TunnelBear לעומת SurfEasy

במאמר זה, אנו’אני אביא אותך דרך ההשוואה Tunnelbear לעומת Surfeasy. נתייחס לתפיסה הרווחת של כל אחד משני ה- VPN. שנית, נשווה את ההופעות שלהם על סמך כמה היבטים חשובים. תנו לנו להתנדנד!


TunnelBear לעומת SurfEasy: אבטחה ופרטיות

מנצח: TunnelBear

שירותי TunnelBear ושירותי ה- VPN של SurfEasy מציעים למשתמש הצפנת AES 256-bit, שהוא אחד מסטנדרטי ההצפנה המתקדמים ביותר שלא ניתן לעקוב אחריהם. השניים פועלים בפרוטוקול OpenVPN ומספק הצפנה טובה.

TunnelBear כולל מתג להרוג בעוד ש- SurfEasy VPN לא עושה זאת. כאשר מתג ההרג הוא מרכיב קריטי להסתרת חשיפה מקרית, הוא מראה כי TunnelBear מצליחה ביצועים טובים יותר בענייני חשיפה מקרית בהשוואה ל- SurfEasy VPN.

הגנות הדליפה של DNS ו- IPv6 נועדו להבטיח שספק האינטרנט שלך לא יכול לראות או לפקח על הפעילות המקוונת שלך בזמן שאתה’משתמשים מחדש ב- VPN.TunnelBear VPN ו- SurfEasy מספקים אוטומטית את תכונת ההגנה הזו.

TunnelBear ו- SurfEasy נועדו להציע למשתמשים חוויה קלה לשימוש. Tunnelbear ו- Surfeasy משתמשים בתמיכה ידידותית לטלפון / אימייל / צ'אט. TunnelBear תומך בביקורת אבטחה עצמאית ולא ברור אם ל- SurfEasy ביקורת אבטחה עצמאית.

VPN של SurfEasy מכוח הסכם הפיקוח 5 Eyes המאפשר לסוכנויות הביון במדינות החברות לשתף נתוני מעקב. VPN של SurfEasy מציעה מדיניות ללא יומני.

מהירות וביצועים

מנצח: SurfEasy VPN

גם SurfEasy וגם TunnelBear מבטיחים מהירויות ברקים. SurfEasy מספקת למעלה מאלף שרתים, כאשר 500 מהם מציעים מהירות מהירה במיוחד. שרתי SurfEasy מבוססים ב- 28 מדינות עם מספר המיקומים במסלול כלפי מעלה. שרתי TunnelBear ממוקמים ב 22 מדינות ולא ברור כמה שרתים הם מציעים.

VPN SurfEasy ו- VPN של TunnelBear מציעים למשתמשים מהירויות טובות כולל יכולת הזרמה ב- HD. עם זאת, הם אינם טובים במיוחד מבחינת הביצועים עבור משתמשים המבצעים פעילויות מקוונות אינטנסיביות. למרות החסרונות, הם מציעים מהירויות גלישה די טובות עבור משתמשי אינטרנט רגילים.

קלות שימוש ותמיכה

מנצח: SurfEasy VPN

לקוח VPN של TunnelBear נטען במהירות ללא דיווחים על פיגורים ושגיאות משמעותיות. האפליקציה האינטואיטיבית מציעה למשתמשים אפשרות להחליף מיקומים בקלות. אפליקציית VPN של TunnelBear מיועדת להציע למשתמשים פלטפורמה פשוטה וקלה לשימוש. היישום רק מראה למשתמשים פרטים חיוניים ומגיע עם תכונת הגדרות נוספות. תוספי הדפדפן נשארים זהים.

ל- SurfEasy פלטפורמה ידידותית למשתמש עם כל התוכניות הקיימות ביישום הלקוח. ההתחלה דרך אפליקציית הלקוח היא פשוטה ומשתמשים מצאו שקל להתקשר עם היישום.

לצורך תמיכה בלקוחות, ההשוואה בין TunnelBear לעומת SurfEasy מראה כי השניים חולקים פלטפורמות בסיס ידע נרחב בהן משתמשים יכולים לפתור שגיאות נפוצות. בנוסף, תמיכה ב- SurfEasy זמינה באמצעות תמיכה טלפונית, אימייל וצ'אט. עבור TunnelBear, התמיכה זמינה דרך פלטפורמת הדוא"ל וכן תמיכה טלפונית.

שים לב כי TunnelBear אינו תומך בצ'אט חי באתר האינטרנט שלהם. עם זאת, יש להם נוכחות חזקה בפלטפורמות מרכזיות במדיה החברתית. VPN של TunnelBear תומך גם בבסיס ידע בו המשתמשים יכולים לפתור בעיות מרכזיות.

טרנינג ו- P2P

מנצח: לא זה ולא זה

TunnelBear ו- SurfEasy הם ספקים מבוססי קנדה ולכן הם חלק מברית 5 Eyes. השניים אינם תומכים ביכולות P2P ולכן אי אפשר לבצע סיבוב ב- VPN.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות בידור אחרות

מנצח: TunnelBear

מנהרת דוב’המינוי בתשלום מאפשר גישה לנטפליקס. עם זאת, TunnelBear’המהדורה החינמית שלה לא תשמש אותך כשאתה מנסה לבטל את חסימת Netflix מעבר לים. בנוסף, חיבור לשרת מרוחק יאכזב אותך מבחינת המהירות אפילו במנוי בתשלום. עבור ה- SurfEasy VPN, הם עדיין חסומים על ידי Netflix.

שימוש ב- TunnelBear ו- SurfEasy בסין ובמדינות מוגבלות אחרות

מנצח: לא זה ולא זה

סין היא ממשלה מדכאת בכל הנוגע לשימוש ב- VPN. VPNs אלה לצערי אינם נהדרים לשימוש בסין. לפיכך, מומלץ למשתמשים בסין למצוא אפשרות אבטחה ופרטיות ברמה גבוהה אחרת מלבד שני VPNs אלה.

תאימות

מנצח: SurfEasy

TunnelBear זמין למכשירי Mac, Windows, iOS ו- Android. SurfEasy זמין עבור חלונות, מק, אייפון, אייפד, אנדרואיד, אופרה, כרום ואמזון. לכן, תוכלו ליהנות משני ה- VPN בשתי הפלטפורמות התואמות ומאפשרות לכם לגלוש באינטרנט בחופשיות תוך שמירה על מידע סודי.

תמחור

מנצח: SurfEasy

SurfEasy מציעה חבילת מתחילים, בחינם לנסות. באמצעות חבילת המתנע SurfEasy תוכלו לגשת לנתונים בחינם של 500 מגה בייט. החבילה האחרת הזמינה היא טוטאלית ואולטרה. התוכנית הכוללת עולה 3.99 דולר לחודש שמחברת אותך עד חמישה מכשירים ומציע נתונים ללא הגבלה יחד עם חסימת גשש. תוכנית ה- Ultra כוללת תמיכה בעד חמישה מכשירים ועולה 6.49 דולר לחודש. זה מגיע עם נתונים ללא הגבלה, חסימת גשש, מציעה הגנה מפני סיקור כמו גם זמינות ב 12 מדינות נוספות.

תמחור TunnelBear כולל תכנית חינמית המציעה 500 מגה בייט בכל חודש. יש גם מנוי לחודש עבור $ 9.99 שמגיע עם שירות לקוחות עדיפות. תוכנית TunnelBear לשנה עולה 4.99 דולר לחודש והיא התוכנית הפופולרית ביותר. אפשרויות התשלום כוללות מאסטרקארד, ויזה, אמריקן אקספרס וכן ביטקוין. משתמשים יכולים גם להשתמש בשיטת התשלום צנצנות של דבש.

סיכום

הפלטפורמות TunnelBear ו- SurfEasy מציעות למשתמשים חוויה טובה של האינטרנט. הערכת TunnelBear לעומת SurfEasy הראתה ששני ה- VPNs טובים לגלישה באינטרנט. עם זאת, SurfEasy הוא המועדף ביותר שלנו על סמך חווית משתמש ומוניטין של המותג.

קריאה מומלצת

סקירת TunnelBear

סקירת VPN SurfEasy

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − = 92