Patlamış Mısır Zamanı güvenli midir?

Bugünlerde, biz’filmlerin veya müzik parçalarının geniş kitaplıklarına erişmeye alışkın oldunuz. Son birkaç yılda, Netflix gibi hizmetlere Popcorn Time gibi torrent tabanlı alternatifler katıldı ve eğlence severlere izledikleri şey hakkında eşi görülmemiş bir seçenek kazandı.


Bununla birlikte, bu seçim, kullanıcıların yaşadığı ek risklerle birlikte gelebilir’her zaman farkında. Ve bu kesinlikle Patlamış Mısır Zamanı için geçerlidir. Bu blogda, biz’film hayranlarının ne tür risklerle karşılaştıklarını ve bu tehlikeleri nasıl hafifleteceklerini tartışacağım. Ancak o zaman Popcorn Time'ın güvenli olduğu sorusunu cevaplayabilir miyiz? Biz’göreceksiniz, seçim ve güvenliği dengelemenin yolları var, ancak bu çevrimiçi davranışınızı değiştirmek anlamına gelebilir.

Patlamış Mısır Zamanı nedir ve neden bu kadar popüler??

Popcorn Time, filmlere ve TV şovlarına erişim sağlayan BitTorrent tabanlı bir istemcidir. En popüler haliyle Popcorn Time, Linux, Windows, MacOS ve Android platformlarında çalışan indirilebilir bir uygulama şeklini alır.

Yıllar geçtikçe, Popcorn Time'ın geliştiricileri “çatallı” çeşitli uygulamalar ile sonuçlanır. Ancak, orada’geliştiricilerin yetkilendirdiği tek bir sürümü var.

Konsept oldukça basittir. Kullanıcılar Popcorn Time uygulamasını başlattığında, sürekli değişen film ve TV şovları kütüphanesine bağlanırlar. Bunlar tıpkı sizin gibi ikonlar olarak gösterilir’d Netflix ile bekliyoruz.

Merkezi bir konumdan akış yerine bu simgeleri tıkladığınızda, Popcorn Time kullanıcıları torrent izleyicilere bağlar ve filmi disklerinde tutan küresel bir kullanıcı topluluğundan indirmeye başlar. Genellikle, bu, bazı durumlarda bir gecikme olsa da, dosyanın sorunsuz bir şekilde akacağı anlamına gelir..

Çoğu durumda, kullanıcılar altyazı da ekleyebilir ve HD sürümleri yüksek profilli sürümler için rutin olarak kullanılabilir. Ayrıca, indirme kısıtlamaları yoktur ve hizmet tamamen ücretsizdir. Yani’Popcorn Time'ın neden bu kadar popüler olduğunu görmek kolay.

Patlamış Mısır Zamanı yasal mı?

Tüm bu sesler oldukça şaşırtıcı, değil’değil mi? Birkaç yıl önce,’Bize böyle bir seçim genişliğinin yeni normal olacağına inanan birine inanmamışlar. Ama bu’Popcorn Time gibi P2P istemcileriyle tam olarak ne elde edersiniz.

Ancak, film ve TV şirketleri site üzerinden oynatılan akışlardan sıfır gelir elde eder. Tahmin edebileceğiniz gibi, Popcorn Time’platform hakkında meşru sorular sorarak telif hakkı sahipleri tarafından tartışılmaz’yasallığı.

Aslında, Popcorn Time 2014 yılında MPAA (ABD merkezli bir telif hakkı kuruluşu) tarafından reddedildi. Ve 2015 yılında MPAA, web sitelerini yeniden konumlandırmak zorunda kalan müşterinin programcılarına tekrar müdahale etti..

Daha da önemlisi, İngiliz ISP'leri 2015'te Popcorn Time ile bağlantılı URL'leri engellemeye yönlendirildi. O zamandan beri, orada’ISS'nizin, istemci indirme sitesi olmasa bile Popcorn Time'a bağlı izleyicileri engellemesi çok iyi bir şans. Bu nedenle, istemciyi indirebilseniz bile, Popcorn Time'ın yapabileceklerinin tam faydasını hissetmemiş olabilirsiniz.

Patlamış Mısır Zamanı ile ilgili mevcut durum nedir?

2018 itibariyle proje devam ediyor, ancak dünyadaki yasal sistemlerden saldırı altında kalıyor. Norveç'ten İsrail'e hükümetler, Popcorn Time'a yasadışı bir dosya paylaşım aracı olarak saldırdı. Ve yine de’hala indirilebilir ve - doğru araçları kullanırsanız - tamamen işlevsel.

Bu yasal konuların farkında olun. Don’t panik: Çok az insan Patlamış Mısır Zamanı'nı kullandıkları için kovuşturuldu. Ancak, 2015 yılında film endüstrisi, bir grup Amerikalı hayranı Adam Sandler'ı indirmek için dava etti’s “Ayakkabıcı”. Bu, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için bir uyarı çekildi ve hiç kimsenin güvenli olmadığını gösterdi..

Bu davadaki cezalar’t büyük - birkaç yüz dolar, ve daha fazlası. Buna rağmen, yasal durum Popcorn Time güvenli sorusuna cevap vermemenin iyi bir nedeni mi? Ve o’Çevrimiçi gizliliğinizi sağlamak için harekete geçmek için harika bir neden.

Patlamış Mısır Zamanı güvenli midir? İndirmelerinizi nasıl güvenli ve gizli hale getirebilirsiniz?

Patlamış Mısır Zamanının yasal statüsü göz önüne alındığında, hizmeti güvenle kullanmak için elinizden geleni yapmak mantıklıdır. Neyse ki, öyle değil’o kadar zor değil. Hazır gizlilik araçları kimliğinizi gizleyebilir ve indirdiğiniz her şeyi şifreleyebilir, böylece etkinliğinizi takip etmek neredeyse imkansız hale gelir.

Buradaki anahtar araçlar Sanal Özel Ağlar (VPN'ler). Bu uygulamalar şifreli oluşturur “tüneller” bilgisayarınız ile web siteleri veya Popcorn Time dahil çevrimiçi hizmetler arasında. Ayrıca, IP adresinizi maskeliyor ve trafiği dünyanın herhangi bir yerindeki sunucular üzerinden yönlendiriyorlar. Bu, yerel ISP azaltma etrafında çalışma avantajına sahiptir - İngiltere film hayranları için büyük bir anlaşma.

Ancak, bulduğunuz ilk VPN'i indirmek için acele etmeden önce, tüm VPN'lerin eşit olmadığını unutmayın. Orada’ücretsiz VPN'ler ve elit sağlayıcılar arasında şifrelemelerinin kalitesinden IP adresinizin sızdırılma olasılığına kadar oldukça fazla fark var. Bu yüzden yalnızca sağlam itibarlı VPN'leri seçin.

Popcorn Time indirmelerinizi korumak için bir VPN nasıl kullanılır

Popcorn Time ile bir VPN kurmak son derece hızlı ve kolaydır. Buraya’göster’bitti:

  1. Güvenilir bir VPN seçin. Geniş uluslararası sunucu ağlarına, sıfır günlüklerine, sağlam bir P2P ilkesine ve güçlü şifrelemeye sahip bir sağlayıcı seçin. NordVPN, ExpressVPN veya CyberGhost gitmek için iyi seçenekler olmalıdır.
  2. VPN istemcisini kurun. Unutmayın, iyi VPN'ler masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve akıllı cihazlar için istemciler sunar. Yani eğer sen’Kodi aracılığıyla Popcorn Time'ı yeniden çalıştırıyorsanız, Kodi uyumluluğu olan bir sağlayıcı seçtiğinizden emin olun.
  3. VPN kurulduğunda, kullanıcı adınız ve kimliğinizle sunucularına bağlanın. Ücretli bir aboneliğe geçmeniz gerekiyorsa, Popcorn Time'ı yüklemeden önce bunu yapın.
  4. IP adresinizin yeniden yönlendirildiğini ve hiçbir IP sızıntısı tespit edilemediğini iki kez kontrol edin.
  5. Sorun yoksa, sen’Popcorn Time uygulamasını normal şekilde yüklemek için tekrar ücretsiz. Bir indirmeyi tıkladığınızda, VPN üzerinden şifrelenir ve İSS'niz kazanır’sana söyleyemem’İngiltere'de bulunuyoruz.

Yüksek kaliteli VPN ile maksimum seçimin ve güvenilir güvenliğin tadını çıkarın

Cevap, Patlamış Mısır Zamanı güvenlidir, yaptığınız işlemlere bağlıdır. Sisteminizi açıkta bırakırsanız veya zayıf IP maskeleme ve şifrelemeye sahip ücretsiz VPN'ler kullanırsanız, kendinizi kovuşturmaya açık bırakırsınız. Muhtemelen kazandın’ISS bloklarından kaçınmak.

Güvenilir bir Sanal Özel Ağ ile, bu güvenlik sorunları erimektedir - en sevdiğiniz filmleri izlerken tereyağı patlamış mısır gibi. Yani yapma’t gereksiz risk almaz. Kendinize ihtiyacınız olan çevrimiçi korumayı verin.

Önerilen okumalar:

Popcorn Time için En İyi VPN

Popcorn Time için ücretsiz VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =