VPN Black Friday fırsatları 2019


29 Kasım Cuma, Kara Cuma ve’s Şükran hemen sonra. Bu büyülü indirim ve tasarruf günü VPN endüstrisi için de geçerlidir. Daha fazla uzatmadan, tüm Black Friday 2019 fırsatlarından en iyi beş VPN teklifi.

Marka Fiyat Değerlendirme
NordVPN.com $ 3.49 9.6
ExpressVPN.com $ 8.32 9.3
CyberGhostVPN.com $ 2.75 9.1
Surfshark.com $ 1.99 9.4
Astrill.com 10,00 $ 8.9

VPN Black Friday 2019 için En İyi 5 Fırsat

Bağlayın ve çenenizi tutun, çünkü en iyi VPN Black Friday fırsatları 2019 listemizdeki fiyatlar kadar düşebilir. Sadece en iyi hizmetleri dahil ediyoruz’hem acemi hem de deneyimli VPN kullanıcıları için tavsiye etmekten korkmayın.

Aşağıdaki hizmetlerden birine zaten sahipseniz, aboneliğinizi şimdi Black Friday anlaşmasını kullanarak genişletip genişletmeyeceğinize bakın.’t Son güne kadar beklemekten daha iyi bir seçim - bu fiyatlandırma planları değil’t daha ucuz oluyor!

1. NordVPN Black Friday 2019 anlaşması

−% 83 + 3 ay ücretsiz + NordLocker3 ekstra ay + 3 yıllık plandan + 83% indirim + NordLocker uygulaması% 83 indirim ile 3 yıllık planı alın ve 3 ekstra ay artı NordLocker dosya şifrelemesi edinin.

NordVPN, üst düzey çevrimiçi güvenliğin makul fiyatla buluştuğu zamandır. En azından anlaşma söz konusu olduğunda, Black Friday dahil, NordVPN kesinlikle nasıl gidileceğini biliyor. Şimdi,’3.49 $ / ay artı 3 ay ücretsiz 3 yıl özel bir fırsat sunuyor. Her üç yılda bir yalnızca 125,64 ABD doları fatura karşılığında çevrimiçi gizliliğinizi piyasadaki en iyi VPN hizmetlerinden biriyle koruyabilir ve ayrıca NordLocker dosya şifreleme uygulamasını (312 ABD Doları değerinde) alabilirsiniz..

İlgileniyor musunuz? NordVPN'in harika güvenlik özellikleri, şık uygulamaları ve anonim olarak ödeme seçeneği vardır. Tüm bunlar, 30 günlük para iade garantisi ile.

NordVPN hakkında daha ayrıntılı bir inceleme için NordVPN incelememizi okuyun.

* 3.49 $ / ay + 3 ay ücretsiz 3 yıl + NordLocker -% 83 tasarruf edersiniz

2. ExpressVPN Black Friday 2019 anlaşması

-% 35 ExpressVPN 1 yıllık plan anlaşmasıBu özel anlaşma ile 1 yıllık plan planında% 35 tasarruf edin.

ExpressVPN Black Friday teklifini kaçırmak ağır bir hata olur. 6 aylık aboneliğe eşit olan 55 dolardan fazla tasarruf etmenizi sağlar. Eğer sen’birinci sınıf hızlar ve mükemmel güvenlik arıyorsanız, şu anda bu listeyi kaydırmayı durdurabilirsiniz.

ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi ile gelir, bu nedenle fikrinizi değiştirirseniz, terlemeden geri ödeme alabilirsiniz.

ExpressVPN incelememizden 1 numaralı VPN hakkında daha fazla bilgi edinin.

* 8.32 $ / ay için 1 yıl -% 35 tasarruf edin

3. CyberGhost Black Friday 2019 anlaşması

−% 79 CyberGhost 1 yıllık plan anlaşması Bu özel fırsatla 1 yıllık planda% 79 tasarruf edin.

Black Friday kapıda beklerken, CyberGhost fiyatlar konusunda çıldırdı. Bu mükemmel VPN artık ayda 2.75 $, ilk yıl 33 $, ardından yıllık 66 $ faturalandırılıyor. o’% 79'a varan indirim.

CyberGhost hala ücretsiz deneme sürümü sunan birkaç premium VPN'den biri. Bu, ödeme ayrıntılarınızı girmeden tüm özelliklerini bir gün boyunca kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, eğer’yeniden memnun değilseniz, geri ödeme için başvurmak için 45 gününüz var.

Daha fazla bilgi için CyberGhost incelememizi de kontrol ettiğinizden emin olun..

* 2.75 $ / ay için 1 yıl -% 79 tasarruf edersiniz

4. Surfshark VPN Black Friday 2019 fırsatı

−% 85 + 3 ay ücretsiz3 ekstra ay ücretsiz + 2 yıllık plan anlaşmasında% 85 indirim Bu özel fırsatla% 85 indirimli 2 yıllık planınızın üstünde 3 ay ücretsiz kazanın.

Surfshark bu listedeki en genç VPN olsa da, zaten çok sayıda sunucu ve konum, mükemmel hızlar, eşzamanlı bağlantı sınırı yok ve diğer pek çok güzellik sunuyor. Hala yapmadıysanız Surfshark incelememizi okuyun’bize inanmıyorum!

Bu Kara Cuma günü, artık Surfshark alabilirsiniz’s 2 yıllık plan, ayda 1,99 $ gibi düşük bir ücretle veya iki yılda bir artı üç ayda bir ücretsiz olarak üç ayda bir faturalandırılır. o’$ 11.95 temel aylık fiyat kapalı% 85 bir okkalı. Neden en iyi VPN Black Friday fırsatlarından biri olduğunu düşündüğümüz herhangi bir soru?

Sonunda, don’Hem App Store hem de Google Store'da 7 günlük ücretsiz denemeyi ve 30 günlük para iade garantisini unutmayın.

* 1,99 $ / ay + 3 ay ücretsiz 2 yıl -% 85 tasarruf edersiniz

5. Astrill VPN Black Friday 2019 fırsatı

−% 50 Astrill VPN 1 yıllık plan anlaşması Bu özel fırsatla 1 yıllık planda% 50 tasarruf edin.

Aynı birinci sınıf VPN için toplam ücretin yarısını ödemek ister misiniz? Sonra Astrill’Black Black 2019 2019 anlaşması tam size göre. Bunu seçerek,’120 $ tasarruf edersiniz, bu da özellikle’Astrill'in gerçekten güçlü bir varlığı olan Asya'da yaşıyoruz.

Astrill, en iyi VPN'lerin en pahalısıdır ve ne yazık ki’t eğer para iadesi garantisi’t Kuzey Amerika ve Avrupa'daki Android kullanıcıları için olanı saymayın. Ama yine de yapamadık’t Mükemmel güvenliği, aşırı hızları ve zengin özelliklere sahip uygulamaları nedeniyle dışarıda bırakma.

Daha fazla bilgi isteyenler Astrill VPN incelememizi kontrol etmelidir.

* 10,00 $ / ay için 1 yıl -% 50 tasarruf edersiniz

Neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

Yapmıyoruz’iddia etmiyorum’VPN koruması olmadan web'i kullanmak imkansız -’yeterince güvenli veya yeterince özel değil. Bugün teknoloji ile, ISS'ler (İnternet Servis Sağlayıcıları), hükümetler, yetkililer ve siber suçlular kullanıcıları ve web iletişimlerini nispeten kolayca izleyebilirler. Tüm VPN endüstrisinin arkasındaki ana fikir, gizliliğin, bilgi özgürlüğünün ve ifadenin temel sivil haklarını korumaktır.

Yani, biz’VPN kullanmanın tavsiye edilmesinin bir nedenini topladık:

  • ISS'niz, hükümetiniz ve suçlular gibi gözetmenlerin çevrimiçi iletişiminizi okumasını engellemek için
  • Netflix, BBC iPlayer, Hulu, YouTube ve Facebook dahil sansürlü ve coğrafi olarak engellenmiş web sitelerine veya içeriklere erişmek için
  • Güvenli olmayan bir genel kablosuz erişim noktasına bağlıyken kendinizi ve çevrimiçi etkinliğinizi korumak için
  • Kendinizi hedeflenen ve özelleştirilmiş üçüncü taraf reklamlarına karşı korumak için
  • P2P dosya paylaşımı ve torrent dosyalarına katılırken gizliliğinizi korumak için
  • Kimliğinizi korumak için’aktivist ya da gazeteci olmak
  • Site dışında çalışmak ve şirket sunucularınıza, veritabanlarınıza ve sitelerinize erişmek için
  • Banka hesabınıza yurt dışından erişmek için

Bu nedenlerden herhangi biri tek başına bir VPN kullanmaya başlamak için yeterli olsa da, kapsayıcı tema gizliliğin temel bir sivil haktan daha fazla bir ayrıcalık haline geldiği dijital bir dünyada kendinizi anonim bir çevrimiçi güvenli tutmaktır.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − = 6