IPVanish לעומת TunnelBear

IPVanish ו- TunnelBear הם שניים מפתרונות ה- VPN הפופולריים הקיימים כיום. אם אתה’החלטתם להשיג שירות VPN להגברת האבטחה וה אנונימיות ברשת, למטרות סיבוב, נטפליקס או לעקיפת צנזורה במדינות כמו סין, אתם אולי תוהים איזו משתי האפשרויות הללו היא הפיתרון הטוב יותר..


למרבה המזל, אנחנו’אני הולך להשוות בין שירותים אלה בכל התחומים החשובים. בסוף השוואה זו של IPVanish לעומת TunnelBear, אתה’אני אוכל לקבל החלטה מושכלת על כך’אני יתאים לצרכים שלך.

לתת’זה מתחיל עם ההיבט החשוב ביותר.

בטיחות ופרטיות

מנצח: שניהם

IPVanish אכן מציעה חבילה מלאה בתחום האבטחה. עם שירות VPN זה, אתה מקבל הצפנת AES-256, הגנת דליפות IP ו- DNS, שירות פרוקסי SOCKS5, ומתג להרוג. IPVanish מציעה את פרוטוקולי IKEv2 ו- L2TP / IPsec בנוסף ל- OpenVPN. הוא מציע גם מעל 40,000 כתובות IP וזה נהדר לפרטיות.

IPvanish טוענת גם שהיא מחמירה “יומני אפס” מדיניות. עם זאת המוניטין שלה בעניין זה מוכתם למדי שכן הוא סיפק לרשויות יומני מידע המאפשר זיהוי אישי בתיק פלילי, ובכך סייע בהרשעתו של חשוד. כמו כן, החברה שבבעלותה IPVanish רשומה בארה"ב, שהיא אחד המיקומים הכי פחות ידידותיים לפרטיות עבור חברות VPN..

TunnelBear, לעומת זאת, מבוסס בקנדה, מדינה של 5 עיניים ממש כמו ארה"ב. הוא נרכש על ידי מקאפי בשנת 2018 אך עדיין פועל מקנדה. בעוד ש- TunnelBear טוען כי קיימת מדיניות ללא כניסה, היא אכן שומרת על כמה יומני נתונים בסיסיים, כולל גרסת מערכת ההפעלה שלך, גרסת האפליקציה, זמן האימות ושימוש ברוחב הפס החודשי. משתמשים המודעים לפרטיות יטרידו גם את TunnelBear’השימוש ב- Gmail כאמצעי התקשורת שלו.

בצד הפלוס, TunnelBear אכן מספק את ההצפנה המוצקה AES-256 ותומך בפרוטוקולי OpenVPN, IPSec ו- IKEv2. זה אכן מציע תכונה מתג להרוג מתויג “VigilantBear” ונושאים דובי דומה “GhostBear” תכונה מספקת ערפול תנועה.

בסך הכל, TunnelBear וגם IPVanish מספקים בתחום האבטחה אך משאירים כמה דברים לבחירה בכל הנוגע לפרטיות. שתי האפשרויות נראות כאן בהתאמה אחידה כך שאנחנו’אני אקרא לסיבוב זה תיקו.

מהירות וביצועים

מנצח: IPVanish

כשמדובר במהירות, שני שירותי ה- VPN טוענים שהם אלופים. אבל האם הם כן? ובכן, IPvanish מציעה כמה מהירויות הורדה מוצקות אך מהירויות העלאה נעות בין ממוצע לנמוך. TunnelBear עושה את ההפך עם מהירויות העלאה מהירות ומהירות הורדה ממוצעת עד מתחת לממוצע.

ל- IPVanish יש למעלה מ -1,100 שרתים ביותר מ -60 מדינות ומנהלת את רשת השרתים שלה ללא עזרה מצד צדדים שלישיים. ל- TunnelBear יש שרתים ב- 20+ מדינות, אבל שם’אין אזכור של מספר השרתים או כתובות ה- IP באתר שלהם. בעוד ששני השירותים האלה לא עושים זאת’IPVanish הוא הביצועים הטובים ביותר במחלקה זו כדי לעמוד בדיוק בטענה שהם מציעים את המהירויות המהירות ביותר.

קלות שימוש ותאימות

מנצח: שניהם

אם אתה’אם אתה חדש ב- VPN, אתה בטח רוצה שירות עם לקוחות שקל מאוד להתקין ולהשתמש בהן. למרבה המזל, לשני פתרונות ה- VPN הללו יש אפליקציות מאוד ידידותיות למשתמש עם ממשקים פשוטים. לקוחות TunnelBear כל כך קלים לשימוש שמשתמשי הכוח עשויים להיות כבויים בגלל היעדר אפשרויות נוספות בתפריטי ההגדרות..

ל- IPVanish יש לקוחות כמעט לכל פלטפורמה פופולרית שתוכלו לחשוב עליהם. כולם תומכים ב- Windows, macOS, Ubuntu, Chrome OS, Linux, iOS, Android, Windows Phone, Amazon Firestick TV ואפילו נתבים. די מרשים.

TunnelBear תומך בפלטפורמות המיינסטרים כולל חלונות, macOS, iOS ואנדרואיד. יש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה.

טרנינג ו- P2P

מנצח: IPVanish

זה’זה קל. IPVanish היא אחת האפשרויות הטובות ביותר לניקוי ושיתוף קבצים ב- P2P בעוד TunnelBear פשוט לא עושה זאת’לא תומך בטרנינג. אם אתה’אם אתה מחפש שירות VPN למטרות סיבוב, IPVanish הוא זה שצריך ללכת אליו. המהירויות הגונות והאבטחה מספיק חזקה.

נטפליקס וסין

מנצח: לא זה ולא זה

בכל הקשור לנטפליקס, IPVanish היא בהחלט לא בחירה מצוינת מכיוון שרוב השרתים חסומים. TunnelBear הוא גם לא אידיאלי למטרה זו.

באשר לשימוש בסין, שני השירותים פשוט יכולים’לא לעקוף את סין’צנזורה. למרות שאתה יכול להגדיר ולחבר ידנית לכתובות IP של IPVanish במקום לשמות השרת שלהם, סין רשמה את רוב כתובות ה- IP שלה, מה שהופך את זה לעקיפת דרך חסרת טעם..

אם אתה’אתה נמצא בסין או שאתה רוצה לבטל את החסימה של תוכן נטפליקס, אף אחת משתי האפשרויות הללו איננה בחירה טובה. במקום זאת, אנו ממליצים לבדוק את הרשימות שלנו עם ה- VPN הטובים ביותר לסין ו- VPN הטוב ביותר עבור Netflix.

תמיכה

מנצח: IPVanish

IPVanish אכן מציעה תמיכה בצ'אט חי בנוסף לסעיף שאלות נפוצות באתר האינטרנט שלהם, בסיס ידע ותמיכה בדוא"ל. עם זאת, התשובות לשאלות של לקוחות אינן תמיד מועילות.

לעומת זאת, TunnelBear אינו מציע תמיכה בצ'אט חי. אתה מקבל גישה רק למאגר עזרה, סעיף שאלות נפוצות וכרטיסי תמיכה. זמן התגובה עבור כרטיסים אלה יכול לנוע בין מספר שעות עד 24 שעות.

תמחור

מנצח: TunnelBear

אם התמחור הוא גורם חשוב מאוד עבורך, TunnelBear אכן מציעה עסקאות מתוקות יותר מהמתחרה שלה. הוא מציע תכנית חינמית שמאפשרת לך תנועה חודשית בחינם של 500MB. אם תבחר לשלם עבור השירות, המחירים יתחילו ב- $ 4.99 עבור תוכנית לחודש וירדו ל- $ 9.99 לחודש אם תבחר בתכנית לשנה. אין הכספים להחזר כספי לאף אחת מהתוכניות.

IPVanish מתחיל ב- $ 10.00 לחודש לתכנית של חודש ואילו התוכנית השנתית מסתכמת ב 8.99 $ לחודש. אתה מקבל אחריות להחזר הכסף למשך 7 יום לכל התוכניות ותוכל להשתמש בעד 10 מכשירים בו זמנית עם תוכנית יחידה.

IPVanish לעומת TunnelBear - וזה טוב יותר?

IPVanish לעומת TunnelBear - מה’פסק הדין? TunnelBear מציע תכונות אבטחה מכובדות, לקוחות קלים לשימוש ותוכניות משתלמות. עם זאת, זה’הפרטיות, התמיכה, המהירות והביצועים עשויים להיות טובים יותר. זה גם לא טוב לשימוש עם סין ונטפליקס.

IPVanish היא גם לא בחירה טובה עבור נטפליקס וסין ויש לה כמה בעיות פרטיות שעשויות לגרום למשתמשים מסוימים לעורר דאגה. עם זאת, הוא מציע אבטחה איתנה, מהירויות הגון, ביצועים סולידיים, תמיכה בטרנינג ותמיכה מרובת טפסים מרשימים במחירים סבירים. לכן, IPVanish מתגלה כזוכה בהשוואה זו של IPVanish לעומת TunnelBear.

אם אתה’אני אוהב ללמוד יותר על שירותים אלה, עיין בביקורות המלאות שלנו המקושרות למטה.

קריאות מומלצות:

ביקורת IPVanish

סקירת TunnelBear

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − = 67