VPN ללא הגבלה לסיבוב


הסיבה העיקרית לשימוש ב- VPN היא ביטחון ופרטיות בעת הגלישה באינטרנט. עם זאת, אנשים רבים אינם מודעים לכל סוגיות האבטחה שמכותים את המכשירים שלהם בכל פעם שהם מחוברים לאינטרנט. מסיבה זו יתכן שהם לא משתמשים ב- VPN.

אנשים בדרך כלל בסופו של דבר משתמשים ב- VPN למספר מטרות אחרות. אחד העיקרים שבהם הוא סיקור מאובטח. הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים טומנת בחובה סיכונים, ובמיוחד הסיכון להיקנס קנס בגין הפרת זכויות יוצרים.

אזהרה!

אימה בלי VPN זו בעיה

בעוד שטורנינג חוקי ברוב המדינות, הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים איננה. דון’לא להיתפס עושה את זה - השתמש ב- VPN!

קבל VPN Unlimited עכשיו ▸

עם זאת, הבעיה היא שרבים מ- VPN פשוט לא עושים זאת’לא לאפשר או לא מספיק טובים לסיבוב. החלטנו לבחון לעומק את השימוש ב- VPN Unlimited לצורך סיבוב כדי לראות כיצד הוא מתייצב מול מובילי שוק אחרים בכל הנוגע לתעבורת P2P.

מדוע להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב?

הסיבה הגדולה ביותר לשקול להשתמש ב- VPN לטורנטים היא שמי שמוריד או זורע סיקור יכול לראות את כל ה- IP- מחוברים לטורנט. בדרך זו, בעל זכויות יוצרים יכול לזהות אותך ולהגיש תביעה אם אתה מפר את חוקי זכויות היוצרים.

VPN מוחק את הבעיה על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך מאחורי אחת משל עצמה. בדרך זו, פשוט בלתי אפשרי עבור מישהו להתחקות אחר הקשר שלך אליך.

VPN מועיל גם לביטול חסימת טורנטים למקרה שהם ייחסמו על ידי ספק שירותי האינטרנט או מנהל הרשת שלך. מכיוון שהרשת תראה רק שאתה מחובר לשרת VPN לעומת סיקור, תהיה לך גישה בלתי מוגבלת לטורנטים.

לבסוף, אתה יכול גם להשתמש ב- VPN אם ספק האינטרנט שלך מצמצם את החיבור שלך בזמן שאתה סוחף. אם אתה מבחין בירידה מהירה במהירויות כשאתה מתחיל לסקור, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לעקוף מגבלה זו (בהנחה של- VPN יש מהירויות חיבור טובות).

יכולים קבצי טורנט VPN ללא הגבלה?

VPNs רבים פשוט חוסמים את תעבורת P2P כדי למנוע עומסי שרת גדולים או בקשות DMCA. אחרים מאפשרים תנועה רק על שרתי P2P ייעודיים, בעוד שמספר ספקים מאפשרים לך להסתובב על כל שרת שתרצה.

ל- VPN Unlimited שרתים ייעודיים שניתן להשתמש בהם לצורך סיקור. שרתים אלה מותאמים במיוחד לתעבורת P2P והם מוגדרים להבטיח שתוכל להשיג את המהירות המרבית האפשרית בכל מה שקשור לטרנינג.

ל- VPN Unlimited יש מעל 700 שרתים הפרוסים בכל רחבי העולם. עם זאת, זכור כי הרוב המכריע של שרתי השטף VPN Unlimited מבוססים בארה"ב ובאירופה. אם אתה מישהו שלא מצמיד טוב למיקומים האלה, יש סיכוי שלא תקבל מהירויות הורדה נהדרות.

פשוט לא מסוגל להציק סיקור

רק מכיוון שאפשר להשתמש ב- VPN Unlimited כדי לסנן, זה לא אומר שהוא VPN אידיאלי לסיבוב. ישנם כמה חסרונות כמו בעיות עם מדיניות הפרטיות והביטחון. לתת’תסתכל על זה בפירוט.

האם VPN Unlimited מהיר מספיק לצורך סיקור?

זה צפוי של VPNs לא להיות מהיר כמו חיבור לא מוגן בגלל הניתוב כמו גם ההצפנה. מצאנו את VPN Unlimited’המהיר של זה להיות הגון. למרות שהם אינם מיוחדים, הם טובים בהרבה מרבים מ- VPN האחרים הקיימים כיום בשוק.

אתה יכול להסתכל בקטע זה בסקירת VPN Unlimited שלנו כדי לגלות יותר על ביצועיו ולראות את מידותיו.

האם VPN Unlimited מאובטח מספיק לצורך סיבוב?

זה חלק מסובך. כשמדובר בפן הטכני של האבטחה, VPN Unlimited די דומה למוצרי ה- VPN הטובים ביותר שקיימים בשוק. יש לו את רמת ההצפנה הנחוצה, פרוטוקולי מנהור טובים ותכונות נוספות נחמדות (למשל הגנת דליפות DNS) שאתה צריך כדי לוודא שאף אחד לא יכול לבדוק את הפעילות שלך..

עם זאת, הדברים מסתדרים לרעה ברגע שמסתכלים על מדיניות הפרטיות שלהם. VPN Unlimited הוא אחד משירותי ה- VPN הבודדים שאינם מפרסמים את עצמם כשירות VPN ללא התחברות, ולא בכדי. זה רושם כל דבר, החל מכתובת ה- IP שלך לשם המכשיר שלך, רשת ה- Wi-Fi ושימוש באתר ובאפליקציות.

זה בהחלט לא טוב מכיוון שחברות שרוצות לתבוע אותך יכולות די להזמין את ספק ה- VPN ולקבל את כל המידע הדרוש להן לגבי כתובת ה- IP שלך. החדשות הטובות הן שרוב החברות שרוצות להגיש תביעות ביטורנט רוצות את היעדים הקלים ושכבת הגנה זו צריכה להיות מספקת.

סמכות שיפוט VPN ללא הגבלה וסוגיות משפטיות

VPN Unlimited מבוסס בארה"ב, שהיא אחת המדינות הגרועות ביותר בכל הנוגע לפרטיות. הסיבה לכך היא שארצות הברית היא אחת המדינות המייסדות שעומדות מאחורי 5 העיניים.

לסיכום, 5 העיניים הן ברית שיש בה מדינות חברות המשותפות מידע זו עם זו. המשמעות היא שנתונים אודותיך תוכלו לנסוע בין גבולות. אולי חשוב מכך, זה אומר גם הרבה יותר נתונים שנאספו על ידי סוכנויות הביון.

זהו דגל אדום ענק בכל הנוגע לפרטיות. עם זאת, חמש העיניים צריכות’זה לא צריך לדאוג עבור טורנטים.

פסק דין

VPN Unlimited הוא בהחלט לא VPN רע כשמדובר בטרנינג. יש לו שרתים ייעודיים שיכולים להסתלק ביעילות. יש כמה בעיות בשירות אך אף אחת שאינה אמורה להשפיע על בטיחותך בזמן סיבוב.

אם אתה פריק בטיחותי, עדיף לבדוק כמה חלופות, כמו TorGuard. עם זאת, הבדיקות שלנו מצביעות על כך שאתה לא אמור להיתקל בבעיות כלשהן בשימוש ב- VPN Unlimited לצורך סיבוב.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map