PureVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט


סקירה כללית

ל- PureVPN וגישה לאינטרנט פרטי (PIA) יש מעט דברים משותפים מלבד התכונות הייחודיות שלהם.

אבטחה מדברת, PureVPN כולל הצפנת AES-256-CBC הפועלת עם לחיצת יד RSA-2048 בנוסף למאמת Hash של SHA-1. יש לו שרתים המאפשרים אוזון כדי להציע לך הגנה נוספת מפני תוכנות זדוניות, ו- IPS או IDS. פרוטוקולי המנהור הנתמכים הם פרוטוקול Tunneling Layer (L2TP), OpenVPN, Internet Protocol Security (IPSec), Internet Key Exchange version 2 (IKEv2), ו- Secure Socket Tunneling Protocol (SSTP). רק כדי להזכיר, כברירת מחדל, PureVPN משתמש בפרוטוקול PPTP.

ל- VPN זה יש גם מנהרת פיצול, המאפשרת למשתמשים להחליט אילו אפליקציות צריכות להישאר מחוץ למנהרת ה- VPN. זה עוזר למשתמשים לחסוך רוחב פס. ל- PureVPN יש מתג להרוג, אך לפי הדיווחים הוא לקוי. בעבר היו לה גם בעיות עם דליפות DNS, IPv6 ו- IPv4, וחלק מהשרתים שלהם הם וירטואליים, מה שמדאיג כשמחפשים פרטיות ואנונימיות מוחלטת..

אבטחה

בשנת 2017 היה מקרה של ה- FBI שכלל PureVPN, ששפך קצת אור על איך VPN יכולות לרמות את “אין יומנים” או “אפס יומני” מדיניות. ה- FBI קשרה עם PureVPN לאיתור עוקב סייבר בארה"ב שהשתמש בשירות VPN. בחזית החיובית, PureVPN מציע כניסות מרובות על ידי מתן אפשרות לחיבור של עד 5 מכשירים בבת אחת. יש לו גם מהירויות קישוריות מטורפות שיעזרו להזרים תוכן באופן מקוון ולהוריד את הסרטונים והסרטים המועדפים עליכם. בידור על אף זאת, אם אתה תוהה איזו היא הטובה ביותר כאשר משווים בין PureVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט, אז תכונות האבטחה והביצוע צריכות לתת לך קו ברור ביניהם..

רשתות וירטואליות פרטיות שונות לפעמים ממה שאנחנו רואים על פני השטח - הן עוברות על הסף עם ההבטחות שלהם או שהם יכולים’לא להתנגד לסיטואציות שאינן בשליטתן. ממשלות וסוכנויות מודיעין רשאיות להכריח VPN לפעול בניגוד לרצונם של המנויים שלהם. אחרי שאמרתי את זה, עכשיו תן’עובר ל- PIA, העומדת בגישה לאינטרנט פרטי. ל- VPN יש גם הצפנות AES-256 וגם AES-128. זה דבר נהדר עבור PIA מכיוון שמשתמשים יכולים לעבור בין שני סוגי ההצפנה בהתאם לצרכים שלהם.

מהירות & ביצועים

אם אתה רוצה מהירות, AES-128 יכול לעבוד טוב מכיוון שאנחנו יודעים שככל שיש ל- VPN יותר הצפנה, כך המהירות איטית יותר. גישה פרטית לאינטרנט מעניקה למשתמשים שלה פרוטוקול מנהור חזק, שהוא OpenVPN, אך הוא כן’אני לא מספק את IKEv2 שהוא טוב יותר בגרסאות סלולריות. מבחינת אבטחה, PIA לא עושה זאת’לא לעצור שם, זה גם לוקח קילומטר נוסף לספק מתג להרוג רשת, תכונה חשובה מאוד אם אתה נשאר אנונימי כאשר אתה מקוון. זכור כי תקלה קלה בקישוריות VPN יכולה, כהרף עין, לחשוף אותך. מתג ההריגה דואג לכך על ידי הפסקת מיידית של החיבור שלך בכל פעם שהחיבור שלך ייפול. שלא כמו PureVPN’עם זאת, זה מתפקד כמתוכנן.

בעוד שדיווחים עולה כי אין כאלה’לא דליפות DNS עם PIA, היו מקרים של דליפות WebRTC, בעיה שנראתה ב- VPN רבים. משתמש’ה- IP האמיתי יכול בקלות לדלוף באמצעות הדפדפן’פונקציונליות של WebRTC. בעיקרו של דבר, אנו יכולים לומר שבאופן כללי, ה- PIA הוא ממוצע מבחינת המהירות והביצועים, תוך שהוא די חזק בתחומי הפרטיות והביטחון..

התקנה & הורד

מוריד ומתקין PIA isn’קשה. כשתעבור לאתר שלהם תראה את “תתחיל עכשיו” כפתור. יהיה עליך ליצור חשבון, לבצע תשלום ולהוריד את האפליקציה לפלטפורמה שלך. ההתקנה מתבצעת מהדפדפן או מספריית ההורדות במכשיר שלך.

מוריד ומתקין PureVPN isn’גם לא קשה, פשוט תבחר בתכנית התמחור ותבצע את התשלום שלך. לאחר מכן אתה מוריד את PureVPN לפלטפורמה שלך.

קלות שימוש

PureVPN’ממשק המשתמש של ממש לא נראה מקצועי, אך האינטראקטיביות שלו עם משתמשים היא פשוטה. כשאתה מפעיל את הלקוח, אתה נכנס לחשבון שלך. כשאתה מחובר, אתה רואה מצבי שימוש שונים - לדוגמה, IP ייעודי, שיתוף קבצים או P2P, אבטחה ופרטיות, זרם או חופש אינטרנט..

PIA’הלקוח די נראה טוב. בתפריט הגדרות, יש אפשרויות להתראות בשולחן העבודה, חיבור לפי מדינה או אזור וחיבור אוטומטי בעת ההפעלה. אתה יכול גם לבחור את סוג החיבור, כמו UDP / TCP. ה- PIA MACE כולל תכונה נגד מעקב, חוסם מודעות ואנטי-תוכנות זדוניות - כלים אלה מוסיפים שכבת הגנה נוספת. בהגדרות המתקדמות המשתמשים יכולים להפעיל ולהשבית את מתג ההרג והגנת הדליפה של DNS / IPv6.

אפליקציות & הרחבות

לקוח PIA תומך בפלטפורמות שונות, כמו אנדרואיד, לינוקס, MacOS, Windows ו- iOS. ה- VPN תומך בתוספי דפדפן כמו פיירפוקס וכרום, הפועלים כ- PIA’שירותי פרוקסי. כשאתה משתמש בתוספים אלה, התעבורה מהדפדפנים מנותבת באמצעות פרוקסי HTTPS.

PureVPN עובד עם פלטפורמות כמו אנדרואיד, iOS, Windows, Mac OS, אנדרואיד TV, נתבים, Amazon Firestick TV ו- Android TV. זה תומך גם בתוספי Kodi, Firefox ו- Chrome.

נטפליקס ופלטפורמות בידור אחרות

PureVPN מעניק למשתמשים גישה לנטפליקס וביטול החסימה של תוכן חסום גיאוגרפי. אתה יכול גם להשתמש PureVPN עם Kodi. השימוש בקודי מאפשר לכם להזרים תוכן מדיה מערוצי טלוויזיה כמו iTV, BBC, HBO, Fox, ו- ESPN.

לעומת זאת, PIA אינה תואמת את שירותי הסטרימינג הללו ואינה עושה זאת’נראה שזה לא עובד עם Netflix או עם BBC iPlayer.

מבולבלים & שיתוף קבצים P2P

גישה לאתרי P2P לשיתוף קבצים היא היבט מרשים נוסף עם PureVPN. חיסרון אחד עם PureVPN בכל הנוגע לסיבוב ושיתוף קבצים P2P הוא שמשתמשים אינם רשאים להשתמש בשרתים במיקומים עיקריים כמו קנדה, בריטניה וארה"ב..

PIA אינה’לא רע בבילוי, לפחות יש לו כמה מהירויות הגון למשתמשים באמריקה ובאירופה. חשוב מכך, זה לא’לא לשתף PureVPN’בעיות אבטחה, וזה חשוב מאוד לקחת בחשבון בעת ​​סיקור.

PureVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט: כיסוי גיאוגרפי ושימוש בסין

ל- PIA יש מספר עצום של שרתים, בסך הכל מעל 3,533 פזורים ב -30 מדינות. יש לו שרתים בבייג'ינג ובשנגחאי, אך מכיוון שסין חוסמת את מנהרת OpenVPN, עשויים להיות מנויים להשתמש בפרוטוקולים חלופיים כמו L2TP / IPSec. ל- PureVPN יש למעלה מ -2000 שרתים, כולם מופצים ב -140 מדינות פלוס וזה יהיה טוב למשתמשים בסין אם זה לא היה נוהג’לא למצב הביטחוני הנורא.

תמחור & ערבות להחזר כספי

גישה פרטית לאינטרנט (PIA)

 • חודש - 6.95 דולר
 • שנה אחת - 71.88 $ (5.99 $ לחודש)
 • שנתיים - 83.87 $ (3.33 $ לחודש)
 • ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים

PureVPN

 • חודש אחד - 10.95 דולר
 • שנה אחת - 64.95 $ (5.41 $ לחודש)
 • שנתיים - 84.95 $ (3.54 $ לחודש)
 • ערבות להחזר הכסף למשך 31 יום

PureVPN לעומת PIA: היתרונות והחסרונות

כמו בכל VPN יש את הטוב והרע.

PIA Pros

 • *מאוד זול
 • אישורי אבטחה הגונים
 • מאפשר סיקולים

PIA Cons

 • מבוסס על ארה"ב
 • לא אידיאלי עבור נטפליקס
 • בעיות למשתמשים בסין, במיוחד בעת השימוש ב- OpenVPN
 • יש פחות שרתים מחוץ לארה"ב ולאירופה

PureVPN Pros

 • כיסוי גיאוגרפי רחב של יותר מ -140 מדינות
 • מחירים נמוכים למדי
 • הרבה פלטפורמות
 • מנהרת מפוצלת

חסרונות PureVPN

 • חששות מפני דליפות IPv4 ו- IPv6
 • מיקומי שרת וירטואליים
 • מתג להרוג פגום
 • היסטוריה של שיתוף פעולה עם אכיפת החוק

גישה פרטית לאינטרנט לעומת PureVPN: העטוף

למרות של PureVPN יש הצפנה חזקה ומהירויות טובות, זה נכשל במחלקת האבטחה. באשר לגישה פרטית לאינטרנט’זה די זול, ומספק שירות סולידי שאמור להתאים לרוב המשתמשים. גישה פרטית לאינטרנט זוכה בגישה זו!

סקירה של PureVPN

סקירת PIA

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 40