VPN Neomezeno pro torrenting


Hlavním důvodem použití VPN je zabezpečení a soukromí při procházení Internetu. Mnoho lidí si však není vědomo všech bezpečnostních problémů, které jejich zařízení trápí, kdykoli jsou připojeni k internetu. Z tohoto důvodu nemusí používat VPN.

Lidé často používají VPN k řadě dalších účelů. Jedním z hlavních je bezpečné torrentování. Stahování obsahu chráněného autorskými právy představuje rizika, zejména riziko pokuty za porušení autorských práv.

Varování!

Torrenting bez VPN je problém

I když je torrentování ve většině zemí legální, stahování obsahu chráněného autorskými právy není. Don’Nebudete to chytit - použijte VPN!

Získejte nyní neomezenou VPN ▸

Problém je však v tom, že mnoho sítí VPN prostě není’t povolit nebo nejsou dost dobré pro torrenting. Rozhodli jsme se důkladně prozkoumat použití VPN Unlimited pro torrenting, abychom zjistili, jak se hromadí proti jiným lídrům na trhu, pokud jde o provoz P2P.

Proč používat torrent k torrentování?

Největším důvodem, proč zvážit použití VPN pro torrenty, je to, že kdokoli, kdo stahuje nebo zasílá torrent, vidí všechny IP adresy připojené k torrentu. Tímto způsobem vás může vlastník autorských práv identifikovat a podat žalobu, pokud porušujete autorská práva.

VPN odstraní tento problém tím, že skryje vaši IP adresu za svou vlastní. Tímto způsobem je jednoduše nemožné, aby kdokoli sledoval vaše připojení zpět k vám.

VPN je také užitečná pro odblokování torrentů v případě, že jsou blokovány vaším ISP nebo správcem sítě. Protože síť uvidí pouze to, že jste připojeni k serveru VPN na rozdíl od torrentu, budete mít neomezený přístup k torrentům.

Nakonec můžete také použít VPN, pokud váš poskytovatel internetových připojení při připojení torrentu škrtí vaše připojení. Pokud zaznamenáte masivní pokles rychlostí při spuštění torrentingu, můžete toto omezení obejít pomocí VPN (za předpokladu, že VPN má dobré rychlosti připojení).

Může VPN neomezené torrent soubory?

Mnoho sítí VPN jednoduše blokuje přenos P2P, aby se zabránilo vysokému zatížení serveru nebo požadavkům DMCA. Jiní povolují přenos pouze na vyhrazených serverech P2P, zatímco několik poskytovatelů vám umožňuje torrent na libovolném serveru, který si přejete.

VPN Unlimited má vyhrazené servery, které lze použít pro torrenting. Tyto servery jsou optimalizovány pro provoz P2P a jsou nastaveny tak, aby bylo možné dosáhnout maximální možné rychlosti, pokud jde o torrentování.

VPN Unlimited má více než 700 serverů rozložených po celém světě. Nezapomeňte však, že drtivá většina torrent serverů VPN Unlimited je založena v USA a Evropě. Pokud jste někdo, kdo nemá ping dobře na těchto místech, existuje šance, že nebudete mít velkou rychlost stahování.

Jen schopnost torrentu nestačí

To, že VPN Unlimited lze použít k torrentu, neznamená, že je to ideální VPN pro torrenting. Existují některé nevýhody, jako jsou problémy se zásadami ochrany osobních údajů a zabezpečení. Nechat’podrobně se na to podívejte.

Je VPN neomezeně rychlý pro torrenting?

Očekává se, že VPN nebudou tak rychlé jako nechráněné připojení kvůli směrování i šifrování. Našli jsme VPN Unlimited’s rychlosti být slušný. Ačkoli nejsou nic zvláštního, jsou mnohem lepší než mnoho jiných VPN, které jsou v současné době na trhu k dispozici.

Můžete se podívat na tuto sekci naší recenze VPN Unlimited, kde se dozvíte více o jeho výkonu a uvidíte její měřítka.

Je VPN Unlimited dostatečně zabezpečená pro torrentování?

To je složitá část. Pokud jde o technickou stránku zabezpečení, VPN Unlimited je do značné míry srovnatelná s nejlepšími VPN dostupnými na trhu. Má potřebnou úroveň šifrování, dobré protokoly tunelování a pěkné další funkce (např. Ochranu proti úniku DNS), které potřebujete, abyste se ujistili, že se nikdo nemůže podívat na vaši aktivitu..

Jakmile se však podíváte na jejich zásady ochrany osobních údajů, věci se zase zhorší. VPN Unlimited je jednou z mála VPN služeb, které se samy neinzerují jako služba VPN bez protokolu, a to z dobrého důvodu. Protokolová vše od vaší IP adresy do názvu zařízení, sítě Wi-Fi a využití webových stránek a aplikací.

To rozhodně není dobré, protože společnosti, které chtějí žalovat, můžete do značné míry předvolit poskytovatele VPN a získat všechny potřebné informace o vaší IP adrese. Dobrou zprávou je, že většina společností, které chtějí podat žalobu BitTorrent, chce snadné cíle a tato vrstva ochrany by měla stačit.

VPN Neomezená jurisdikce a právní záležitosti

VPN Unlimited je založena v USA, což je jedna z nejhorších zemí v oblasti ochrany soukromí. Je to proto, že Spojené státy jsou jednou ze zakládajících zemí za 5 očima.

Stručně řečeno, 5 očí je aliance, která má členské země navzájem sdílejí informace. To znamená, že údaje o vás mohou cestovat mezi hranicemi. Možná ještě důležitější je, že to také znamená mnohem více údajů shromážděných zpravodajskými agenturami.

Pokud jde o soukromí, jedná se o obrovskou červenou vlajku. 5 očí by však nemělo’Nebudete se starat o torrentery.

Výrok

VPN Unlimited rozhodně není špatná VPN, pokud jde o torrenting. Má dedikované servery, které se mohou efektivně torrentovat. Se službou jsou některé problémy, ale žádný, který by neměl ovlivnit vaši bezpečnost při torrentování.

Pokud jste bezpečnostní šílenec, je lepší podívat se na některé alternativy, jako je TorGuard. Naše testy však naznačují, že byste neměli mít žádné problémy s používáním VPN Unlimited pro torrentování.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 61