TorGuard נגד NordVPN

היום אנחנו’אני אשווה בין שני VPNs הטובים ביותר שקיימים - TorGuard לעומת NordVPN. שתיהן נמצאות כל הזמן בין חמשת הטופיות באתרי טק וסייבר-סייבר שונים, ובשניהם יש צבאות של מעריצים שיכולים לומר לכם שאחד מהם הוא מבטל רעיון ואילו השני הוא חתיכת גללים..


שמנו את ההשוואה הזו לידי מי שאינו אוהד אף אחד מאלה כדי לראות היכן ההתרחקות טובה יותר מהשנייה ומה התוצאה הכוללת לאחר סיום נקודות מפתח כמו אבטחה, מהירות, סטרימינג, סיבוב, עבודה בסין קלות שימוש, תמיכה ומחיר.

לבסוף, אנו רוצים להדגיש שוב “טור” ב- TorGuard טועה לעתים קרובות כהפניה לרשת Tor, אך למעשה זה’זה קיצור של “סיקור”.

אבטחה

פרטיות

NordVPN רשום בפנמה - מנצח מובהק בכל הנוגע למדיניות שמירת נתונים וההשקפה הכללית על פרטיות הנתונים. TorGuard שייך לארה"ב - מדינה בת 5 עיניים עם היסטוריה של עבירות פרטיות והזכות (בנסיבות מסוימות) לבקש נתונים אישיים מכל חברה בארה"ב. אמנם במקרה של TorGuard היא חברה כזו, אך אל תדאגו יותר מדי - נראה כי אין להם מדיניות רישום ללא כניסה.

עם זאת, השנה חשפנו כי TorGuard משתמש בג'ימייל כשירות הדואר שלהם, שאינו הבטוח ביותר בכל הקשור לוודא שהמידע שלך לא יהיה רחוק מהצדדים השלישיים. מכיוון שגוגל חשפה כי כמה מפתחי צד שלישי יכולים לגשת לדוא"ל שלך, הדבר מהווה איום פוטנציאלי לכל מי שמשתמש ב- TorGuard.

בחוכמה המוניטין, לשני ה- VPN יש שם טוב, אלא אם כן יתברר כי שערוריית כריית הנתונים האחרונה של NordVPN מתגלה כנכונה - זה באמת יהפוך את קרב TorGuard נגד NordVPN למהיר. TorGuard טרם מאשימים את כל דבר שמביא פגיעה קשה אנונימיות המשתמש שלה.

היבטים טכניים

TorGuard מבטל אוטומטית את IPv6 תוך חסימת דליפות DNS / WebRTC אפשריות. זה תומך בפרוטוקולי OpenVPN, SSTP, IKEv2, L2TP / IPSec. ל- NordVPN יש גם את אותן תכונות נגד דליפות, כמו גם פרוטוקול PPTP נוסף.

כשמדובר בתכונות אבטחה נוספות, TorGuard לעומת NordVPN מסתיים בכך שהאחרון מנצח את הסיבוב: VPN כפול (הצפנה כפולה, מקריב מהירות), Tor מעל VPN (הצפנה ברמה העליונה, מקריב עוד יותר מהירות) ו- CyberSec (לחסימת אתרים חשודים. ותסריטים של צד שלישי) הוא דבר שעדיין TorGuard לא צריך למצוא לו תשובה. למרות שזה’זה הרבה יותר טוב מחומת האש של Windows, אנחנו’אתה עדיין לא בטוח לגבי CyberSec. אבל השניים הראשונים הם בהחלט תכונות נהדרות כשאתה צריך להיות בטוח לחלוטין שהנתונים שלך לא עושים זאת’בסופו של דבר בידי דוד מסקרן בשם סם.

ל- TorGuard תכונה VPN של התגנבות, המאפשרת לעקוף בדיקת מנות עמוקה (DPI), מה שמועיל אם אתה’בסין או בכל מדינה אחרת עם מגבלות כבדות. ל- NordVPN כלי משלה, הנקרא שרתי Obfuscated, המשרת את אותה מטרה.

לבסוף, TorGuard טוען כי אין להם שרתים וירטואליים - נקודה מכרעת אם לא תעשה זאת’אני לא רוצה שהנתונים שלך יגמרו במדינה שיש לה זכויות מלאות לבדוק אותם. NordVPN לא’אני לא טוען את הטענה הזו ומסרב להיכנס לזירה לסיבוב זה של TorGuard לעומת NordVPN.

TorGuard נגד NordVPN - מי הוא שר הביטחון?

מסקנתנו היא ש- NordVPN הוא מנצח צר. כשחזרנו בשנת 2017, Comparitech בדקה VPNs גדולים ומצאה כי גם ל- NordVPN וגם ל- TorGuard יש דליפת תנועה IP המופעלת זמנית ב- Mac. תוצאות TorGuard עבור Windows לא היו זמינות, אך היא הראתה דליפת WebRTC המפעילה בהתמדה ב- Mac, כלומר אם הדליפה מופעלת, היא תימשך..

בטח, NordVPN טרם טוענת טענה שהם לא מחליטים’אין לי שרתים וירטואליים. אך בעוד זה מוטל בספק, עלינו להכיר בכך שטורגארד שוהה בארה"ב ברגע זה, ללא שום תוכניות לעבור למיקום ידידותי יותר לפרטיות, בעוד ש- NordVPN נמצאת תחת שיפוט פנמה.

מהירות וביצועים

TorGuard מתגאה בשרתים מוצקים של יותר מ 3000 (אף אחד מהם לא וירטואלי) ב 50+ מדינות ואילו ל- NordVPN יש יותר מ 5000 שרתים ב 60+ מדינות. אבל מי מהם הוא המנצח הלירה-פאונד של ק"ג TorGuard לעומת התקדמות המהירות של NordVPN?

כידוע, המספרים הללו לא תמיד קובעים את המהירות עבור כל מיקום ובכל הנסיבות. עליך לבדוק אותם בעצמך כדי לראות אם אתה משיג תוצאות רצויות. בכל מקרה, כאן’זה מה שקיבלנו לאחר מבחן בבריטניה:

מבחן מהירות קשה

מבחן המהירות של nordvpn

המספרים מדברים בעד עצמם - אין הבדל משמעותי בין NordVPN לטורגורד. במהירויות כאלה היית נמצא ב -10% הראשונים על פי מהירות האינטרנט בבריטניה, ככל הנראה מתערבב עם חברי הפרלמנט והמלכה. אז גם סטרימינג וגם סיקור צריכים להיות בסדר.

TorGuard לעומת NordVPN - מי הוא המאסטר למהירות וביצועים?

הסיבוב הזה של TorGuard מול NordVPN מסתיים בתיקו, אך אנו שוב מזכירים לכם לעשות מבחן מהירות בעצמכם לפני שאתם מגנים אותנו בפומבי. ואם התוצאות שלך שונות - וודא שאתה משתף אותן בקטע התגובות למטה.

קלות שימוש ותמיכה

קלות שימוש

חווית משתמש של NordVPN

NordVPN מאוד ידידותי למשתמש - קל להוריד, להתקין ולהשתמש בו. כשאתה לוחץ על “חיבור מהיר” כפתור, אתה מחובר אוטומטית לשרת המהיר ביותר. זה כנראה המקום בו רוב המשתמשים יפסיקו, אם כי יש יותר תכונות למי שמעוניין ליצור רשימה של שרתים מועדפים, למצוא שרתי ייעודיים להתעוררות או להתמודד עם הגדרות אחרות.

גרסאות Windows ו- Mac שניהם מעולים. גרסאות המובייל מציעות את אותה פונקציונליות, והופתענו לטובה מה- iOS המעודכן שהפך מבולחן לשובר קופות! מה שכן, יש לך גם הרחבות גלישה של Chrome ו- Firefox שמתפקדות כמו פרוקסי HTTP.

מה שחסר לנו כל כך הרבה זמן היה אפליקציות מותאמות אישית לנתב וללינוקס. כעת יש לנו סוף סוף את זה ולמרות שהוא חסר ממשק משתמש (GUI), זה עדיין שדרוג ענק על פני תצורה ידנית. זה לא’זה לא אומר ש- NordVPN לא’נתבים לא תומכים אם יש’אין אפליקציה עבורם, אך תצטרך לבדוק VPN’להוראות של האתר.

חווית משתמש של TorGuard

התחלנו להיתקל בבעיות מיד לאחר שנכנסנו לאתר שלהם. זה הראה לנו 5 מוצרים שונים - VPN אנונימי, פרוקסי אנונימי, VPN עסקי, אימייל, נתבים וכפתור קריאה לפעולה - “קבל עכשיו את TorGuard”. מסתבר ש- VPN אנונימי הוא ה- VPN האמיתי שאנחנו’אתה דן כאן, אך לא תראה שם זה בשום מקום לאחר ההתקנה (והצלחנו לעשות זאת ללא בעיות).

מסע המשתמש מתחיל בצורה פשוטה - אתה בוחר שרת לפי המיקום (אפשרות לסנן לפי יבשת), ואז הוא הופך להיות פחות פשוט ככל שאתה מקבל לבחור לא מעט אפשרויות מתקדמות, כמו הפרוטוקול, נמל / אימות, ו צופן. כשרואים כיצד NordVPN מצליח בלי זה, אולי תוהה מדוע TorGuard החליט שמשתמש יומיומי רוצה לעבור מ- AES-256-GCM ל- AES-256-CBC כאשר שניהם הם צופים בכיתה צבאית.

מגן

המצב לא’זה לא ישתנה הרבה אחרי שאתה מתחבר - אתה רואה דברים כמו פרוטוקול, צופן, HMAC, PFS / TLS שרוב הזמן לא’לא תשנה משהו בשבילך. זמן החיבור עשוי להיות רלוונטי אם מחיר האינטרנט שלך מחושב על בסיס שעתי והכמות האמיתית של הנתונים שהועלה / הורד מוצגת בפינה השמאלית התחתונה - זה’זה באפור על שחור, אז אל’לא להיות מופתע שלא עשית’אני לא רואה את זה קודם.

דבר נוסף שמצאנו מעצבן ב- TorGuard היה שלא תוכלו לגלוש בשרתים כשאתם מחוברים - עליכם להתנתק תחילה ולבחור אחד אחר. אז זה אומר שאתה’לא היה במצב לא מקוון במהלך אותה תקופה או נחשף להתקפות סייבר פוטנציאליות ול 14 עיניים חטטניות.

תמיכה

תמיכה בצ'אט חי

רוב משתמשי NordVPN יסכימו שהם’אתה מקבל את אחד משירותי התמיכה הטובה ביותר בצ'אט בשידור חי 24 שעות ביממה. אנחנו’ניסינו את זה בעצמנו עם כמה בעיות דמיוניות וחווינו חוויה חיובית מאוד - כל התשובות היו מפורטות וברורות. אם הבעיה מצריכה מחקר נוסף, הם חזרו אלינו במסגרת סבירה.

TorGuard מתגאה גם בצ'אט חי 24/7 שהוא חובה ל- VPN ברמה העליונה. המבחן שלנו הראה גם את זמן התגובה המהיר שלהם, תשובות ברורות ויחס מנומס. לכן אין כאן מנצח ברור במאבק TorGuard מול NordVPN.

סוגים אחרים של תמיכה

מכיוון ש- TorGuard ככל הנראה מבין שתוכנת הלקוחות שלהם אינה ידידותית למשתמש ביותר, האתר שלהם’הכותרת מגיעה עם ‘מתחילים’ אפשרות, שם תוכלו ללמוד על נקודות המפתח של שימוש בכל גרסה של VPN אנונימי - חלונות, מק, אנדרואיד, iOS או סיומת Chrome / Firefox. באופן מוזר, החלק הזה הוא האחרון בכף הרגל התחתונה שלהם, מה שגורם לזה להרגיש כמו לנעול את הנעליים שלך ואז לתפוס את הגרביים. אתר NordVPNs ותוכנת לקוח הם אינטואיטיביים וידידותיים למשתמש, כך שזה לא עשה זאת’לא יטריד אותנו כי שלהם “מתחילים” החלק אפילו לא נמצא בראש דף העזרה.

שאר TorGuard’s אפשרויות התמיכה נמצאות תחתונה, החל מהצעה להגיש כרטיס - משהו ש- NordVPN הסיר באופן מביך מקטע העזרה והכניס אותו לכותרת התחתונה.’s “צור קשר”. הגשת כרטיס תעריך את המשתמשים המתקדמים שיודעים שהבעיה היא’יש לנו מנוסים זה עתה לא ייפתר תוך מספר דקות ויחייב כמה צילומי מסך, אם לא יומנים מצורפים. בזמן שתאריך היעד שלהם למשך 24 שעות נשמע טוב, הופתענו משיעור התגובה המהיר יותר לנושא הפלצבו שלנו.

אחרי זה בא TorGuard’מדריכי התקנה - ישנן גרסאות רבות ושונות עם דרישות שונות. למרבה המזל, כל הדרכה להתקנת VPN אנונימית מוצגת בצורה ברורה, עם צילומי מסך מועילים. למרבה הצער, הדרכות פרוקסי וסטטי DNS אינן שם - אתה יכול לראות שתי טבלאות שאין עליהן לחיצה.

TorGuard’בסיס הידע דומה למדי ל- NordVPN’דף העזרה אבל מצא חן בעינינו האחרון. זה מתחיל בסרגל חיפוש ולא’לא מציפה את המשתמש במספר קישורים ואפשרויות. ואפילו כששני האתרים נותנים TOP 5 שאלות, NordVPN’המצגת טובה יותר בגלל העיצוב הכללי.

ל- TorGuard יש גם פורום פעיל שמשתמשים מפרסמים שאלות ספציפיות והצעות לתכונות. הראשון מתוך 57 עמודים סקר שאלות משלושת השבועות האחרונים. לרובם היו תשובות מרובות ונראה כי לוקח פחות מיום כדי לקבל תשובה, בתנאי ששאלתך מנוסחת היטב. ל- NordVPN אין פורום אלא זה’ספק אם המשתמשים זקוקים לאחד מכיוון שתמיכה בצ'אט חי פועלת כל כך טוב.

ל- TorGuard יש גם שאלות נפוצות, אך כאשר מספר השאלות עולה על 10 והם אינם מסווגים, הוא ככל הנראה מאבד אטרקטיביות בהשוואה לצ'אט החי. לכן, כן’אני לא בוכה כשלא הצלחנו’אני לא מוצא את השאלות הנפוצות של NordVPNs בניסיונות הראשונים - מתברר’זה גם לא בקטע עזרה.

לבסוף, TorGuard מתהדרת במספר חינם בחינם, דבר ש- NordVPN לא עושה’יש לי. אבל כרגע קו הטלפון עובד בארה"ב בלבד, כך שזה’זה לא הרבה יתרון על פני המתחרה במאבק הזה של TorGuard לעומת NordVPN - כנראה שיש שם’t מקרים רבים שבהם היית מסתכם בצורך של VPN ובלי שום רשת ניידת או Wi-Fi סביבך.

TorGuard נגד NordVPN - מי הוא האלוף קלות שימוש ותמיכה?

NordVPN הוא אלוף ברור של קלות שימוש. העיצוב של האתר והתוכנה שלהם הוא יוקרה בהשוואה ל- TorGuard שנראה שנתקע איפשהו בשנות האלפיים כאשר השימוש ב- VPN היה מיועד רק למומחים בתחום הטכנולוגי..

עם NordVPN, שינוי הפרוטוקול שלך מ- UDP ל- TCP אפשרי רק לאחר פתיחת תפריט ההגדרות המתקדמות כשאתה נמצא ב- TorGuard’זה אחד הדברים הראשונים שאתה יכול להגדיר לפני שאתה מתחבר. ולמרות ש- NordVPN אולי לא מציע כל כך הרבה אפשרויות למשתמשים מתקדמים, זה’זו עדיין בחירה טובה יותר מבחינת קלות השימוש בהשוואה ל- TorGuard.

TorGuard, לעומת זאת, הוא פחות ברור אבל עדיין אלוף התמיכה. בעוד שלשני ה- VPN יש תמיכה נהדרת בצ'אט חי, TorGuard מציע שיחות חינם בארה"ב - תכונה של NordVPN חסרה. נוכל להעניש את TorGuard על בסיס הידע המסורבל שלהם ועל שאלות נפוצות, אך מרבית המשתמשים לא יבחנו אותם בכל מקרה.

אז בסופו של דבר אנו מכריזים כי הסיבוב הזה של TorGuard לעומת NordVPN מסתיים ללא אלוף קלות שימוש ותמיכה. אנו בטוחים לחזור על הקרב הזה בעתיד, אז המשך להתעדכן!

נטפליקס, BBC iPlayer, Kodi ואפשרויות סטרימינג אחרות

NordVPN כרגע הוא ה- VPN מספר 1 עבור Netflix אך TorGuard נמצא גם בראש ה- 5. לראשונה, NordVPN מעולם לא היו בעיות רציניות בזרם נטפליקס. בנוסף לכל זה, זה עובד היטב עם שירותי ה- BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime ושירותי סטרימינג אחרים. שני ה- VPNs מציעים (תמורת מחיר נוסף) IPs ייעודיים לסטרימינג, דבר שלא סביר מאוד שייחסם. החלק העגום בשימוש ב- TorGuard הוא שתצטרכו לשלם 7.99 $ לחודש נוספים עבור ה- IP הייעודי על מנת לעבור מחסומים לסבירות גבוהה מאוד שייחסמו, בעוד שתשלמו 5.83 $ לחודש ל- NordVPN זה לא חובה.

באשר לקודי, NordVPN גם במקרה. זה’זה תואם למכשירי Kodi, מציע אבטחה מהירה, מהירות וחסימת אנטי גיאוגרפי מהשורה הראשונה. לגבי TorGuard, זה במקרה רק צעד אחד מאחור, בעיקר בגלל סמכות השיפוט שלה בארה"ב.

TorGuard נגד NordVPN - מי הוא מלך הזרימה?

למרות ששני ה- VPNs מציעים אפשרויות זרימה נהדרות, זה’קל להכתיר את NordVPN כמלך האמיתי מכיוון TorGuard דורש IPs ייעודיים ומבקש לשלם תוספת עבור תכונה זו. לאחר שנודע להם על כך, אוהדים רבים נטשו את האליל שלהם והחליפו את הצדדים בסתר לשאר המשחק TorGuard לעומת NordVPN.

טרנינג ו- P2P

שני ה- VPNs נהדרים לסיבוב. למעשה, הם נמנים עם שלושת ה- VPN המובילים לטורנינג.

מדד ש- NordVPN נקט כדי לייעל את בחירת השרתים הוא ההתמחות. דוגמה אחת היא ההחלטה שלהם לספק שרתי P2P וטרורינג במקום לאפשר זאת בכל שרת - פירוש הדבר מהירות טובה יותר למשתמש.

ואילו טורגארד לא עושה זאת’לא מציעים שרתים ספציפיים ל- P2P, המהירות והאבטחה עדיין טובים מספיק. כמו כן, אם הדבר היחיד שאתה צריך זה סיקור, אתה יכול לקחת TorGuard’s פרוקסי אנונימי - אפשרות זולה יותר שתספיק בכדי לשתף קבצים. שוב, עלינו לציין כי TorGuard רשום בארה"ב והיו לו גם בעיות בשימוש ב- Gmail כשירות הדואר שלהם, אך’זה לא משהו שכדאי לדאוג אליו יותר מדי.

TorGuard נגד NordVPN - מי הוא הקפטן של טרנינג?

התוכי נוחת על NordVPN’הכתף של זה’זה סימן! הצוות מריע בעוד טורגואר נעלם בשקט בקהל. אבל הוא’לא כועס ולא עצוב. הוא מחייך, כידוע שהוא ימצא בקלות אוניה אחרת שתפקוד עליה.

סין ומדינות מוגבלות אחרות

סין ורוסיה הן שתי מדינות בהן השימוש ב- VPN שאינו מאושר על ידי הממשלה יכול להשאיר לך קנס בשווי של יותר משתי גרנד. לכן בחירה נכונה היא קריטית מכיוון שלמובן שאף אחד מה- VPN הטובים ביותר אינם ברשימה הלבנה.

ל- TorGuard תכונה VPN של התגנבות, המאפשרת לעקוף בדיקות מנות עמוקות (DPI), המסייעת אם אתה’מחדש בסין. זה אמור להספיק אם אתה’אתה נוסע או שוהה שם תקופה ממושכת.

ל- NordVPN תכונה משלה הנקראת שרתי אובוסקט, שמשתמשים גם בגרסה שונה של OpenVPN כדי להימנע מ- DPI. זה עובד על חלונות, מק ואנדרואיד אך כרגע חסר תמיכה ב- iOS. עם זאת, תכונות ההצפנה הנוספות, כגון VPN כפול או Tor over VPN, הופכות את NordVPN ככל הנראה לבחירה הטובה ביותר במקרים בהם אתה זקוק לאבטחה הטובה ביותר כדי לגשת או לספק תוכן רגיש ברצינות בסין (או בכל מדינה מוגבלת אחרת, כמו רוסיה , טורקיה, איראן או הודו).

TorGuard נגד NordVPN - מי הקיסר של סין?

אם התקף ה- TorGuard לעומת NordVPN היה קורה בסין תחת כללי iOS, ככל הנראה TorGuard היה מנצח את הזבל מה- NordVPN. אבל אם זה’זה לא המקרה - עליכם ללכת על NordVPN - זהו הקיסר האמיתי של סין, שנראה שכבש את הכס למשך שארית הזמן. יחי הקיסר! Wansui, Wansui, Wansui!

תמחור

לאחרונה, NordVPN הורידה את התוכנית המיוחדת שלהם ל -3 שנים במחיר של 2.75 דולר לחודש והחליפה אותה בתכנית של 2 שנים תמורת 3.99 דולר לחודש, שעדיין נחשבת לגניבה. אבל זה’זה לא קל להשיג כי זה זמין רק באירועים מיוחדים או באמצעות סניפים.

לכן, אולי תרצו לחשוב על שלושת התוכניות הללו בהתאם לנכונות שלכם להתחייב לטווח הארוך:

  • $ 11.95 לחודש (תוכנית חודש)
  • 9.00 $ לחודש (תוכנית לחצי שנה, חסוך 24% או $ 35 לשנה)
  • 6.99 $ לחודש (תכנית לשנה, חסוך 41% או 60 $ לשנה)

לכל התוכניות יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום ותוכל לשלם להם בכרטיסי אשראי שונים, cryptocururrency ושיטות אחרות כמו PayPal, AliPay או WebMoney. חשבונך יעבוד על 6 מכשירים שונים בו זמנית, אשר אמורים להספיק לצרכים האישיים שלך.

למרות שכל זה נשמע נהדר, NordVPN לא עושה זאת’אל תפרסם כל ניסויים בחינם שבהם אתה לא’אני לא צריך לשלם קודם. למרבה המזל, ישנו כניסה זמינה בכתובת free.nordvpn.com - כל מה שאתה צריך כדי לקבל משפט בן 7 ימים במלואו הוא כתובת דוא"ל..

אם כבר מדברים על TorGuard, הוא מציע 4 תוכניות:

NordVPN נגד TorGuard

כפי שאתה רואה מהמסך המסך, לא רק שהם אוהבים שיש הגדרות מתקדמות באפליקציה שלהם, הם גם רוצים שהלקוחות הפוטנציאליים שלהם יעשו את המתמטיקה ויראו מה הם יכולים לחסוך בחודש בכמויות או אחוזים. אז אנו מציגים בפניכם את התוכניות באותו אופן שעשינו את NordVPN’זה להשוואה טובה יותר:

  • 9.99 $ לחודש (תוכנית חודש)
  • 6.66 $ לחודש (תוכנית לשלושה חודשים, חסוך 33% או 39.92 דולר לשנה)
  • 4.99 $ לחודש (תוכנית לחצי שנה, חסוך 50% או 59.90 $ לשנה)
  • 4.99 $ לחודש (תכנית לשנה, חסוך 50% או 59.90 $ לשנה)

כפי שאנו רואים ממדיניות התמחור המוזרה הזו, למעשה יש 3 תוכניות שכן חוסכים את אותו הסכום עם 6 חודשים והתכנית השנתית. במקרה זה, אין כמעט סיבה לבחור באחרון ולהסתכן בתשלום עבור משהו שאתה כבר לא משתמש בו. TorGuard עצמה מדגישה את גרסת ה- 3 חודשים, בעוד NordVPN מדגיש את התוכנית לשנה כפופולרית ביותר שלה. ובעוד TorGuard מציעה 5 התקנים סימולטניים בהשוואה ל- NordVPNs 6, הוא עדיין אמור לכסות את הצרכים של מרבית המשתמשים.

החלק העצוב הוא שטורגארד ממהר להחליט - לא משנה איזו תוכנית של ה- VPN האנונימי שתיקח, תהיה לך רק ערבות להחזר הכסף של 7 ימים. החלק הטוב הוא ש- TorGuard מציעה אפילו יותר אפשרויות תשלום מאשר NordVPN - בנוסף לכרטיסי אשראי, PayPal, cryptocurrencies, דפוסי תשלומים ו- CoinPayments, אתה יכול להשתמש בכרטיס Paygarden Gift ממותגים רבים, כמו סטארבוקס או וולמארט..

TorGuard לעומת NordVPN - איזה מהם הוא ויסקונט התמחור?

TorGuard זול יותר ב -2 $ לחודש, למעט התוכנית המיוחדת לשנתיים של NordVPNs שעשויה להיתקל בה. האם זה גורם מכריע בסיבוב הזה של TorGuard לעומת NordVPN? ובכן, אם תיקח שנה, NordVPN יעלה 84 דולר וטור-גארארד יהיה 60 דולר, כמעט 30% זולים יותר. לאדם בודד, במיוחד לא מי שאינו מתכנן להגדיר את ה- VPN בכוחות עצמו בכדי להגיע לאיזה שילוב מותאם אישית של פרוטוקולים וצ'יפים, NordVPN יספק יותר דפיקות לדולר ולכן הוא נקרא Viscount of Pricing..

הזוכה בדו קרב NordVPN נגד טורגוארד

שני ה- VPNs עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה ופרטיות ושניהם בעלי מדיניות ללא יומני קפדנית, אם כי TorGuard הוזכר כהתחייבות אפשרית בגלל השימוש ב- Gmail כספק הדוא"ל שלהם. TorGuard נמצא גם בתחום השיפוט של ארה"ב.

שני ה- VPNs מציעים את אחד מהדירוגים המהירים והביצועים הטובים ביותר שתראו, למרות של- NordVPN יש יותר שרתים במדינות רבות יותר. זה יכול להיות משנה אם אתה’אתה מתחבר למיקום רחוק מהשרת הקרוב ביותר. אז אם אתה’אתה נתקע בקייפ הורן לאחר שהפגין את כישורי הכטכטה שלך לחברה שלך’לא ללכת כמתוכנן, והרוח גורמת לך להיות כל-כך צוננת עד שהדבר היחיד שאתה צריך זה נטפליקס, עם TorGuard האופציה הקרובה ביותר שלך תהיה סאו פאולו (ברזיל), בעוד NordVPN יכול להציע לך שרתים צ'יליים וגם ארגנטינאים כאחד.

לשני ה- VPN יש תמיכה נהדרת בצ'אט חי, אך TorGuard מציעה גם אפשרות להתקשר לקו חינם, אם כי בארה"ב בלבד.

ואילו טורגארד’שירות הלקוחות של החברה הוא ידידותי, איננו יכולים לומר את אותו הדבר לגבי אתר האינטרנט שלהם’s ולקוח’עיצוב. בעוד NordVPN נחמד, ברור וקל להבנה, TorGuard הוא רק חלון שחור עם שלל הגדרות שעשויות להגן על משתמשי VPN פחות מנוסים..

שני VPNs טובים לסטרימינג, אך כדי להפיק את המרב מ- TorGuard, אתה’עלי לקנות IP ייעודי שעולה תוספת.

לצורך סיקור ושיתוף P2P היינו בוחרים ב- NordVPN, רק מכיוון שיש להם שרתים מיוחדים לכך (וזה בדרך כלל יתרון למהירות).

עבור סין, ניקח גם את NordVPN, אלא אם כן אתה’מחדש משתמש iOS.

כשמדובר בתמחור, TorGuard זול יותר ב -2 $ לחודש לכל התוכניות, אך הדבר חשוב רק עבור חברות גדולות יותר שבהן ההפרש בין 30% לשנה הוא חשוב. לא’לא כמו TorGuard שנותן רק 7 ימי החזר כספי בהשוואה ל- NordVPN’s 30.

לסיכום, אם אתם חדשים בענף ה- VPN ורוצים שירות קל ונוח לשימוש, מהיר ומהיר עם תמיכת לקוחות מעולה - בחרו ב- NordVPN. אם אתה משתמש מתקדם שרוצה לשנות את ההגדרות בהתאם לצרכים שלו ו / או זקוק לגרסת iOS טובה, TorGuard הוא ה- VPN שבחרת. בכל מקרה, תהיו מרוצים משתי האפשרויות שכן הן נמצאות בקלות ב- TOP 5 של כל אתר ביקורת VPN, ולא רק שלנו.

אם אתה לא’אני לא מסכים איתנו, אל תהסס לומר זאת בפרק ההערות שלהלן!

קריאות מומלצות

סקירת TorGuard

סקירת NordVPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 7 = 10

map