VPN Neomezené připojení


VPN Neomezené nepřipojení je problém, se kterým se mnoho lidí po celém světě pravděpodobně setká v určitém okamžiku. Zatímco “vypněte a znovu zapněte” to by mohlo stačit’Je to každá šance, že byste stále měli problémy s připojením.

Někdy může být příčina zakořeněna v samotné síti VPN, ale buď ve vaší lokalitě, nebo u vašeho poskytovatele internetových služeb. V takových případech by mohlo být dobré vyzkoušet podobnou VPN, jako je NordVPN, která by za těchto podmínek mohla fungovat dobře.

Následující článek se podrobněji věnuje některým běžným problémům, které vám brání v připojení k VPN Unlimited a co můžete udělat pro jejich řešení.

Běžné problémy, které mohou bránit připojení VPN

Zde jsou některé z nejčastějších problémů, které my’narazil jsem, když VPN ne’t připojit.

Vaše internetové připojení nefunguje

Ať už se jedná’s na vašem konci nebo chyba od konce vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP)’je šance, že vaše připojení k internetu může být důvodem, proč VPN Unlimited není’t připojení. Chcete-li to vyzkoušet, zkuste jednoduše přistupovat k internetu s vypnutou sítí VPN.

Pokud internet funguje s vypnutou sítí VPN, budete vědět, že se jedná o problém se samotnou sítí VPN Unlimited. Na druhou stranu, pokud vaše připojení k internetu nefunguje, i když je VPN Unlimited vypnuto, pak je pravděpodobné, že vaše internetové připojení.

Váš zvolený server není’nefunguje správně

Díky celé řadě serverů dostupných prostřednictvím služby VPN Unlimited je to’je bezpečné říci, že vy’Pokud jde o zvýšení vašeho soukromí a zabezpečení online, nemějte ani málo možností.

Pokud vaše připojení k internetu funguje dobře, zatímco je VPN Unlimited odpojeno, může být problém volba serveru. Chcete-li zkontrolovat, zda je konkrétní server nefunkční, jednoduše vyberte jiné umístění serveru, což by mohlo problém vyřešit.

Nelze zastavit připojení? Přepněte se na NordVPN - službu s nejspolehlivější serverovou flotilou. Získejte NordVPN

Protokol může být blokován

Nejběžnějším protokolem používaným na serverech VPN Unlimited je protokol UDP. Problém je však v tom, že některé země tento protokol skutečně blokují, což představuje problém, pokud jste uživatelem této konkrétní služby VPN.

Změna protokolu je jednou z metod, kterou můžete zkusit obnovit a spustit připojení k internetu. OpenVPN by obvykle měl být váš první přístav, protože je to obvykle nejbezpečnější dostupný protokol. Pokud tak neučiníte, můžete zkusit L2TP a v případě potřeby před přechodem na PPTP. Jen nezapomeňte použít PPTP jako poslední možnost, protože zabezpečení není’t nejvyšší s tímto protokolem ve srovnání s ostatními.

Brána firewall nebo antivirový program blokují připojení

Firewall, který byl původně navržen tak, aby blokoval moderování provozu a pro účely tunelování, může být často důvodem, proč vaše VPN nefunguje správně, protože funguje podobným způsobem. Proto je to’to rozhodně není neobvyklé, že se dva vzájemně střetnou.

Pokud dočasně deaktivujete software, můžete zkontrolovat, zda je na vině váš firewall nebo antivirový software. Pokud tak neučiníte, jednoduše zkontrolujte nastavení a ujistěte se, že VPN Unlimited není’není blokován bránou firewall.

Váš router blokuje provoz VPN

I když váš router funguje naprosto v pořádku bez připojení k VPN Unlimited, možná zjistíte, že je’s příčinou problémů s připojením při pokusu o připojení k serveru VPN. Důvodem je to, že některé směrovače blokují provoz VPN, ledaže přejdete do nastavení routeru, abyste tomu zabránili.

Pro přístup k nastavení budete muset zadat příslušnou webovou adresu a poté je odpovídajícím způsobem změnit, aby se přizpůsobila při používání VPN. Pokud to uděláte přesně, vaše problémy s internetovým připojením mohou být vyřešeny.

Údaje o vašem účtu nemusí být platné

I když si myslíte, že vaše platba byla provedena a vaše služba by měla být plně funkční, může být platba kreditní kartou odmítnuta nebo zpožděna, nebo možná byla vaše přihlašovací údaje zadána nesprávně. V obou případech vám tyto problémy nemusí umožnit přístup ke službě VPN Unlimited, a proto je to pro vás’Znovu se zobrazuje chyba připojení VPN.

Restartování aplikace může být pro tento konkrétní problém jednoduchou opravou. V opačném případě se po registraci a provedení platby obraťte na e-mail s potvrzením od VPN Unlimited. Pokud máte potíže s přihlášením, můžete to předat zákaznické podpoře.

Také byste se měli ujistit, že používáte jedinečné heslo, které si snadno zapamatujete, a to buď ručně, nebo pomocí správce hesel. Tak, ty’Určitě budu vědět, že jste zadali své přihlašovací údaje správně.

Závěr

Teď, když’Objevil jsem některé z nejčastějších důvodů, proč byste mohli mít problémy s připojením na VPN Unlimited, doufejme, že budete mnohem lépe připraveni na řešení jakýchkoli problémů, pokud by se v budoucnu vyskytly..

Pokud však’stále se snažíte hledat vše, aby fungovalo, jako obvykle, přejdete na oficiální web a využijte znalostní základnu, která zahrnuje průvodce, časté dotazy a další, je dobrá volba.

Alternativně můžete kontaktovat tým zákaznické podpory, jak jsme již zmínili dříve. Ať už jdete jakoukoli cestou, vy’Ujistěte se, že je to jen pár kroků od toho, jak co nejlépe využít předplatné VPN Unlimited.

Doporučené čtení

Neomezená kontrola VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − = 65