BT ve teknoloji tabanlı April Fool’un şakaları


Nisan şakası’s gün resmi olarak teknoloji gitti. Her yıl giderek artan sayıda çevrimiçi veya teknoloji tabanlı şakalar ofisi ve hatta evi devralıyor. Sonuç olarak, bu günlerde en iyi gülüşler kesinlikle bir bilgisayarın veya akıllı telefonun yakınında bulunmalıdır..

Resmi şaka günü ufukta belirirken, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bu yıl 1 Nisan'da sahip olabileceğiniz zararsız teknoloji eğlencesine bir göz atıyoruz..

Kendi & ldquo; haberlerinizi & rdquo; oluşturun sayfa

1. Kendiniz oluşturun “Haberler” sayfa

Bu şaka yalnızca bir bilgisayarı paylaştığınız bir arkadaş ya da aile üyesinde ya da bilgisayarına erişebildiğiniz bir arkadaşta yapılabilir. Bir web sayfasını kopyalamanın ve görünüşe göre tarayıcınızda düzenlemenin çeşitli yolları vardır. Bu değişiklikler elbette kazandı’Diğer tüm web kullanıcılarının gördüklerini etkilemez ve sayfadan gezinirken yerinde kalmazlar, ancak ekranınızda görülenleri kesinlikle farklı görünmesini sağlayabilirsiniz. ‘sayfa’ açık bırakıldı.

Bu, BBC ana sayfası gibi resmi bir haber sayfası alabileceğiniz ve haberleri söylemek istediğiniz her şeyi söyleyecek şekilde değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Buna yaklaşmanın iki ana yolu vardır. Ya gerçek haberleri değiştirin ya da haberleri yerinde bırakın ama onlara eşlik eden fotoğrafları değiştirin. Uygunsuz maruz kalma nedeniyle tutuklanan bir adam hakkında haberler?

MugShot'ı neden bir arkadaşının resmiyle değiştirmiyorsun?’baba? Annenizin CCTV'de hırsızlık yaptığı yere ne dersiniz? Bir haber hikayesine eski aile fotoğraflarını eklemek istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

Bitki bir & ldquo; bahçe & rdquo; klavyede

2. Bitki a “Bahçe” klavyede

Bu çok mükemmel 1 Nisan şaka bazı dikkatli planlama alır. Sen’arkadaşına erişmen gerekecek’s klavye ve biraz zaman. Kapağı klavyeden kaldırarak ve tuşlar arasındaki boşlukları nemli (ancak ıslak olmayan) kağıt mendille doldurarak başlayın. Sonra tere tohumu ile doku örtün. Hepimiz okul projelerinden hatırladığımız gibi, tere hızlı büyür ve 24 saat içinde filizlenmeye başlayabilir. Bunu iyi planlıyorsanız, Nisan Fools Günü sabahı harfler arasında yeşil filizler görünmeye başlamalıdır.!

İOS sözlüğündeki kısayolları değiştirme

3. iOS sözlüğündeki kısayolları değiştirin

Arkadaşınıza erişiminiz varsa’s akıllı telefon, bu gerçekten bazı komik etkileri olabilir. İOS'ta kısayol ayarlarının değiştirilmesi, otomatik düzeltme ile gelenleri etkiler. Adresine git Ayarlar, sonra Genel, Tuş takımı, ve Yeni kısayol ekle. Buradan, düzenli olarak kullandıkları kelimeleri girerek ve başka kelimeler için kısayol olduğunu iddia ederek yeni kısayollar oluşturabilirsiniz. Örneğin, LOL'yi kısayol olarak ayarlayın “mokasen aşığı.” Bu, LOL'u her yazdıklarında, alıcılarının Loafers Lover'ı yazan bir mesaj alacakları anlamına gelir..

Bunu istediğiniz kadar etkili hale getirebilirsiniz. O’Word veya Google Dokümanlar'daki otomatik düzeltme kelimelerini değiştirmek de mümkündür.

Ekran koruyucularını Ölümün Mavi Ekranı olarak değiştirin

4. Ekran Koruyucu ekranını Ölümün Mavi Ekranına çevirin

Biz’sözde herkes acı çekti “Ölüm mavi ekran” (BSOD) önce. O’Bize bir şey söyleyen endişe verici mavi ekran Windows bilgisayarımızda ciddi bir şekilde yanlış gitti. Bu, her zaman BT'yi çalmak ve BT departman ekibinden birinden rahatsız bir ziyaret almak anlamına gelir. Arkadaşınızı veya iş arkadaşınızı değiştirme’BSOD ekran görüntüsüne ekran koruyucu, ekran koruyucu her başladığında, “Mavi ekran” belirir, elbette farelerine dokunana kadar damarlarından endişe verici gönderir.

VPN'nizdeki siteleri engelleyin

5. VPN'nizdeki siteleri engelleyin

Ailenizin bir VPN'si (Sanal Özel Ağ) varsa ve ağınızın yöneticisi sizseniz, neden gün boyunca en sevdikleri web sitelerinden onları engellemiyorsunuz? Gençleri Instagram'dan, BBC sporlarından kocaları veya perakende sitelerinden gelen karınızı engellemek aynı komik etkiye sahip olabilir.

Gün içinde bireyleri bile engelleyebilirsiniz - ellerinizde öfkeli gençler olabilir..

Ve ldquo; Donma ve rdquo; onların masaüstü

6. “Donmak” onların masaüstü

Bu hem akıllı telefonlarda hem de PC'lerde çalışır. Arkadaşınızın ekran görüntüsünü alın’s masaüstünde şansınız olsun ve sonra bu görüntüyü yeni masaüstü duvar kağıdı yaparak kullanın. Bu yalnızca gerçek kısayollarını kaldırır ve görev çubuklarını gizlerseniz çalışır. Uygulamalara ve kısayollara vurmaya çalışırken izleyin’gerçekten orada değil misin.

Yukarıdaki sahte aksine “Ölüm mavi ekran.” bu çözülmesi biraz zaman alır ve çok daha fazla komiklik ve umarım her türlü utançla sonuçlanacak BT çağrısı yapabilir.

Google e-posta adlarını değiştirme

7. Google e-posta adlarını değiştirin

Bir arkadaşınız e-posta gönderdiğinde görünen adı değiştirin. Bunu Google posta ayarlarından yapabilirsiniz. Aptalca, komik veya basitçe çirkin yapın, ancak bu e-posta adresini ciddi iş e-postaları göndermek için kullanırlarsa, onlar için feci etkiler yaratabileceğini unutmayın..

Zil seslerini değiştirme

8. Zil seslerini değiştirin

O’Özellikle hızlı bir kayıt yapmak ve gerçekten özelleştirilmiş bir şeyle değiştirmek için zamanınız varsa, bir zil sesini değiştirmek gerçekten kolaydır. Arkadaşını bile alabilir misin’anne tam adını söylemek ve kayıt arkadaşına yüklemek’s telefonu?

Annelerinden tam bir isim vermek, omurgalarından titreme göndermesi daha olasıdır. Eğer değilse… osuruk kimsenin sesi?

Birkaç döngüsel fikir daha

9. Birkaç döngüsel fikir daha

Bir PC ekranındaki ayarları değiştirerek her şeyin tersine çevrilebileceğini biliyor muydunuz? Veya fare ayarlarınızı değiştirerek, imleci looplu gönderecek şekilde değiştirebilirsiniz.?

Alternatif olarak, kablosuz fare için bir USB takın ancak normal farelerini her zamanki yerde bırakın. İmleçlerini kontrol ederken serpintiğe dikkat et ve neler olduğunu anlamaya çalışıyorlar.

Şaka haberleri

10. Şaka haberleri

Eğer yapmazsan’Kendi çevrimiçi veya teknoloji tabanlı şaka yapmak için zamanınız veya yaratıcılığınız yoksa, sadece iyi bir April Fool bulun’s haber hikayesi ve bir arkadaş ya da sevilen birine gönderin. Her yıl her saygın haber çıkışı, BBC, Muhafız ya da Telgraf, gerçek haberler arasında yayınladıkları bir sahte hikaye üretir.

Kendinizi 1 Nisan'ın başlarında uyanık bulursanız, bulabilmeniz gerekir ve hatta onlardan önce onlara bir bağlantı göndererek arkadaşlarınızı yakalayabilirsiniz.’hangi gün olduğunu bile fark ettim.

YouTube eski bir okul şakası

11. YouTube eski bir okul şakası

En iyi şakaların hala eskileri olduğunu düşünüyorsanız .. bir kapının üzerinde bir kova su, gölgede bisküvi teneke veya katil palyaçolarda bir tarantula, o zaman neden şaka çekip YouTube'a yüklemiyorsunuz. İlhama ihtiyacınız varsa, YouTube zaten binlerce mükemmel April Fool Pranks'a ev sahipliği yapıyor.

Tüm April Fools şakalarında olduğu gibi,’t Arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi gerçek belaya sokma riski,’işte, hatta kanunla. Kabul edilebilir olanın sınırlarını anladığınız sürece, bu yıl daha geleneksel April Fool hileleri yerine bu çevrimiçi veya teknoloji şakalarından bazılarıyla kesinlikle eğlenebilirsiniz.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 33