VPN Neobmedzené pre torrenting


Hlavným dôvodom použitia siete VPN je zabezpečenie a ochrana osobných údajov pri prehľadávaní Internetu. Mnoho ľudí si však nie je vedomých všetkých bezpečnostných problémov, ktoré ich zariadenia trápia vždy, keď sú pripojení k internetu. Z tohto dôvodu pravdepodobne nepoužívajú sieť VPN.

Ľudia často končia pomocou VPN na množstvo ďalších účelov. Jedným z hlavných je bezpečné torrentovanie. Stiahnutie obsahu chráneného autorskými právami predstavuje riziká, najmä riziko uloženia pokuty za porušenie autorských práv.

Výstraha!

Torrenting bez VPN je problém

Aj keď je torrentovanie vo väčšine krajín legálne, sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami nie je. Don’nenechajte sa chytiť robiť to - použite VPN!

Získajte teraz neobmedzenú VPN ▸

Problém je však v tom, že veľa sietí VPN jednoducho nie’nepovoľujú alebo nie sú dosť dobré na torrentovanie. Rozhodli sme sa dôkladne preskúmať použitie VPN Unlimited na torrenting, aby sme zistili, ako sa vyrovná iným lídrom na trhu, pokiaľ ide o prenos P2P..

Prečo používať VPN na torrenting?

Najväčším dôvodom na zváženie použitia siete VPN pre torrenty je to, že každý, kto sťahuje alebo zakladá torrent, môže vidieť všetky adresy IP pripojené k torrentu. Týmto spôsobom vás môže vlastník autorských práv identifikovať a podať žalobu, ak porušujete autorské práva.

VPN odstráni tento problém tak, že skryje vašu IP adresu za svojou vlastnou. Týmto spôsobom je nemožné, aby niekto sledoval vaše pripojenie späť k vám.

Sieť VPN je tiež užitočná na odblokovanie torrentov v prípade, že ich zablokuje poskytovateľ internetových služieb alebo správca siete. Keďže sieť uvidí iba to, že ste pripojení k serveru VPN na rozdiel od torrentu, budete mať neobmedzený prístup k torrentom.

Nakoniec môžete tiež použiť sieť VPN, ak váš poskytovateľ internetových služieb pri pripojení na server torrent obmedzuje vaše pripojenie. Ak pri spustení torrentingu zaznamenáte výrazný pokles rýchlosti, pomocou VPN môžete toto obmedzenie obísť (za predpokladu, že VPN má dobrú rýchlosť pripojenia).

Môže VPN neobmedzené torrent súbory?

Mnoho sietí VPN jednoducho blokuje prenos P2P, aby sa zabránilo vysokému zaťaženiu servera alebo požiadavkám DMCA. Iní povoľujú prenos iba na vyhradených serveroch P2P, zatiaľ čo niekoľko poskytovateľov vám umožňuje torrent na ľubovoľnom serveri, ktorý chcete.

VPN Unlimited má dedikované servery, ktoré môžu byť použité na torrenting. Tieto servery sú optimalizované pre prevádzku P2P a sú nastavené tak, aby ste dosiahli najvyššiu možnú rýchlosť, pokiaľ ide o torrentovanie.

VPN Unlimited má viac ako 700 serverov rozmiestnených po celom svete. Nezabudnite však, že drvivá väčšina torrent serverov VPN Unlimited má sídlo v USA a Európe. Ak ste niekým, kto sa do týchto umiestnení nestará dobre, existuje šanca, že nebudete mať veľkú rýchlosť sťahovania.

Len schopnosť torrentu nestačí

To, že VPN Unlimited je možné použiť na torrent, neznamená, že je to ideálna VPN na torrentovanie. Existujú určité nevýhody, ako sú problémy so zásadami ochrany osobných údajov a bezpečnosť. nechať’pozri sa na to podrobne.

Je VPN neobmedzená dosť rýchlo na torrentovanie?

Očakáva sa, že VPN nebudú tak rýchle ako nechránené pripojenie z dôvodu smerovania aj šifrovania. Zistili sme, že VPN je neobmedzená’s rýchlosť byť slušný. Aj keď nie sú ničím zvláštnym, sú omnoho lepšie ako mnohé iné VPN, ktoré sú v súčasnosti na trhu k dispozícii.

Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho výkone a pozrieť si jeho kritériá, môžete sa pozrieť na túto časť našej kontroly VPN neobmedzene.

Je VPN Unlimited dostatočne zabezpečená na torrentovanie?

Toto je zložitá časť. Pokiaľ ide o technický aspekt bezpečnosti, VPN Unlimited je takmer na rovnakej úrovni ako najlepšie VPN dostupné na trhu. Má potrebnú úroveň šifrovania, dobré protokoly tunelovania a príjemné ďalšie funkcie (napr. Ochranu pred únikom DNS), ktoré potrebujete, aby ste sa uistili, že sa nikto nemôže pozrieť na vašu aktivitu..

Keď sa však pozriete na ich zásady ochrany osobných údajov, veci sa zase zhoršia. VPN Unlimited je jednou z mála VPN služieb, ktoré sa sami neinzerujú ako služba VPN bez prihlásenia, a to z dobrého dôvodu. Zaznamenáva všetko od vašej adresy IP do názvu zariadenia, siete Wi-Fi a používania webových stránok a aplikácií.

To rozhodne nie je dobré, pretože spoločnosti, ktoré chcú podať žalobu, si môžete do značnej miery predvolať poskytovateľa VPN a získať všetky potrebné informácie o vašej IP adrese. Dobrou správou je, že väčšina spoločností, ktoré chcú podať žalobu BitTorrent, chce ľahké ciele a táto úroveň ochrany by mala stačiť.

VPN Neobmedzená jurisdikcia a právne otázky

VPN Unlimited je založená v USA, ktorá je jednou z najhorších krajín v oblasti ochrany súkromia. Je to preto, že Spojené štáty americké sú jednou zo zakladajúcich krajín, ktoré stoja za piatimi očami.

Stručne povedané, 5 očí je alianciou, ktorá má členské krajiny navzájom zdieľať informácie. To znamená, že údaje o vás môžu cestovať medzi hranicami. Čo je možno ešte dôležitejšie, znamená to tiež oveľa viac údajov, ktoré zhromažďujú spravodajské agentúry.

Pokiaľ ide o súkromie, jedná sa o obrovskú červenú vlajku. Päť očí by však nemalo byť’t byť strach pre torrenters.

verdikt

VPN Unlimited rozhodne nie je zlá VPN, pokiaľ ide o torrentovanie. Disponuje dedikovanými servermi, ktoré sa môžu efektívne torrentovať. So službou sú nejaké problémy, ale žiadne, ktoré by nemali ovplyvniť vašu bezpečnosť pri torrentovaní.

Ak ste bezpečnostný šialenec, je lepšie sa pozrieť na niektoré alternatívy, ako napríklad TorGuard. Naše testy však naznačujú, že by ste nemali mať problémy s použitím VPN Unlimited na torrentovanie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =