2020 En iyi 13 Stremio Eklentileri


Eğer sen’TV'nize akış için bir ev medya merkezi uygulaması arıyorsanız,’Stremio ile yanlış gitmeyin. Daha popüler Kodi ve Plex'e benzer şekilde Stremio, en sevdiğiniz TV şovlarına ve filmlerine kolayca göz atmanızı, organize etmenizi ve yayınlamanızı sağlar.

Bunun da ötesinde, Stremio'nun diğer medya merkezlerine göre birçok avantajı vardır. Birincisi,’s kullanıcı dostu ve herkes için süper basit - hatta yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. Ayrıca uzak sunuculardan eklentiler çalıştırır.’Bilgisayarınıza veya telefonunuza kod indirerek virüsleri riske atmaya gerek yok.

Stremio'nun bu kadar popüler olmasının bir nedeni, bu eklentilerin çok geniş bir yelpazesine sahip olmasıdır. Tabii ki, çok fazla olduğu için, denemek için en iyisini bulmak zor olabilir. o’bu yüzden biz’Sık kullandıklarımızın bir listesini hazırladık. Cihazınız için en iyi 13 Stremio eklentisini öğrenmek için okumaya devam edin.

Stremio'yu kullanmak yasal mı?

Eğer sen’Stremio'nun yasal olup olmadığından endişe duyuyorsanız,’Bunu ilginç bulacağım. Medya yürütücünün kullanımı% 100 yasaldır. ancak, yayınladığınız medya içeriğinin doğası her şeyi değiştirir.

VPN kullanmıyorsanız Stremio ile telif hakkı olan materyalleri akış veya görüntüleme riski hala yüksektir. Kimliğinizin ve konumunuzun gizli kalmasını sağlamak ve kolluk kuvvetleri veya telif hakkı trolleriyle sıcak suya girmemek için Stremio'ya erişmek için bir VPN kullanmanızı öneririz..

Neden Stremio ile bir VPN kullanıyorsunuz?

Eğer sen’Stremio'da medya içeriği yayınlıyorsanız, özellikle korsan materyalleri’gayri resmi Stremio eklentilerini kullanıyoruz. Sonuç olarak,’bu amaçla Stremio'yu kullanırken yakalanırsanız, yetkililerle sorun yaşama veya hatta yargılanma riski altındasınız. Neyse ki, hiç yakalanmamak için kolay bir yol var: VPN kullanmak.

Bu ne işe yarıyor? Bir VPN:

  • Gerçek IP adresinizi (ve konumunuzu) maskeler
  • Trafiğinizi şifreler

Bu, ISS'niz de dahil olmak üzere herhangi birinin çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini son derece zorlaştırır. Bir VPN kullanırken, İnternet'e uzak bir sunucu üzerinden bağlanırsınız. Bu, tüm trafiğinizi her zamanki yerel internet bağlantınızdan uzağa yönlendirir ve tüm etkinliğinizi (Stremio kullanımınız dahil) internet sağlayıcınızdan etkili bir şekilde gizler.

Bunun da ötesinde, VPN'ler tüm dünyadaki ağlara bağlanmanıza izin verdiğinden, coğrafi engelleme kısıtlamalarını da atlayabilirler. Örneğin, seçtiğiniz Stremio eklentilerinden birinin şu sunucuya bağlanması gerekiyorsa:’ABD sakinleriyle sınırlıdır, tek yapmanız gereken ABD'deki bir VPN sunucusuna bağlanmaktır.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Kusursuz gizlilik uygulamaları, gelişmiş güvenlik özellikleri ve güvenilir coğrafi engelleme kaldırma yetenekleri NordVPN'i tartışmasız endüstri lideri yapar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu VPN'de her şey sadece 3,49 ABD dolarından başlar.

  • Mükemmel güvenlik
  • Harika sunucu listesi
  • Netflix için harika
  • Torrent için iyi
  • Kullanımı çok kolay
  • Uygun fiyatlar

2019'un En İyi 13 Stremio Eklentisi

1. Netflix

Netflix, resmi bir Stremio eklentisidir ve en sevdiğiniz filmleri ve şovları doğrudan platformdan yayınlamanızı sağlar. Ancak Netflix değil’t bedava, yani sen’mevcut abonelik hesabınızı kullanarak giriş yapmanız veya yeni bir plana kaydolmanız gerekir. Bu resmi bir Stremio addonu olduğundan, istikrarlı olmasını ve herhangi bir haydut veya sahte kod içermemesini bekleyebilirsiniz..

2. Seğirme

Stremio'da telif hakkı olmayan içerik için başka bir seçenek (ve’sık sık gözden kaçan) Twitch. Eğer sen’video oyunlarına girdiğinizde, muhtemelen Twitch'in akış için en büyük platform olduğunu biliyorsunuzdur.’s Oynatır ve diğer video oyunu ile ilgili canlı içerik. Ancak, oyun olmasa bile’Titch, ayrıca çizim, yemek pişirme ve hatta sadece konuşma yapan yayıncılarla doludur..

Yine, Stremio için Twitch eklentisini yükleyerek, uygulamaları değiştirmek veya TV'nize nasıl yayınlayacağınız konusunda endişelenmek zorunda kalmadan en sevdiğiniz canlı akışlara göz atmanın ve yayınlamanın daha kolay bir yolunu elde edersiniz.

3. Youtube

Bu resmi YouTube eklentisi özelliklerle doludur ve platformda en sevdiğiniz kanalların içeriğinin keyfini, reklamlardan etkilenmeden çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, bu kanallar yeni içerik yüklediğinde anında bildirim alırsınız.

4. PirateBay

PirateBay, torrent sitesinden içeriğe erişmenizi sağlayan üçüncü taraf bir Stremio eklentisidir. Bu Stremio addon, dünya çapında en büyük torrent arşivi olan Pirate Bay'den TV şovları veya filmler getirmenize yardımcı oluyor.

O’s PirateBay eklentisine erişmek için bir VPN kullanmanız önerilir. Bu şekilde torrent telif hakkıyla korunan içerikle ilişkili yasal savaşlara kapılmaktan kaçınabilirsiniz.

5. RARBG

RARBG Stremio addon, doğrudan RARBG torrent web sitesinden ücretsiz filmlere ve TV şovlarına erişim sunmaktadır. Bu resmi olmayan bir eklenti ve ücretsiz ve kullanışlı içerik sunmasına rağmen, birçoğu korsan ve siz sürece yasal sorunlara neden olabilir’bir VPN ile kendinizi koruyor.

6. Patlamış Mısır Zamanı

Popcorn Time, çok çeşitli film ve TV şovlarıyla doludur. Birden fazla eğlence çağına yayılan böylesine geniş bir kütüphaneyle,’muhtemelen’Popcorn Time'da izlemek istediklerinizi bulacağım. Patlamış Mısır Zamanının çoğunluğu’içeriği HD olarak yayınlanabilir ve eklentinin basit bir arayüzü vardır.’kullanımı kolay ve Netflix tasarımına benzer.

En iyisi, Patlamış Mısır Zamanı tamamen ücretsiz! Telif hakkıyla korunan içeriği yayınlamak için kullandığınızda VPN'inizin bağlı olduğunu unutmayın..

7. Dtube

Dtube, YouTube'a iyi bir alternatif olmayı amaçlayan ve merkezi olmayan olmak için popüler olan resmi bir Stremio addonudur. STEEM blok zincirine güçlü bağlantıları vardır ve kullanıcıların videolarla etkileşime girmesini ve aynı zamanda kripto para birimini kazanmasını sağlar..

8. WatchHub

HBO, Hulu, Netflix ve daha fazlası gibi birden fazla akış hizmetine kaydoldunuz mu? Öyleyse, izlemek istediğiniz film veya TV şovunun hangi platformda olduğunu hatırlamak zor olabilir. Neyse ki, orada’ne zaman bu soruna kolay bir çözüm’kullanarak yeniden kullanma - WatchHub.

Bu eklenti, Amazon, Google Play ve iTunes dahil olmak üzere en popüler eğlence sağlayıcılarının ve daha önce bahsedilenlerin dizinlerini harmanlar. Arama çubuğuna istediğiniz filmin veya TV şovunun adını yazdığınızda, satın alma ve kiralama sitelerinin fiyatlandırmasının yanı sıra, sunan tüm hizmetlerin bir listesini de görüntüler..

9. Zooqle

Zooqle, Stremio'da RARBG ve YTS gibi en popüler torrent platformlarından en son filmleri, TV şovlarını ve belgeselleri yayınlamanıza yardımcı olan resmi olmayan bir eklentidir. Popcorn Time ve diğer torrent tabanlı eklentilerde olduğu gibi, bu eklentiyi kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, telif hakkı trolleriyle ilgili herhangi bir sorunu önlemek için VPN'nizi her zaman açık tutmaktır.

10. OpenSubtitles

Duymak zor mu? Eğlence içeriklerinizi altyazılarla izlemeyi mi tercih ediyorsunuz? Durum ne olursa olsun, Stremio için OpenSubtitles eklentisini yükleyerek hemen hemen her TV şovu veya filmi için altyazı bulabilirsiniz. Bu eklenti, İngilizce, Korece, İspanyolca, Fransızca ve daha fazlası dahil olmak üzere Stremio ile uyumlu çok sayıda ücretsiz altyazı dosyası dizinine sahiptir..

11. FilmOn

FilmOn, yaklaşık 600 TV kanalına ve 40.000'den fazla film, belgesel ve TV şovuna ücretsiz erişim sunan bir başka resmi Stremio addon'dur. Bu platform, talep ettiğiniz sürece kesinlikle ücretsiz olarak bir video sunar’eski filmleri izlemeye hazırız. FilmOn kullanımı yasaldır.

12. Juan Carlos

Juan Carlos Stremio eklentisi topluluk tabanlıdır ve aynı adlı torrent web sitesi tarafından sağlanır. Bu eklenti, torrent web sitesinden ücretsiz olarak içerik akışı yapmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, torrent web siteleri korsan içerik dağıtmak için kullanıldığından, bu eklentiye bir VPN kullanarak erişirken dikkatli olmalısınız.

13. Vodo

Bağımsız film hayranı mısınız? VODO'ya göz atın. Bu Stremio eklentisi, en yeni ve en büyük bağımsız sinemanın sunabileceği en iyi yerdir. Bu resmi uygulama bağımsız medya teşvik etmek için Stremio ile işbirliği içinde kuruldu, bu yüzden’Eğer film söz konusu olduğunda eğrinin önünde olmak istiyorsanız yüklemeye değer.

Ek bir bonus olarak, VODO tamamen ücretsizdir ve’korsan içerik içermiyor.

Son düşünceler

Stremio, dünya çapında en iyi medya içeriği akışı söz konusu olduğunda sürekli olarak mükemmel bir seçim olarak kaldı. Bu makaledeki eklentileri yükleyerek, uzun süre eğlenebilirsiniz. Yani, dikkatli olursanız ve kendinizi bir VPN ile korursanız. NordVPN ve ExpressVPN gibi VPN'ler Stremio üzerinden akış için mükemmel bir seçimdir.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2