VPN Unlimited לעומת VPN Windscribe


סקירה כללית

ענף ה- VPN נמצא בשיא כל הזמנים, מה שעלול להקשות די על בחירת פיתרון VPN שמתאים לכם. ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון, ובסקירת VPN Unlimited לעומת Windscribe זו אנו מכסים את כל הגורמים החשובים ביותר.

המטרה העיקרית של VPN היא להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך תוך מתן אבטחה ופרטיות למידע האישי ולנתונים שלך. גם Windscribe וגם VPN Unlimited מציעים למשתמשים שלהם אבטחה מתקדמת.

שניהם מבטלים את החסימה של Netflix ומאפשרים סיקור. אם זה הגורם החשוב ביותר עבורך, Windscribe יהיה ההימור הטוב ביותר שלך. ל- VPN Unlimited יש יכולות סיבוב מוגבלות בלבד.

מבני התמחור של שני שירותי ה- VPN גם הם זהים זה לזה, אך VPN Unlimited מציעה למשתמשים שלהם חבילה לכל החיים, שהיא תמיד עסקה דגה אך עשויה להיות טובה. ל- Windscribe יש גרסה מוגבלת בחינם, מה שאומר שאתה יכול לבדוק את המים לפני שאתה מנוי לאחת מהתכניות הזמינות בתשלום. Windscribe ו- VPN Unlimited תומכים ברוב המכשירים ושני הממשקים פשוטים ונוחים לשימוש.

לא’אני לא מוצא דליפות DNS או IP כאשר ביצענו את הבדיקות שלנו, אז שוב הן ראש בראש.

לאחר בדיקת כל הגורמים להשוואה זו של VPN Unlimited לעומת Windscribe, האם אנו ממליצים על אחד משני שירותי VPN אלה? לשניהם הרבה הטבות אבל יש להם גם חסרונות. המשך לקרוא את השוואה זו של VPN Unlimited לעומת Windscribe כדי לראות אם אחד מאותם VPN יכול להיות כלי הפרטיות הבא שלך.

בטיחות ופרטיות

Windscribe תומך ב- OpenVPN ו- IKEv2 ומשתמש בקידוד AES-128-GCM (לצורך הרחבות גלישה) ובצפנת AES-256 (ליישומים שולחניים). זוהי רמת הצפנה נהדרת שגם המשתמשים הנחוצים ביותר יעריכו אותה.

VPN Unlimited משתמשת גם בתקן הצפנה מתקדם כדי להצפין את המידע שלך. מרבית ה- VPN, כולל שני המתמודדים בקרב זה ב- VPN Unlimited לעומת Windscribe, משתמשים כבר ב- AES-256 - במובן זה, הם שווים.

ל- VPN Unlimited יש גם פרוטוקול התגנבות KeepSolidWise. הפיתרון המבריק הזה OpenVPN שינוי מאפשר לעקוף חומות אש העושות שימוש בבדיקת מנות עמוק. זה נהדר במיוחד למשתמשים במדינות כמו סין, שם השימוש ב- VPN מוגבל מאוד.

מדיניות רישום

Windscribe לא רושם את המשתמשים שלהם’ נתונים שהם פלוס מובהק, אך הם נמצאים בתחום שיפוט חמש העיניים (מדינות כוללות קנדה, בריטניה, ניו זילנד ארה"ב ואוסטרליה). Windscribe מבוסס בטורונטו, קנדה.

מצד שני, VPN Unlimited רושם לא מעט נתונים על המשתמשים שלה. הם גם ממוקמים במדינת חמש עיניים - בניו יורק, ארה"ב. לכן, Windscribe זוכה בקטגוריה זו.

מהירות וביצועים

Windscribe מדגימה מהירות רבה בכל שרת האיחוד האירופי, השרת הבריטי והשרת האמריקני.

ל- VPN Unlimited אולי יש יותר מ -400 שרתים ב 52 מדינות, מה שמוביל לכך שצפוי שהמהירויות יהיו הגונות למחצה, אבל זה’זה בערך הממוצע. למרות שזה לא’ה- VPN האיטי ביותר שבדקנו, ישנם VPN טובים (וזולים יותר) אם הביצועים הם ההיבט החשוב ביותר.

מבחינת המהירות, Windscribe לעומת VPN Unlimited אפילו לא קרוב - הקודם מהיר משמעותית.

מרתק וזרם

VPNs יוצרים מנהרה בטוחה סביב התנועה הסוערת שלך כדי להגן עליך, אך לא כולם מאפשרים תנועה P2P מלכתחילה. אם זה’היעד שלך להירשם ל- VPN, שירות כזה זכה’אני עושה לך טוב.

Windscribe מאפשר סיבוב ומציע גם הדרכות על ההתקנה עבור לקוחות סיקור שונים. ל- VPN Unlimited יש השקפה מורכבת יותר מבחינת סיבוב. הם לפעמים “צריך לצמצם את מהירויות החיבור בגלל סיבוב” ולאפשר תנועת P2P רק בשרתים מסוימים.

כשאתה מנסה להתחבר לנטפליקס דרך שרתי ה- Windscribe הרגילים, סביר להניח שתתאכזב, אבל כן “Windflix” שרתים - במיוחד עבור Netflix. שרתי Windflix בארה"ב וגם בבריטניה עבדו ללא בעיה.

VPN Unlimited מצליחה לגשת לנטפליקס. בדקנו את השרתים שלהם בארה"ב וקנדה וזה עבד בצורה חלקה. אז אם אתה רוצה VPN אך ורק עבור Netflix, שני שירותי ה- VPN האלה יעשו את העבודה.

אפליקציות ותוספים

גם Windscribe וגם VPN Unlimited מתהדרים באפליקציות הידידותיות למשתמש שלהם והבדיקות שלנו חשפו ששני שירותי VPN היו נאמנים למילה שלהם..

קובץ ההתקנה של Windscribe לא עשה זאת’לא לוקח הרבה זמן לרוץ וכמעט תוך זמן קצר התחברנו לשרת של דאלאס. התרשמנו די בסך הכל.

התרשמנו באותה מידה מהתוכנה של VPN Unlimited. יש לו ממשק נחמד והוא קל להפעלה. סרגל הצד מוסיף לנוחות.

אך מכיוון ש- Windscribe מציע אפליקציות למספר מדהים של פלטפורמות וגאדג'טים, Windscribe עושה את הסיבוב הזה.

תמחור

Windscribe מציעה שלוש תוכניות.

התוכנית החודשית במחיר של 9.00 דולר לחודש, התוכנית השנתית במחיר של 4.08 דולר לחודש.

מחירים אלה הם די ממוצעים, אך הם מציעים גם תוכנית בחינם. אתה יכול לבקש החזר כספי אם אינך מרוצה מהשירות שלהם, אך אתה יכול לעשות זאת רק תוך 3 ימים מרגע ההרשמה, ועליך להשתמש בפחות מ- 10 ג'יגה רוחב פס במהלך תקופה קצרה זו..

VPN Unlimited מציעה גם שלוש אפשרויות מנוי.

המנוי לחודש הוא לחודש, המנוי השנתי הוא 5.00 $ לחודש והמנוי לכל החיים הוא 199.99 $.

גישה ללא הגבלה לכל החיים היא בהחלט נקודת מכירה חזקה. הם לא’הם לא מציעים שירות בחינם, אך הם מציעים אחריות להחזר הכסף למשך 7 ימים, כך שאם אינך מרוצה מהשירות, אתה יכול בקלות לקבל את הכסף שלך בחזרה.

שירות לקוחות

כאשר יש לך שאילתה או שאתה נתקל בבעיות בעת השימוש בשירות ה- VPN שלך, תמיכת הלקוחות שם כדי לעזור. פעם אתה’אם הוצאת מנוי ובעיה תופיע, אתה בהחלט רוצה שקט נפשי, בידיעה שאתה יכול להגיע למישהו לעזרה.

VPN ב- Windscribe כולל צ'אט בוט ולמרות שזה אולי נשמע מדהים, המבחן שלנו גילה זאת “גארי,” למרות הפקודה, זה לא יכול’אני באמת עונה על השאלות שלנו בפירוט. למזלנו, זה’זו לא הדרך היחידה לקבל תמיכת לקוחות. יש גם בסיס ידע עם שאלות נפוצות, מדריכי התקנה, מערכת כרטיסי תמיכה ופורום Reddit.

VPN Unlimited הוסיפה כעת תכונת צ'אט חי כמו גם כתובת דוא"ל ומערכת כרטוס. גם להם יש בסיס ידע עם מידע רב לעיון בו. איפה ש- VPN Unlimited פעם מקרטעת, הם עברו כעת. נצטרך לקרוא לזה משחק שווה.

VPN Unlimited או VPN ל- Windscribe: איזה מהם עדיף?

כפי שניתן לראות מסקירת VPN Unlimited לעומת Windscribe זו, לשני ה- VPN הללו יש כמה תכונות חיוביות וכמה חסרונות גם כן.

כדי להשתמש באחד מהם, חשוב לדעת כיצד כל כלי יכול לעזור לכם. לדוגמא, כשמדובר ב- VPN Unlimited, היכולת לחבר 5 מכשירים בבת אחת תמיד נחמדה. כך גם שרתי ההערפל, הגנת דליפות ה- DNS ואפליקציות קלות לשימוש. מדיניות הכניסה והמהירות שהיא לא מציעה לא כל כך נחמד.

כשמדובר ב- Windscribe, עלינו לתת להם את היתרון בהשוואה זו. זה אולי קצה קל, אך אם היינו צריכים לבחור ביניהם היינו בוחרים ב- Windscribe. הגנה טובה יותר מפני דליפות, כשות כפולות, ללא יומנים, חסימת מודעות, תאימות עם המון פלטפורמות והסרת חסימת Netflix אמינה - כל אלה יוצרים יחידה יפה.

קרא את הביקורות המלאות שלנו:

סקירה ללא הגבלה של VPN

סקירת VPN ל- Windscribe

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3