Goose VPN Review

Poslední aktualizace: 11.12.2018


Goose VPN vám umožní uvést ji do provozu za méně než minutu. Než ji však uvolníte ve vaší síti, přečtěte si naši Goose VPN recenzi.

Goose VPN je založena v Nizozemsku a poskytuje vám přístup k přiměřeně velká síť serveru VPN na více než 63 místech ve 28 zemích. Většina z nich se nachází v USA a Evropě, ale existují i ​​servery v Singapuru, Indii, Hongkongu, Izraeli a Austrálii. Goose má vlastní klienty Windows, Mac, Android a iOS. Můžete jej také nakonfigurovat tak, aby fungoval na směrovačích a chránil tak neomezený počet zařízení.

Goose VPN klient nabízí rozmanitý výběr proxy serverů, stejně jako specializované P2P a streamovací servery pro torrentování bez právních následků & streamování geoblokovaného obsahu, resp.

S různými plány k dispozici, můžete platit tak málo, jak 4,99 $ měsíčně pro neomezenou VPN. Pokud se objeví nějaké otázky, vy’Budu rád, když vím, že nabízejí 24/7 live chat služba.

Naše Goose VPN recenze se podíváme na VPN’s rychlost a výkon, zda’je bezpečné a snadné použití, ať už jej můžete použít k získání přístupu k Netflixu a torrentování, a ke všem dalším důležitým aspektům, které vám pomohou při rozhodování, zda byste ho měli získat.

Je používání Goose VPN bezpečné?

Protokol Goose VPN

Goose VPN má zabezpečené a rychlé servery, které poskytují robustní šifrování pro ochranu vaší anonymity.

GooseVPN využívá prakticky nerozbitné AES-256bitové šifrování technologie, která nabízí spolehlivé šifrování a ochranu. Jejich OpenVPN bezpečnostní protokol je založen na OpenSSL. Tento protokol dobře využívá související metody šifrování a je podporován pravidelnými aktualizacemi zabezpečení. Jejich služba má také závazek přizpůsobitelný přepínač zabíjení který ukončí vaše připojení k internetu v případě selhání připojení VPN.

Řada serverů Goose VPN podporuje protokol peer-to-peer (P2P), který vám umožňuje snadno používat torrentové weby a stahovat je snadno. Jedinou námitkou je, že vy’re není povoleno torrent soubory, pokud se nepřipojíte k jednomu z těchto serverů.

Rychlost & Výkon

Při použití jakékoli služby VPN může rychlost připojení, ke kterému se připojujete, a hardware, který používáte, ovlivnit rychlost vašeho připojení. To znamená, že když jsme provedli test rychlosti pro naši Goose VPN recenzi, Servery ve Velké Británii byly docela štíhlé, zatímco spojení s většinou evropských zemí zaznamenala pokles rychlosti, i když to bylo stále docela rozumné.

Na několika místech, jako je Nizozemsko, však bylo spojení obzvláště pomalé. Nezapomeňte vyzkoušet různé servery, abyste našli nejrychlejší husu hejna.

Celkově však Goose VPN poskytla spravedlivý výkon z hlediska rychlosti: není to komatózní šnek, ale ani Usain Bolt VPN.

Jak stáhnout a nainstalovat Goose VPN

Chcete-li používat Goose VPN, musíte’Nejprve se musíte zaregistrovat na svých webových stránkách. Není překvapením, že u služby se sídlem v Nizozemsku má téma goosevpn.com oranžovou barvu. To’je také docela dobře navržen a snadno navigovat.

Na proces stahování a instalace:

  1. Přejděte na adresu goosevpn.com a vyplňte registrační formulář.
  2. Po dokončení registrace vy’Zobrazí se odkaz ke stažení jejich aplikace.
  3. Otevřete instalační soubor, vyberte svůj jazyk a vyberte “Stáhněte si software.”
  4. Projděte si licenční smlouvu a přijměte ji.
  5. Vyberte potřebné možnosti a klikněte na “Nainstalujte.”
  6. Po dokončení instalace vyberte “Dokončit.”

Goose VPN můžete také nainstalovat do zařízení Android TV. Chcete-li to provést, stáhněte si aplikaci z obchodu Google Play v televizi. Pokud váš televizor nefunguje’t mít přístup do obchodu Google Play, můžete si nainstalovat jejich APK ručně:

  1. Stáhněte si soubor APK pomocí telefonu Android, poté jej vložte na USB flash disk nebo na SD kartu a vložte jej do televizoru.
  2. Po instalaci aplikace klikněte na “Připojit” a začněte používat síť Goose VPN.

Poznámka: Ve spodní části webu, vy’Najdu řadu hvězdných recenzí od ostatních uživatelů. Pravděpodobně byste je měli vzít s velkorysou špetkou soli. Žádná z nich nedává husí méně než čtyři hvězdy a může být také napsána skutečnými husy, na rozdíl od této recenze Goose VPN, která byla napsána člověkem procházející kachnou.

Jak to použít

Po vás’Po dokončení instalace vás Goose VPN klient pozdraví přihlašovací stránkou, kde jste’Najdu možnosti přihlášení pomocí Google nebo Facebook. Chcete-li být na bezpečnější straně, jděte na tradiční způsob zadávání běžného uživatelského jména a hesla.

Klient Goose VPN má jedno z uživatelsky příjemnějších rozhraní: v hlavním okně vy’Zobrazí se váš výchozí server, mapa ukazující jeho umístění, tlačítko Connect vedle vaší aktuální adresy IP a měřič poskytující živé aktualizace o zbývající šířce pásma. Existují také odkazy na upgrade účtu a kontrolu aktualizací.

Výběr serveru se objeví podobně jako u ostatních klientů VPN. Klepnutím na výchozí umístění otevřete seznam, který zvýrazní, které servery jsou vhodné pro konkrétní aplikace (P2P a streamování videa), a zobrazí jednoduchý ukazatel zatížení serveru. Tlačítko Připojit vás nasměruje k ručnímu výběru serveru.

V Nastavení je skrytý atribut připojení podle umístění, ale to platí pouze v případě, že jste nastavili klienta, aby se při spuštění automaticky připojil. Jako svůj server můžete nastavit jeden server “Oblíbený” který se automaticky připojí při spuštění klienta.

Husí VPN pro torrenting

Pro torrentování můžete použít Goose VPN, ale toto je k dispozici pouze na určitých serverech.

Chcete-li zjistit, které servery můžete použít s klientem BitTorrent, klikněte na ikonu “Země” v aplikaci Goose VPN a objeví se rozevírací seznam. Vyhledejte servery označené jako “P2P server.” Ony’Budu mít trochu “P2P” ikona vedle indikátoru síly signálu.

Nezapomeňte, že země, kterou vyberete, bude mít vliv na rychlost stahování. Nezapomeňte tedy vybrat tu’je blíže k vaší poloze.

Husí VPN pro Netflix

V době kontroly Goose VPN, klient dobře fungoval s Netflix streamováním. Všimněte si však, že jelikož Netflix neúnavně pracuje na blokování známých serverů VPN, situace se vždy může změnit.

Chcete-li streamovat obsah bez obsahu v USA na serveru Netflix, vyberte možnost serveru USA Streaming s povoleným seznamem inteligentních serverů. Fanoušci britských televizních pořadů mohou používat britský streamovací server, který se u Netflix UK bezproblémově spolupracuje.

Pokud jde o další streamovací služby, mohli jsme získat přístup k Amazon Prime pomocí britských serverů; Americké servery však byly blokovány Amazonem. Prostřednictvím britského serveru můžete také získat přístup k BBC iPlayer.

Aplikace & Rozšíření

goosevpn aplikace

Goose VPN nabízí na první pohled obvyklý výběr operačních systémů pro svého klienta: můžete jej spustit Okna a Operační Systém Mac počítače, stejně jako na iOS nebo Android mobilní zařízení. Když jsme se však ponořili do sekce FAQ pro naši recenzi Goose VPN, našli jsme průvodce, který ukazuje, jak ručně nakonfigurovat klienta pro různé další platformy, včetně Synology OS, Linux, Raspberry Pi 3, a ChromeOS, což je překvapivě pěkný dotek.

Dalším příjemným překvapením je skutečnost, že mobilní aplikace Goose VPN pro iOS a Android jsou neuvěřitelně podobné klientovi Windows, a to jak z hlediska vizuálního, tak strukturálního. Vývojáři pečlivě sladili design a UX napříč všemi platformami do té míry, že pokud ano’znovu zvyklý na klienta Goose VPN na konkrétním zařízení a rozhodnete se změnit, rychle a snadno se přizpůsobíte, přičemž uživatelská zkušenost je téměř stejná.

Nastavení VPN, stejně jako výběr serveru a přístup k dalším nastavením, je prakticky stejné na každé platformě. A konfigurací služby na routeru můžete chránit všechna vaše zařízení bez placení dalších licencí.

Goose VPN také nedávno vydala Rozšíření Chrome pro zjednodušený přístup k geoblokovaným webům.

Můžete použít Goose VPN v Číně?

Goose VPN nikde na oficiálních stránkách výslovně neuvádí, že můžete jejich služby využívat v Číně. Když jsme se dívali v sekci FAQ na naši recenzi GooseVPN, zjistili jsme, že Čína byla zmíněna pouze ve srovnání s Ruskem. Podle společnosti se Goose VPN zaměřuje na poskytování přístupu uživatelům v Egyptě a Spojených Arabských Emirátech, kde vlády také těžce pracují na snaze omezit používání VPN.

jestli ty’Pokud žijete v Číně, měli byste pravděpodobně přeskočit Goose VPN. Nebojte se však, protože v Číně funguje mnoho dalších sítí VPN, například ExpressVPN s nejlepším hodnocením.

Podpěra, podpora

Podpora GooseVPN

Pokud jde o výběr správné VPN, je jednou z nejdůležitějších věcí, na kterou se musíme zaměřit, účinnost podpory zákazníků. Jak jste si možná všimli, doposud jsme v naší Goose VPN recenzi provedli řadu odkazů na sekci FAQ. Je to proto, že’Je opravdu dobře organizovaný, aby odpovídal na obecné otázky, jakož i na otázky týkající se plateb, soukromí a nastavení. Pokud však máte konkrétnější problém, existuje 24/7 živý chat možnost k dispozici. Bohužel pro vášnivé a hlasité volající, Goose žádná podpora telefonní linky tým.

Pro více konkrétních otázek můžete použít kontaktní formulář, který vás e-mailem spojí se zástupcem Goose VPN. Vy’je velmi pravděpodobné, že dostanete přiměřenou a informovanou odpověď během krátké doby od odeslání žádosti, což je vždy plus pro e-mailovou podporu. Můžete se také připojit přes sociální média přes Facebook a Twitter, ale na těchto platformách jsou pouze mírně aktivní.

Přestože se vyskytly případy, že uživatelé si stěžují na dezinformace, Goose VPN’Tým zákaznické podpory je obecně docela efektivní.

Ceny

cenové možnosti goosevpn

Goose VPN nabízí možnosti měsíčních i ročních balíčků. Roční plán je jejich doporučeným plánem 59,88 $ (4,99 $ měsíčně) a nemá žádný datový limit. S měsíčními plány máte dvě možnosti: 50 GB dat a neomezená data. Plán 50 GB je levnější a náklady 2,99 $ za měsíc, zatímco neomezené náklady na plán 12,99 $ měsíční. V případě, že ano’pokud jde o službu skeptický, nabízejí 30denní bezplatná zkušební verze s plným přístupem ke všem funkcím.

Goose vyžaduje, abyste před použitím bezplatné zkušební verze zadali své platební údaje. Pokud po použití služby dojde k negativnímu závěru, můžete se rozhodnout zrušit bez poplatku. Nabízejí následující platební možnosti: Vízum, MasterCard, iDeal, American Express, GiroPay a PayPal MINT (systém předplacených karet). Vaše nejlepší volba pro anonymitu je MINT. Účty jsou určeny pouze pro jednu osobu, ale pokud doporučíte přítele, můžete získat slevu.

Sečteno a podtrženo naší recenzi Goose VPN

Takže Goose nebo Goose?

Verdikt této recenze Goose VPN je jasný: všechny zvážené věci’s určitě stojí za zkušební jízdu využívají bezplatnou 30denní zkušební verzi, přinejmenším pro svou jednoduchost a snadné použití.

Goose VPN má většina základních pojmů: šifrování je prvotřídní, rozhraní je vynikající, mají vyhrazené servery P2P a vaši online aktivitu nezaznamenávají. Jejich podpůrný personál je také skvělý, zejména systémy podpory založené na e-mailu a lístcích.

Husa’s nedostatek přístupu v Číně (údajně), nerovnoměrný výkon, a problémy se streamováním služeb jsou hlavní nevýhody, se kterými jsme se setkali během naší recenze Goose VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5