רישום רוח לעומת גישה פרטית לאינטרנט


שירות VPN של Windscribe ללא ספק מציע ערך טוב לתכונה שלו למשתמשים בתקציב נמוך יותר. זה מספק מחיר שנתי זול עבור תכונות מצטיינות יחסית. לעומת זאת, גישה פרטית לאינטרנט יכולה להיחשב ממוצעת מבחינת התכונות והפונקציונליות שהיא מציעה בהשוואה למחיר.

למרות ש- PIA הייתה זולה יותר בהשוואה ל- VPs ב- Windscribe, השירות נופל במספר תכונות חשובות. זה אחד הגורמים בנוסף לאחרים שסקירת ה- VPN של Windscribe לעומת גישה לאינטרנט פרטית תעשה השוואה בין השניים.

קרא את הביקורות המלאות שלנו:

סקירת מינוי רוח

סקירת גישה פרטית לאינטרנט

בטיחות ופרטיות

התכונה הראשונה שאנו לוקחים בחשבון היא האבטחה והפרטיות של המשתמשים. האם Windscribe יכול ללכת על ההליכה מבחינת תכונות אבטחה או ש- PIA תעלה על דעתה?

Windscribe מספק הצפנה 256 סיביות AES בצבא, חומת אש המונעת דליפות DNS, IPv6 ו- WebRTC, ותכונת R.O.B.E.R.T שמונעת מעקב, בין היתר. זה גם תומך בהעברת יציאות כך שמשתמשים יוכלו לגשת מרחוק למערכות שלהם בצורה מאובטחת. לתוסף הדפדפן יש גם Adblocker החוסם פרסומות של צד שלישי.

גישה לאינטרנט פרטי משתמשת הן בהצפנת AES-128 סיביות והן בצפני הצפנה AES-256-bit. שם’תומך גם בפרוטוקולים של OpenVPN ו- IKEv2. תכונה של מתג הרג זמינה גם היא להגנה מפני הפרעות בחיבור.

כל אלה הם תכונות סטנדרטיות שכל ספק שירותי VPN רציני צריך לכלול בחבילה הסטנדרטית.

מפסק העסקה של PIA בכל הנוגע לפרטיות הוא המיקום שלה בארה"ב. ארצות הברית היא חלק מה- ‘חמש עיניים’ קבוצות מדינה המהוות רשת שיתוף מודיעיני חזקה. יתר על כן, בארה"ב מעקב ממשלתי הוא חיסרון משמעותי במעגלי ה- VPN. לכן, מבחינת האבטחה והפרטיות המקוונת, Windscribe עושה עבודה טובה יותר מ- PIA.

מהירות וביצועים

זהו גורם חשוב נוסף בסקירת Windscribe לעומת PIA. מהירויות הורדה והעלאה הן חלק מהיבטי ההנעה העיקריים של כל שירות VPN מצליח.

Windscribe מבין את הגורם הזה טוב מדי ולכן השקיעה ב -540 שרתים ומעלה הפרוסים ביותר מ- 55 מדינות. נראה כי המספרים האלה מספיקים כיוון שהמהירויות שלה הן מעל ענקיות כמו NordVPN, TorGuard ו- ExpressVPN.

באשר לגישה לאינטרנט פרטי, סביר להניח שמשתמשים הממוקמים באסיה, דרום אמריקה ואפריקה יחוו מהירויות איטיות יותר בהשוואה למקביליהם בצפון אמריקה ובאירופה. זה נובע מהעובדה שלשירות חלוקת שרתים לא אחידה בעולם. יותר מ- 3275 שרתים מרוכזים באירופה ובאמריקה, ושוללים מהמשתמשים האסיאתיים והאפריקאים את המהירות המהירה יותר.

עם זאת, PIA’המהיר של s עדיין טוב לשירות VPN ממוצע, אך בהשוואה ל- Windscribe, שם’עדיין יש הרבה צדק כדי ששני השירותים יתאימו זה בזה.

קלות שימוש ותמיכת לקוחות

ניתן להשתמש גם בגישה לאינטרנט פרטית וגם ב- Windscribe בפלטפורמות הבאות:

  • MacOS
  • חלונות
  • אנדרואיד
  • iOS
  • לינוקס
  • נתבים
  • תוספי דפדפן כמו Chrome, Firefox ואופרה

כשמדובר בשימושיות, Windscribe מציעה ממשק ידידותי למשתמש יותר לכל הפלטפורמות הנתמכות. לקוח שולחן העבודה מציע תכונות הגדרה מותאמות אישית שיעזרו למשתמשים להתאים את האפליקציה להתאמה לצרכים שלהם.

מבחינת התמיכה, אין’לא סוכן תמיכה ייעודי למרות שיש לו תכונת צ'אט-בוט שיכולה להתמודד עם שאילתות משתמש פחות תובעניות. ל- Windscribe יש מערכת כרטוס שבה המשתמשים יכולים להגיש כל נושא תמיכה. ברור ששני שירותי ה- VPN לא נראה שהם עשו הרבה מבחינת תמיכת הלקוחות.

טרנינג ו- P2P

Windscribe ידידותי יותר לסיקור מאשר גישה פרטית לאינטרנט בגלל המהירות שלו. ל- PIA מספר רב של שרתים מרוכזים באירופה ובאמריקה מה שהופך אותו לבלתי נוח כשמדובר במהירויות סיבוב והעברת קבצים עמיתים לעמית..

עם זאת, גישה פרטית לאינטרנט מספקת סביבת סיבוב ושיתוף קבצים מאובטחת בגלל תכונות האבטחה החזקות שלה.

עבור סקירת Windscribe לעומת גישה פרטית לגישה לאינטרנט, PIA נושאת את היום בכל הקשור לשיתוף קבצים ב- P2P.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות בידור אחרות

נטפליקס’הניסיונות לחסום חלק מתוכנו עקב בעיות מסוימות בזכויות יוצרים זה משהו שמשתמשים ב- Windscribe לא מבצעים’אני לא צריך לדאוג. הסיבה לכך היא ששירות ה- VPN מספק שרתים ייעודיים בשם WindFlix US ו- WindFlix UK שעובדים בצורה מושלמת עם Netflix. שרתים אלה אינם מצפינים את התנועה שלך, ומעניקים לך מהירויות סטרימינג גבוהות יותר. לא רק Windscribe מעניקה למשתמשים הזרמת נטפליקס איכותית, אלא שהשירות מציע גם BBC iPlayer, NBC ו- Amazon Prime.

גישה פרטית לאינטרנט, לעומת זאת, פחות מוצלחת בגבול זה מכיוון שהיא לא עושה זאת’לא בטל את החסימה של Netflix במקומות מסוימים כמו בריטניה, קנדה, יפן וגרמניה. למרות שבמדינות אחרות כמו ארה"ב והולנד, נראה כי PIA פועלת בצורה חלקה.

כתוצאה מכך, Windscribe מספקת הזדמנויות טובות יותר להזרמת נטפליקס ופלטפורמות בידור אחרות.

שורה תחתונה

אנחנו’דנו בתכונות החשובות למשתמשי VPN ושקלו את שני שירותי ה- VPN הללו על סמך היבטים אלה. האבטחה היא אחת ו- Windscribe יוצא בראש ובראשונה בגלל העובדה שיש לה מדיניות ללא כניסה. למרות היותו ממוקם בקנדה; נראה שהם שמרו על מדיניות ללא רישום.

Windscribe גם עולה על ביצועים טובים עם גישה לאינטרנט פרטי בכל הנוגע לתמיכה בנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים. בנוסף, Windscribe עדיף לשיתוף קבצים ו- P2P של קבצים.

לגבי קלות השימוש, שני שירותי ה- VPN נושאים את היום עם תמיכה במכשירים מרובי-צורות. עם זאת, לשניהם אין תמיכה בצ'אט חי ומשתמשים במערכת כרטיסים.

כתוצאה מכל הגורמים הללו, Windscribe מתגלה כבחירה הטובה יותר בין השניים.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 82