VyprVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט


ללא ספק, נקודת המכירה הגדולה ביותר עבור גישה לאינטרנט פרטי היא התמחור הזול ביותר שלה. מנקודת המבט של שירותי VPN פרימיום, לעומת זאת, גישה פרטית לאינטרנט היא מעט מדהימה. מלבד ערוץ תמיכה מוגבל מאוד, PIA גם איטית יחסית.

באופן הבטוח ביותר, ל- VyprVPN יש גם את הפגמים שלה, שיודגשו בסקירה זו, אך רמת האבטחה שהם מציעים, כמו גם מיקום המפתחים שלהם, רשמה איתנו כמה נקודות נוספות. לתת’גלה כיצד השניים משתלבים זה בזה.

שהוא בטוח יותר?

PIA’אישורי האבטחה שלה טובים למדי. אתה יכול לבחור את הגדרות ההצפנה המועדפות עליך, בין AES-128 ל- AES-256, ואפילו Blowfish, כמו גם לחיצת היד ותקן האימות המשמש את התוכנה. הפרוטוקול העיקרי שלהם הוא OpenVPN, אבל אתה יכול גם להשתמש IKEv2 ו- L2TP עבור מכשירים ניידים. בנוסף, לגישה לאינטרנט פרטי יש מתג להרוג רשת, שירות פרוקסי שתוכל להעסיק באמצעות תוספי Firefox וכרום, ופרוקסי SOCKS5 נפרדים. לא יכולנו’לא ניתן לאתר דליפות DNS או WebRTC / IPv6 מכל סוג שהוא בעת השימוש ב- PIA, ואף אין דיווחים על הפרות כאלה מצד הלקוחות שלהם..

בדומה לגישה פרטית, VyprVPN מציע הצפנה בצורה של צופן AES-256 עם לחיצת יד RSA-2048. מבחינת פרוטוקולי מנהור, התוכנה שלהם עושה שימוש גם ב- OpenVPN, L2TP / IPsec וב- PPTP הלא כל כך מאובטח. מלבד אלה, הם פיתחו פרוטוקול קנייני בשם זיקעלעון כתגובה לניסיונות ממשלתיים ליירט ולחסום את תנועת ה- VPN באמצעות בדיקת מנות עמוקה (DPI). זיקית די מיומנת לטרוף את המטא-נתונים שלך, אז נמכרנו עליה.

מנקודת המבט של מיקומם אנו נוטים לסמוך על VyprVPN יותר מכפי שאנו עושים גישה פרטית לאינטרנט. אמנם PIA’המדיניות הברורה של אי-רישום כניסה הועמדה במבחן מספר פעמים ויצאה ללא פגע, הם עדיין מבוססים בארה"ב, שמזכירה את ה- DMC, הממשל כמו גם את המעקב התאגידי ואת הברית Five Eyes הידועה לשמצה..

לחלופין, VyprVPN מבוסס בשוויץ, אשר אין בה חוקים לשמירת נתונים ואינו משתתף באף אחד מהעיניים או בקבוצות שיתוף מודיעין קשורות. עם זאת, א “חיסרון קל” לויפר’ה- VPN הוא שיש להם מדיניות אפס סובלנות כלפי טענות על הפרות, מה שהביא לחשבונות מושעים בעבר. עם זאת, המדיניות החדשה שלהם ללא רישום צריכה להרגיע את האנשים החוששים מהקמת לקוח BitTorrent.

מי ינצח במירוץ?

אם אתה’אתה תוהה מי ינצח במירוץ גרור VyprVPN לעומת פרטי גישה לאינטרנט, אתה’מחדש במזל. העמדנו את שניהם במבחן והתוצאות היו חושפות. מכיוון שמהירות החיבור הראשונית הייתה שונה בכל מקרה, אנו’אני יכלול גם אחוז לכל מדידה. עבור שרת בבריטניה VyprVPN הוריד לנו 26 מגהביט לשנייה עם העלאת 21 מגהביט לשנייה (כ -53% ו -50% מהחיבור הלא-VPN), בעוד גישה לאינטרנט פרטית הגיעה עם 110 מגהביט לשנייה עם 231 מגהביט לשנייה (39% ו -82% ).

עבור שרתי ניו יורק, VyprVPN ביצעה בצורה סבירה, עם הורדה של 27 מגה-ביט לשנייה ופשוט ביישנית מהעלאת 3 מגה-ביט לשנייה (57% ו -8%), ואילו גישה פרטית לאינטרנט הצליחה להוריד 77 מגה-ביט לשנייה עם העלאת 57 מגה-ביט לשנייה (28% ו -20% איטי יותר). בממוצע, שני שירותי ה- VPN הללו יספקו לך מהירויות חיבור דומות בבריטניה ובארה"ב, כמו גם בשרתים מרוחקים יותר כמו טוקיו או סידני. זה עשוי להפתיע אותך באופן מפתיע מכיוון ש- PIA מעסיקה פי ארבעה את מספר השרתים ש- VyprVPN עושה.

עם זאת, הכל הגיוני כשחושבים על העובדה של- VyprVPN יש את היתרון של בעלות על כל צומת ברשת ה- VPN שלהם. המשמעות היא שהם יכולים לייעל באופן ישיר את ארכיטקטורת החומרה של כל מיקום כך שתביא למהירויות טובות יותר.

האם הם מבטלים חסימה של מדיה מוגבלת גיאוגרפית כמו Netflix?

עם שני ה- VPN, אנחנו’הצלחנו לבטל את חסימת ספריית Netflix האמריקאית מאירופה במהירות הגונה. עם זאת, נראה כי שני השירותים נאבקים עם ניסיונות הרשימה השחורה של חברת המדיה והבידור הגדולה ביותר. בעוד שגישה לאינטרנט פרטית הכניסה אותנו לנטפליקס ההולנדית, VyprVPN לא יכול היה’t. האחרון גם החליק על פני גבולות גרמניה, אך המהירות שלנו הייתה נמוכה מכדי שיוכלו להזרים כל דבר. ייתכן שחיבור טוב יותר עבר.

בניסיונותינו, גישה לאינטרנט פרטי לא יכולה הייתה לחסום את נטפליקס הבריטית, הקנדית, היפנית או הגרמנית, ולכן הארכיטקטורה שלהם ממוקדת בכבדות על ידי הארגון האמריקני. למרות ש- VyprVPN נכון להיום אינו מוכן להתמודד עם דילמת זכויות היוצרים, המדיניות שלהם עשויה להשתנות בינתיים, כפי שכבר קרה עם שירותים רבים אחרים. החדשות הטובות הן שמפתחי PIA מחויבים לחדש כל העת את רשת השרתים שלהם כך שהמשתמשים שלהם יוכלו לבטל את החסימה של Netflix ותכנים מוגבלים גיאוגרפיים אחרים הקשורים אליו..

איך הם עולים בשירות לקוחות?

אחד החסרונות הגדולים ביותר ל- PIA’ההצעה היא תמיכת הלקוחות שלהם, או ליתר דיוק היעדרן. אמנם לגישה לאינטרנט פרטי יש מאגר מידע בו תוכלו למצוא חדשות ומדריכים, כמו גם פורום בו תוכלו לשאול שאלות,’אין אפשרות צ'אט חי. מערכת הכרטיסים שלהם איטית מדי, עד כדי כך שמשתמש אחר בפורום בהחלט יענה מהר יותר מאשר החברה. אתה צריך’אני לא סומך עלינו על כך שכן Reddit והאינטרנט מלאים בתלונות על VPN זה’שירות לקוחות s.

VyprVPN מספר סיפור אחר. ההוראות, השאלות הנפוצות ומדריכי פתרון הבעיות באתר האינטרנט שלהם הם די מקיפים וקל לגלוש בהם. אם שם’זה משהו שאתה יכול’לא להתמודד לבד, הצ'אט החי שלהם 24/7 יכול לעזור לך לרדת לעומקו. לרוע המזל לתמונתם, 24/7 לא’ממש לא מתכוון בכל עת. כשיצרנו קשר היינו צריכים לחכות זמן מה לתשובה, כך שסביר להניח ש- 24/7 “בשעות העבודה” בשבילם. עם זאת, בסופו של דבר הצלחנו להגיע לנציג והנושא שלנו טופל באופן מקצועי ובזמן.

האם הם בטוחים בתחומי שיפוט מוגבלים כמו סין, צפון קוריאה או וייטנאם?

החדשות הטובות הן ש- VyperVPN הוא אחד השירותים הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש כדי לגשת לתכנים מוגבלים. הפילוסופיה המייסדת שלהם, כמו גם המשימה הנוכחית, היא לעזור להקל על חופש הדיבור ומדיום דיגיטלי בו המשתמשים יכולים לשמור על אנונימיות. עם זאת, שימו לב כי מכיוון שמשתמשים מסוימים דווחו על דליפות DNS, תהליך ההרשמה שלהם אינו אנונימי, ותוכלו’אני לא משלם בשיטה אנונימית, כמו ארנקי ביטקוין.

עם זאת, PIA לא מספקת הצפנה מספקת לשימוש למשל מאחורי חומת האש הגדולה של סין. הם הכירו בכך כי פרוטוקולי המנהור שלהם אינם יעילים בתנאים כאלה. יתר על כן, גישה לאינטרנט פרטי חסרה תהליך התגנבות שיכול לעקוף את בדיקת המנה העמוקה, כך שהרשויות יוכלו לומר לך’אתה משתמש ב- VPN, שיכול להיות נושא גדול עוד יותר.

VyprVPN לעומת גישה פרטית לאינטרנט: גימור תמונות

למרות החלטה קרובה, VyprVPN מנצלת יתרון קל בהשוואה שלנו. מבחינתנו, כמה דולרים נוספים אתה’d חסכון באמצעות גישה לאינטרנט פרטי אינו שווה את תמיכת המשנה שלהם, בעיות נפוצות עם נטפליקס והיעדר תכונות אבטחה מורכבות כנגד צנזורה מקוונת.

זה לא אומר של- VyprVPN אין את הפגמים שלו, אלא שאנחנו’ד בחר באחרון על פני הקודם.

קריאות מומלצות:

סקירת גישה פרטית לאינטרנט

סקירת VyprVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1