TunnelBear VPN בחינם

עם מעל 20 מיליון משתמשים בעולם, TunnelBear VPN הוא אחד השירותים הפופולריים ביותר. אין ספק, הבסיס לפופולריות שלה הוא לא אחר מאשר גרסת ה- TunnelBear החינמית. מכיוון שמשתמשים רבים פשוט רוצים לגשת לתוכן אינטרנט חסום גיאוגרפי, כמו אתרי מדיה חברתית ו- YouTube, אפילו ה- VPN החינמי של TunnelBear יכול להועיל.


שירות VPN זה כולל תכונות אבטחה ופרטיות טובות, כולל מתג להרוג והערלה, מהירויות מהירות מרשימות, ואפליקציות VPN קלות לשימוש. עם זאת, כותרת הנתונים החודשית בחינם של TunnelBear VPN עשויה לדחות אותך.

לתת’ראה כעת ביתר פירוט מה ל- VPN החינמי של TunnelBear להציע והאם’שווה להשתמש.

סיכונים כלליים של שירותי VPN בחינם

באופן כללי, ישנם כמה סיכונים כשאתה’אתה משתמש שוב בשירות VPN חינמי. אלה נוגעים בעיקר לפרטיות ולאבטחה המקוונת שלך, וזו הסיבה שאתה רוצה להשתמש ב- VPN מלכתחילה, נכון? אבל יש גם חסרונות אחרים.

כאן’הוא רשימת הנושאים והסיכונים החינמיים הנפוצים ביותר ב- VPN:

 • רישום רב מדי, כולל נתונים אישיים במקרים מסוימים (כתובת IP מקורית)
 • הספק עשוי למכור את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים
 • אין תמיכה בצ'אט חי 24/7
 • אתה עלול להיחשף למודעות של צד שלישי
 • כמה VPNs בחינם יכולים להידבק בתוכנות זדוניות (לרוב הגרסאות הניידות)
 • מהירויות איטיות
 • צי שרתים מוגבל
 • שימוש מוגבל חודשי או יומי בנתונים
 • אין גישה לנטפליקס ושירותי סטרימינג פופולריים אחרים
 • VPNs בחינם עשויים לדלוף כתובות IP ובקשות DNS

למרבה המזל, אפליקציית ה- TunnelBear בחינם היא אחד משירותי ה- VPN החינמיים הטובים והבטוחים ביותר. אנו יכולים אפילו לקרוא לזה אמין. אבל עד כמה? לתת’ראה!

כמה מאובטח ה- VPN החינמי של TunnelBear

החדשות הטובות הן שה- VPN החינמי של TunnelBear בטוח באותה מידה ואנונימי כמו הגרסה בתשלום. נראה כי ספק זה מוקדש לשמירה על פרטיותך על כנה תוך שימוש בשירות ה- VPN שלה.

TunnelBear מבצעת מדי שנה ביקורת אבטחה עצמאית כדי להוכיח שאיננה עושה זאת “לפקח, לרשום או למכור כל אחת מפעילות הגלישה שלך.” זה מספק שכבה נוספת של שקיפות ובסיס לאמון.

VPN זה לא’אין לי מגוון רחב של פרוטוקולים להציע. ועדיין, הפרוטוקולים OpenVPN ו- IKEv2 אמורים להספיק לפעילויות המקוונות שלך באמצעות VPN בחינם. פרוטוקול מנהרת ה- VPN המוגדר כברירת מחדל הוא OpenVPN מעל UDP. אם אתה רוצה חיבור אמין יותר לשרת מסוים, אתה יכול לשנות זאת ל- TCP. זכור כי המהירות שלך עשויה לרדת כתוצאה מכך.

TunnelBear מיקום ותחום השיפוט

TunnelBear LLC. מבוסס בקנדה, שבהחלט אינה הטובה ביותר או האופטימלית ביותר עבור שירות פרטיות מקוון. קנדה היא אחת האבות המייסדים של ברית המעקב הבינלאומית Five Eyes. המשמעות היא שהממשלה אוספת נתונים רבים על אזרחים וניתן לשתף את המידע שנאסף גם עם מדינות חברות אחרות.

עם זאת, הפרטיות שלך עשויה להישאר על כנה אם לספק ה- VPN יש מדיניות אמיתית ללא יומני. כאשר שירות ה- VPN לא’לא לרשום מידע המאפשר זיהוי אישי, זה יכול’לא לחלוק כל דבר מועיל עם הרשויות.

TunnelBear נרכשה בשנה שעברה על ידי מק'אפי, ענקית הביטחון הקיברנטי בארה"ב. משמעות הדבר עשויה להיות יותר בעיות פרטיות.

מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של TunnelBear היא די מפורטת וידידותית למשתמש. הוא מכיל את כל מה שאתה צריך לדעת על אילו נתונים נאספים ומדוע. על סמך מסמך משפטי זה אנו יכולים לעשות זאת’אני אומר TunnelBear הוא ספק מדיניות קפדנית ללא יומני. האמת, שם’זה די התחברות. עם זאת, עלינו להוסיף מייד כי לא ניתן להשתמש בנתונים שרשום VPN זה כדי לזהות אותך או את המיקום הפיזי שלך.

החדשות הטובות הן כי ה- VPN החינמי של TunnelBear אינו אוסף ויומן את הדברים הבאים:

 • כתובות IP המבקרות באתר
 • כתובות IP בחיבור שירות
 • שאילתות DNS תוך כדי חיבור
 • כל מידע על היישומים, השירותים או האתרים שמשתמשים משתמשים בהם כשהם מחוברים לשירות

לזה מתכוון ספק זה “אין יומנים.” לכן, במובן זה, TunnelBear הוא VPN בטוח לשימוש.

מצב ערנות - VigilantBear

הפונקציה TunnelBear VigilantBear היא אכן מתג להרוג. בלעדיו אתה עלול לדלוף מידע רגיש חיוני כמו כתובת ה- IP שלך ובקשות ה- DNS שלך. אם תפעיל את מצב Vigilant, כל היישומים שלך המחברים לאינטרנט ייחסמו כאשר הם נמצאים’זה ירידת חיבור או שאתה’מחליף שרתים. זה כדי לוודא ששום תנועה באינטרנט לא תנתב אוטומטית דרך ספק שירותי האינטרנט שלך.

מצב GhostBear

תכונת GhostBear היא דרך המנהרות של TunnelBear. במהותה, GhostBear משתמש בהצפנה כפולה כך שתעבורת ה- VPN המוצפנת שלך תיראה כמו תנועת אינטרנט רגילה. יש להשתמש בתכונה זו במדינות פריקיות של צנזורה כמו סין או בכל מקרה אחר כאשר ה- VPN או ה- IP המזויף שלך נחסמים. התכונה GhostBear אינה’לא זמין עבור iOS.

תכונות VPN בחינם של TunnelBear - מה שאתה מקבל בחינם

אתה יכול להשתמש בלקוח ה- VPN החינמי של TunnelBear בפלטפורמות הנתמכות הבאות: Windows, macOS, iOS ו- Android. ל- VPN זה יש גם “קל” תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה. הרחבות אלה מנהרות את תנועת האינטרנט שלך רק בדפדפנים.

כפי שכבר הזכרנו, הגרסה החינמית מספקת לך את אותן תכונות אבטחה ופרטיות כמו הגרסה בתשלום. עם זאת, יש גם כמה מגבלות ל- VPN החינמי.

ראשית, יש לך כובע נתונים חודשי מגוחך של 500 מגה-בייט, שתוכל לנקז תוך דקות ספורות. למעשה, הפעלת 4-5 בדיקות מהירות תשמיד את כמות הנתונים החופשית הזו. זה מטבע הדברים מטיל ספק בשימושיות של ה- VPN החינמי TunnelBear.

בנימה חיובית יותר, זה’אפשרי “למעלה” כובע הנתונים שלך והוסף לו 1 GB נוסף. כל שעליך לעשות הוא לצייץ על TunnelBear. הלקוח שלך יודיע לך על הזדמנות זו.

TunnelBear כן’אני לא תומך בשיתוף קבצים ב- P2P, כך שאינך מפריע לך עם ה- VPN החינמי הזה בוודאות. אך תוכלו גם לחוות בעיות עם עקיפת איתור Netflix כמו גם מרבית פלטפורמות הבידור האחרות.

ה- VPN החינמי בחינם TunnelBear מציע 20+ מיקומים שאפשר להתחבר אליהם. זה נראה כמו רשת קטנה למדי ללא ספק. עם זאת, בדיקות המהירות האחרונות שלנו מראות ביצועים משופרים. למעשה התרשמנו לראות מהירויות כאלה עם ה- VPN החינמי.

מבחן מהירות VPN בחינם TunnelBear

בעוד ש- VPN זה מציע רק 20+ מדינות או מיקומי VPN ברחבי העולם, חווינו מהירויות הורדה והעלאה בלתי צפויות במהלך הבדיקות שלנו.

בדוק את תוצאות הבדיקה המהירות האחרונות של TunnelBear VPN:

ארה"ב

מבחן מהירות VPN בחינם TunnelBear ארה

 • פינג: 116 שניות
 • הורדה: 94 Mbps
 • העלאה: 12 Mbps

בריטניה

מבחן מהירות VPN בחינם TunnelBear בבריטניה

 • פינג: 42 שניות
 • הורדה: 86 Mbps
 • העלאה: 26 Mbps

אוסטרליה

מבחן מהירות VPN בחינם TunnelBear אוסטרליה

 • פינג: 332 ms
 • הורדה: 9 Mbps
 • העלאה: 3 Mbps

במהירויות מהירות אלה, כל מה שתעשו באופן מקוון צריך להיות חלק וחלק. עם זאת, זכור שיש לך שימוש בנתונים בחינם של 500 מגה בייט (פלוס 1 ג'יגה-בייט).

כיצד להשתמש ב- VPN בחינם TunnelBear

לאחר השקת ה- VPN החינמי שלך ב- TunnelBear, עליכם להיכנס תחילה. לשם כך, עליך ליצור חשבון בחינם.

TunnelBear VPN בחינם כיצד להשתמש

VPN זה מפורסם בזכות אפליקציות ה- VPN שלו. למשתמשים מתחילים, ה- VPN החינמי של TunnelBear יכול להיות בחירה טובה. הנושא המצחיק מלא הדובים שלו הופך את החוויה כולה לשמחה.

TunnelBear VPN בחינם כיצד להשתמש

לאחר הכניסה, האפליקציה מציגה את המיקום הפיזי שלכם (מסומן על ידי כבשים) ומודיעה לכם להפעיל את ה- VPN. אם תשאיר את האפשרות מנהרה אוטומטית שנבחרה - במקום לבחור מיקום - TunnelBear תציע את השרת הקרוב והמהיר ביותר עם הפינג הנמוך ביותר.

TunnelBear VPN בחינם כיצד להשתמש

כדי לשנות את המיקום שלך, השתמש במפה האינטראקטיבית ולחץ על מדינה, כלומר מנהרה. לחלופין, לחץ על התפריט הנפתח בחלקו העליון של לחצן ההפעלה / כיבוי.

ל- VPN החינמי בחינם TunnelBear יש כובע נתונים חודשי קטן במיוחד (500 מגה בייט), שאינו טוב לשום דבר רציני.

זה מה שנאלצנו להתמודד אחרי שהפעלנו את בדיקות המהירות של ה- VPN שלנו:

TunnelBear VPN בחינם כיצד להשתמש

ובכל זאת, זה’כדאי לבדוק איזה סוג הגדרות ה- VPN מציע.

TunnelBear הגדרות VPN בחינם

ישנן ארבע כרטיסיות בתפריט ההגדרות, המאפשרות לך להגדיר מספר פרמטרים.

כללי

TunnelBear הגדרות VPN בחינם

יתכן והתפאורה החשובה ביותר כאן היא עקיפה של TCP. אם תפעיל אותו, חיבור ה- VPN שלך יהפוך יציב ואמין יותר. עם זאת, יציבות זו עשויה להגיע במחיר: מהירות.

אבטחה

TunnelBear הגדרות VPN בחינם

כאן תוכלו לעבור בין שתי תכונות האבטחה העיקריות: VigilantBear ו- GhostBear.

רשתות מהימנות

TunnelBear הגדרות VPN בחינם

כדי להגן על המכשיר שלך בעת חיבור ל- wifi, אתה יכול להוסיף רשתות מהימנות כך TunnelBear יודע מתי להגן על חיבור האינטרנט שלך באופן אוטומטי ומתי לא.

חשבון

TunnelBear הגדרות VPN בחינם

אם אתה רוצה לנהל את חשבונך או להתנתק, כאן תוכל לעשות זאת.

בסך הכל, ה- VPN החינמי של TunnelBear הוא כלי חמוד ואינטואיטיבי לכל הפלטפורמות הנתמכות.

מסקנה - בשביל מה VPN בחינם TunnelBear מתאים?

אחרי כל האמור לעיל, זה’הגיע הזמן לסכם למה VPN בחינם זה מתאים. כפי שאתה יכול לראות, אפליקציית ה- VPN החינמית הזו של TunnelBear כוללת אבטחה רבה ורמת פרטיות טובה יחד עם מהירויות טובות. אבל זה לא’זה לא אומר’זה כלי שימושי לכל משתמשי ה- VPN.

החיסרון הגדול ביותר הוא בהחלט כובע הנתונים החודשי של 500 מגה בייט. גם אם תצליחו להרחיב אותו עם אפשרות נתונים בחינם של 1 GB בחינם, הגמישות והשימושיות של שירות זה מוגבלים למדי. משתמשים שאלו כיצד להשיג ללא הגבלה את TunnelBear בחינם, אך למרבה הצער, אנו לא רואים דרך כיצד ניתן להשיג זאת.

ניצחת’לא תוכל להזרים מרכזי בידור פופולריים כמו נטפליקס, אמזון פריים, הולו ו- BBC iPlayer. זה’זה גם לא אפשרי להשתמש ב- VPN בחינם זה לצורך סיבוב.

בעיקרון, מה שאתה יכול לעשות עם ה- VPN החינמי של TunnelBear הוא לגלות מה זה VPN, לזייף את המיקום שלך ולגשת לתוכן אינטרנט חסום גיאוגרפי לקריאה. כל דבר אחר יכול לנקז את כובע הנתונים שלך תוך זמן קצר. אם יש לך 1.5 ג'יגה-בתים לשרוף בכביש המהיר הדיגיטלי, זה נותן לך קצת יותר חופש. אבל בסופו של יום, ה- VPN החינמי הזה עוסק בשכנועך לרכוש תוכנית בתשלום.

קריאות מומלצות:

סקירת TunnelBear

כיצד להשתמש ב- TunnelBear VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 11