PureVPN לעומת TorGuard

סקירה כללית

כשאתה מחפש VPN, ישנם דברים רבים שצריכים לשקול. אחד ההיבטים החשובים ביותר הוא ללא ספק פרטיות וביטחון כי אם VPN יכול’לא להציע לך את שני האלמנטים הבסיסיים האלה, מדוע תשתמש ב- VPN מלכתחילה?


בהתאמה זו של PureVPN לעומת TorGuard, הכנסנו את שני ה- VPN דרך מספר מבדקים. ברוב המבחנים, TorGuard התרחק מהמקום הראשון.

גילינו שלמרות ש PureVPN נראה טוב על פני השטח, הם לא עושים זאת’אני לא ממש מקיים את ההבטחות שלהם. הם טוענים שמשתמשים מצליחים לגשת לנטפליקס אך כאשר ביצענו את זה במבחן, התברר שלמרות ש PureVPN הצליחו לבטל את החסימה של נטפליקס, שרתי הסטרימינג שלהם היו אטים להפליא, והורידו את המהירויות שלנו ביותר מ- 80%.

TorGuard מציעה גם את נטפליקס, אך בתג מחיר נוקשה שהם שוכחים להזכיר בנוחות כשאתם רוכשים תוכנית. TorGuard הגיע גם למקום הראשון בקטגוריית האבטחה. יש להם מתג להרוג מובנה המעניק למשתמשים שכבת אבטחה שנייה ומצאנו וירוסים כשהתקנו את הקבצים, כמו גם שום דליפות DNS. כשבדקנו את PureVPN גילינו דליפות DNS וגם כתובת ה- IP האמיתית שלנו נחשפה, וזה די מזעזע לדעתנו.

אם האטרקציה העיקרית שלך היא סיקור, שני ה- VPNs יפעלו עבורך מכיוון ששניהם מציעים סיקור בלתי מוגבל. עם זאת, TorGuard מבטיחה מהירויות הורדה אופטימליות, המיועדות במיוחד לסיבוב, מה שהציב אותן שוב צעד אחד גבוה יותר.

מבנה התמחור שלהם פחות או יותר זהה ושניהם מתומחרים בהשוואה ל- VPNs אחרים אם כי TorGuard מציעה אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים..

תכונות הן גם דבר שיש לקחת בחשבון בבידוד ספק שירות VPN אחד לאחר, ואף על פי שהתרשמנו מתכונות PureVPNs, אף אחת מהן לא עבדה בעקביות. TorGuard, לעומת זאת, מציע תכונות פנטסטיות שפועלות בצורה חלקה ומתמדת.

שני ה- VPNs מציעים תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה ואפשרות צ'אט חי, אך בעוד TorGuard הציע שירות ללא דופי, התאכזבנו לחלוטין מ- PureVPN’תגובה צ'אט חי - -.

אבטחה

נראה כי TorGuard מאוד רציני באבטחה. העברנו אותם מאותם בדיקות שכל VPNs מתמודדים בהם והם עברו, באופן מעורר הערצה.

ל- VPN המאובטח שלהם יש גם מתג להרוג מובנה שמופעל עם תום הפגישה, ומספק שכבת אבטחה שנייה לשמירה על שלמות פעילויות הגלישה שלך. קבצי ההתקנה שלהם היו נקיים גם מנקיקים כך שנוכל לאשר כי TorGuard בטוח לשימוש.

כשאתה משתמש ב- VPN, אתה מצפה מספק השירות שלך להגן על הנתונים שלך תוך הסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך. אם VPN לא מצליח לספק אבטחה, אין טעם ש- VPN מלכתחילה.

לרוע המזל, PureVPN אינו’ממש לא במשימה הפשוטה הזו. תוצאות הבדיקה שלנו חשפו דליפות DNS וכשיצרנו קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם, הם היו חסרי תועלת לחלוטין. התחלה לא טובה בכלל.

מהירות וביצועים

אנו מבצעים תמיד את אותה בדיקת מהירות כשאנחנו בודקים VPNs ולצערי PureVPN לא עשה זאת’אני באמת מקבל ציונים טובים בקטגוריה זו.

ערכנו בדיקות בשרתים של האיחוד האירופי, בריטניה, אסיה וארה"ב. למרבה האירוניה, השרת האיטי ביותר נמצא במקום בו הם נמצאים כמטה. אנחנו יכולים’אני לא רואה שמישהו יקנה את ה- VPN שלו עבור שלו “מהירות זרימה וגלישה מהירה במיוחד.”

TorGuard עבר את מבחן המהירות שלנו בצבעים מעופפים והוריד מהירות הורדה של 54 מגהביט לשנייה, וזה די מכובד. השרתים האמריקאים, שרתי האיחוד האירופי ושרתי בריטניה הצליחו ממש בזמן שהשרת שממוקם בהונג קונג סבל מעט, אך לא הרבה.

רק זכור זאת אם אתה מתכנן לעבור דרך אסיה. אבל חוץ מזה, אנו יכולים להבטיח לכם כי המהירויות שלהם יציבות.

ביטול החסימה של Netflix

PureVPN וגם TorGuard טוענים שנטפליקס עובדת אבל זה לא’נכון בדיוק.

כל שרתי ה- PureVPN (הולנד, קנדה ובריטניה) פרט לאלה בארצות הברית נחסמו על ידי Netflix.

זה’אפשר לגשת לנטפליקס עם TorGuard, אך רק אם יתמזל מזלכם עם אחד השרתים האמריקניים, כמו אטלנטה. אך הדבר עשוי להשתנות בעתיד ככל שיותר שרתים וכתובת IP ייחסמו. פיתרון נוסף עם TorGuard, שיעלה לכם תוספת של 7.99 דולר לחודש, הוא לרכוש IP זרם ייעודי. זה אמור לאפשר לא להופיע ברשימה שחורה או לאתר אותה.

קרא עוד:

PureVPN עבור נטפליקס

TorGuard עבור נטפליקס

טרנינג ו- P2P

PureVPN מאפשר לך סיבוב בלתי מוגבל, שהפך לנדיר למדי בימינו. רוב שירותי ה- VPN נרתעים משרתי P2P אך ברור ש PureVPN אינו אחד מהם.

TorGuard הוא גם פרובורציה ומרחיק לכת כי השרתים שלהם מותאמים לביצועים מירביים בעת הורדת טורנטים. זה לבד מראה את המחויבות שלהם, וזה סימן טוב.

תמחור

PureVPN ו- TorGuard הם סבירים למדי בהשוואה ל- VPNs אחרים.

ל- TorGuard יש תוכנית חודשית - 9.99 $ לחודש, תוכנית רבעונית - 6.66 $ לחודש, תוכנית חצי שנתית - 4.99 $ לחודש ותכנית שנתית - 4.99 דולר לחודש.

PureVPN מציעה תוכנית חודשית - $ 10.95 לחודש, תוכנית שנתית - 5.81 $ לחודש ותוכנית לשנתיים - 59.76 $ / 24 חודשים.

תכונות ותאימות

אחת ההטבות הגדולות ביותר של PureVPN הן התכונות שלהם - אם הם עובדים, כלומר. הם מציעים 5 חיבורים בו זמנית, מנהור מפוצל, מתג להרוג, הגנת DDoS, חומת אש NAT והעברת מתקדם לפורטים. זה אחד הרפרטוארים המרשימים ביותר שאנחנו’ראינו זמן רב, אך לאחר שעייננו בפורומים שונים וביקורות לקוחות, היה ברור שהתכונות הללו לא’לא כל העבודה - וחבל למדי.

TorGuard מציעה טכנולוגיה מהשורה הראשונה לשמירה על בטיחות הנתונים האישיים שלך, הכוללת IKEv2, OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP. לכן, אם אתה מעדיף להשתמש באחד מהפרוטוקולים האלה, אתה יכול לעבור בכל עת שתרצה.

הם גם מציעים 5 חיבורים בו זמנית, למעלה מ- 3000 שרתים ב -50 מדינות, IP אנונימי וטרנינג. וכן, כל התכונות הללו פועלות בצורה חלקה.

שירות לקוחות

TorGuard מציעה כמה מתמיכה ללקוחות הטובים ביותר שאנחנו’ראינו בענף ה- VPN. הם מציעים צ'אט חי וכרטיסי תמיכה, כולם 24/7. וזה לא גימיק פרסומי מפואר - רצינו את המבחנים שלנו והופתענו לטובה מזמן התגובה שלהם ומקצועיותם.

ל- PureVPN יש גם אפשרות צ'אט חי אך כאמור, השירות שקיבלנו היה זוועה.

TorGuard לעומת PureVPN: וזה טוב יותר?

ל- TorGuard יש מדיניות רישום שקופה מאוד והם מבהירים מאוד שהם לא עושים זאת’לא יומן כל מידע על גלישה. הם אוספים את המידע שלך כשאתה רוכש מנוי ל- VPN, אבל זה’זה זה.

PureVPN אומר שהם לא עושים זאת’לא לרשום כל מידע או נתונים, אך אם קראת את האותיות הקטנות, תבינו שהצהרה זו אינה’נכון בדיוק. הם מציינים שהם רושמים (ביומן.k.a) את רוחב הפס ואת החיבור שלך.

על איזה אנו ממליצים? אם אתה רוצה VPN מאובטח שמכבד את פרטיותך תוך שהוא מציע לך תכונות מבריקות, גישה לנטפליקס, תמיכת לקוחות מעולה והסתה בלתי מוגבלת, TorGuard הוא הדבר הטוב ביותר עבורך.

PureVPN מבטיח לך את הירח והכוכבים, אך למרבה הצער, הם לא עומדים בתקנים אלה. בכל המבחנים שלנו, TorGuard היה המבשר, ולכן המסקנה ברורה למדי:

אנו ממליצים על TorGuard ללא ספק.

קרא את הביקורות המלאות שלנו:

סקירת TorGuard

סקירה של PureVPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 72

map