VPN ללא הגבלה לעומת גישה פרטית לאינטרנט


עם שפע שירותי VPN הקיימים כיום, מציאת אחד המתאים ביותר לצרכים שלך יכולה להיות אתגר אמיתי. אם אתה’אם נתקלתם ב- VPN Unlimited ובאינטרנט גישה לאינטרנט תוך כדי ביצוע מחקר כדי למצוא את ה- VPN האידיאלי, אתם אולי תוהים מה האפשרות הטובה יותר.

בהשוואה זו של VPN Unlimited לעומת גישה פרטית לגישה לאינטרנט, אנו’אני אראה כמה ביצועים של מוצרים אלה במספר תחומים. המשך לקרוא כדי לגלות איזה שירות טוב יותר בכל היבט, כמו גם איזה מהם מופיע כמנצח הכללי.

בטיחות ופרטיות

מנצח: PIA

PIA וגם VPN Unlimited תומכים בהצפנת AES-256 והם כוללים מתג להרוג. הם תומכים גם בפרוטוקולי VPN הסטנדרטיים כולל OpenVPN, IKEv2 ו- L2TP.

פרטיות היא המקום בו שתי האפשרויות מתחילות לקרטע. ראשית, החברות שמאחורי שני השירותים ממוקמות בארה"ב, שהיא המייסדת של קבוצת המעקב 5 Eyes. בצד החיצוני, ל- PIA יש מדיניות קפדנית ללא כריתת עצים שהוכחה כאמינה על ידי תיקי בית משפט בעבר.

לעומת זאת, VPN Unlimited שומר ביומני המון נתונים אישיים כולל כתובות IP, סוגי חיבור, סוגי מערכות הפעלה וסוגי דפדפן, בין היתר. וגרוע מכך, היא חולקת נתונים אלה עם צדדים שלישיים והופכת אותם לבחירה גרועה באמת עבור כל מי שרציני באנונימיות באינטרנט.

בעוד ששתי האפשרויות מציגות ביצועים טובים בתחום האבטחה ובאופן חכם למדי של פרטיות, VPN Unlimited מוסרת קטגוריה זו לידי PIA עם פעילויות הכניסה שלה

מהירות וביצועים

מנצח: שניהם

עם מעל 400 שרתים ב 52 מדינות ברחבי העולם, ל- VPN Unlimited יש פחות שרתים בהרבה בהשוואה ל- PIA’צי של 3,275 שרתים ומעלה ב 33 מדינות. עם זאת, שניהם מציעים מהירויות הגון לסטרימינג, משחק וגלישה באינטרנט במקומות רבים.

באירופה ובצפון אמריקה, משתמשי ה- PIA יחוו מהירויות מהירות הרבה יותר וקשרים אמינים יותר מאלו באסיה, אפריקה ודרום אמריקה עקב התפלגות לא אחידה של השרתים הרבים שלהם ברחבי העולם.

קלות שימוש ותמיכה

מנצח: VPN ללא הגבלה

כשמדובר על קלות השימוש, שתי האפשרויות כוללות תוכנה פשוטה עם ממשקים אינטואיטיביים. אולם תמיכת לקוחות PIA משאירה הרבה רצוי. שם’זה לא צ'אט חי 24/7, מערכת כרטיסי התמיכה איטית ומדור העזרה העצמית בינוני.

ואילו VPN Unlimited לא עושה זאת’זה לא מציע טכנית צ'אט חי 24/7, הוא מציע תמיכה אימייל מסביב לשעון עם תשובות מהירות ומועילות. האתר שלה כולל גם מדריכי עזרה עצמית כתובים היטב ומדור שאלות ותשובות. VPN Unlimited היא ללא ספק האופציה הטובה יותר בהיבט זה.

טרנינג ו- P2P

מנצח: PIA

VPN ללא הגבלה לעומת גישה פרטית לאינטרנט - איזה שירות VPN עדיף לסיבוב ו- P2P? שוב, שני השירותים הם’לא רע לסיבוב ותומך בשיתוף קבצים ב- P2P.

VPN Unlimited, לעומת זאת, כן’לא לאפשר P2P בכל השרתים כפי שעושה PIA. זה’עם זאת, לא מדובר בפורקן של עסקאות רבות, והיכולות והמהירויות שלה די הגונות כמו של PIA.

נטפליקס וסין

מנצח: VPN ללא הגבלה

אם אתה’אם אתה מחפש ספציפית שירות VPN שיאפשר לך לצפות בנטפליקס ארה"ב, אחת מהאפשרויות הללו תספיק. אף על פי ששניהם לא מצויינים לצפייה בנטפליקס, VPN unlimited מאפשר לך לגשת לנטפליקס ארה"ב עם מהירויות מספיק טובות לזרם HD ואפילו UHD, תלוי בחיבור שלך.

PIA מאפשרת לך גם לגשת לנטפליקס ארה"ב במהירויות טובות עוד יותר. עם זאת, אם אתה רוצה להתחבר לאזורים אחרים כמו בריטניה, הולנד, גרמניה, אוסטרליה או יפן, אתה’אין לך מזל עם שתי האפשרויות בזמן שהם לא’לא לבטל את החסימה של אזורי Netflix.

באשר לשימוש בסין, ל- VPN Unlimited יש יתרון מרכזי על פני PIA. הוא מתהדר בתכונה של ערפול בשם KeepSolid Wise, המסייע לטשטש את תנועת ה- VPN שלך מסין’בדיקת חבילה עמוקה. PIA, לעומת זאת, חסרה כל דרך להתמודד עם סין’DPI. זה גם נאבק עם עקיפת סין’חומת האש הגדולה וסובלת מבעיות צפיפות באזור זה.

תאימות

מנצח: שניהם

ל- VPN Unlimited יש לקוחות עבור הפלטפורמות העיקריות הניידות והשולחניות הכוללות אנדרואיד, iOS, Windows, Mac OS ו- Linux. יש לו גם תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox.

PIA תומכת כמעט באותה קבוצה של פלטפורמות ומציעה מערכת עקבית של תכונות לרוחבם.

תמחור

מנצח: PIA

אם אתה’אם אתה מחפש שירות VPN עם מחירים נוחים באמת, PIA מציעה כמה מתוכניות התמחור הטובות ביותר עבורך’אני אמצא. אתה יכול להשיג PIA במחיר של $ 6.95 לחודש אם בחרת בתכנית חודשית או במחיר של עד $ 3.33 לחודש אם אתה הולך עם התוכנית המומלצת לשנתיים שלהם. אמנם אין תקופת ניסיון בחינם או תכנית חינמית, אך אתה מקבל אחריות להחזר כספי למשך 7 יום לכל אחת מתוכניות המנויים. כל התוכניות מאפשרות שימוש על עד 5 מכשירים בו זמנית.

לעומת זאת, VPN Unlimited תעלה לכם עבור תוכנית חודשית ונמוכה עד 2.78 דולר לחודש עבור התוכנית שלהם לשלוש שנים. התוכניות הבסיסיות מאפשרות לך להשתמש בשירות על עד 5 מכשירים בו זמנית.

עם זאת, אתה יכול להגדיל את מספר החיבורים בו זמנית תמורת תשלום נוסף קטן. VPN Unlimited מציעה גם אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים וניסיון חינם למשך 7 ימים.

הכרעה: VPN Unlimited לעומת גישה לאינטרנט פרטי

זה בהחלט היה תחרות קרובה בין שני שירותי ה- VPN הללו. עם זאת, VPN Unlimited’נוהלי הפרטיות יעניקו למישהו רציני בנושא הפרטיות המקוונת סיבה לדאגה. בעוד ש- PIA אינו כוכב נוצץ גם הוא’שממוקם בארצות הברית, לפחות יש לה מדיניות ללא יומנים מוכחת.

VPN Unlimited עושה עבודה טובה יותר בתחומים אחרים כמו קלות שימוש ותמיכה והיא אפשרות טובה יותר לשימוש בסין. עם זאת, PIA מתגלה כזוכה בהשוואה זו של VPN Unlimited לעומת PIA, גם אם לא בהרבה.

רוצה ללמוד עוד על שני שירותי VPN אלה?

קרא את סקירת VPN ללא הגבלה המלאה שלנו

קרא את סקירת הגישה הפרטית המלאה שלנו

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 21