TunnelBear לעומת ExpressVPN


סקירה כללית

כולנו שונים עם צרכים והעדפות שונות, נכון? אחרת, לא היינו עושים זאת’אפילו לא הכניס את שני המתחרים לאותו משפט, קל וחומר לעשות קטע השוואה ב- TunnelBear לעומת ExpressVPN.

כל חובב VPN היה יודע שאף אחד לא יכול להתעסק באמת עם ה- numero uno הכללי, ExpressVPN. כמובן שאתה יכול לאתגר הצהרה זו ולהגיד ש- ExpressVPN לא יכול להיות הטוב ביותר בסך הכל בגלל התמחור שלה או גורמים אחרים. וגם, היינו מסכימים.

כך, לא משנה כמה נהדר ExpressVPN יכול להיות ברוב התחומים, אם הקריטריון העיקרי שלך הוא המחיר, אתה יכול מיד ללכת על המתחרה שלה, TunnelBear, במקרה הזה. זו הסיבה שאנו מאמינים שיכול להיות מועיל לך לעקוב אחרינו כאשר אנו מגלים את התחומים החשובים ביותר שבהם VPN צריך להצטיין כדי לתבוע את כותרת ה- VPN הטובה ביותר..

האם אתה מוכן? אז בואו’לצלול לדיון שלנו ב- TunnelBear לעומת ExpressVPN להלן.

בטיחות ופרטיות

אם אתה מסוג המשתמשים (עיתונאי, פעיל פוליטי או סביבתי או האקר מוסרי) הזקוק לביטחון והפרטיות המקוונים הטובים ביותר, הזוכה בסיבוב זה עשוי כבר לקבוע את בחירתך. ובכל זאת, אנחנו’אתה מבקש ממך לשאת איתנו ולחכות עד הסוף מכיוון שאתה עשוי לשנות את דעתך לאחר שתראה את התמונה כולה.

באשר לאבטחה ופרטיות, עלינו לומר כי ExpressVPN הוא אחד משירותי ה- VPN המאובזרים ביותר בעולם. קודם כל, זה’ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, מה שאומר שיש לה מדיניות ללא יומני אמת. VPN זה כבר הוכיח את ערכו כאשר הם לא הצליחו’לא לשתף נתוני משתמשים שימושיים בקשר לחקירה פלילית טורקית.

אקספרס מציעה הגנת דליפות DNS / IPv6, מתג להרוג ומנהור מפוצל, להזכיר כמה מתכונות האבטחה הטובות ביותר שלה. אז איך TunnelBear מתפקד בתחום חיוני זה?

לא כל כך נהדר. למתחילים, TunnelBear מבוסס במקור בקנדה, שהיא מדינה חמש עיניים להוטה. במילים אחרות, זה’זה לא המקום האידיאלי ביותר עבור ספק VPN שיש לו בסיס. מכיוון ששירות זה נרכש על ידי ענקית אבטחת הסייבר האמריקאית מקאפי בתחילת השנה, הוא’יתכן גם ש- TunnelBear בקרוב תחול תחת תחום השיפוט של ארה"ב. זה יכול להיות מדאיג עבור מישהו שמחפש את האנונימיות הטובה ביותר באינטרנט.

למרבה המזל, TunnelBear מגיע עם מגוון טוב יחסית של פרוטוקולי VPN ותכונות אבטחה מדהימות כמו VigilantBear (מתג להרוג) ו- GhostBear (ערפול). שירות זה גם טוען שיש לו “מדיניות קשה ללא כריתת עצים,” וזה חובה כאשר הוא מבוסס במדינה ידידותית למעקב.

לסיכום סבב זה, אנו יכולים לומר כי אמנם ExpressVPN בהחלט מציע רמה גבוהה יותר של אנונימיות וביטחון מקוונים, TunnelBear מספק גם לך מספיק פרטיות שתצטרך לעקוף את החסימה הגיאוגרפית ושימוש כללי אחר ב- VPN. משתמשי VPN הארדיים עשויים להידרש לחשוב פעמיים.

מהירות

מהירות החיבור היא דבר מסובך; זה’זה תלוי במספר דברים. אחד מהם הוא מספר שרתי ה- VPN ששירותם מקיים ברחבי העולם. מהבחינה הזו, אקספרס הוא המנצח המוחלט בסבב זה מכיוון שיש לו למעלה מ -2,000 שרתים המותאמים למהירות ב- 90+ מדינות TunnelBear יכול להתפאר רק בכמה שרתים בעשרים מדינות לערך. תארו לעצמכם עד כמה הצפופים יכולים להיות עם 20+ מיליון משתמשים, שרובם משתמשים בחינם.

ExpressVPN הוא אחד השירותים המהירים ביותר כיום עם הכיסוי הגלובלי הגדול שלה. עם זאת, TunnelBear גם טוען שיש “מהירויות בזק,” אבל אנו מתחננים להיות שונים. אנו מעדיפים לקרוא לאלה “מהירויות בסדר יחסית” כאשר בוחנים את צי השרתים הקטן למדי שלו.

אם נוסיף וזמני החיבור לשרת יכולים להיות מעל 15 שניות במקרה של TunnelBear VPN (בעוד שהממוצע הוא מתחת ל 10 שניות לשירותים מובילים אחרים), אנו בהחלט ניתן את הסיבוב הזה ליריבו בהשוואה שלנו TunnelBear לעומת ExpressVPN.

קלות שימוש

למרות שזה אולי לא הגורם הקריטי ביותר בבחירת פיתרון VPN על פני אחרים, אם אתה משתמש מתחיל, ייתכן שתעדיף ללכת על תוכנת VPN ידידותית יותר למשתמש. אבל באופן כללי, אתה רוצה גם ממשק אינטואיטיבי, נכון?

ההשוואה שלנו בין TunnelBear לעומת ExpressVPN עשויה להיות הגרלה הראשונה שלה. למען האמת, שני השירותים הללו מספקים לקוחות מאוד קלים לשימוש לכל הפלטפורמות העיקריות. הסיבה היחידה מדוע נשקול לתת נקודה נוספת עבור צוות TunnelBear בנושא זה היא שהם דבקים בעקביות בנושא הדוב שלהם וכך צור חוויה מהנה למשתמשים ב- VPN לא כל כך רציניים.

אז אם הדאגה היחידה או העיקרית שלך היא שאתה רוצה להשתמש באפליקציית VPN אינטואיטיבית, אתה’אני אהיה מרוצה משניהם.

טרנינג ו- P2P

זה יהיה סיבוב מאוד קצר ופשוט. TunnelBear אינו תומך בשיתוף קבצים של P2P; לכן אינך יכול להשתמש בו לצורך סיבוב.

מצד שני, אתה יכול להשתמש ב- ExpressVPN בקלות לצורך סיקור הנתמך במהירויות הגדולות שלו וברמת האבטחה הגבוהה במיוחד.

אם אתה רוצה VPN אך ורק לצורך סיבוב, אנו ממליצים לך לבחור אקספרס על פני יריבו, שנכשל בגדול הסיבוב הזה.

נטפליקס וסין

אתה עלול להתמזל ולקבל מהירות טובה בשרת, כמו גם לעקוף את זיהוי Netflix הקפדני, כאשר אתה משתמש ב- TunnelBear VPN. עם זאת, זה’סביר להניח שזכית’לא יוכלו להזרים מכל מרכזי מדיה גדולים אחרים כמו Hulu ו- BBC iPlayer.

אם אתה’אני מחפש שירות יציב ואמין עבור Netflix, אולם אקספרס היא ללא ספק האפשרות הטובה יותר.

כשמדובר בסין, עליכם לדעת כי בפברואר 2018, המדינה החלה לחסום את כל פתרונות ה- VPN אלא אם כן אושרה על ידי הממשלה. זה כמובן מעלה חום מוגבר על הספקים וכתוצאה מכך, רבים מהם נוטים לסגת. אבל, לא TunnelBear ו- ExpressVPN.

עם זאת, אם נשווה בין שני המתחרים בהיבט זה, עלינו להסיק ש- ExpressVPN היא שוב הבחירה הטובה יותר. למען האמת, גם אם תצליחו להתקין ולהגדיר את TunnelBear כראוי לעבודה בסין, אתם עשויים לחוות ירידות חיבור ומהירות איטית. אתה עושה את המתמטיקה.

תאימות

בעוד ששני המתחרים בהשוואה שלנו TunnelBear לעומת ExpressVPN מספקים לקוחות קלים לשימוש לפלטפורמות העיקריות, כולל Windows, Mac OS, iOS, and Android., אקספרס עובר את הקילומטר הנוסף על ידי תמיכה בלינוקס, נתבים, BlackBerry, PlayStation, Xbox, Apple TV, Amazon Fire TV, Firefox וספארי.. המפץ! איזה מערך!

באופן כללי, שני ה- VPNs מציעים מגוון טוב של לקוחות; עם זאת, אם יש לך צרכים מיוחדים כמו הגנה על פרטיות לקונסולה שלך או מסביב לחסימה גיאוגרפית לטלוויזיה של Firestick, ובכן, אתה יודע עכשיו לאיזה מהן תוכל ללכת.

תמיכה

אם אתה רוצה הגנה מקוונת, סטרימינג וגישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים בצורה חלקה, עליך לוודא שכן’אתה משתמש בשירות VPN עם תמיכה מקוונת 24/7. בלעדיו אתה יכול לשלוף את כל השערות שלך לפני שאתה פותר בעיה טכנית, אם אתה יכול לפתור את זה בכלל.

לתת’מתחילים עם המקלחת הקרה: ל- TunnelBear אין תמיכה בצ'אט חי.

אתה יכול לנסות למצוא פיתרון לבעיה הספציפית שלך על ידי גלישה בדף העזרה, בשאלות הנפוצות או על ידי שליחת כרטיס תמיכה. עם זאת, אפשרויות אלה רחוקות מלהיות אידיאליות, וסביר להניח שבסופו של דבר אין לך פיתרון, רק כמה שערות אפורות נוספות.

המנצח בסיבוב הזה הוא בהחלט ExpressVPN. לספק זה תמיכה בצ'אט חי ברמה העולמית מסביב לשעון, מדריכי פתרון בעיות נרחבים, בלוג ומערכת כרטיסי תמיכה, אבל אתה יכול גם לפנות לצוות התמיכה הידידותי באמצעות דואר אלקטרוני.

תמחור

כשאתם חושבים שההשוואה הזו של ExpressVPN לעומת TunnelBear יכולה’אני לא מפתיע אותך, נו, הנה. אף כי אקספרס הוא אולטרה בטוח עם הרבה תכונות, מהירויות נהדרות ורבגוניות, זהו אחד הפתרונות היקרים ביותר ב- VPN שם. כן, האיכות אכן מגיעה במחיר. מופתע?

ל- TunnelBear, לעומת זאת, יש גרסה חינמית - שחסר ל- ExpressVPN - ותמחוריו הוא מהנמוכים בשוק. אתה מקבל ערך טוב יחסית למחיר הנמוך יותר.

זה’זה באמת תלוי בך, אם אתה זקוק לכל מה שמר נומרו אונו צריך להציע, או אם הצרכים שלך אינם כה גבוהים, לשלם כל כך הרבה עבור שירות VPN.

ExpressVPN לעומת TunnelBear - וזה טוב יותר?

שם’אין ספק כי ההשוואה שלנו בין TunnelBear לעומת ExpressVPN מסיקה כי המנצח בקרב תיאורטי זה הוא ExpressVPN. גם מההתחלה לא היה ספק.

עם זאת, אתה יכול’פשוט התעלם מהיריב לפני שתראה איך הוא מתפקד מול מנהיג מהשורה הראשונה בשוק ה- VPN. מכיוון שכולנו שונים עם כוננים שונים לשירות VPN, זה’זה אפשרי רק שמישהו מעדיף לבחור TunnelBear על פני ExpressVPN מסיבות עצמן.

אנו מקווים שנתנו לך מספיק בסיס בכדי שתוכל להחליט. עם זאת, אם אתה זקוק למידע נוסף ופרטים לגבי אחד משני המתחרים האלה, אנו מזמינים אותך לקרוא את הביקורות המלאות שלנו המקושרות למטה.

קרא את הביקורות המלאות שלנו:

סקירת TunnelBear

סקירה של

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 + = 71