TunnelBear לעומת גישה פרטית לאינטרנט


עדכון אחרון: 07.17.2019

כשמשווים בין TunnelBear לעומת גישה פרטית לאינטרנט (PIA), עליך לשים לב ששניהם שירותי VPN-run-of-the-mill, אך יש להם את התכונות הייחודיות שלהם. שניהם פופולריים מאוד.

לתת’נראה איך הם נערמים זה מול זה.

TunnelBear לעומת PIA: סקירה כללית

מנהרת דוב דירוג TunnelBear VPNpro: 7.2 / 10

ל- TunnelBear מיליוני משתמשים בגלל הגרסה החינמית והמיתוג הנהדר שלה. אחרת, הצעת המכירה שלה סובבת סביב הטכנולוגיה בה הם משתמשים כדי לספק ביטחון ואנונימיות, כמו גם העובדה שהם מנהלים את השרתים שלהם..

הבעלות על TunnelBear החליפה לאחרונה ידיים, וכיום היא בבעלות McAfee, הידועה בתחום הבטיחות ברשת. אולם הדבר הנוסף שמשמעותו היא ש- VPN נמצא בסמכות ברית המודיעין Five-Eyes.

TunnelBear טוען כי יש אימונים ביומן אפס, אך יש פוטנציאל לזה יותר מאשר פוגש את העין. בבעלות חברת סנטה קלרה, קליפורניה שבסיסה בקליפורניה, משאירים הרבה שאלות ללא מענה אם TunnelBear תמשיך בהבטחתה להבטיח הגנה מלאה על נתונים.

TunnelBear אולי מציין שיש להם מהירויות מהירות, אך ספקי שירותים אלה לעולם אינם אומרים כי מהירויות השרת שלהם איטיות. בסך הכל זה’היא רשת מהירה בהחלט למרות שהיא פועלת רק ב -20 מדינות לערך.

גישה פרטית לאינטרנט דירוג VPNpro של גישה לאינטרנט פרטי: 8.0 / 10

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) הוא VPN שנוי במחלוקת עם עליות וירידות משלו. זה מגיע עם רמות הצפנת נתונים הניתנות לשינוי, לחיצות יד שונות, ואימותים. עבור מרבית המשתמשים, אלה די והותר. מכיוון של- PIA שרתי DNS משלה, היא גורמת פחות לדליפות להתרחש.

אם תחום השיפוט מעניין אותך, PIA אינה’לא הבחירה שלך. זוהי חברה שבסיסה בארה"ב, כלומר הפרטיות המקוונת שלך אינה’לא מוגן לחלוטין.

באופן כללי, גישה לאינטרנט פרטי אינה’לא הכי אמין לעקיפת תוכן חסום גיאוגרפי. המנויים הקצרים שלהם זולים מאוד, כאשר התוכנית לחודש עולה בעלות של 6.95 דולר.

מספר השרתים שלו הוא גבוה מאוד, אך הם לא פרוסים על פני הרבה מיקומים. מהירויות החיבור הן ממוצעות, אך בחלק מהמקומות נוטים להיות בעלי חיבורים רעים.

PIA לא עושה זאת’אין לי תמיכה בצ'אט חי ותוכל להגיע אליהם רק באמצעות דואר אלקטרוני.

מאפייני אבטחה מאפייני אבטחה

מנהרת דוב

כאן’מה?’זה כלול ב- TunnelBear’חבילת אבטחה:

 • הצפנה חזקה (AES-256)
 • פרוטוקולי מנהור מוצקים (IKEv2 ו- OpenVPN)
 • מתג כיבוי

גישה פרטית לאינטרנט

זה PIA’סט מאפייני האבטחה, הדומה יחסית ל- TunnelBear’s:

 • תקני הצפנה ניתנים לשינוי (AES-128 ו- AES-256)
 • פרוטוקול מנהור OpenVPN
 • מתג כיבוי

השימוש בהצפנת AES-128 פירושו מהירות רבה יותר אך פחות אבטחה. PIA לא עושה זאת’אין לי IKEv2, שעובד טוב יותר במכשירים ניידים מאשר OpenVPN. מתג להרוג רשת הוא תוספת נהדרת לשני ה- VPN. PIA לא עושה זאת’אין לי דליפות DNS, אבל היו לזה בעיות עם דליפות WebRTC.

פסק דין: זה’s 1-1 במאבק TunnelBear לעומת גישה פרטית לאינטרנט.

פרטיות פרטיות

מנהרת דוב

TunnelBear, בבעלותה כיום של חברה אמריקאית, ממוקמת בקנדה. למרבה הצער, זה לא’טוב יותר מכיוון שקנדה גם היא חברה בברית המודיעין עם עיניים. המשמעות היא שקנדה חולקת נתוני מודיעין עם מדינות כמו בריטניה וארה"ב.

גישה פרטית לאינטרנט

PIA מבוססת בארצות הברית, שכידוע ידועה לשמצה בהפרה של הפרטיות המקוונת. ל- VPN עשויה להיות מדיניות אפס יומני, אך יתכנו מצבים של אבטחת מידע שהם לא יכולים לשלוט עליהם בהתחשב באופי האגרסיבי של סוכנויות הביון האמריקאיות..

פסק דין: נראה שאף אחד לא זוכה בסבב TunnelBear לעומת גישה פרטית לאינטרנט.

מהירות וביצועים מהירות וביצועים

קביעת המהירות של VPN אינו’t קל שכן גורמים רבים נכנסים לתמונה, החל מחומרה המשמשת למרחק מהשרת המחובר אליו.

מנהרת דוב

TunnelBear הוא די מהיר, אך תלוי במיקומי השרת, המהירויות עשויות להשתנות. לדוגמה, משתמשים בארצות הברית, אירופה וקנדה יכולים ליהנות במהירויות מהירות. עם מדד מהירות אינטרנט של 100Mbs, אפילו באזורים שחווים ירידות של עד 50 אחוז, משתמשים עשויים עדיין להזרים תוכן באופן מקוון.

עם זאת, אם אתה משתמש בשרת זה’במרחק של אלפי מיילים מהמיקום שלך, החיבור האיטי באמת יכול להיות כאב ראש.

גישה פרטית לאינטרנט

ל- PIA שרתים רבים, אך הם ממוקמים רק באזורים מסוימים. הם נמצאים בעיקר באירופה ובצפון אמריקה, כך שלמשתמשים באזורים אלה עשויות להיות מהירויות מהירות. משתמשים במקומות אחרים כמו אסיה, דרום אמריקה ואפריקה עשויים להיות בעלי מהירות נמוכה. בפשטות, מהירויות קישוריות PIA הן ממוצעות בלבד.

פסק דין: PIA מנצחת אי פעם-כל-כך מעט.

קלות שימוש קלות שימוש

מנהרת דוב

TunnelBear קל לשימוש ובעצם די מהנה למשתמשים. יש לו נושא מצויר שגורם לו להיות מבדר. בממשק המשתמש יש טאבים כמו “כללי”, “אבטחה”, “חשבון”, ו “רשתות מהימנות.” אתה יכול להפעיל ולחבר את TunnelBear על ידי הקשה על הכרטיסייה כללי. כרטיסיית האבטחה מאפשרת לך להפעיל ולכבות את תכונות GhostBear ו- VigilantBear. VigilantBear הוא מתג ההריגה של רשת TunnelBear. הכרטיסייה רשת מהימנה מאפשרת להוסיף רשתות שאתה סומך עליהן כך שתוכל להתחבר אליהן בקלות בעתיד.

גישה פרטית לאינטרנט

לקוח PIA Windows יש ממשק משתמש אלגנטי ופשוט. בתפריט הגדרות, באפשרותך לנהל את רשימת המדינות והאזורים שאליהם אתה מתחבר אוטומטית. אתה גם מפעיל ומשבית התראות שולחן עבודה וחיבורים אוטומטיים. בתפריט הגדרות מתקדמות, אתה יכול לבחור את הפרוטוקול שישמש עם OpenVPN, למשל UDP או TCP. משתמש יכול להשתמש בלקוח PIA Mac כדי להפעיל ולהשבית תכונות נגד גשש, חוסם מודעות ואנטי תוכנות זדוניות..

פסק דין: אף ששני הלקוחות אינם רעים, אנו מעדיפים מעט את TunnelBear בעיצוב המהנה של האפליקציה שלה.

טרנינג ו- P2P טרנינג ו- P2P

מנהרת דוב

TunnelBear חוסם את כל התעבורה ב- P2P, מה שהופך אותו לבלתי שמיש לטרנינג.

גישה פרטית לאינטרנט

PIA מאפשר סיקור, אך עליך להיזהר אם אתה משתמש בהעברת נמל - זה יכול להפוך אותך לפגיע.

פסק דין: PIA נוקטת בנקודת סיבוב.

גישה לפלטפורמות בידור גישה לפלטפורמות בידור

מנהרת דוב

ניתן להשתמש ב- TunnelBear לצפייה בנטפליקס, אך היא אינה יכולה להזרים מופעים ב- BBC iPlayer. זכור כי הגרסה החינמית מספקת לך רק 500MB נתונים בחודש שזכו’לא יביא אותך לכל מקום עם תוכן זורם.

גישה פרטית לאינטרנט

PIAs יכולים’נראה שזה לא עוקף אתרים חסומים גיאוגרפיים כמו Netflix, וזה גם לא עושה זאת’אני לא עובד עם ה- BBC iPlayer.

פסק דין: למותר לציין כי TunnelBear מנצח במאבק במחלקת הסטרימינג.

השתמש בסין השתמש בסין

מנהרת דוב

ל- TunnelBear יש שרתים בהונג קונג ותוכלו להשתמש בה כדי לעקוף את חומת האש הגדולה. ה- VPN משתמש בכלי שהם מכנים GhostBear שגורם לתעבורת ה- VPN שלך להופיע כתעבורת אינטרנט רגילה, ומונעת את חומת האש לגלות אותך.

גישה פרטית לאינטרנט

ל- PIA יש בעיות בחומת האש הגדולה, היא אומרת למשתמשים שלה לעבור לפרוטוקול L2TP / IPSec במקום להשתמש ב- OpenVPN, אבל זה לא’לא מאובטח. אתה צריך גם להגדיר אותו באופן ידני.

פסק דין: TunnelBear מנצח בסין.

אפליקציות ותוספים אפליקציות ותוספים

מנהרת דוב

ל- TunnelBear יש לקוחות בהתאמה אישית עבור:

 • חלונות
 • macOS
 • iOS
 • אנדרואיד

זה תומך גם בדפדפנים כמו אופרה וכרום.

גישה פרטית לאינטרנט

PIA מציעה אפליקציות עבור:

 • חלונות
 • macOS
 • iOS
 • אנדרואיד
 • לינוקס

הוא תומך בתוספי דפדפן כמו Firefox ו- Chrome. לקוח הסלולרי לגישה לאינטרנט פרטי נושא אותן תכונות כמו אלה של שולחן העבודה. יש גם מתג להרוג.

פסק דין: PIA נוקטת בנקודה לתמיכה מרובת צורות.

תמחור תמחור

מנהרת דוב

 • גרסה חינמית - מוגבל ל 500Mb / חודש
 • 1 חודש - 9.99 $
 • 1 שנה - 59.99 $ (5 $ לחודש)
 • אין התחייבות להחזר כספי

גישה פרטית לאינטרנט

 • 1 חודש - 6.95 $
 • 1 שנה - 71.88 $ (5.99 $ לחודש)
 • 2 שנים - 83.87 $ (3.33 $ לחודש)
 • ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים

פסק דין: בעוד TunnelBear מציע תכנית לשנה טובה יותר, PIA’התוכנית הזולה לשנתיים והערבות להחזר הכסף שלה מנצחת אותה בקרב התמחור.

גישה פרטית לאינטרנט לעומת TunnelBear: וזה טוב יותר?

קרב TunnelBear לעומת PIA הגיע לסיומו. שניהם VPNs טובים מכיוון שלפחות הם מציעים את הפרטיות וההצפנה הדרושה. עם זאת, שניהם רשומים במדינות חמש העיניים. עם PIA, אינך יכול לעקוף בלוקים גיאוגרפיים, כך שלא תוכל לגשת לנטפליקס או ל- BBC iPlayer. עם זאת, TunnelBear לא’לא לאפשר סיקור.

בסך הכל הכלים הללו קרובים זה לזה, ולכן הבחירה היא העדפה.

סקירת TunnelBear

סקירת PIA

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 8