2019-2020’de NFL oyunları çevrimiçi nasıl izlenir: tam bir rehber


Son güncelleme: 09.03.2019

Geçen sezon, NFL yetkilileri çevrimiçi görüntüleyenlerin CBS, Fox, ESPN veya NBC abonelikleri aracılığıyla oturum açma gereksinimini bıraktı. Oyunları bilgisayarlarında, tabletlerinde veya akıllı telefonlarında izlemek isteyenler için harika bir haber.

Yine de, Ulusal Futbol Ligi oyunlarını çevrimiçi izlemek oldukça karmaşıktır. Aşağıda 2019-2020 NFL sezonunu canlı yayınlamak için en iyi seçenekleri bulacaksınız.

Kesintiler konusunda endişelenmeden çevrimiçi NFL oyunları nasıl izlenir

VPN etkin

Karartmalar futbol izleme deneyiminizi mahvediyorsa, harika bir çözüm NFL Game Pass Uluslararası paketi Sanal Özel Ağ ile (VPN). İşin püf noktası, kesintilerin olmadığı bir sunucuya erişmek için bir VPN kullanmaktır.’t uygulayın. Buraya’göster’bitti:

 1. Bir VPN indirin mükemmel akış hızları sunar ve çok çeşitli sunuculara sahiptir. NordVPN'i tavsiye etsek de, elit VPN listesindeki hemen hemen tüm sağlayıcılar.
 2. VPN hesabınızı oluşturun ve giriş yapın. Nereye giderseniz gidin size NFL'yi çevrimiçi izleme şansı vermek için akıllı telefonunuz veya tabletiniz için istemciler yüklemek de isteyebilirsiniz.
 3. Bir NFL Game Pass Uluslararası paketi seçin beğendiğiniz ve verilerinizi o ülkedeki bir sunucu üzerinden yönlendirmek için VPN'nizi kullanın. Hindistan, düşük fiyatları ve tam bir maç programı nedeniyle pas almak için popüler bir yerdir.
 4. Bir Hint Oyun Kartı satın alırsanız,’Hint sunucusu kullanmanız gerekmiyor. Bunun yerine, kesintilerin olmadığı bir yerde hızlı bir sunucu seçin’t uygulayın. Verileriniz bu sunucu üzerinden yönlendirilecek ve NFL Game Pass ekibinin bildiği gibi, aynı yargı bölgesinde ikamet ediyorsunuz. Yani eğer sen’İngiltere'de elektrik kesintileri ile mücadele ediyor, Alman hayranı olarak poz verebilir ve tam erişim elde edebilirsiniz.

Bu geçici çözüm özellikle ABD'dekiler için yararlıdır. o’çünkü Game Pass'ın Amerikan versiyonu büyük ölçüde kısıtlanmıştır. Öyle değil’● gecikmeli yayınlar, vurgulamalar ve ses içeriğiyle sınırlanan tüm canlı yayınları içerir. İşin püf noktası, yalnızca Amerikan kimliğinizi gizleyerek yapılabilen Uluslararası Oyun Kartı'na erişmektir..

Yine de tüm Uluslararası Oyun Kartları eşit değildir. Mevcut oyunların fiyatı ve aralığı, kartınızı nereden satın aldığınıza bağlı olarak değişir, bu yüzden satın almadan önce farklı seçenekleri kontrol edin.

En Ucuz NFL Uluslararası Oyun Kartı

Buraya’Farklı konumlarda en ucuz NFL Uluslararası Oyun Geçişleri (Pro sürümü) listesi. Bir VPN kullanarak her yerden satın alabilirsiniz.

 • Hindistan - 124,99 ABD doları
 • Kosta Rika - 124,99 ABD doları
 • Brezilya - 139 $
 • Türkiye - 174,99 ABD doları
 • İngiltere - 175 $
 • Meksika - 179 $
 • Almanya - 181 $
 • Avustralya - 185 $
 • Güney Afrika - 199 $

Dünyanın herhangi bir yerinde NFL izlemek için en iyi VPN'ler

Ciddi coğrafi kısıtlamalar nedeniyle, yanlış bir ülkede sonuçlanırsanız 2019-2020 NFL sezonunu izlemek imkansız olabilir. o’Bu VPN hizmetlerinden herhangi birini kullanmanın NFL oyunlarını istediğiniz yerde yayınlamanıza izin vermesinin nedenleri.

1. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN piyasadaki en büyük sunucu filosuna sahiptir. Bu nedenle 60 ülkedeki 5.700+ sunucusunun NFL oyunlarını her yerde izlemenize izin vereceğinden emin olabilirsiniz..

2. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

ExpressVPN, 90 ülkedeki 3000'den fazla sunucusu sayesinde en hızlı VPN'dir. Canlı online NFL oyunları akarsu kolay olacak.

Game Pass ile Kodi'de NFL nasıl izlenir

Game Pass ile Kodi'de NFL nasıl izlenir

NFL Game Pass Avrupa veya Asya rotasını geçmeyi seçerseniz,’Kodi'nin neler sunabileceğini kontrol etmek için kesinlikle iyi bir fikir. Eğer değilsen’t Bu hizmete aşina olan Kodi, açık kaynaklı bir medya oynatıcı içerik doğrudan internetten ev TV'lerine aktarılır. Bu bir uygulama üzerinden çalışır indirmek ücretsiz.

Kodi isn'de NFL izlemeyi öğrenme’t Sert. Buraya’dakika içinde oyunu ekranda nasıl alacağınız:

 1. Yukarıda açıklandığı gibi bir Game Pass aboneliği satın almak için VPN'nizi kullanın ve Kodi istemcisini indirin.
 2. Kodi'yi ateşlediğinde, “Eklenti” bölümüne gidin ve “Paket yükleyici.”
 3. Şimdi, “Depodan Yükle” seçeneğini belirleyin ve NFL Game Pass eklentisini bulana kadar kaydırın.
 4. Yükleme seçeneğini seçin. Sen’NFL Game Pass Avrupa şifrenizi vermeniz istenecek ve bundan sonra’eklentinin Kodi istemcinize yüklenmesi gerekir.
 5. Size NFL Game Pass'inizin etkinleştirildiğini bildiren bir bildirim almalısınız. Oyunlara erişmek için Kodi kullanıcı arayüzünüzün solundaki Video Eklentileri menüsüne gitmeniz yeterlidir..

Kodi ile ilgili en iyi şey, bu akışı standart bir TV'ye yayınlarken NFL'yi çevrimiçi izleme yeteneğidir. Ancak, kesintileri önlemek için her zaman VPN'nizle etkileşime geçmeyi unutmayın, çünkü bunlar’Kodi kullanıyor ya da kullanmıyor.

Kodi ile ücretsiz NFL oyunları nasıl izlenir

Doğru eklentiyle Kodi'deki tüm NFL oyunlarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. İşte spora adanmış en iyi olanlar:

 • SportsDevil
 • üstünlük
 • Joker Sporları

Bunlar üçüncü taraf eklentileridir, yani’etkinleştirmek zorundayım “Bilinmeyen kaynaklar” ilk. Bunu yapmak için:

 1. Kodi Giriş ekranında, Ayarlar ikon
 2. Sistem Menüsünden Sistem ayarları
 3. İçin aşağı kaydırın Eklenti ve sonra aç Bilinmeyen kaynaklar. Düğmeyi kontrol ettikten sonra bir uyarı kutusu açılacaktır. Tıklayın Evet açmak için

Telif hakkıyla korunan içeriği akışa alırsanız üçüncü taraf Kodi eklentilerini kullanmak risklidir. Yasal sorunları önlemek için bir VPN kullanın. Sadece IP adresinizi gizlemekle kalmayacak, aynı zamanda’Ayrıca ISS azaltma ve coğrafi engelleme önlemek. Kodi için en iyi VPN'ler olan bu hizmetleri öneririz.

NFL sezonu 2019-2020'yi FireTV veya FireStick'te ücretsiz olarak nasıl aktarabilirim?

FireTV veya FireStick'te 2019-2020 NFL sezonunu izlemenin en iyi yolu Kodi ile. Kodi'yi yükledikten sonra, tüm NFL oyunlarını ücretsiz izlemek için yukarıda belirtilen eklentilerden birini almalısınız.

Üçüncü taraf eklentilerle içerik akışı yaparken gizliliğinizi korumak için bir VPN kullanmak gerekir. Önerilen VPN'lerden birini FireTV veya FireStick'e yüklemek için aşağıdaki talimatları izlemeniz yeterlidir:

 • FireStick veya FireTV'ye NordVPN nasıl kurulur
 • FireStick veya FireTV'ye ExpressVPN nasıl kurulur

NFL oyunlarını ücretsiz çevrimiçi izlemenin diğer yolları

Mevcut en ucuz Game Pass paketi bile 100 dolardan fazlaya mal olacak.’t Her sezon (ya da sadece Super Bowl) sadece birkaç maçı izlemek istiyorsanız harika. Peki ücretsiz bir NFL canlı akışı bulma seçenekleri nelerdir?

Bu durumda,’birkaç seçeneğimiz daha var:

1. Akıllı telefon ağınızdan bir akış hizmeti kullanın

ABD'de Verizon Wireless gibi bazı cep telefonu şirketleri, Fox, CBS, NBC ve ESPN ile yapılan anlaşmalar sayesinde ücretsiz NFL akışı sunuyor. Bu durumda, doğru tarife için kaydolursanız, akış uygulamalarını indirebilir ve NFL oyunlarını istediğiniz yerde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Ancak kesintiler her zamanki gibi uygulanacaktır, bu nedenle bunlardan kaçınmak için bir VPN gereklidir.

2. oyunu yakalamak için Amazon Prime kullanın

Bugünlerde Ulusal Futbol Ligi değil’t Eski TV veya kablolu ağlarla sınırlı. Amazon ayrıca, tüm Amazon Prime abonelerine ücretsiz olarak Perşembe Gecesi Futbol maçlarını görüntüledi.

Eğer büyük bir oyun geliyorsa, ücretsiz bir Prime denemesini tetiklemek onu izlemek için ideal bir yol olabilir.

3. Güvenilir bir Flash akışı bulun

NFL'deki hemen hemen tüm oyunlar bir site veya başka bir site tarafından yayınlanacaktır ve ihtiyacınız olan tek şey bu yayınlara erişmek için bir tarayıcıdır. Bakmak için iyi bir yer, insanların izlediği toplu akışlarla Reddit NFL Akışları sitesidir.

Ama yapma’t Harika bir çözünürlük ve ipeksi pürüzsüz bir izleme deneyimi beklemeyin. Bu akarsular kenarlarda biraz pürüzlü olma eğilimindedir. Bunları kullanırsanız, kimliğinizi güvenli ve sağlam tutmak için VPN'inizi uyguladığınızdan emin olun..

Game Pass olmadan NFL oyunları nasıl izlenir

Eğer değilsen’Anonim akışlarda veya Amazon'da NFL oyunları izlemeye hevesli’s maç seçimi isn’t Yeterince genişse, düşünmek için başka ücretli hizmetler vardır:

DirecTV logosuDirecTV

DirecTV Artık NFL Pazar Bileti'ni taşıyor. Bu hizmet, görüntüleyenin bulunduğu yerden bağımsız olarak televizyonda yayınlanan tüm Pazar maçlarını içerir ve yerel satış ortağı kısıtlamalarını aşmak için kullanışlı hale getirir.

Youtube TV logosuYouTube TV

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, akış dev YouTube, NFL eylemine girmeye çalıştı ve neredeyse tüm Lig'i yayınladı’ayda yaklaşık 40 $ 'lık oyunlar (iki Perşembe maçı temizlendi).

Hulu logosuHulu

Başka bir akış uzmanı, Hulu’s LiveTV hizmeti, YouTube'la benzer eşleşmeleri yaklaşık olarak aynı fiyata sunuyor

FuboTV logosuFuboTV

Akış sahnesine göreceli yeni gelen FuboTV, tüm Perşembe maçlarını içeriyor, ancak ESPN tarafından taranan oyunları kaçırırken diğer tüm eşleşmeleri koruyor. O’biraz daha pahalı.

SlingTV logosuSlingTV

Bu akışlı TV başlangıcı, iki sınırlı paket (Mavi ve Turuncu planları) ve her maçın bulunduğu daha güzel bir ana paket sunar.

PlayStation Vue logosuPlayStation Vue

PlayStation 4 sahipleri, hemen hemen her oyun için ayda yaklaşık 50 $ ödeyerek NFL maçlarını yayınlamak için son konsollarını kullanabilirler.

Muhtemelen burada bir model ortaya çıkıyor. Bu akış hizmetleri hemen hemen tüm oyunları sunma eğilimindedir, ancak burada ve birkaç oyunda kaçırılabilir.

Hatırlanması gereken en önemli şey, NFL Game Pass + VPN kombinasyonu ile sezonun her haftası için her yakalamaya ve her ciroya erişebileceğinizdir..

Yani eğer sen’gerçek bir futbol taraftarıyım,’doğru VPN ve Game Pass aboneliğini bulmak için iyi bir fikir. Bu şekilde kazandın’hiçbir şeyi kaçırmamak.

Ne’s NFL akış kesintileri ile anlaşma?

Birçok insan için, futbol izlemenin ilk seçeneği canlı bir TV akışı ESPN, CBS, Fox veya NBC gibi sağlayıcılardan. Ve burada’işlerin karmaşıklaşabileceği yerler.

Yıllarca, karartma kuralları neyin nerede ve nerede gösterilebileceğini belirledi. 1973'ten 2014'e kadar, Ulusal Futbol Ligi yayıncıları NFL stadyumlarına katılımları en üst düzeye çıkarmak için yerel ekipleri içeren oyunları karartmaya zorladı.

Bir oyun olmasaydı’t başlamadan 72 saat önce tükendi,’t Yakındaki alanda TV olması. Bu 2014-15'te yeniden düzenlendi ve o zamandan beri NFL, “karartma süspansiyonu.” Ancak eğer lig katılımların acı çektiğini hissediyorsa, bu herhangi bir noktada geri çekilebilir.

Başka bir tartışmalı politika, yerel dışından ekipleri gösterme ile ilgili “iç pazar” alanı. Örneğin, yerel ekiplerin oyunlarının bütünüyle taranmasını sağlayan kurallar geçerlidir. Eğer sen’San Diego ve Green Bay'deki 49ers arasında bir uçurum izlerken, taşması ve Packers'ın bir sonraki TV slotu için planlanması durumunda maçın son 5 dakikasını kaçırabilirsiniz. Ve yerel ağ her zaman yerel ekibi gösterecektir, potansiyel olarak ekiplerin taraftarlarını şans dışında yaşadıkları alanın dışında bırakma.

Kesintiler, aşağıdakiler gibi son yenilikler için de geçerlidir: NFL Oyun Kartı - ABD dışında bulunan hayranların kullanabileceği, hayranların NFL'yi HD olarak izlemelerini sağlayan bir akış paketi. Teoride. Pratikte, Game Pass bile İngiltere'de Sky Sports tarafından görüntülenen iki oyunu karartmakta ve 24 saat sonra canlı görüntü yayınlamaktadır..

Bunun gibi sistemler mevcut olduğunda, NFL'yi çevrimiçi izlemek bir acı olabilir ve en sevdiğiniz bayiliği takip etmek zor olabilir. Neyse ki, bunun etrafında yollar var ve onlar’derin teknik bilgi gerektirmez.

NFL'yi tanıma’s lider takımları

NFL iki konferansa ayrılmıştır: Amerikan Futbol Konferansı (AFC) ve Ulusal Futbol Konferansı (NFC). Buna karşılık, bu konferansların her ikisi de Kuzey, Güney, Doğu ve Batı olarak adlandırılan 4 Bölüme ayrılmıştır. Buraya’s 2018-2019 sezonu için takımlar nasıl şekillendi.

İlk olarak, AFC Doğu:AFC East - NFL takımları

AFC Batı:AFC West - NFL takımları

Güney AFC:AFC Güney - NFL takımları

Ve AFC Kuzey:AFC North - NFL takımları

Ve NFC Doğu:NFC East - NFL takımları

NFC Batı:NFC West - NFL takımları

Güney NFC:NFC South - NFL takımları

Ve NFC Kuzey:NFC North - NFL takımları

Toplamda, bu 256 normal sezon oyunu, ile 17 hafta boyunca her takım 16 kez oynuyor. Bundan sonra sezon sonrası, joker kart maçları ve bölümsel playofflar, ardından AFC ve NFC Şampiyonası oyunları ve ardından Super Bowl'un kendisi geliyor.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =