Teraryum TV alternatifleri


Terrarium TV şüphesiz son birkaç yılın en çok konuşulan eklentilerinden biridir. Kullanım kolaylığı, iyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve zengin içeriklere erişim sağladığı gerçeği göz önüne alındığında, bu gerçekten’sürpriz olarak gelme.

Ancak, bu son derece popüler eklenti maalesef 2018'in sonraki aşamalarında geliştiricileri tarafından kapatıldı. Bu, tüm favori filmlerini ve TV şovlarını izlemek için akış eklentisini kullanan kişiler için çok üzücü bir haberdi..

Neyse ki, bu değil’t Çevrimiçi akışın sonu, eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çok daha fazla seçenek olduğu için. Aşağıdaki makale Teraryum TV alternatifleri konusunda en iyi seçimlerimizi sağlayacaktır. Yani, daha fazla uzatmadan, işte buradalar!

Hdmovies (sinema APK)

Akış uygulamaları dünyasının göreceli yeni olmasına rağmen,’t Sinema APK olarak bilinen HDMovies ile çok yanlış gitmeyin. Çok sayıda film ve TV şovuna çok sayıda bağlantı sağlayan kullanıcılar’Bu harika uygulama hakkında söylenecek gerçekten kötü bir kelime yok.

HDMovies ise’kendi içeriğinden herhangi birini barındırmıyorsanız,’bir düğmeyi tıklatarak yayınlayabileceğiniz devasa bir içerik kütüphanesine erişiminiz olduğunu göreceksiniz. Netflix tarzı kullanıcı arayüzü, en yeni ve en iyi malzemelerin tümünü basit ve basit bulmanızı sağlar. İsterseniz içerik arama seçeneğiniz de vardır. Her iki durumda da, her biri mükemmel kalite sunan bol miktarda akıntıya rastlayabilirsiniz..

Teraryum TV'ye bu özel alternatif, zaten olduğundan daha popüler olma potansiyeline sahiptir. Sonuçta, o’t tam olarak teneke ne diyor yok isteğe bağlı bir uygulama s. Yani,’kesinlikle dikkate değer.

Cyberflix TV

Çok çeşitli film ve TV şovlarına sahip olan CyberFlix TV'de bulunan düzenli olarak güncellenen içerik kütüphanesi, çevrimiçi akışlı hayranlar için mükemmel bir seçimdir. Teraryum TV'nin bir klonu olduğundan, uygulamayı kavramak mutlak bir esinti olacaktır..

Kalite açısından, sunulan bağlantıların genellikle yüksek kalitede olduğunu gördük. Bu, onu Terrarium TV için daha yetenekli bir yedek yapar. İçerik kütüphanesinin giderek arttığı göz önüne alındığında,’CyberFlix TV'nin kendisini akış uygulamaları için en iyi yarışmacılardan biri olarak gördüğünü görmek şaşırtıcı değil.

Kodi

Bu özel uygulama bir süredir var olan bir uygulamadır. O’s, kullanım kolaylığı, kişiselleştirme seçenekleri ve güvenilirliği nedeniyle çoğu kişi için ilk çağrı noktası haline gelmiştir. Bu nedenlerle, onu ana akış uygulamanız olarak düşünmemek aptalca olur.

Kodi'nin düzenli olarak aldığı güncelleme sayısı, en sevdiğiniz tüm içeriği akış için en iyi seçim haline getirir. Ne’Dahası, açık kaynak kodludur, yani aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli video eklentileri vardır.

Ancak, Kodi’t Exodus ve Specto gibi en iyi eklentilerle önceden yüklenmiş olarak gelir - siz’Bunları kendiniz yüklemeniz gerekecek. Neyse ki, internette bu süreci basit ve basit hale getirecek birçok rehber var.

Eklentiler sürekli olarak azalsa veya kullanımdan kaldırılırken, bunun yerine kullanabileceğiniz başka bir eklenti daha fazla olacaktır. Kodi ile olasılıkların sonsuz olduğunu söylemek güvenlidir. Yasal bir uygulama olması da büyük bir bonus, çünkü bu, Google Play Store gibi çevrimiçi pazarlardan kolayca kurulabileceği anlamına geliyor..

Sadece emin ol’bazı resmi olmayan eklentilerle VPN kullanıyorsunuz -’korsan içerik akışı yapmanıza izin veriyoruz.

TVZion

Güzel tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ile tamamlanan TVZion, bir süredir var olan bir uygulamadır. Son zamanlarda, Terrarium TV'ye daha uygulanabilir bir alternatif haline getirmek için geliştiricilerinden büyük ilgi gördü..

Fire TV cihazları, Android kutuları ve daha fazlası için uygun olan, uygulamanın ana ekranından kolayca göz atabileceğiniz çok sayıda yüksek kaliteli bağlantıya erişebilirsiniz. Alternatif olarak, içerik arama seçeneğiniz de vardır. Her iki durumda da, işleri hızlı ve kolay bir şekilde çalıştırabilir ve çalıştırabilirsiniz..

Titanyum TV

Terrarium TV'ye çok benzeyen bir klon, Titanium TV'nin akışlı eklentiler söz konusu olduğunda hemen orada olduğunu söylemek güvenlidir. Bu özel uygulama aracılığıyla büyük bir içerik kütüphanesi mevcuttur, bu da tüm favori içeriğinizi bulmayı inanılmaz derecede basit bir süreç haline getirir.

Çoğu TV şovu ve film için yüksek kaliteli bağlantılar mevcuttur, bu yüzden’Kötü bir izleme deneyimine sahip olmak konusunda fazla endişe etmeden içeriği izlemek isteyenler için şiddetle tavsiye edilir. Gerçek Debrid entegrasyonu da mümkündür, yani’Full HD bağlantılara kolaylıkla erişebileceksiniz.

Titanyum TV, Android TV kutularına ve Fire TV cihazlarına kolayca kurulabilir. Yani, bu cihazlardan herhangi birine sahipseniz, birkaç dakika içinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç

Şimdi sen’Teraryum TV alternatifleri söz konusu olduğunda en iyi seçimlerimizi keşfettik, tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak ve gitmektir! Terrarium TV'ye önerdiğimiz alternatiflerden herhangi birini kullanarak,’Yakında tüm favori içeriğinizin keyfini bir kez daha çıkaracaksınız.

Ancak, don’yukarıda belirtilen eklentileri kullandığınızda,’İnternet etkinliğinizi meraklı gözlerden gizlemek için gerekli önlemleri almanız gerekir. Tam olarak bunu yapamazsanız, telif hakkıyla korunan materyal akışına yakalanırsanız kendinizi sadece kanunun yanlış tarafında bulabilirsiniz..

Güvenliğinizi ve güvenliğinizi sağlamanın mükemmel yolu bir VPN kullanmaktır. Bu, giderek artan sayıda insanın para cezası alan veya hatta yasadışı çevrimiçi akış nedeniyle yargılanması nedeniyle internetin modern dünyasında her zamankinden daha önemli hale geldi. O’üzgün olmaktan çok daha güvenli olmak, bu yüzden uygun önlemleri almak uzun bir yol kat edebilir.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 9 =