Tunnelbear לעומת CyberGhost


בחירת לקוח VPN איכותי היא קשה. ישנם לקוחות VPN רבים בשוק, כולם טוענים שהם הטובים ביותר בדרך זו או אחרת.

כמה VPNs פשוטים לשימוש, ואילו אחרים מורכבים יותר. חלקם, אך לא כולם, מאפשרים גישה מעבר לחומות אש או תוכן חסום, אשר בתורו מאפשר למשתמשים להזרים את נטפליקס או סיקור. רובם עובדים עם כל מערכות ההפעלה העיקריות, אך חלקם פועלים רק עם כמות מוגבלת של דפדפני אינטרנט.

מחיר שירותי VPN משתנה מנויים בתשלום לשנתיים עד שלוש. VPN שומר על הנתונים הפרטיים שלך ברחבי האינטרנט; עם זאת, כמה ספקי VPN בעלי מוניטין פחות אינם מעריכים את הלקוחות שלהם’פרטיותם, התפשרות על המשתמשים על ידי שימוש בשירותי מעקב של צד שלישי, הצעת אבטחה לקויה ואפילו הטמעת תוכנות זדוניות במוצריהם.

סקירת TunnelBear לעומת CyberGhost תשווה בין שני ספקי השירותים, ותכסה את כל ההיבטים שצריך לקחת בחשבון בבחירת שירות VPN המושלם עבורך..

במבט ראשון TunnelBear נראה פשטני, עם האתר המצויר שלו. עם זאת, למעלה מ- 20 מיליון משתמשים משתמשים ב- TunnelBear והיא עברה פעמיים ביקורת אבטחה עצמאית. הממשק הפשוט שלו מרשים למדי, ובנוסף הוא מציע מתג הרגה המותאם למשתמש, כלומר אם המנהרה יורדת, הנתונים שלך עדיין אנונימיים. תכונות אחרות של TunnelBear VPN כוללות אבטחה חזקה והצפנה כפולה של נתונים. TunnelBear מציעה גרסה חינמית אך מגבילה אותך ל 500 מגה בייט בחודש בשרתים הממוקמים ביותר מ 20 מדינות ברחבי העולם.

CyberGhost’נוכחות ברשת מקרינה דימוי רציני ומטה לעסקי. זה מציג את פרוטוקולי ההצפנה וה- AES של 256 סיביות AES, שירות לקוחות וצ'אט חי ודוא"ל, והתחייבות להחזר הכסף במשך 45 יום. CyberGhost מפרסמת גם את שירותיהם כפתרון פרטיות שלם, כולל פרטי wifi. הם זמינים ב -60 מדינות ויש להם 3,000 שרתים, ולכן קשה למצוא את השרת ליד המיקום שלך.

מהירות

ערכנו בדיקת מהירות בשני ה- VPN, ולמרות שאתה יכול לצפות לקבל מהירויות העלאה והורדה איטיות אם אתה מחפש VPN תקציב, לעולם לא תצטרך להתמודד עם המהירות האיטית של CyberGhost. מהירויות ההעלאה וההורדה הן בערך ממוצעות, אך ההשהיה בכמה שרתים האטה עד לנקודה בה הזרמת איכות גבוהה לא הייתה אפשרית ללא כמה תקלים גדולים. אתה יכול לראות את המספרים המדויקים בסקירת CyberGhost שלנו.

TunnelBear אולי גם אין את המהירויות המהירות ביותר בהשוואה ל- VPNs אחרים, אך המספרים (ראו אותם בסקירת TunnelBear שלנו) נמדדו ל- VPNs הגדולים יותר כמו NordVPN ו- Express ללא הפרש גדול מדי. ואילו TunnelBear לא עשה זאת’לא להשיג “מהיר - ברק” במה שהובטח באתר האינטרנט שלהם, זה היה הגון גם בגרסאות בחינם וגם בתשלום. בהיבט זה, TunnelBear מציע שירות טוב בהרבה מ- CyberGhost.

בטיחות ופרטיות

פרטיות היא הסיבה העיקרית לשימוש ב- VPN, וזו הסיבה שחשוב לבחור VPN מבוסס במיקום ידידותי לפרטיות. CyberGhost, הרשומה ברומניה, נמצאת מחוץ לתחום שיפוט 14 עיניים. Tunnelbear מבוסס בקנדה, מה שאומר שהם נופלים תחת ברית מעקב העיניים 5, כך שפרטיות עשויה להדאיג ספק שירות זה.

שני VPNs טוענים כי הם לא’לא יומן את המשתמש שלהם’מידע אישי, ואנחנו יכולים לאשר ששניהם נאמנים למילה שלהם. גם TunnelBear וגם CyberGhost מתהדרים בהצפנת AES-256. שניהם משתמשים בפרוטוקולי IKEv2 ו- IPSec עבור iOS ו- OpenVPN לפרוטוקול מערכות Mac ו- Windows.

תכונות האבטחה של TunnelBear כוללות GhostBear, תוכנית הצפנה כפולה לאבטחה נוספת בעוד ששני השירותים כוללים מתג להרוג מובנה המעניק למשתמשים שכבת הגנה שנייה. כאשר ערכנו את הבדיקות שלנו, לא זוהו אף דליפות או נגיפים של DNS באף אחד מהם.

קלות שימוש

שני ה- VPNs מציעים אפליקציה ידידותית למשתמש, ובעוד Tunnelbear טוען שהם מתמחים בקלילות השימוש, התרשמנו באותה מידה מ- CyberGhost’תהליך ההתקנה.

לקח לנו בערך 5 דקות להתקין ולהפעיל את CyberGhost, ופעם שהגענו, השימושיות השתפרה עוד יותר. לעומת זאת, Tunnelbear עמוס ריבה עם אנימציות שהופכות אותו לחוויה מבדרת, לפחות בפעמים הראשונות.

מפחיד

ידוע כי CyberGhost תומכת בפעילות סיקור. יש לו פרוטוקול אבטחה טוב ואינו מציב מגבלות על פעילויות P2P, אך הוא מאפשר רק סיבוב על שרתים ספציפיים. החיסרון היחיד בשימוש ב- CyberGhost לצורך סיבוב עשוי להיות איכות המהירות.

דוברת המנהרות, למרבה הצער, אינה תומכת בהפרעה. השרתים המוגבלים שלהם לא יכולים לתמוך בנפח גבוה של חילופי נתונים, וזו הסיבה שזה לא’גם לא נהדר למשחקים מקוונים. בסך הכל, אם אתה זקוק לשירות VPN לצורך סיבוב, Tunnelbear אינו זה בשבילך.

גישה מוגבלת למדינה

הן TunnelBear והן CyberGhost יכולים לעקוף צנזורה ממשלתית במדינות מוגבלות כמו סין. CyberGhost משתמש ביציאות אקראיות ב- VPN כדי להימנע מחסימות או מגבלות בשירות. שניהם מספקים אפשרות להשתמש בשרתי DNS TCP ו- CyberGhost כדי להסוות את המיקום האמיתי שלך.

עם זאת DPI עדיין מהווה בעיה, ול- CyberGhost אין עדיין פיתרון טוב, ולכן למרות שניתן להזרים תוכן חסום בסין, עליכם להיות זהירים.

Tunnelbear יכול לגשת לאתרים מוגבלים כמו פייסבוק, טוויטר ו- YouTube מתוך סין. Tunnelbear מבטיח פרטיות וביטחון מוחלטים אם אתה משתמש בו לגלישה בסיסית, לגישה לתוכן מצונזר או אסור או להזרמת וידאו. אבל שוב, עלינו להזכיר לכם להשתמש בזה באחריות כשאתם זורמים בסין.

ביטול החסימה של Netflix

CyberGhost מאפשר לך לגשת ל- Netflix בכ- 30% מהשרתים שלהם, בזרם ב- HD אך לא ב- UltraHD, בגלל מגבלות רוחב הפס. הבדיקה שערכנו העלתה כי CyberGhost הצליחה לגשת לנטפליקס בארצות הברית ובקנדה, אך לא בבריטניה או בהולנד..

TunnelBear לא מאפשר לך לגשת ל- Netflix בכלל, כך שאם Netflix היא פורצת העסקה, עדיף שתבחר CyberGhost.

אפליקציות ותוספים

שתי תוכנות ה- VPN תואמות את ארבע הפלטפורמות הפופולריות ביותר. TunnelBear מציע אפליקציות למערכות הפעלה מק, חלונות, iOS ואנדרואיד. יש לו תוספים למספר דפדפני אינטרנט כגון Firefox, Opera ו- Chrome.

לרוע המזל, זה לא יכול לפעול על קונסולות משחקים, אמזון פירסטיק או נתבים, אך TunnelBear נגיש בעד 5 מכשירים במקביל..

CyberGhost תואם גם למערכות מק, חלונות, iOS ואנדרואיד. בנוסף, יש לה תמיכה מלאה במערכות הפעלה לינוקס, נתבים, מכשירי NAS ו- Chromebook.

מכשירים אחרים המסתמכים על פרוטוקולי OpenVPN, IPSec, PPTP או L2TP / IPSec (כמו Raspberry PI, Vu + Solo 2 או מערכת ההפעלה של Chrome) יכולים גם לפעול על CyberGhost, וזה נגיש בעד 7 מכשירים בו זמנית..

תמחור

התמחור עבור TunnelBear מתחיל בשירות החינמי, Little Bear. השלב הבא למעלה הוא דובי הענק, תמורת $ 9.99 דולר לחודש ואז הדוב גריזלי שהוא 4.99 $ למשך 12 חודשים.

CyberGhost’המחירים מתחילים ב -12.99 דולר לחודש, ואז לשנה אחת במחיר של 5.99 דולר לחודש לחודש ושנתיים במחיר של 3.69 דולר לחודש. אם אתה משתמש מדי פעם, עבור אל TunnelBear’אפשרות חופשית של דוב קטן בחינם, אבל אם אתה משתמש רגיל, CyberGhost מתומחר בהרבה.

שירות לקוחות

מנהרת דוב’לתמיכה בלקוחות יש חיסרון אחד גדול וזה לא תמיכה בצ'אט חי. ישנם דפי עזרה ומדור שאלות נפוצות כדי לחפש את התשובות לבעיות שלך. אם נכשל בכך, אתה יכול למלא כרטיס תמיכה שיכול לארוך מקום בין כמה שעות עד 24 שעות לקבלת תגובה.

CyberGhost שולט בהרבה בתחום זה, לא רק שמציע שאלות נפוצות וטיפים לפתרון בעיות, אלא גם מדריכים ואפשרות צ'אט לחיות 24/7. אפשרויות אלה מציבות אותה באותה רמה של VPNs ברמה העליונה.

פסק דין: TunnelBear או Cyberghost?

בחירה בין TunnelBear ל- CyberGhost מסתכמת בהעדפות ושימוש אישי. ל- CyberGhost יש יותר שרתים, כלומר פחות חביון בסטרימינג, אבל TunnelBear’המהיר של s הוא תחרותי, בהתחשב בכך שיש להם פחות שרתים. אם ברצונך להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב או שיתוף קבצים ב- P2P, CyberGhost מציעה מספר שרתים למטרה. בצד ההפוך, TunnelBear לא’אני ממש לא תומך ב- P2P.

מנויים לטווח ארוך חוסכים יותר כשהם הולכים עם CyberGhost, וזה’שווה את זה אם אתה משתמש וטורנטר תכוף. למי שרוצה לגלוש כלאחר יד, תוכנית הדוב הקטנה החינמית של TunnelBear היא נהדרת, אך יתכן שתמצא שהצרכים שלך עשויים להתארך ככל שתשתמש בשירות VPN ארוך יותר..

CyberGhost מכה את TunnelBear בתמיכת הלקוחות המצטיינת שלהם, עם אפשרות הצ'אט החי שלהם 24/7. יש לו גם תאימות טובה בהרבה למגוון רחב יותר של מערכות הפעלה ומכשירים, מה שמקל על משתמשי VPN מתקדמים.

ולבסוף, מכיוון ש- CyberGhost ממוקמת ברומניה, לעומת TunnelBear’בבסיסה בקנדה, אנו חשים ש- CyberGhost יבטיח יותר שלא למסור את המידע שלך לשום ממשלה’עיניים סקרניות.

בסך הכל, בהשוואה זו, ל- CyberGhost יש את היתרון.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 20 = 23