2019 İçin En İyi Netflix Dizileri


Çoğumuz günlük olarak internette gezinirken saatler harcıyoruz. Birçoğumuz Netflix'teki en iyi TV şovlarına da bağımlıyız. Akış devi, her yıl yeni TV şovları ve favori dizilerimizin taze mevsimlerini sunarak bize iyi bakıyor. Bildiğimiz kadarıyla, Netflix yüzünden aşırı izlemek bir şey haline gelmiş olabilir. Ve bu yıl, orada’binge-watch için hiç olmadığı kadar fazla içerik var.

Orada bir dizi gökada ile, hangileri dikkatinize değer? Başka bir deyişle, Netflix'te 2019 için en iyi TV şovları nelerdir? o’biz neyiz’öğrenmek için buradayım.

Sonuç olarak, 2019 için Netflix ABD'deki en popüler, umut verici ve en iyi TV şovlarına odaklanmaya çalıştık. Bildiğiniz gibi, farklı bölgelerin farklı katalogları var. Kuşkusuz, Netflix ABD kütüphanesi dünyanın en ilgi çekici ve bolluğudur.

Şimdi, biz’En iyi 10 TV şovunu paylaşacağız, ancak listemiz oldukça göreceli ve tartışmaya açık. Biz’Geri dönüp, daha fazla binge dostu hediyeler ortaya çıkarmak için zaman zaman güncelleyin: yeni TV şovları, yeni mevsimler ve çıkış tarihleri.

Netflix ABD'deki en iyi TV şovlarını dünyanın herhangi bir yerinden nasıl izleyebilirsiniz?

Milyonlarca internet kullanıcısı tedaviyi zaten biliyor - dünyanın her yerinden Netflix ABD'de en iyi TV şovlarını nasıl izleyeceğinizin çözümü. Ama sen?

Netflix'teki sorun, telif hakkı yasaları ve anlaşmaları nedeniyle şovları için bölgesel münhasırlık getirmesidir. Düz İngilizce olarak, dünyanın diğer bölgelerinde aynı TV şovlarını ve filmlerini izleyemeyeceğiniz anlamına gelir.

VPN (Sanal Özel Ağ) kullanıcılarının% 30'unun neden Netflix proxy ve VPN algılamasından kaçınmaya çalıştıklarına şaşmamalı. Güvenilir bir premium VPN hizmeti ile Netflix ABD'den en sevdiğiniz programları HD veya hatta 4K (UHD) kalitede aktarabilmelisiniz. Ama o’şanslı olmanız ve Netflix İngiltere, CA, JP veya AU'ya erişmeniz de mümkündür.

Bir VPN Netflix coğrafi engellemesini nasıl atlayabilir?

Daha fazla VPN, Netflix akışı için yarıştan düşerken, bazı pazar liderleri bu platforma sürekli olarak erişebilmenizi sağlıyor. O’s IP adresinizi ABD'de görünecek şekilde taklit etmek için yeterli değildir. Netflix internet trafiğinizi görebilir ve sizi fark edebilir’VPN kullanıyorum.

Başarılı coğrafi engelleme kaldırıcıları, Netflix algılamasını kandırmak için farklı yaklaşımlar kullanır. IP'lerini zaman zaman değiştirebilir, yeni sunucular kurabilir ve fark edilmeden kalmanın bir yolunu bulabilirler. Bir şey’Kesinlikle eminim: Netflix bir IP adresini yeniden işaretlediğinde,’onu da engelleyeceğim.

Şimdilik, Netflix için en iyi VPN için bir numaralı önerimiz NordVPN'dir. Bu VPN hizmeti, en iyi günlük güvenliği ve gizlilik özelliklerine sahiptir. 2019'da en iyi TV şovlarını izlemek istiyorsanız, NetVlix ABD'den daha fazlasına erişebildiğinden NordVPN iyi bir seçim olabilir. Bu VPN ve diğer birinci sınıf sağlayıcılar, hepsi sıkı coğrafi bloklara sahip Amazon Prime Video, Hulu ve BBC iPlayer'ı yayınlayabilir.

2019'da Netflix'teki en iyi TV şovlarına tutarlı erişim istiyorsanız,’d Netflix için en iyi VPN listemizden bir hizmet seçmeniz daha iyi.

2019 İçin Netflix'te En İyi 10 TV Şovu

Elbette, “En İyi TV Şovları” don’t 2019 yılında zorunlu ve münhasıran yeni veya gelecek TV şovları anlamına gelmez.’Bir gösteri 2018'de piyasaya sürüldü ve 2019'da hala güçlü olacak..

Onun olup olmadığı’s en iyi bilim kurgu TV şovları, en iyi komediler veya en iyi gerilim’Sonrasında, 10 En İyi TV Şovları listemiz size aşırı izlemek için bolca verecektir. IMDb derecelendirmelerini, popülerliğimizi de yansıtması gereken sıralamalarımız için temel olarak kullandık.

Yine de,’Bu listede daha sonra gösterilebilecek başka harika şov olmadığını iddia etme.

# 1 Yabancı Şeyler 3 (8.9 IMDb)

Yayın tarihi: 4 Temmuz 2019

Tarafından yaratıldı: Matt Duffer ve Ross Duffer (Duffer Kardeşler)

Layık görülmek: Bir Dizi için Üstün Ses Düzenleme (Primetime Emmy Ödülleri 2018); Bir Drama Dizisinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Online Film & Televizyon Derneği 2018); Yılın TV Programı (AFI Ödülleri, ABD 2017/2018); Yılın Şovu, Bir Şovdaki En İyi Performans, En Korkulan Performans (MTV Film + TV Ödülleri 2018); Yılın Şovu, Şovdaki En İyi Erkek Oyuncu (MTV Film + TV Ödülleri 2017); Üstün Ana Başlık Tasarımı, Üstün Orijinal Ana Başlık Tema Müziği, Bir Drama Dizisi için Üstün Döküm, Bir Drama Dizisi için Üstün Döküm, Bir Drama Dizisi için Üstün Tek Kameralı Resim Düzenleme, Bir Dizi için Üstün Ses Düzenleme (Primetime Emmy Ödülleri 2017); En İyi Yeni Medya Televizyon Dizileri, Televizyon Dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu, Televizyonda En İyi Kadın Oyuncu (Bilim Kurgu Akademisi, Fantezi) & Horror Films, ABD 2017); En İyi Episodik Televizyon Yapımcısı, Drama (PGA Awards 2017); ve daha fazlası.

Türler: Teen TV Şovu, Gerilim, Bilim Kurgu ve Fantastik

Oyuncular: Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Winona Ryder ve David Harbour

Arsa (önde spoiler): Stranger Things, doğaüstü unsurlarla araştırmacı dramanın bir karışımıdır. Bu gösteri 1980'lerde Indiana'nın kurgusal Hawkins kasabasında geçiyor. Sezon 1, genç bir çocuk olan Will Byers'ın ortadan kaybolması üzerine soruşturma hakkında.

Yakındaki Hawkins Ulusal Laboratuvarı, ABD Enerji Bakanlığı için bilimsel araştırmalar gerçekleştiriyor. Ancak bu laboratuvar aynı zamanda insan test deneklerini de içeren paranormal ve doğaüstü deneyler yapar. Yanlışlıkla, araştırmacılar alternatif bir boyuta bir portal oluşturdular. “Baş Aşağı.” Bu alternatif boyut ve karanlık varlıkları Hawkins'in farkında olmayan sakinlerini etkilemeye başlar. Sonra, psikokinetik yetenekleri olan genç bir kız hikayeye girer ve kayıp çocuğa yardım eder’bulmak için arkadaşları.

Sezon 2 veya Stranger Things 2, bir yıl sonra 1984'te kuruldu. Will Byers bulundu ve kurtarıldı. Ancak, yine de Upside Down'dan varlıklardan etkileniyor. Arkadaşları ve ailesi, bu alternatif boyuttan gelen tüm evrenleri için bir tehditle karşı karşıya kalmalıdır..

Sezon 3 veya Stranger Things 3, 1985'in ortalarında geçiyor. Yapabiliriz’neyi görmek için bekle’bu sefer olacak.

2.Siyah Ayna, 5. sezon (8.9 IMDb)

Yayın tarihi: 29 Aralık 2018 (Bandersnatch), daha sonraki bölümler 2019

Tarafından yaratıldı: Charlie Brooker

Layık görülmek: Sınırlı Diziler İçin Üstün Yazma, Üstün Televizyon Filmi, Sınırlı Diziler için Üstün Ses Düzenleme, Sınırlı Diziler veya Filmler için Üstün Tek Kameralı Resim Düzenleme (Primetime Emmy Ödülleri 2018); Özel, Görsel & Grafik Efektleri (Bafta TV Craft 2018); Üstün Yardımcı Aktris (2018 Black Reel Ödülleri); TV Filmi (Gold Derby Ödülleri 2018/2017); Sınırlı Diziler İçin Üstün Yazı, Üstün Televizyon Filmi (Primetime Emmy Ödülleri 2017); En İyi Makyaj & Saç Tasarımı (BAFTA Ödülleri 2017); ve dahası.

Türler: İngiliz TV şovu, TV Dizisi, TV Bilim Kurgu ve Fantastik

Oyuncular: Fionn Whitehead, Will Poulter ve Craig Parkinson

Arsa: bu zihin bükücü ve sıra dışı bilim kurgu yakın gelecekte geçiyor. Siyah Ayna, modern teknolojinin doğal insan değerlerimizi nasıl ele geçirdiğini ve yüzümüzde nasıl geri tepebileceğini yansıtıyor. Her bölüm biraz farklı bir gerçeklikte gerçekleşir. Karakterler de değişmeye devam ediyor ve farklı zorluklarla ve teknolojilerle yüzleşmek zorunda.

Black Mirror'ı benzersiz kılan şey, detaylara ve kişilerarası ve kişilerarası ilişkilere dikkatidir. Bu TV şovunda, kahramanın Cesur Yeni Dünya'yı deneyimlediği bir dünyayı tasvir etmek için ilgi çekici araziler, karakterler ve hikaye anlatımı var.

Uzun zamandır beklenen Sezon 5'in ilk bölümü olan Bandersnatch (interaktif bir gösteri) geçen Aralık sonunda piyasaya sürülmesine rağmen, geri kalanı 2019'da yakında çıkacak.’t henüz onaylanmadı. Bizi izlemeye devam edin.

# 3 Peaky Blinders, 5. sezon (8.8 IMDb)

5.Sezon 1.

Yayın tarihi: Güz, 2019 (onaylanmadı)

Tarafından yaratıldı: Steven Knight

Layık görülmek: En İyi Drama Dizisi (BAFTA Ödülleri 2018); En iyi aktör & Oyuncu (İrlanda Film ve Televizyon Ödülleri 2018); En İyi İngiliz TV Drama Yazımı (İngiliz Senaryo Yazarları)’ Ödüller 2016)

Türler: İngiliz TV şovu, Drama, Suç

Oyuncular: Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson ve Sam Neill

Arsa: Peaky Blinders, 1920'lerde Birmingham, İngiltere'de düzenlenen bir İngiliz TV suç dramasıdır. Hikaye, İkinci Dünya Savaşı sonrası bir ortamda Shelby gangster ailesini takip ediyor. Peaky Blinders çete patronu Thomas Shelby (Cillian Murphy) hırslı ve kurnaz bir adam. O ve çetesi Baş Müfettiş Binbaşı Chester Campbell (Sam Neill).

Campbell, bozukluğu ve ayaklanmayı bastırmak için Winston Churchill tarafından Birmingham'a gönderilir. Ayrıca,’ayrıca çalınan bir silah önbellek kurtarmak gerekiyordu. Bütün dedektiflere rağmen’, Shelby ailesi uluslararası seviyelere ulaşmaya devam ediyor.

Kesin çıkış tarihi henüz’henüz açıklanmadı, biz’olası bir Sezon 6 hakkında söylentiler duydum.

4.Punisher, 2. sezon (8.6 IMDb)

Yayın tarihi: 18 Ocak 2019

Tarafından yaratıldı: Steve Lightfoot

Layık görülmek: En İyi Yeni Medya Süper Kahraman Serisi (Bilim Kurgu Akademisi, Fantastik & Horror Films, ABD 2018);

Türler: Marvel Comics, Aksiyon, Gerilim, Suç Temelli

Oyuncular: Jon Bernthal, Amber Rose Revah ve Ben Barnes

Arsa: Punisher, sizi kenarda tutan şiddetli ve cesur bir gösteri. Karısı ve çocukları vahşice öldürüldükten sonra Frank Castle olayları kendi ellerine alır. Ailenin ölümünden sorumlu olanları idam eder. Ya da en azından inanıyor ki.

Bununla birlikte, şimdi New York'ta The Punisher olarak bilinen Frank, cevap aramaya başladığında daha da derin bir komplo ortaya çıkıyor. Frank, gerçekte ne olduğunu ve ailesinin neden hedeflendiğini öğrenmek için zirveye çıkar. Arkasında uzun bir ceset izi bırakır. Yolu, cevaplar, adalet ve kafa atmak isteyen Ajan Dinah Madani ile iç içe geçiyor.

Sezon 2 daha da ilginç bir devam oyunudur. Gerçek şiddet galore - ya da söylemeliyiz, gore galore? Bütün bunlar adalet ve intikam uğruna. Sonunda, tüm parçalar yerine düşer. Ve şimdi daha fazlasını istiyoruz. 3.Sezon olacak mı? Kesinlikle öyle umuyoruz.

# 5 Krallık, sezon 1 (8.6 IMDb)

Yayın tarihi: 25 Ocak 2019

Tarafından yaratıldı: Kim Eun-hee

Layık görülmek: -

Türler: Kore Dizileri, Aksiyon, Gerilim, Siyasi, Tarihi Dönem Parçası

Oyuncular: Doona Bae, Jun-ho Heo ve Ji-Hoon Ju

Arsa: Krallık, Tanrıların Krallığı adlı webcomic temelli heyecan verici bir tarihi Kore TV dizisidir. Ortaçağ Kore'sinde, gizemli bir veba ülke çapında yayılmaya başlar. Bir baş prens olan kahraman, siyasi bir komploda karışır ve vebayı araştırmaya başlar. Öngörülemeyen dehşet içinde, salgın nedeniyle zombilerin günbatımında yükseldiğini ve gün doğarken hareketsiz hale geldiğini keşfeder. Zorlu yolculuğu sırasında, prens züppe krallıktan nazik bir savaşçıya dönüşür.

1. sezondan sonra daha fazlasını istersen,’Sezon 2 prodüksiyonunun Şubat 2019'da başladığını duymaktan memnuniyet duyarız. Bu, 2019'un ilerleyen saatlerinde Krallık'ın yeni bölümlerini izleyebileceğiniz anlamına gelir.’seni haberdar edeceğim.

# 6 Cinsel Eğitim, sezon 1 (8.4 IMDb)

Yayın tarihi: 11 Ocak 2019

Tarafından yaratıldı: Laurie Nunn

Layık görülmek: -

Türler: Dram, Komedi, İngiliz, Genç TV Şovu,

Oyuncular: Asa Butterfield, Gillian Anderson ve Emma Mackey

Arsa: Genç bir çocuk olan Otis Milburn (Asa Butterfield), seks terapisti annesi (Gillian Anderson) ile birlikte yaşıyor. Sosyal açıdan garip ve deneyimsiz bir lise öğrencisidir. Evde, o’Her türlü seks eğitimi el kitabı ve videosu ile çevrilidir. Otis bu konuda kendi kendini yetiştirmiş bir uzman haline gelir. Yakında akranlarına yardım etmek ve aynı zamanda statü kazanmak için bilgisini kullanabilir..

Otis, hızlı zekâlı ve zeki Maeve'de (Emma Mackey) iyi bir ortak bulur “kötü” kız. İkili, diğer öğrencilerin tuhaf cinsellik sorunlarıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak için okullarında bir yeraltı seks terapisi kliniği başlattı. Giderek daha fazla akranı analiz ederken ve genç cinsellik hakkında daha fazla bilgi edinirken, Otis de terapiye ihtiyacı olduğunu kabul ediyor.

İlk turda bu yürekten ve şehvetli İngiliz komedi-dramına aşık olursanız, daha fazlasını almak için nefesinizi tutun. Orada’s. Laurie Nunn'in 2. sezonda çalışmaktan bahsettiği web üzerindeki konuşması. Ancak, Netflix'in ikinci bir turla devam edip etmeyeceğine karar vermesi birkaç ay sürebilir. Biz’seni güncel tutacağım.

7. İyi Yer, 4. sezon (8.2 IMDb)

İyi Yer

Yayın tarihi: Güz, 2019 (onaylanmadı)

Tarafından yaratıldı: Michael Schur

Layık görülmek: Yılın TV Programı (AFI Ödülleri, ABD 2018); En İyi Erkek Oyuncu (Broadcast Film Eleştirmenleri Birliği Ödülleri 2018); Komedide Üstün Başarı (Televizyon Eleştirmenleri Birliği Ödülleri 2018); Komedi Yardımcı Aktris, Komedi Konuk Aktris (Gold Derby Awards 2018); En İyi Dramatik Sunum (Hugo Awards 2018); En Heyecan Verici Yeni Diziler (Eleştirmenlerin Seçimi Televizyon Ödülleri 2016)

Türler: Komedi, Dram, Fantastik

Oyuncular: Kristen Bell, William Jackson Harper, Jameela Jamil ve Ted Danson

Arsa: İyi Yer, cennet de diyebileceğiniz kurgusal bir şehirdir. Sadece hayatları boyunca iyi olan insanlar vefat ettikten sonra oraya gidebilirler. Bu kasabada Michael (Ted Danson) adında bir mimar var. o’ilk yaratılış olarak İyi Yeri denetlemekle görevli.

Bir gün Eleanor (Kristen Bell) İyi Yer'e gelir. Ancak, yanlış yerleştirilmiş gibi görünüyor. Adı aynı olmasına rağmen, diğer “geçmiş yaşam” ayrıntılar ve eylemler yanlış gibi görünüyor. Gerçek şu ki, o’orada olmak istemiyordu “cennet.” Oradayken ruh eşini Chidi'de bulur (William Jackson Harper). Yardımıyla Eleanor, yanlışlarını düzeltmek için her şeyi yapmaya çalışır. Orada’s onun iyi yerde onun yerini kazanmak için başka yolu yok.

Bu ilginç ve esprili durum komedisi şu ana kadar 3 mevsim gördü. 3. sezonun son 3 bölümü Ocak 2019'da yayınlandı. Ancak Good Place, 4. sezon için geri dönüyor, umarım bu sonbahar kadar erken. Biz’Daha fazla bilgi edindikten sonra yazımızı güncelleyeceğiz.

8.Alhambra Hatıraları, 1.Sezon (8.1 IMDb)

Yayın tarihi: 5 Ocak 2019 (bölüm 11'den)

Tarafından yaratıldı: Jae-Jeong Şarkı

Layık görülmek: -

Türler: Kore Dizileri, Bilim Kurgu ve Fantastik, Gerilim, Gerilim, Romantik

Oyuncular: Shin-Hye Parkı, Hyun Bin ve Chan-Yeol Parkı

Arsa: Optik cihazlarda uzmanlaşmış bir yatırım şirketinin CEO'su Yoo Jin-woo (Hyun Bin), çığır açan bir AR oyunuyla ilgili bir e-posta sayesinde İspanya'nın Granada şehrine seyahat ediyor. Bu Artırılmış Gerçeklik oyunu Güney İspanya Alhambra ortaçağ savaşları hakkında. Yoo Jin-woo, bu oyunun yaratıcısı Jung Se-joo (Chan-Yeol Park) ile tanışmak istiyor.

Yoo için’talihsizlik, oyun yaratıcısı kayboldu. Daha sonra Yoo'nun kaldığı pansiyonun sahibi olan kız kardeşi Jung Hee-joo (Shin-hye Park) ile tanışır. İkisi de gizemli bir olayla karışıyor. Her nasılsa, gerçek dünya ve AR dünyası örtüşmeye başlar.

Bu akıllara durgunluk veren ve yaratıcı Kore fantazisi, kablolu televizyon tarihinin en yüksek puan alan Kore dramalarından biridir. Sezon 1'in ilk yarısı Aralık 2018'de piyasaya sürülmesine rağmen, 11-16 bölümleri sadece Ocak 2019'da yayınlandı. Şov sona erer bitmez, hayranlar Netflix'ten sezon 2'yi yenilemesini istemek için bir dilekçe başlattılar. hayranlar bir netice için çok fazla potansiyel gördüğünden büyük bir talep. Parmaklar geçti. Biz’İkinci sezonun haberleri web'e ulaşıp ulaşmadığını bildiririm.

# 9 Rus Bebeği, sezon 1 (8.1 IMDb)

Yayın tarihi: 1 Şubat 2019

Tarafından yaratıldı: Leslye Headland, Natasha Lyonne ve Amy Poehler

Layık görülmek: -

Türler: Komedi drama

Oyuncular: Natasha Lyonne, Charlie Barnett ve Yul Vazquez

Arsa: 36. doğum gününde, araba ölen Nadia (Natasha Lyonne) üzerinde çalışır. Ölmesine rağmen, kendisini birkaç saat önce partisinde bulur. Sonra, ölmeye ve hayata dönmeye devam ediyor, bir zaman döngüsünde sıkıştı. Bu olsaydı’t Gerçeküstü, Nadia da kendi zaman çizelgesinde bir döngü içinde sıkışmış genç bir adamla tanışır. Garip döngülerinin arkasındaki gerçeği anlamak için bir araya geliyorlar, böylece devam edebiliyorlar.

# 10 Katil ile Sohbetler: Ted Bundy Bantları (8.0 IMDb)

Yayın tarihi: 24 Ocak 2019

Tarafından yaratıldı: Joe Berlinger

Layık görülmek: -

Türler: Belgesel, Suç TV Şovu

Oyuncular: Ted Bundy, Hugh Aynesworth, Bob Keppel ve Stephen Michaud

Arsa: Bu kışkırtıcı dokümanlar, zamanımızın en ünlü katillerinden biri olan Ted Bundy'yi ve duruşma ve ölüm sırasına giden yolunu sunuyor. Emmy ödüllü yönetmen Joe Berlinger, 4 bölümlük gösterinin arkasında, kalite garantisi.

Birçoğu, birisinin diğer insanlara neden bu kadar korkunç davranışlarda bulunabileceğini merak ediyor. Yine de, garip bir şekilde, birçok kadın Ted Bundy hakkında akıllı ve çekici bir şey buldu. Bu dokümanlar, ölüm sırasında onunla röportajlar içeren tartışmalı bir katilin zihninin içine bakmanıza izin veriyor.

Ted Bundy 36 kadının öldürülmesini itiraf etti; ancak, suç uzmanları yüzden fazla kurban olduğundan şüpheleniliyor. Ted Bundy hikayesi kamuoyuyla ilk kez paylaşılmasa da, yine de farklı bir açı ve daha önce hiç görülmemiş görüntüler elde edebilirsiniz..

Netflix 2019'da Gelecek TV Şovları Vaat Ediyor

Karanlık, sezon 2 (8.6 IMDb)

karanlık

Yayın tarihi: 2019

Tarafından yaratıldı: Jantje Friese üzerinde daha fazlası

Layık görülmek: En İyi Görüntü Yönetmeni (Alman Televizyon Akademisi Ödülleri 2018); En İyi Genç Erkek Oyuncu (Altın Kamera, Almanya 2018)

Türler: Alman Dizileri, Gizem, Gerilim, Dram, Suç

Oyuncular: Oliver Masucci, Karoline Eichhorn ve Jördis Triebel

Narcos: Meksika, sezon 2 (8.5 IMDb)

Narcos Meksika

Yayın tarihi: 2019

Tarafından yaratıldı: Carlo Bernard, Chris Brancato ve Doug Miro

Layık görülmek: -

Türler: Gerilim, Dram, Suç

Oyuncular: Diego Luna, Scoot McNairy ve Michael Peña

Dünyanın Sonu, 2. sezon (8.2 IMDb)

Dünya'nın Sonu

Yayın tarihi: 2019

Tarafından yaratıldı: Charles S. Forsman ve Charlie Covell

Layık görülmek: İngiliz Televizyon Yazımında Üstün Yeni Gelenler (İngiliz Senaristler)’ Ödüller 2018)

Türler: İngiliz Genç Dizisi, Macera, Komedi, Drama

Oyuncular: Jessica Barden, Alex Lawther ve Steve Oram

Siz, 2. sezon (8.0 IMDb)

Sen

Yayın tarihi: 2019

Tarafından yaratıldı: Greg Berlanti ve Sera Gamble

Layık görülmek: -

Türler: Suç, Gerilim, Dram, Romantik

Oyuncular: Penn Badgley, Elizabeth Lail ve Luca Padovan

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 + = 70