NordVPN לעומת Avast SecureLine VPN


סקירה כללית של VPN NordVPN לעומת Avast SecureLine

אם לא ידעת דבר על שוק ה- VPN, אתה יכול להניח שאווסט SecureLine הוא טוב בהרבה מ- NordVPN. Avast הוא שם משק בית בביטחון מקוון ומי הם האנשים האלה NordVPN בכל מקרה? הרשו לנו לנפץ את חלומותיכם - NordVPN הוא ה- VPN הטוב או השני הטוב ביותר בשוק, ואילו Avast SecureLine ידוע אך ורק בגלל המותג..

אבל אנחנו’קדימה את עצמנו. לתת’ראה כיצד NordVPN לעומת Avast SecureLine VPN מתארגן!

אבטחה & אנונימיות

זה’זה קל: לאחד יש את אישורי האבטחה והאנונימיות החזקים ביותר בשוק ה- VPN, והשני הוא Avast SecureLine VPN. ל- NordVPN יש הצפנה חזקה וללא בעיות דליפות, מה שאומר שאין דליפות DNS, דליפות WebRTC או כל דליפות אחרות. בינתיים, ל- Avast SecureLine VPN אין רשת DNS משלהם, מה שהופך את ההגנה שלהם מפני דליפות DNS לחשודה במקצת. בנוסף, לאווסט יש גם כמה בעיות דליפת WebRTC. זה לא’אפילו לא לגעת בחבילת תכונות האבטחה - למשל, Avast VPN אין מתג להרוג, בעוד NordVPN כולל אפילו כמה תכונות בונקר באמת (כמו VPN כפול או בצל באמצעות VPN).

בקיצור, כשמדובר באבטחה, NordVPN לעומת Avast SecureLine VPN הוא די ברור!

מהירות & ביצועים

כמה נתונים סטטיסטיים גולמיים עבורך:

  • NordVPN: 5,575 שרתים ב- 60 מדינות
  • Avast SecureLine VPN: 54 שרתים ב -34 מדינות

האם אנחנו צריכים לומר יותר? כן. כן אנחנו כן.

מספר השרתים העצום אינו’לא תמיד אלפא ואומגה כמה טוב VPN יעשה במבחן מהירות. ברור של- NordVPN יש הרבה יותר משתמשים מאשר Avast SecureLine, ואם אתה מחלק אותם במספר השרתים, זה אולי שווה? לא ממש - בניגוד לכלים כמו PrivateVPN או VPN של SurfShark, לאווסט יש את היתרון והקללה להיות מותג ידוע. במילים פשוטות, זה’זה לא כל כך לא פופולרי כמו שהאיכות שלו צריכה להפוך אותו. יש לו גם טלאים חשופים יותר גדולים מכפי שעושה NordVPN, ולבסוף, ככל שיהיה מצב השרת, בדיקות מהירות מראות כי NordVPN הוא מהיר ועקבי בהרבה..

קלות שימוש

לא הרבה מה לומר כאן - גם NordVPN וגם Avast SecureLine VPN קלים לשימוש. אולי זה’קצת לא הוגן להשוות ביניהם כך, מכיוון של- NordVPN יש הרבה פונקציות קלות לשימוש, ואילו SecureLine באמת לא עושה זאת’כל כך הרבה קורה. הממשק דומה מאוד לממשק Avast Antivirus, אשר נאמני המותג יעריכו אותו. אנו חשים כי ממשק המשתמש של NordVPN פונקציונלי יותר, אך הם’בסופו של דבר קשה להשוות.

טרנינג ו- P2P

לא VPast Avure SecureLine ולא NordVPN הם צעקה רעה על סיבוב. עם זאת, NordVPN הוא גם בטוח יותר (טכנולוגית וחוקית) ומהיר יותר. ל- VPN ל- Avast אין שום DNS פרטי, יש לו כמה סוגיות דולפות והוא מבוסס בצ'כיה, שלמרות שהיא לא נוראית, היא לא פנמה.

נטפליקס וסין

זה’זה פשוט. Avast SecureLine VPN לא מבטל את חסימת Netflix US ואנחנו לא עושים זאת’תאר לעצמך שזה הולך להשתנות בקרוב. אפילו ספקי שירותי VPN גדולים בהרבה התקשו עם חסימת Netflix, כך’זה כמעט לא מפתיע שזה השיג את הטוב ביותר באווסט. לעומת זאת, NordVPN יש רשימת שרתים שהולכת וגדלה ומעולם לא היו בעיות שעברו על Netflix’ חסימה גיאוגרפית.

מה עם סין? ובכן, ראשית, אנו רוצים שירות VPN סופר מאובטח למדינה מדכאת כמו סין. שנית, כמו בנטפליקס, לא הרבה VPNs מסוגלים לעבור את חומת האש הגדולה (בכינוי חיבה). ל- NordVPN כמה טריקים יפים לשרוול כדי לוודא שהשירות שלהם בסין יהיה אמין ככל האפשר בנסיבות העניין. לדוגמה, NordVPN’s שרתים ערומים יעזרו לכם להביס את סין’בדיקת מנות עמוקה (DPI). לאווסט אין טריקים כאלה, לכן לא הצלחנו’אני לא ממליץ עליו כ- VPN אמין לסין.

תאימות

ל- Avast SecureLine VPN יש אפליקציות בהתאמה אישית לפלטפורמות העיקריות - Mac, Android, iOS ו- Windows (כולל Windows 10). ככל שאנחנו יכולים לדעת, זה’ונחשוב שזו’זה לא מספיק. ל- NordVPN יש את כל אותן היישומים בתוספת אנדרואיד TV, כמו גם הרחבות Chrome ו- Firefox. חשוב מכך, NordVPN תומך בפלטפורמות רבות אחרות באמצעות אפליקציות פרוטוקול (כגון OpenVPN).

תמחור

אחרי דרך ארוכה וכואבת מעט זו, עלינו להזכיר את המחיר. אתה’אני בטח חושב, VPN זה של Avast SecureLine חייב להיות זול בעפר. ובכן, זה לא’t. למען האמת, תלוי בפרספקטיבה שלך, זה עולה יותר מ- NordVPN.

אתה יכול לקנות Avast VPN לכל המכשירים, או לכל מכשיר מסוים. לתת’זה להשוות את מחיר כל המכשירים מכיוון ש- NordVPN לא עושה זאת’לא מציעים דילים מבוזרים. אם אתה קונה את זה לכל המכשירים, Avast SecureLine VPN יעלה לך 79 דולר לשנה, 149.99 דולר לשנתיים, או 219.99 דולר לשלוש שנים. NordVPN עומד על 83.88 דולר לשנה, 119.76 דולר לשנתיים, ותוכלו למצוא עסקה תמורת 125.64 דולר שחויבת כל שלוש שנים. אתה יכול גם להשיג אותו למשך חודש במחיר של 11.95 $. אם זה נראה לא הוגן, זה’זה בגלל שזה - NordVPN, המוצר המעולה בהרבה, יעלה לך פחות ממחצית המחיר של Avast.

כמובן שאפשרויות תמחור נוספות הן תמיד דבר טוב, אבל זה’זה לא כמו שאר העסקאות ה- VPN של SecureLine הן נהדרות.

Avast VPN לעומת NordVPN - וזה טוב יותר?

אנחנו’יש לנו מעגל מלא ועכשיו אנו יכולים לחזור ולהדגיש: NordVPN טוב יותר באופן מקיף מ- Avast SecureLine. אין שום היבט בו אנו מעדיפים את המוצר האחרון!

קרא את הביקורות המלאות שלנו:

סקירת NordVPN

סקירת VPN של Avast Secureline

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − = 3