CouchTuner nasıl güvenle kullanılır?


Çevrimiçi akış dünyasında, siteler gelip gitme eğilimindedir. Bir gün, en sevdiğiniz filmleri veya TV şovlarını bulmak için güvendiğiniz site kolayca erişilebilir içerikle doludur; Sonraki, asla geri dönmek için, gözden kayboldu. Hükümetler ve telif hakkı sahipleri, CouchTuner, bu ücretsiz akış platformları arasındaki ciro inanılmaz. Ancak erişim ISS'niz tarafından engellendiğinde, iyi bir Sanal Özel Ağın (VPN) yapabileceği hiçbir şey olmadığını unutmayın’yardım etmek.

Burada şimdiye kadarki en popüler akış platformlarından birine derinlemesine bakalım: CouchTuner. Birçok ülkede engellenmiş olabilir, ancak bu site her zaman filmlerin ve TV şovlarının çığır açan bir toplayıcısı olmuştur ve insanlar hala CouchTuner alternatif seçeneklerini arıyorlar - hepsine aynı şekilde erişebildiklerinde.

Biz’CouchTuner'ın şu anki durumuna bakalım,’hala erişilebilir, flamalar için de uygun alternatifler nasıl kullanılır’ ve bir VPN kullanmanın akış sırasında her zaman iyi bir fikir olduğunu.

CouchTuner ile tanışın: Nedir ve neden bu kadar popüler??

2010 yılında, akış siteleri hala bebeklik döneminde idi. Çok az kişinin hareket halindeyken akış gerçekleştirebilecek telefonları veya tabletleri vardı. Dizüstü bilgisayarlar ve ev içi WiFi, yüksek kaliteli akışlı görselleri işlemek için hala mücadele ediyor.

CouchTuner'ın çıkış yaptığı yıl oldu ve çevrimiçi yayın dünyası üzerinde büyük etkisi oldu. CouchTuner'ın arkasındaki fikir basitti: İnternet üzerinden yayın yapan pek çok TV kanalı ve P2P akışlarına girme yeteneği sayesinde, bir site bu büyük miktarda içeriği bir araya getirmeye ve hepsini tek bir platformdan sunmaya çalışmalıdır..

Kodi gelmeden çok önce, CouchTuner, Fmovies veya şimdi feshedilmiş Alluc gibi siteler, kutu satın almak veya geleneksel uydu TV'ye güvenmek için birincil alternatifti. Ve şu’yetkililerin neden çabucak fark etmeye başladığı.

Savaş, telif hakkı sahipleriyle başlar

Kaçınılmaz olarak, böylesine büyük bir akış veri tabanı, hareket etme gücünü harekete geçirdi. Fikri mülkiyet, modern ekonomimizde büyük bir iş sorunudur ve milyarlarca dolar içerik brokerlerinin ürünlerini farklı pazarlara satma yeteneğine dayanmaktadır. CouchTuner gibi siteler, bu iş modelinin varlığına meydan okudu.

2016 yılında Hollywood’s Sinema Filmleri Birliği harekete geçti, çeşitli CouchTuner ayna alanlarına karşı tedbirler verdi ve İSS'leri İngiltere, Fransa, Avustralya ve diğer yerlerdeki onları yıkmaya zorladı. Yaklaşık aynı zamanda Putlocker birden fazla versiyona bölünmeye başladı ve Pirate Bay gibi torrent veritabanları kapanmak için ciddi bir baskı altına giriyordu.

İngiltere'deki ve ötesindeki İSS'lerin artık artıları arasında yer vardı ve ortaya çıkan ayna alanlarına yapılan her ziyaretin izlenmesinden korkular ortaya çıktı. Bu arada, CouchTuner ayna sitelerinin gerçek kalitesi orijinalinden daha düşük hale geldi, bazıları içeriğe erişmek için kayıt yaptırmayı teklif etti (büyük bir hayır!), Bazıları bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım girmesine izin vermekten daha sıktı ve hayranlar bakmaya başladı başka yerde.

Ancak diğer birçok yasadışı akış platformunda olduğu gibi, bu da CouchTuner'ın varlığından yoksun olduğu anlamına gelmez. Ne münasebet. Bir VPN kullanmanız ve bu web siteleriyle olan etkileşiminizde temkinli olmanız koşuluyla, büyük miktarda yayınlanabilir içerik veritabanına sahip CouchTuner, aynalarından bazıları aracılığıyla hala erişilebilir - Sadece herhangi bir yere tıklamıyorsunuz ve kayıt olmanızı istiyorsa içeriğine erişin, muhtemelen sahte bir ayna buldunuz, sadece başka bir aynaya bakın.

Öyleyse bırak’CouchTuner alternatifini nasıl bulacağınızı ve bu siteleri yakalanmadan güvenle kullanmanın yollarını keşfedin.

CouchTuner'a erişim

Bahsettiğimiz gibi, CouchTuner'a ayna siteleri aracılığıyla erişilebilir. Bununla ilgili sorun mu var? Kaybolmaya eğilimlidirler - Avrupa'daki diğerleri gibi İngiltere İSS'leri, bu ayna sitelerine karşı telif hakkı sahiplerinin şikayetlerine sürekli tepki verir.… Bu parçayı yazarken, hızlı bir çevrimiçi aramadan sonra bulduğumuz bir dizain arasındaki iki ayna sitesi aracılığıyla, zorlu telif hakkı yasalarıyla tanınan bir ülkede bulunmayan bir VPN sunucusu kullanarak CouchTuner'a erişebildik:

  • couch-tuner2.in
  • ecouchtuner.eu

Burada düzenli olarak güncellenen bir ayna listesi bulabilirsiniz ve tüm dünyada bulunan şaşırtıcı derecede çok sayıda ana bilgisayar içerir..

Bu ayna alanlarının çoğuna geleneksel bağlantılar kullanılarak erişilebilir. Onları tıkladığınızda TV dizilerine erişebileceğiniz, eski TV şovlarını arayabileceğiniz veya yeni filmlere göz atabileceğiniz bir ana sayfaya yönlendirilirsiniz. Seçimler değişir ancak aren’t Orijinal CouchTuner sitesinin sunduğu şeylerden çok uzak. Bu yüzden size CouchTuner'a birkaç alternatif için hızlı bir tur yapacağımızı düşündük

CouchTuner alternatifi nasıl bulunur?

Çünkü birçok kişi bir siteye geri dönmeden önce’ayna siteleri her zaman güvenilir olmayan ve sık sık kaldırılan birkaç CouchTuner alternatifini listelemek mantıklı.

Dahası, Noel alışverişlerinizde olduğu gibi,’Bu siteleri birbirleriyle karşılaştırmak her zaman iyi bir fikirdir. İçerik kitaplıkları, hızlar ve güvenilirlik gibi büyük ölçüde değişiklik gösterir. İşte, akışlı hayranların kontrol etmek isteyebilecekleri birkaç alternatif:

1. TubiTV

Binlerce TV şovu ve film sunan San Francisco merkezli TubiTV, yasadışı bir akış hizmeti değil ticari bir işlemdir. Ancak iş modeli sayesinde ücretsiz olarak çok miktarda içerik sunmayı başarıyor. Lionsgate ve Fox gibi büyük stüdyolarla ortaklıklar, son sinema hitleri ve dizilerinin mevcut olduğu anlamına gelir - ve kazanmış olmanıza rağmen’İstediğiniz her şeyi bulmak, istediğiniz bir şey olduğunda, bunun için bir telif hakkı karma noktası kazandığınızı düşünebilirsiniz..

Şimdi orada’TubiTV ile yakalama: teknik olarak sadece ABD'de mevcuttur. Ancak şimdiye kadar bir VPN kullanmanız gerektiğini anladığınızdan beri, ABD'de bir sunucu seçin, bu hile yapacak.

2. Patlamış Mısır Zamanı

Popcorn Time başka bir kült akış platformudur ve en iyi CouchTuner alternatif siteleri arasındadır. Bu durumda, dizi ve filmler Poptor Times istemcisi aracılığıyla Bittorrent akışları kullanılarak gönderilir - hala akış halindedir, ancak tarayıcı tabanlı değildir.

Akış hayranları topluluğu arasındaki geniş erişimi ile Popcorn Time, klasik bir torrent istemcisini büyük izleyici kütüphanelerini ve iyi tasarlanmış bir uygulamayı arama yeteneği ile birleştiriyor.

Ancak, yine burada’bir av. Patlamış Mısır Zamanı daha önce kaldırılmış ve bu da “çatal” farklı sürümlere. O’hala indirilebilir ve düzenli olarak güncellenir. Ancak bunun kolluk kuvvetleri için bir hedef olabileceğini unutmayın, bu nedenle VPN'nizin çalıştığından emin olun.

3. LetMeWatchThis.is

Başka bir geniş kapsamlı akış kütüphanesi, LetMeWatchBu, en hızlı platform olmayabilir, ancak seçim ve eklenen arama özellikleri ile bunu telafi eder. Küçük resim ve TV listelerini IMDB derecelendirmeleriyle ve türe, ülkeye veya yıla göre arama yapma yeteneği ile entegre eder.

Bununla birlikte, içeriğe erişim düzensizdir ve bazı LetMeWatchBu aynalar geçmişte yayılan kötü amaçlı yazılımlara zaten bağlanmıştır. Yani yapma’t Görünen pop-up'ları tıklayın ve ziyaret etmeden önce VPN istemcinizin çalışır durumda olmasını sağlayın.

4. Putlocker

Çevrimiçi akış sahnesinin devlerinden biri olan Putlocker, birçok kez saldırıya uğradı, ancak hala devam ediyor. Tamamen web tabanlı Putlocker, karanlık sanat evi klasikleri ve mevcut çocuklar da dahil olmak üzere herkes için filmler ve TV içeren büyük bir içerik veritabanına sahiptir.’favoriler.

Temel güvenlik araçları - VPN kullanıyorsanız? - Putlocker'da oturum açarken iyi olmalısınız. Ancak unutmayın, site bir süredir yetkililerin radarında. Siteden film indirdikten sonra bazı kullanıcılar da kovuşturuldu.

Ancak, çoğu durumda, suç’t Aslında filmi izlemek, başka bir yerde paylaşmak kadar (genellikle Facebook'ta). Yani işleri özel tutarsanız,’riski en aza indirir.

5. 123 Filmleri

Bir Couchtuner alternatifi aradığımızda her zaman ortaya çıkan başka bir site, 123Movies (isminden de anlaşılacağı gibi) sinemanın etrafında yoğunlaşıyor - ama her zaman genişleyen TV şovları kataloğuna sahip - en son sürümlerin anlık yayınlarını ve klasik başlıkları sunuyor.

Kullanıcılar en son filmlere, IMDB'de yüksek puan alan filmlere, ülkeye veya en yeni eklemelere göz atabilir ve orada’s özel bir anime bölümü de.

Her zamanki gibi’güvenliği unutma. 123 Geçmişte Putlocker ile ilgili davalarda sinemalar hedef alındı. O da gözetim altında olabilir.

Neden CouchTuner için bir VPN kullanıyorsunuz?

Sanal Özel Ağ verilerinizi güvenli bir şekilde şifreler, IP adresinizi gizler ve seçtiğiniz VPN yeterince iyi ise, çevrimiçi etkinliğinizin hiçbir kaydını tutmaz. Freddie Mercury'nin şarkı söylediği Kraliçe şarkıyı biliyorsun “ben’Görünmez adam m”? İyi bir VPN ile bu şarkıyı da söyleyebilirsin.

VPN'ler trafiğinizi tüm dünyadaki sunucular üzerinden yönlendirir. İSS'niz nereye gittiğinizi göremiyor ve gittiğiniz web sitesi yalnızca VPN'yi yerelleştirebilecek’s sunucu adresi. Böylece, bir akış yansıtma sitesine giriş yaptığınızda, örneğin Taylandlı veya Brezilyalı bir kullanıcı olarak poz verebilirsiniz. Bu ülkeler değilse’t Couchtuner avına, şanslısın.

Günümüzde akış, torrentle olduğu gibi bir VPN kullanılmadan asla düşünülmemelidir. Hatta web'de sörf yapmanın ve kendinizi istediğiniz zaman çevrimiçi olarak gösterme riskini almanın hiçbir anlamı olmadığını iddia ederiz. Çevrimiçi etkinliğiniz ne olursa olsun, bir VPN kullanılması önemle tavsiye edilir.

CouchTuner'da yayınlanacak en iyi VPN sağlayıcılarının birkaç önerisine aşağıda bir göz atalım.

Yüksek kaliteli bir VPN kullanın

Her şeyden önce, CouchTuner, Putlocker, 123 filmler veya başka bir CouchTuner alternatifini ziyaret etmeden önce bir VPN'inizin çalıştığından emin olun. Bu, hangi akışları izlediğinizi tespit etmeyi imkansız hale getirecek ve İngiltere gibi ülkeler tarafından dayatılan blokları yenmenize yardımcı olacaktır..

Bir VPN seçerken, aşağıdaki faktörleri aklınızda bulundurun:

  • hız - akış siteleri sunak için getirebileceğiniz kadar bant genişliği gerektirir. Zayıf kodlanmış VPN'ler veya düşük sayıda sunucu sunan sağlayıcılar yerel bağlantı hızınızın büyük bölümünü boşa harcar ve film akışını çok zor bir sabır oyunu haline getirir.
  • Global sunucu ağı - Dünya genelinde çok sayıda sunucuya sahip VPN'ler, anonimlikle ilgili maksimum seçenekler sunarken yerel bloklardan kaçınmayı kolaylaştıracak.
  • Sıfır sızıntı - Bir VPN IP adresinizi sızdırıyorsa,’t Hangi sunucudan geçtiğiniz önemli değil. Sızan bir VPN delinmiş bir şemsiye gibidir: işe yaramaz - konumunuzu tanımlamayı ve indirdiklerinizi izlemeyi kolaylaştırır. Bu nedenle her zaman% 100 güvenilir sızıntı korumasına sahip bir VPN sağlayıcısı seçin.
  • Kill anahtarları - En iyi VPN bile her ne sebeple olursa olsun bazen nöbet bırakabilir. Ve bir öldürme anahtarı olmadan, o zaman okula çıplak geldiğin rüyalarda olduğu gibi maruz kalırsın. Sağlam bir VPN, VPN çevrimdışı olursa internet bağlantınızı öldürecek iyi bir kill switch'i entegre eder.
  • P2P dostu sunucular - Bazı VPN sağlayıcıları P2P indirmelerine karşı ayarlanmış. Birçok akış sitesi torrentlere güvendiği için, bu VPN'ler’t Bu durumda (hiç değilse) iyi çalışır. Bu yüzden P2P dostu bir sağlayıcıya gidin.

Ve VPN dünyasının temel kuralını öğrenin ve hatırlayın: İyi bir ücretsiz VPN diye bir şey yoktur. Hızınızı veya verilerinizi - barış içinde akış amacına meydan okuyarak - veya en kötü durumlarda, verilerinizi satmak için etkinliğinizi izliyor olabilir. Çok sayıda TV şovu ve film yayınlıyorsanız, elit bir VPN'e abone olmak için ayda birkaç dolar harcamak finansal açıdan mantıklıdır;’t akışı.

Sitemizdeki en iyi VPN hizmetlerinden bazıları:

  • NordVPN
  • ExpressVPN
  • Surfshark VPN

Bu sağlayıcılardan herhangi biri, CouchTuner veya alternatiflerinden birini kullanırken tam olarak ihtiyacınız olan şey olan hız, yüksek güvenlik ve değer karışımı sunar..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 + = 52