Torrent için VPN Sınırsız


Bir VPN kullanmanın ana nedeni, internette gezinirken güvenlik ve gizliliğe sahip olmaktır. Bununla birlikte, birçok kişi, internete bağlandıklarında cihazlarını rahatsız eden tüm güvenlik sorunlarının farkında değildir. Bu nedenle bir VPN kullanmıyor olabilirler.

İnsanlar genellikle başka amaçlarla VPN kullanıyorlar. Bunlardan biri güvenli torrentdir. Telif hakkıyla korunan içeriği indirmek, özellikle telif hakkı ihlali nedeniyle para cezası alma riski taşıyan riskler taşır.

Uyarı!

VPN olmadan iş yapmak sorun

Torrent çoğu ülkede yasal olmakla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriği indirmek değildir. Don’Bunu yaparken yakalanmayın - VPN kullanın!

VPN'i Şimdi Sınırsız Alın ▸

Ancak, sorun şu ki, birçok VPN basitçe’t Tornalama için yeterli veya yeterli değil. P2P trafiği söz konusu olduğunda diğer pazar liderlerine karşı nasıl yığıldığını görmek için VPN Unlimited'ı torrent için kullanmaya derinlemesine bakmaya karar verdik.

Torrent için neden bir VPN kullanıyorsunuz??

Torrent'ler için bir VPN kullanmayı düşünmenin en büyük nedeni, torrent indiren veya tohumlayan herkesin torrent'e bağlı tüm IP'leri görebilmesidir. Bu şekilde, bir telif hakkı sahibi sizi tanımlayabilir ve telif hakkı yasalarını ihlal ediyorsanız bir dava açabilir.

Bir VPN, IP adresinizi kendisinin arkasında saklayarak bu sorunu siler. Bu şekilde, herkesin bağlantınızı size geri izlemesi imkansızdır..

VPN, ISS'niz veya Ağ Yöneticiniz tarafından engellenmeleri durumunda torrentlerin engellemesini kaldırmak için de yararlıdır. Ağ, yalnızca bir torrentin aksine bir VPN sunucusuna bağlı olduğunuzu göreceğinden, torrentlere sınırsız erişiminiz olacak.

Son olarak, servis sağlayıcınız torrent kullanırken bağlantınızı kısıyorsa bir VPN de kullanabilirsiniz. Torrentlemeye başladığınızda hızlarda büyük bir düşüş fark ederseniz, bu kısıtlamayı aşmak için bir VPN kullanabilirsiniz (VPN'nin iyi bağlantı hızlarına sahip olduğu varsayılarak).

VPN Sınırsız torrent dosyaları olabilir?

Birçok VPN, yüksek sunucu yüklerini veya DMCA isteklerini önlemek için P2P trafiğini engeller. Diğerleri yalnızca özel P2P sunucularında trafiğe izin verirken, birkaç sağlayıcı istediğiniz herhangi bir sunucuda torrent oluşturmanıza izin verir.

VPN Unlimited, torrent için kullanılabilecek özel sunuculara sahiptir. Bu sunucular P2P trafiği için optimize edilmiştir ve torrent konusunda mümkün olan en yüksek hızı elde etmenizi sağlayacak şekilde ayarlanmıştır..

VPN Unlimited, tüm dünyaya yayılmış 700'den fazla sunucuya sahiptir. Ancak, VPN Unlimited torrent sunucularının büyük çoğunluğunun ABD ve Avrupa'da bulunduğunu unutmayın. Bu konumlara iyi ping yapmayan biriyseniz, yüksek indirme hızları elde etmeme şansınız vardır..

Torrent yapabilmek yeterli değil

VPN Unlimited'in torrent için kullanılabilmesi, torrent için ideal bir VPN olduğu anlamına gelmez. Gizlilik politikası ve güvenliği ile ilgili sorunlar gibi bazı olumsuzluklar vardır. İzin Vermek’detaylı olarak inceleyelim.

VPN Sınırsız, torrent için yeterince hızlı mı?

VPN'lerin, yönlendirme ve şifreleme nedeniyle korunmasız bir bağlantı kadar hızlı olmaması beklenir. VPN Sınırsız bulduk’iyi olmak için hızları. Özel bir şey olmamasına rağmen, şu anda piyasada bulunan diğer VPN'lerin çoğundan çok daha iyi.

Performansı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kıyaslama ölçütlerini görmek için VPN Sınırsız incelememizin bu bölümüne göz atabilirsiniz..

VPN Sınırsız torrent için yeterince güvenli mi?

Bu zor bir bölüm. Güvenliğin teknik yönü söz konusu olduğunda, VPN Unlimited, piyasadaki en iyi VPN'lerle hemen hemen aynıdır. Kimsenin etkinliğinize bakamayacağından emin olmak için gereken şifreleme düzeyi, iyi tünel protokolleri ve hoş ek özelliklere (ör. DNS Sızıntısı koruması) sahiptir..

Ancak, gizlilik politikalarına baktığınızda işler daha da kötüye gidiyor. VPN Unlimited, kendisini günlük kaydı olmayan bir VPN hizmeti olarak tanıtmayan ve iyi bir nedenden ötürü birkaç VPN hizmetinden biridir. IP adresinizden Cihaz adınıza, Kablosuz ağınıza, web sitesi ve uygulama kullanımınıza kadar her şeyi günlüğe kaydeder.

Bu kesinlikle iyi değil, çünkü dava açmak isteyen şirketler VPN sağlayıcısını hemen mahkum edebilir ve IP adresiniz hakkında ihtiyaç duydukları tüm bilgileri alabilirler. İyi haber şu ki, BitTorrent davaları açmak isteyen çoğu şirket kolay hedefler istiyor ve bu koruma katmanı yeterli olmalı.

VPN Sınırsız yargı yetkisi ve yasal sorunlar

VPN Unlimited, gizlilik konusunda en kötü ülkelerden biri olan ABD'de yerleşiktir. Çünkü ABD 5 Gözün arkasındaki kurucu ülkelerden biri.

Özetlemek gerekirse, 5 Göz üye ülkelerin birbirleriyle bilgi paylaşmasını sağlayan bir ittifaktır. Bu, sınırlar arasında seyahat edebileceğiniz veriler anlamına gelir. Belki daha da önemlisi, istihbarat kurumları tarafından toplanan çok daha fazla veri anlamına gelir.

Bu, gizlilik açısından büyük bir kırmızı bayraktır. Ancak 5 Göz’torrentler için endişelenme.

Karar

VPN Unlimited, torrent konusunda kesinlikle kötü bir VPN değil. Etkin bir şekilde torrent sunabilen özel sunuculara sahiptir. Hizmetle ilgili bazı sorunlar var, ancak torrent kullanırken güvenliğinizi etkilemeyecek hiçbir şey yok.

Eğer bir güvenlik delisi iseniz, TorGuard gibi bazı alternatiflere bakmak daha iyidir. Ancak, testlerimiz torrent için VPN Unlimited kullanırken herhangi bir sorun yaşamamanız gerektiğini gösteriyor.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1