

CyberGhost היא בהחלט האלטרנטיבה הטובה יותר כאן מכיוון שהמהירויות שהם מציעים די והותר כדי להזרים את נטפליקס, והשירות, לפחות רוב הזמן, יעקוף את הפלטפורמה’של מדיניות חסימה גיאוגרפית.

המצב דומה פחות או יותר כשמדובר בטרנינג. IPVanish מציעה שרתים במיקומים אסטרטגיים לשיפור מהירויות שיתוף הקבצים של P2P, וההגנה שלהם במהלך העברות היא גם הגונה. עם זאת, אנו עדיין מעדיפים את CyberGhost, מכיוון שמהירותם המהירה יותר טובה וכלי האבטחה שלה עומדים על משתמשי P2P.

תמיכה ותמחור לקוחות

מנצח: שניהם

גם IPVanish וגם CyberGhost מציעים אפשרויות תמיכה נאותות ללקוחות, כולל שאלות נפוצות, דואר אלקטרוני ותמיכה בצ'אט חי, אך יחד עם זאת, שניהם עשויים להשתמש בשיפור נוסף. CyberGhost’אפשרות צ 'אט חי 24/7 היא בהחלט בהחלט מתקבלת על הדעת, אך לספק’האתר של האתר אינו אינטואיטיבי או אינפורמטיבי במיוחד. בינתיים, IPVanish הוסיפה רק לאחרונה תכונת תמיכה בצ'אט חי, ולקוחות דיווחו כי עבור ספק זה, תמיכה בדוא"ל מורכבת לפעמים משלל הודעות אוטומטיות..

כשאנחנו פונים לאופציות מחירים, ההשוואה IPVanish לעומת CyberGhost שוב נוטה לטובת האחרונה. אתה יכול להשיג CyberGhost תמורת סכום של $ 3.69 או $ 5.99 לחודש אם אתה מנוי לשנתיים או שנים-עשר חודשים, בהתאמה.

IPVanish, לעומת זאת, תחזיר אותך למחיר של 8.99 דולר לחודש למשך שנה. בעוד שהמחירים רק מעט נמוכים יותר עבור CyberGhost, אנו לוקחים בחשבון שהאחרון מציע התחייבות להחזר הכסף של 45 יום, בעוד שתקופת החסד ל- IPVanish היא 7 ימים בלבד..

והקודואים שלנו הולכים…

אם היינו בסין ורוצים לגשת לתוכן רגיש פוליטית, היינו סומכים על CyberGhost ולא על IPVanish בביטחון המקוון שלנו. אפשרויות הרבה יותר טובות יש בחוץ בזמן שאנחנו מדברים, והעלויות הכרוכות בכך אינן גבוהות בהרבה, במיוחד לאור הסיכונים.

עם זאת, עבור יישומים קלים, המנצח שלנו בתחרות IPVanish לעומת CyberGhost הוא בהחלט CyberGhost.

מאמצעי אבטחה הדוקים יותר למדיניות ללא אי-רישום אמינה (אם כי עדיין מעט מוצלת), מהירויות הורדה / העלאה טובות בהרבה, אפשרויות נטפליקס ואפשרויות סחף אמינות יותר, והצעת מחיר טובה יותר לטובת תועלת הכוללת, CyberGhost עולה באופן עקבי כאשר לעומת IPVanish.

ולמי שרוצה לבצע השוואה משלו תוך שימוש בקריטריונים שונים, אנו ממליצים לעשות זאת באמצעות מאמרי הביקורת CyberGhost ומאמרי הביקורת של IPVanish..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 67