PureVPN לעומת VPNSecure

היום חיינו סובבים באינטרנט. מהזמנת מלונות, ל- Uber, לשליחה וקבלת כסף, אתה צריך את האינטרנט. כמה מהנתונים הרגישים שלך אתה מעביר דרך אינטרנט לא בטוח? יש כל כך הרבה כוחות נגד הפרטיות שלך, שחשוב שתתמקד באבטחת הנתונים והמידע האישי שלך. הגישה הטובה ביותר היא למצוא שירות VPN שישרת את הדרישות שלך.


סקירה כללית של ה- PureVPN

PureVPN הושק בשנת 2007 בהונג קונג ומעוצב כרשת פרטית וירטואלית מהירה מאוד ומוצלת מאוד. למעשה, מדובר באחד מספקי שירותי ה- VPN המהירים ביותר. ממש כמו כל ספק שירותי VPN אחר, מפתחי PureVPN טוענים שיש להם דבקות חזקה מאוד במדיניות ללא יומנים..

עם זאת, בשנת 2017 פורסמו טענות באתרי חדשות המצביעים על כך שמשתמש ב- PureVPN נעצר על ידי ה- FBI. ההערכה הייתה כי PureVPN פרסמה להם את פרטי ריאן לין, אף על פי שלטענתה לא קיימת יומנים.

סקירה כללית של VPNSecure

VPNSecure שוחרר לראשונה בשנת 2010 באוסטרליה. הרשת הפרטית הווירטואלית הקלה לשימוש טוענת שהיא לא אוספת יומנים. הפלטפורמה מספקת למשתמשים פרוטוקולים מרובים יחד עם אבטחת WIFI ועוד ועוד. השירות שלהם קיים כבר קרוב לעשור וזה מראה שהם מסתדרים לא רע.

שירות VPN מציע למשתמשים התחייבות להחזר כסף באמצעות צוות כיסוי ותמיכה טכנית של P2P. למעשה, באתר האינטרנט שלהם יש את תכונת הצ'אט החי שנועדה להבטיח שהמשתמשים יחפשו תמיכה במהירות. VPNSecure מפעילה 79 שרתים ב -48 מיקומי שרת שונים. זה עובד על עד חמישה מכשירים בו זמנית ומגיע עם יתרונות רבים מאוד למשתמש. זה גם מציע את מתג ההשמדה שמירה על המשתמשים’ מידע מאובטח.

בהשוואה זו של PureVPN לעומת VPNSecure, אנו רוצים גם להעריך ביצועים על בסיס מספר פרמטרים, כדלקמן.

בטיחות ופרטיות

מנצח: VPNSecure

VPNSecure מתיימרת להציע למשתמשים אבטחה ופרטיות טובים. ראשית, פלטפורמת VPNSecure מוצפנת היטב, הכוללת עד שלוש שיטות הצפנה. אלה AES-256, AES-128 ו- DES-CBC. עם קידוד AES הידוע בראש השורה, VPNSecure הוא שירות VPN מאובטח במיוחד. DES-CBC משמש כשכבת הגנה נוספת לשירות. זה הופך את VPNSecure לפלטפורמה קשה לפיצוח. מאפייני אבטחה אחרים עבור שירות VPN זה כוללים את מתג להרוג, כמו גם את הגנת הדליפה של DNS / IPv6. אוסטרליה היא חברה במסגרת שיתוף המודיעין של עין 5, עם זאת, ולכן VPNSecure היא בהחלט לא המקום הכי ידידותי לפרטיות.

PureVPN טוען כי הם לא ממשיכים לרשום נתונים. PureVPN כולל מתג להרוג שנועד להרוג את המשתמש’אם חיבור ה- VPN מפסיק לעבוד מסיבה כלשהי. זה מגיע גם עם תוסף חומת האש של NAT לאיטום פרצות הפריצה. PureVPN כולל את ההצפנה הסטנדרטית של 256 סיביות, אחד החיבורים המאובטחים ביותר הנמצאים בשימוש נפוץ על ידי סוכנויות ממשלתיות. הונג קונג אינה חברה במעקב העולמי 5/9/14. ספק השירות מתמודד עם טענות חמורות הכרוכות בהדלפות IPv4 ו- IPv6, כמו גם בקשות DNS. מקרה ה- FBI השנוי במחלוקת עליו דיברנו לעיל רודף עד היום גם את נותן השירות.

בהתבסס על מוניטין של מותג, אנו יכולים להסיק ש- VPNSecure היא הבטוחה יותר מבין שתי הפלטפורמות. זה מציע אבטחה מתקדמת למשתמשים ונראה שהוא מקבל עדיפות בקרב משתמשים בהשוואה ל- PureVPN.

מהירות וביצועים

מנצח: PureVPN

עבור PureVPN, חלק מהמשתמשים טענו שהם מרוצים מהמהירות, כולל ביצועים בזמן ההורדה והעלאת תוכן. ההערכה שלנו על PureVPN הראתה שיש לו מהירויות טובות עם אחוז נשירה סביר בהשוואה ל- VPNs אחרים.

ל- PureVPN 140 מיקומי שרת ומעל 2,000 שרתים. ל- VPNSecure מהירות וביצועים יחסית טובים. משתמשים דיווחו על מהירויות של יותר מ- 30 מגהביט לשנייה עם היכולת להזרים תוכן בצורה טובה למדי. ניתן לשנות את הגדרות ההצפנה למקרה שאתה נאבק במהירות. ל- VPNSecure 48 מיקומי שרת עם 80+ שרתים. בסך הכל, ל- PureVPN מהירויות וביצועים טובים יותר בהשוואה ל- VPNSecure.

קלות שימוש ותמיכה

מנצח: VPNSecure

שני שירותי ה- VPN כוללים יישום קל לשימוש. מפתחי VPNSecure מציעים מגוון רחב של תוספות והשימושיות של האפליקציה טובה. ל- VPNSecure יש אפליקציה ש’שניהם קלים להורדה וגם לשימוש. שירות הלקוחות של VPNSecure מגיב למדי עם אפליקציית תמיכת לקוחות בצ'אט חי באתר האינטרנט שלהם.

ל- PureVPN יש גם יישום ידידותי למשתמש שקל להוריד ולהגדיר תצורה. תמיכת הלקוחות שלהם כוללת בסיס ידע אינפורמטיבי מעוצב יפה. עם זאת, היו טענות שתמיכת הלקוחות אינה טובה בהשוואה ל- VPNSecure. ההחזר הכספי למשך 7 ימים גם אינו בנוי היטב.

טרנינג ו- P2P

מנצח: VPNSecure

PureVPN מאפשר סיקור בכמה שרתים הממוקמים באפריקה וקזחסטן. עם זאת, סף איסור אסור במדינות כמו בריטניה, ארה"ב וקנדה, כמו גם בשאר תחומי השיפוט שבהם ההסתה אינה חוקית. עם זאת, עבור סיקור ושיתוף קבצים P2P, PureVPN אינה הבחירה הטובה ביותר.

עבור VPNSecure מותר לבצע סיבוב על 90% מהשרתים שלהם. הוא חסום בשרתים שממוקמים בבריטניה ובארה"ב.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות בידור אחרות

מנצח: VPNSecure

VPNSecure כולל DNS חכם יותר עבור חבילת הפרימיום שלו. תכונה זו מאפשרת לספק שירותי VPN את היכולת לעקוב אחר חסימת הגיאוגרפי של Netflix, ובכך מאפשרת לך גישה לתוכן המוגבל הגיאוגרפי שלהם. זה גם במקרה של סטרימינג בשירותים האחרים כמו פנדורה, BBC iPlayer ו- Spotify.

PureVPN מתפקד היטב כאשר משתמשים בו עבור Kodi. עם זאת, זה לא מומלץ כשמדובר במניעת איתור נטפליקס וחסימה גיאוגרפית. PureVPN תומך ב- BBC iPlayer, כמו גם בקודי.

כמה זה טוב לסין ולמדינות מוגבלות אחרות?

מנצח: שניהם

ידוע ששני שירותי ה- VPN בהשוואה זו עובדים היטב בסין. כידוע, סין מגבילה את השימוש ב- VPN וזו אחת המדינות הידועות כביצוע פיצולים בשירותי VPN..

PureVPN טוען שהוא ה- VPN המהיר והאלמוני ביותר עבור סין. עם שרתי VPN בסין, PureVPN מציע למשתמשים באזור אסיה חוויה נהדרת.

תאימות

מנצח: PureVPN

PureVPN תומך ב- Windows, OS X, Linux, Android, iOS, Xbox, ונתבים. VPNSecure נתמך ב- iOS, Android, Linux, OS X ו- Windows.

תמחור

מנצח: VPNSecure

PureVPN זמין במחיר של 5.81 דולר לחודש עם תוכנית שנתית של 39.96 דולר. המנוי השנתי הוא עסקה טובה יותר לחיסכון בכספכם. שירות VPNSecure זמין במנוי חודשי של 6.66 דולר המשולם מדי חודש ואילו המנוי השנתי עומד על 6.60 דולר לחודש. VPNSecure מציעה גם גרסת ניסיון בחינם.

פסק הדין: PureVPN לעומת VPNSecure

בהתבסס על סקירת PureVPN לעומת VPNSecure ומוניטין כללי של המותג, ברור כי VPNSecure הוא הטוב יותר מבין שתי הפלטפורמות.

נראה כי PureVPN איבד את האמון באופן כללי, אך גם לא היה’לא מצליח לנצח את SecureVPN באזורים האחרים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 53 = 63