Wimbledon 2019’u nasıl çevrimiçi izleyebilirim?


Son güncelleme: 05.27.2019

1 ve 14 Temmuz arasında 2019 Wimbledon Şampiyonası bize kesintisiz tenis getirecek! Ve Grand Slam, geçen yıldan itibaren en iyi sporcuları mahkemeye getirmek zorunda’şampiyonu Novak Djokoviç efsanevi Serena Williams, şampiyonanın son savaşları kesinlikle oldukça heyecan verici olacak. Bununla birlikte, Wimbledon 2019'u ücretsiz olarak çevrimiçi izlemek mümkün mü dedi? Kesinlikle!

Wimbledon 2019'u nasıl çevrimiçi izleyebilirim?

Ve şu’Bugün bizi buraya getiren şey: “Wimbledon 2019 online nasıl izlenir?” son birkaç gündür aklımızda olan soru. Ve sonra soru daha da cesurlaştı - “Wimbledon 2019'u nasıl çevrimiçi izleyebilirim??” Sonuçta, turnuvanın kendisi çok fazla değişmemiş olabilir, ancak deneyimimizi kesinlikle değiştirdi.

Tabii, ESPN'e veya ülkenizdeki görüntüleme haklarını satın alan kişiye ödeme yapabilirsiniz, ancak kesinlikle’ne zaman ücretsiz bir canlı akışı bulabilirsiniz anlamsız? İzin Vermek’s bu nagging soruları cevaplamaya çalışın!

İngiltere dışında canlı akış Wimbledon 2019Wimbledon 2019'u nasıl çevrimiçi izleyebilirim?

İngiltere'de yaşıyorsanız -’şanslısınız, çünkü Wimbledon 2019 hiçbir ek ücret ödemeden TV'de görünecek. Sadece BBC One veya BBC Two'ya geçebilir ve sarı topların uçuşunun tadını çıkarabilirsiniz..

o’s kolay, ama don yaparsan ne yapmalısın’TV'niz yok mu’dünyanın başka bir yerinde mi? Wimbledon 2019'u ücretsiz canlı yayınlamak istiyorsanız, tek alternatifin BBC iPlayer.

Wimbledon 2019'u nasıl çevrimiçi izleyebilirim?

BBC iPlayer harika, orada’soru yok. Sorun şudur: BBC İngiltere'deki vergi mükellefleri için ücretsizdir ve’bu ayrıcalığı ulusal sınırların ötesine taşımak istemiyorum.

İngiltere dışındaki kullanıcıların izlemesini önlemek için, BBC iPlayer coğrafi engelleme önlemlerini kullanıyor. Basitçe söylemek gerekirse, site IP adresinizi alır ve bulunduğunuz yeri belirlemek için kullanır. Eğer bu İngiltere dışındaysa - iyi bir şey izlerken iyi şanslar!

Birleşik Krallık posta kodu

Bu en zor kısım, ama o’tek sorun değil. Son zamanlarda BBC iPlayer, izlemenize izin verilmeden önce siteden kaydolmanızı ve oturum açmanızı istiyor. Buraya’yakalamak - kayıt olduğunuzda,’bir e-posta adresi, bir ad ve soyadı ve geçerli bir İngiltere posta kodu girmeniz gerekir. Biz’Google'ın bu adımı atlamanıza yardımcı olacağından emin olun.

VPN - canlı akışları serbest bırakmanın anahtarı

Wimbledon 2019'u nasıl çevrimiçi izleyebilirim?

Peki, BBC iPlayer'ın tüm bu coğrafi engellemelerinden nasıl geçiyorsunuz? Sorun değil - bir Sanal Özel Ağ (VPN) hizmeti edinin.

(İyi) bir VPN, ISS'nizin yerine çalışır - size bir DNS ağı ve daha da önemlisi bir IP de dahil olmak üzere aynı altyapıyı verir. Son gün VPN hizmetlerinin tüm dünyada sunucuları vardır, böylece interneti’aslında İngiltere'de. Gitmeden ve Google'da bulduğunuz ilk VPN'yi satın almadan önce bizi dinleyin.

Wimbledon 2018 çevrimiçi ücretsiz

BBC iPlayer gibi akış hizmetleri VPN'lerin farkındadır ve işe yaramaz hale getirmek için çok çalışmıştır. Piyasadaki VPN hizmetlerinin mutlak çoğunluğu olmayacak BBC iPlayer'ın coğrafi engelleme önlemlerini atlamanıza yardımcı olur. Ama endişelenmeyin, birkaç kişi eğrinin önünde kalmayı başardı ve yine de Wimbledon'u ücretsiz çevrimiçi izlemenize izin verecek.

Ücretsiz çevrimiçi Wimbledon 2019 akışı için en iyi VPN

Biz’sadece bu fırsat için en iyi VPN'leri sıraladık. Buraya’BBC iPlayer'da Wimbledon 2019 canlı yayınına bağlanmak için en iyi seçimimiz,’mevcut değil.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Kusursuz gizlilik uygulamaları, gelişmiş güvenlik özellikleri ve güvenilir coğrafi engelleme kaldırma yetenekleri NordVPN'i tartışmasız endüstri lideri yapar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu VPN'de her şey sadece 3,49 ABD dolarından başlar.

  • Mükemmel güvenlik
  • Harika sunucu listesi
  • Netflix için harika
  • Torrent için iyi
  • Kullanımı çok kolay
  • Uygun fiyatlar

Bir VPN'iniz var - şimdi ne var?

Hangi VPN hizmetini seçerseniz seçin, prosedür benzer olacaktır. Tavsiyemiz, her şeyin hemen çalıştığından emin olmaktır -’Teknik sorunların Wimbledon finallerine müdahale etmesini istemiyorum!

  • VPN uygulamasını başlatın.
  • İngiltere'deki bir VPN sunucusuna bağlanın. Eğer varsa NordVPN, sadece harita üzerinde İngiltere pin tıklayın ve uygulama otomatik olarak bağlanacak! İle ExpressVPN o’de basit - tıklayın “Konum seç” düğmesine basın ve herhangi bir İngiltere konumunu arayın. “Hız testi” en hızlı olanı seçmenize yardımcı olacak. Surfshark kullanımı da çok kolay - tıklayın “Mekanlar” ve İngiltere'de bir tane bul.
  • Et voilà! Sen’ve Wimbledon finallerini korudum!

Daha fazla seçenek mi arıyorsunuz? Wimbledon 2019'u çevrimiçi olarak ücretsiz izlemenizi sağlayacak daha da büyük sağlayıcılar için BBC iPlayer için en iyi VPN listemize göz atın!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 83 =