האם Hide Me VPN בטוח?

Hide Me VPN נמצא באזור החסימה בחלק הטוב ביותר בעשור האחרון והפך להיות אחד מספקי ה- VPN המהימנים ביותר הקיימים בשוק. הוא כולל מספר קטן של שרתים עם רשת של יותר מ 160 שרתים וכן גרסת VPN בחינם ללא מחרוזות.


Hide Me VPN הוא גם אחד הספקים הבודדים הנבחרים העובדים בצורה חלקה מסין. הפגם הבולט ביותר ב- VPN זה הוא שהוא לא יעזור לכם לבטל את חסימת Netflix או BBC iPlayer. משתמשי P2P יכולים, עם זאת, להפיק תועלת מכך שיש להם תכונות מתקדמות כמו העברת יציאות בעת השימוש ב- Hide Me VPN.

האם כל הסממנים העסיסיים וההצעות העיקריות הללו מספקים, האם Hide Me VPN בטוח? האם זה באמת שווה את אמונך? המאמר שלהלן מטרתו לחקור את כל פרטי המפתח הנוגעים להסתיר אותי’הגדרת האבטחה ומבט ביקורתי על מדיניות הפרטיות שלהם.

קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- Hide Me VPN

האם אמצעי תשלום אנונימיים זמינים באמצעות Hide Me?

מההתחלה, Hide Me מאפשר לך להישאר מוגן בכל שלב בעסקה שלך עימם, ומאפשר לך לבצע תשלומי מנוי בשיטות אנונימיות כמו ביטקוין ו- Litecoin. על ידי שימוש בשיטות תשלום אנונימיות אתה יכול להבטיח בעצם שהזהות שלך תוסתר בכל נקודה.

מכיוון שרוב ספקי ה- VPN ישמרו לרוב את פרטי חשבונך בעת ההרשמה, אמצעי תשלום אנונימי מצמצם עוד יותר את סוג המידע המאפשר זיהוי אישי להם יש גישה. אז מבחינת קבלת תשלומי מנוי אנונימיים, Hide Me VPN יכול להיחשב בטוח. המשיכו לקרוא כשאנחנו מחשיבים תחומים אחרים.

האם Hide Me מציעה תכונות אבטחה חזקות?

זהו תחום נוסף בו Hide Me VPN מצטיין. ראשית, הוא משתמש בהצפנת AES חזקה של 256 סיביות שהיא ממש אטומה. Hide Me מציעה גם מתג להרוג אוטומטי למניעת חיבורי אינטרנט לא מוגנים כאשר קישוריות ה- VPN שלך נופלת. מבחינת פרוטוקולים זמינים, Hide Me תומך בפרוטוקולי IKEv2, OpenVPN, SoftEther, SSTP ו- PPTP, אשר די מכסים את כל האפשרויות הקשות הקיימות..

Hide Me מציעה גם הגנה מתקדמת מפני דליפות IP, אשר באופן אידיאלי תעזור לשפר את הגנת ה- VPN שלך על ידי מניעת דליפת כתובת ה- IP שלך ובכך לשמור על זהותך האמיתית. בנוסף, קיימת גם פונקציית מנהור מפוצלת שתאפשר לך לקבוע אילו אפליקציות או תנועה עוברים ישירות לספק האינטרנט שלך ואילו יש לנתב באמצעות מנהרת VPN..

אם אתה’אתה תוהה איזה מידע על מידע מאוחסן על ידי Hide Me, אתה’אשמח לדעת שהם מאחסנים רק את כתובת הדוא"ל שלך בצורה מוצפנת. זה אומר שם’אין כל דרישה להזין את שמך בעת ההרשמה להסתתר’מנוי.

בעוד ש- Hide Me לא שומרת יומנים ניתנים לזיהוי, הם בהחלט משתמשים בעוגיות בעיקר למטרות אנליטיקה. עם זאת, הספק תומך ב- “אל תעקוב” תכונה הניתנת להפעלה מחלונית ההעדפות של הדפדפן שלך. DNT מאותת למעשה על אתרים שאינכם מעוניינים לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלכם. החלק הרלוונטי ביותר במדיניות הפרטיות שלהם מציין בבירור זאת ”בנוסף, לעולם איננו מאחסנים יומני חיבור VPN וחותמות זמן התואמות את כתובת ה- IP הנכנסת והיוצאת שלך או את משך ההפעלה שלך.”.

האם Hide Me פועלת מתחום שיפוט בטוח?

Hide Me VPN פועל ממלזיה וזה דבר טוב מאוד לציין כיוון שלמדינה אין חוקים לשמירת נתונים חובה. המשמעות היא שהספק יכול לממש בפועל את הבטחתו לשמור על אפס יומנים. מלזיה גם אינה חברה במדינות 5, 9 או 14 עיניים, כלומר הן’אינך מחויב לחוק משפטי לשמור או לשתף מידע אישי עם מדינות החברות.

עם זאת, יתכן וכדאי להתבונן ביחסי מלזיה וסין במהלך השנים הבאות כדי לבדוק אם שיתוף פעולה בין שתי הממשלות במיוחד, מבחינת ההסכמים הדיפלומטיים שלהן עשוי להוביל לשיתוף נתונים אישיים בכל צורה שהיא. נכון לעכשיו, מלזיה היא מדינה ידידותית ל- VPN ואמורה לא להוות חשש בטיחותי למשתמשים ב- Hide Me ברחבי העולם.

האם יש היסטוריה של הסתר אותי בשיתוף נתונים עם אכיפת החוק?

בנקודה זו בזמן’אין שערוריית חשיפת נתונים מרכזית שהייתה מעורבת במסתור אותי. פירוש הדבר הוא שמעולם לא הייתה בקשה מאכיפת החוק או שללא היה להם שום דבר לשתף מאז שהם מנהלים אפס יומני.

מכיוון ש- Hide Me מבוסס במלזיה שלא מחייבת שמירה על נתונים כלשהם, הם’הם מאוד מסוגלים לשמור על מדיניות האפס ביומני שלהם, וכתוצאה מכך אין להם שום דבר לחלוק כאשר אכיפת החוק תגיע.

אולי הספק עומד בהבטחתו לשמור על אפס יומני או שעוד נבדק. עם זאת, על סמך ממצאינו, אנו יכולים לומר בביטחון שלמסתיר אותי היסטוריה בטוחה.

מידע רלוונטי יותר

אירוע בולט אחד ב Hide Me’ההיסטוריה תהיה בשנת 2018 כאשר היו דיווחים על דליפות WebRTC ממשתמשי VPN זה. ההדלפות התרחשו כתוצאה מדפדפני האינטרנט שחשפו משתמשים’ כתובות IP ללא ידיעתן.

עם זאת, Hide Me שוחררו במהירות תוספי דפדפן ותוספות עבור Google Chrome ו- Firefox כדי לפתור בעיה זו. תוספים אלה אפשרו למשתמשים לחסום ידנית את הדליפות WebRTC באופן ידני ובכך למנוע הופעות חוזרות נוספות. אמנם נראה כי מדובר בדאגה מרכזית, אולם’זה למעשה כתוצאה מפגיעויות ב- Firefox וב- Chrome ומשפיע על מגוון רחב של ספקי VPN.

פסק דין סופי: האם Hide Me VPN בטוח?

Hide Me VPN אולי לא נמנה עם השחקנים הגדולים ביותר בשוק או שיש לו רשת שרתים גדולה, אבל כשמדובר באבטחת ובטיחות המשתמשים, זה’זה ללא ספק אחד מאלה שאפשר לסמוך עליהם. הוא מציע את כל מאפייני האבטחה החיוניים וכמה אפשרויות מתקדמות להגנה על פרטיותך ללא קשר למיקומך (אפילו בסין). בהתבסס על זה, אנו’אתה די בטוח שאתה’אני מסכים איתנו שההסתר אותי הוא VPN בטוח.

עבור VPN עם אבטחה ויעילות סולידית כשמדובר בשיתוף קבצים P2P והזרמת Kodi, שם’זה כמעט שום סיבה מדוע אתה לא צריך’אני לא נרשם להסתיר אותי היום.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 11 = 13

map