NCAA March Madness 2019 online izlemek için nasıl


Bu makalenin amacı iki yönlüdür. Birincisi, herkese bu yıl NCAA March Madness'ı izlemek için mümkün olan en ucuz yöntemi göstermektir. İkincisi, ABD dışındayken bir VPN (Sanal Özel Ağ) kullanmayı içeren canlı yayın yapmanın en iyi yolunu göstermektir. Yani daha fazla uzatmadan,’s her iki golü de atar!

En ucuz NCAA canlı akışı nasıl alınır

Bu yıl için en iyi seçim’s March Madness izlemek istediğiniz oyun sayısına bağlıdır. Süre CBS Tam Erişim büyük çoğunluğu kapsar, İlk Dörtlü (19-20 Mart) truTV gerektirir.

TBS ve TNT kötü bir seçim çünkü’Elit Sekiz ile biten sadece Birinci Tur dönemi için iyi

İlk Dört oyun dışındaki herkes için CBS Tam Erişim

CBS Tam Erişim (5,99 $ / ay), tüm March Madness oyunlarının İlk Dört için kaydetmenizi sağlar. Dahası, sadece CBS Final Four ve Şampiyonluk oyununu gösterecek, seni demek’muhtemelen bu kanala şu ya da bu şekilde ihtiyacınız olacak.

CBS Tam Erişim bir dizi cihazı destekler:

 • Apple TV
 • Amazon Fire TV
 • Android TV
 • Samsung Akıllı TV
 • Roku
 • PlayStation 4 & Xbox One
 • Chromecast'in

CBS Tam Erişim ayrıca bir hesapta birden fazla cihaza izin verir.

CBS tüm erişim fiyatlandırma planları

Ticari molalara alerjisi olan ve şovları indirmeye veya çevrimdışı oynamaya istekli olanlar 9,99 $ / ay Ticari Ücretsiz plan, ancak March Madness da dahil olmak üzere Canlı TV'nin hala sahip olacağı konusunda uyarmalıyız. Her durumda, orada’bir 7 günlük ücretsiz deneme planınızı yükseltmeniz gerekip gerekmediğini görmeniz için yeterli bir süre. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartları, hediye kartları ve PayPal bulunur.

Unutmayın ki erişim CBS Tam Erişim ABD ile sınırlıdır. Ülke dışında satın almak veya kullanmak istiyorsanız, IP adresinizi taklit ederek coğrafi kısıtlamayı önlemek için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki özel bölümde bulabilirsiniz.

Tüm oyunlar için CBS Tam Erişim ve AT&T WatchTV

CBS Tam Erişim (5,99 ABD doları) ve AT&T Tüm oyunlar için WatchTV (15 $)

En büyük NCAA hayranları için en ucuz paket 20,99 $ / ay, ama eğer ayda sadece 5,99 $ olabilir’AT müşterisi&Sınırsız T &SM kablosuz planı. Sonra ücretsiz TV izle olsun. Bu yeni akış hizmeti sadece truTV'yi değil, 35+ kanal seçimi arasında TBS ve TV'yi de içeriyor. AT&T WatchTV ayrıca bir 7 günlük ücretsiz deneme.

AT sınırlamaları&T WatchTV

 • ABD, Porto Riko ve Virgin Adaları dışında coğrafi kısıtlamalar
 • Yalnızca iOS, Android, Apple TV, Amazon Fire TV ve Amazon Fire TV Stick'te çalışır
 • Hesap başına bir cihaza izin verir
 • Yalnızca Chrome ve Safari tarayıcılarını destekler

İlk sınırlama bir VPN ile aşılabilir gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizin gibi görünmesini sağlayabilir’ABD'den bağlanıyoruz. Bununla ilgili daha fazla bilgi - aşağıdaki özel bölümde.

Tüm oyunlar için CBS Tam Erişim ve Sling Blue sınırlı teklifi

Tüm oyunlar için CBS Tam Erişim (5,99 $) ve Sling Blue (15 $) sınırlı teklif

Bu seçenek eskiden 2019'da March Madness'i yayınlamak için ikinci en iyisiydi, ancak üç ay boyunca% 40'lık sınırlı bir indirim Askı TV’s Mavi plan $ 15 / ay. Bir ile geliyor 7 günlük ücretsiz deneme ve iptal edilebilir.

Sling Blue'nun AT üzerinde sahip olduğu ilk avantaj&T, Chromecast, AirTV Player, Xiaomi Mi TV, LG WebOS, Amazon Fire Tabletler, Xfinity X1 ve Azulle ekleyen çok sayıda desteklenen cihazdır.

İkinci avantaj hesap başına cihaz sayısıdır - Sling Blue üçe izin verirken AT&T WatchTV sadece bir tane veriyor.

Sling Blue'nun Sınırlamaları

 • ABD dışında coğrafi olarak kısıtlanmış
 • doesn’t PlayStation oyun konsollarını destekleyin

İlk sınırlama bir VPN ile aşılabilir gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizin gibi görünmesini sağlayabilir’ABD'den bağlanıyoruz. Bununla ilgili daha fazla bilgi - aşağıdaki özel bölümde.

ABD vatandaşı olmayanlar için ESPN Oynatıcı

NCAA, ABD ve Kanada dışındaki March Madness hayranlarının varlığını kabul etti ve ESPN'ye yabancı yayın hakları verdi. Bu demektir ki yaklaşık 13,5 $ / ay ABD dışındaki tüm oyunları görebilirsiniz. Ayrıca, bazı oyunları ücretsiz olarak 7 günlük ücretsiz deneme.

Eğer sen’Web sitesi üzerinden NCAA akışına girmiyorsanız, Android ve iOS cihazlar için bir uygulama indirebilirsiniz. AirPlay ve ChromeCast da desteklenmektedir.

ESPN, ESPN3 ve ESPN +, ESPN Oynatıcıda mevcut değildir

ESPN Player'ın sınırlamaları

 • ABD ve Kanada için coğrafi kısıtlama
 • Sınırlı cihaz desteği
 • Yalnızca Google Pay ve Apple Pay ile yapılan ödemeler
 • İki eşzamanlı bağlantı

ESPN'yi eşzamanlı bağlantı sayısını artıramazken, bu hizmeti ABD veya Kanada'da kullanmanıza yardımcı olabiliriz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Dört ağın tümü ile akış hizmetleri

Çoğu spor taraftarı, dört kanalı da birleştiren hizmetler olduğunu biliyor. Ama bu yıl sadece ikiye ihtiyacınız olduğu için, Orada’DirecTV Now, YouTube TV, Hulu ile canlı TV, fuboTV veya PlayStation VUE ile daha fazla harcama yapmanın bir anlamı yok, bunların hepsi aylık 40-45 $. Ve o’sadece fiyat hakkında değil - CBS All Access, oyun konsolları ve akıllı ev cihazları da dahil olmak üzere çok sayıda cihazı destekliyor.

ABD MAP dışından canlı NCAA March Madness akışı nasıl

NCAA March Madness nasıl ABD dışından canlı akışı

Bir VPN, NCAA March Madness'ı izlemenize yardımcı olabilir ve Bracket Challenge oyununa kaydolma üç senaryo:

 1. ABD'de yaşıyorsun ama Mart Çılgınlığı boyunca ortalıkta olmayacaksın. Bir VPN ile ESPN Player satın almak yerine akış platformunuza bağlanabileceksiniz.
 2. ABD'de yaşıyorsun, ancak bir Mart Çılgınlığı için iki hizmet kullanmak istemezsin. Bu, hepsine sahip ancak yalnızca ABD dışında kullanılabilen bir ESPN Player aboneliği satın almayı gerektirir.
 3. ABD dışında yaşıyorsunuz ve coğrafi kısıtlamalar nedeniyle CBS, TBS, TNT veya truTV'ye abone olamazsınız.

Her üç senaryo da İki seçenek:

 1. ABD'desiniz ancak ESPN Player'ı kullanmak istiyorsunuz
 2. Sen’ABD dışındaysanız ancak yalnızca ABD hizmetlerinden birini kullanmak istiyor

Ve her iki seçenek için de ihtiyacınız olacak bir VPN. Her yerde March Madness akışında doğru olanı nasıl seçeceğinizi görmek için okumaya devam edin.

Hangi VPN March Madness 2019'u çevrimiçi izlemek için en iyisidir?

NCAA turnuvasını izlemek için bir VPN seçerken ilk kural tüm ücretsiz VPN'leri geçin. Güvenlik sorunlarının yanı sıra, genellikle aşırı kalabalıklaşırlar ve VPN nedeniyle zaten yavaşlayan bağlantı hızını azaltırlar.

HD olarak NCAA akışı için 5 Mbps gerekir

Ookla'yı kullanarak VPN ile ve VPN olmadan bağlantı hızınızı kontrol edebilirsiniz’s SpeedTest.com aracı. VPN ile hızınız 5 Mbps'nin altındaysa, başka bir sunucuya geçmeyi düşünün. Bu olmazsa’t yardım, hesabınızı iptal edin ve aşağıdaki listeden başka bir VPN deneyin.

Başka bir faktör para iade garantisi. Eğer sen’March Madness'tan sonra bir VPN kullanmayı planlamıyorsanız (’bunu önermeyin), yeterince para iade garantisi sunan bir VPN aramalısınız. Standart 30 gündür, ama sadece yedi hatta daha azına sahip olanlar var.

Son fakat en az değil izin verilen eşzamanlı bağlantı sayısı. Akış hizmetinizde hesap başına sınırsız cihaz bulunmasına rağmen,’çoğu VPN'de durum böyle değil üç ortalamanın altında ve altı iyi.

1. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

ExpressVPN en hızlı servis ve genel olarak ilk iki arasında yer alıyor. Sadece March Madness'ı yayınlamak için bir VPN'e ihtiyacınız varsa, daha fazla düşünmeyin ve 30 günlük para iade garantisi ile aylık planını alın. Üç eşzamanlı bağlantı.

2. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN en güvenli hizmettir ve 1 numara için tek rakiptir. 58 ülkede 5500+ sunucuya sahiptir ve aynı anda altı bağlantıya izin verir. 30-gün para iade garantisi.

3. Astrill VPN

Astrill VPN hizmet logosu AstrillVPN'i ziyaret edin

Astrill, Asya, Okyanusya ve kısıtlı internet erişimi ülkelerindeki kullanıcılar için en iyi VPN'dir. O’aynı zamanda genel olarak en hızlı biri. doesn’Para iade garantisi yoktur, ancak beş eşzamanlı bağlantı sağlar.

4. CyberGhost

CyberGhost hizmet logosu CyberGhost VPN'i ziyaret edin

CyberGhost VPN iyi hızlar ve güvenlik anlamına gelir, ancak en iyi bölüm yılan uzunluğunda 45 günlük para iade garantisidir. Başka bir yetenek, bu VPN'nin sizin için uygun olup olmadığını görmek için yeterli olan 24 saatlik ücretsiz deneme. Aynı anda yedi cihaza izin verilir.

Son olarak, eğer’Sadece Final Four'a çıkın ve gerçekten’Kredi kartı bilgilerinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi vermek gibi hissettirmeyin, NCAA turnuvasının en önemli oyunlarını görecek kadar uzun olması gereken ücretsiz bir denemeyle iyi bir VPN seçin.

Online March Madness izlemek için nasıl?

Orada’Tüm March Madness'i ücretsiz çevrimiçi izlemenin yasal bir yolu yok. Sınırlı erişim elde etmek için her yayıncının ücretsiz denemelerini ve para iade garantilerini kullanabilirsiniz, ancak bir anlaşmayı iptal etmeyi unutmak, tüm planınızın çatıdan geçeceği anlamına gelir.

NCAA’s March Madness Live web sitesi veya uygulaması üç saatlik bir önizleme sağlar, bundan sonra ücretli TV sağlayıcı hesabınızla giriş yapmanız gerekir. CBS yapmaz’İlk Dört oyun dışındaki tüm oyunları ücretsiz olarak izlemeye izin veren ücretli TV kimlik bilgileri gerektirmez. Bu seçeneği bu makalenin altına gömmemizin nedeni March Madness Live'ın’t Apple TV, Fire TV, Android TV, Roku ve Xbox'ta CBS oyunları gösterme. Ayrıca CBS canlı oyunlarını yalnızca tek bir cihazda yayınlamaya izin verir.

NCAA March Madness 2019 programı

NCAA March Madness 2019 programı

Aşağıda March Madness oyunlarının listesi kanallarla’Onları yayınlayacağım:

 • 17 Mart: Pazar günü CBS'de seçim
 • 19-20 Mart: truTV'de İlk Dört
 • 21-24 Mart: CBS, TBS, TNT, truTV'de Birinci ve İkinci Turlar
 • 28-29 Mart: CBS'de Tatlı On Altı, TBS
 • 30-31 Mart: CBS'de Elit Sekiz, TBS
 • 6 Nisan: CBS'de Final Four
 • 8 Nisan: CBS'de Ulusal Şampiyonluk Oyunu

NCAA March Madness Maçları ve Tahminleri

17 Mart'ta’NCAA Bracket Challenge için braketlerimizi nasıl dolduracağımızı bileceğim. Eşleşmeleri öğrenir öğrenmez ve ilk sonuçlar geldiğinde bu bölümü buna göre güncelleyeceğiz.

Bu arada, turnuvanın sonucuyla ilgili tahminlerimizi verebiliriz çünkü Vegas oranları 17 Mart'tan sonra yayınlanacak.

Bir diz, örneğin birisi ona bir ok alırsa, birçok kişinin kaderini değiştirebilir. Ya da Mart Çılgınlığı'ndan önce burkulmadan kurtulursa ve Duke'a aitse’s Zion Williamson. İkinci senaryoda, onları yenebilecek hiçbir takım görmüyoruz. Aksi takdirde yarışmacılar Kuzey Carolina, Virginia, Tenessee, Kentucky, Michigan, Michigan Eyaleti ve Gonzaga'dır..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 + = 42