Hide.Me VPN בחינם

VPNs בחינם הם בעלי מוניטין רע, ובצדק. ראינו שערוריות שונות ומגוונות שנסבות סביב VPNs בחינם, שהמפורסם שבהם מתייחס ל- HolaVPN. הולה הייתה מעורבת בכל כך הרבה עסקאות מוצלות עד שאתר אינטרנט שלם הוקדש כדי להרחיק אנשים ממנה.


עם זאת, VP.Net של hide.me טוענת לשנות את כל זה בגירסה החינמית שלה. הגרסה החינמית של hide.me טוענת כי יש לך את כל האבטחה שאתה יכול לצפות מ- VPN מובחר, כגון הצפנת AES-256, מדיניות קפדנית ללא רישום ומניעת דליפות DNS / IP..

האמירה “אם אתה לא משלם, אז אתה המוצר” נפוץ מאוד בענף ה- VPN. עם זאת, גרסת ה- hide.me החינמית מוגדרת באופן שבאמצעותו החברה עדיין מסוגלת לקיים את עצמה ובמקביל לספק למשתמשים VPN אמין לשימוש בחינם.

לתת’קדימה, נסתכל על התכונות, כמו גם על ההגבלות המופיעות בגירסת ה- hide.me בחינם, יחד עם ההבדלים בין גרסאות השירות החינמיות, הפלוס והפרמיום לשירות..

תכונות גרסת VPN בחינם - -

לתת’s בחרו את כל התכונות ובדקו האם הגרסה החינמית שווה את משקלה או לא בהשוואה ל- VPNs אחרים בחינם.

אבטחה

הדבר הראשון שעליך לדעת הוא שלגרסת החינם של hide.me יש כמעט כל אותן תכונות מבחינת אבטחה כמו התוכניות בתשלום שלהן, למעט ה- proxy של SOCKS. אתה מקבל גישה לכל דבר כולל היכולת להחזיק IP משותף אנונימי, פרוטוקולים שונים לחיבור דרך ומנהור פיצול.

מהירות

אחד הדברים הטובים ביותר בתכנית החינמית הוא שהמהירות שלך לא מצומצמת בשום דרך. זה נכון לגבי אחוז קטן למדי של VPNs בחינם, מכיוון שרובם מחלקים רק את גרסאות הניסיון כדי להכיר את המשתמשים למוצר שלהם. לעומת זאת, hide.me מאפשר לך לרתום חלק ניכר מהפוטנציאל המלא.

פרטיות

נוסף על כך, hide.me טוען שהם לא רושמים נתוני משתמשים או מוכרים את היסטוריית הגלישה של אף אחד ממשתמשי ה- VPN החינמיים שלהם. תקופת הניסיון בחינם של hide.me מבוקרת על ידי אנליסטים ביטחוניים עצמאיים שהבהירו שהמערכת שלהם לא אוגרת נתוני משתמשים, וכך הופכת את ההסתברות למכירת נתונים נמוכים מאוד.

שירות לקוחות

בדיוק כמו פלוס ותוכנית הפרימיום, אתה מקבל גישה לתמיכת לקוחות 24/7 בכל שימוש בתוכנית החינמית. קיימת אפשרות צ'אט חי ב- hide.me’אתר זה, אליו תוכלו לגשת בקלות בפינה השמאלית התחתונה. במקרה שלא תרצו לשוחח עם מישהו או שיש לכם בעיה שצריך להסביר לעומק, תוכלו ליצור כרטיס תמיכה או לבקש מהקהילה פיתרון..

מגבלת נתונים

מרבית ה- VPN נאלצים להתייחס לגרסאות החינמיות שלהם כאל הוצאה שיווקית עבור המוצר המלא ו- hide.me אינו שונה. על מנת להגביל את הוצאותיהם, וכדי לספק למשתמשים תמריץ לשדרג לתוכנית בתשלום, יש לגרסת ה- hide.me בחינם מגבלות מסוימות.

כלומר, קיימת כובע נתונים של 2 ג'יגה-בתים. נוסף על כך, אתה רשאי רק חיבור אחד בכל פעם. פירוש הדבר שאם ברצונך להשתמש ב- hide.me בטלפון כאשר המחשב האישי שלך מחובר, תצטרך לנתק את המחשב כדי לפנות מקום לטלפון שלך.

כיצד להגדיר את גרסת ה- hide.me החינמית

כעת, אנו נעבור אתכם לתהליך של הגדרת הגרסה החינמית של hide.me. ראשית כל, עליך לפנות לאתר hide.me ולחץ עליו הרשם עכשיו בפינה השמאלית העליונה.

אחד היתרונות בהרשמה הוא שאתה לא צריך לספק את פרטי כרטיס האשראי שלך בעת השימוש ב- VPN החינמי. רוב ה- VPN האחרים האחרים דורשים ממך לספק מידע זה כשאתה נרשם ולתת לך ניסיון בחינם בצורה של אחריות להחזר כספי.

לאחר שמסרת את הדואר האלקטרוני, את הסיסמה ואת כל המידע האחר, תוכל להוריד את היישום. ל- hide.me יש יישומים עבור חלונות, macOS, iOS, Android, Windows Phone ותוספי דפדפן עבור Chrome וגם של Firefox. בחר באיזו אפליקציה תרצה להוריד ולהתקין אותה במכשיר שלך.

לאחר התקנת היישום, פשוט היכנס באמצעות הדואר האלקטרוני והסיסמה שלך ובחר שרת שאליו ברצונך להתחבר. עדיף לבחור את השרת הקרוב ביותר למיקומך על מנת שתהיה יציבות מירבית. ואז פשוט לחץ התחבר.

חינם לעומת פלוס לעומת פרימיום

כפי שציינו לעיל, יש מגבלות מסוימות לשירות החינמי בגלל העובדה ש- hide.me לא מצליח להרוויח ממנו הכנסות. תן לנו להעביר אותך דרך כמה מהתכונות ב- hide.me’שירותים בתשלום שאינם חלק מהתוכנית החינמית.

הסתר. פלוס

ל- hide.me שתי תוכניות שונות בתשלום. הראשון שבהם הוא פלוס, שתוכלו לקבל תמורת 9.95 $ לחודש או 4.49 $ לחודש אם תשלמו במשך 12 חודשים מראש (עם אחריות של 14 יום להחזר הכסף). פלוס כוללת את כל התכונות המהוות חלק מהתכנית החינמית יחד עם פרוקסי SOCKS להגנה נוספת.

עם זאת, גרסת הפלוס עדיין מוגבלת במובן זה שאתה יכול לחבר מכשיר אחד בלבד בכל פעם לרשת hide.me. זה מציג בעיה מכיוון שכמעט אף אחד לא משתמש במכשיר אחד בלבד כדי להתחבר לאינטרנט. אם אתה רוצה שיהיו לך תכונות ללא גבולות, תצטרך לתפוס את תוכנית Premium.

להסתיר פרימיום

זהו שירות ה- hide.me הראשי, והוא מאפשר לך גישה בלתי מוגבלת לאינטרנט עם אבטחה מהשורה הראשונה. גרסת ה- hide.me premium שומרת על האבטחה שנמצאת בתוכניות האמורות, אך מסירה את כובע הנתונים כך שתוכל להוריד כמה נתונים שאתה רוצה..

נוסף על כך, אתה יכול גם לחבר חמישה מכשירים שונים בו זמנית. המשמעות היא שלא תתקשו להגן על כל המכשירים שלכם בכל עת. באשר למחיר, אתה יכול לקבל את תוכנית הפרימיום בסך 12.95 $ לחודש או 8.32 $ לחודש אם אתה משלם עבור 12 החודשים המלאים (עם ההבטחה להחזר הכסף של 14 יום).

האם עלי לשדרג את hide.me?

זה תלוי. בעבר, תלונה גדולה שיש למשתמשים ב- hide.me הייתה כי השירות היה די במחיר מופרז בהשוואה ל- VPNs אחרים. זה כבר לא המקרה מכיוון שהמחירים המוצעים כעת הם סטנדרטיים בכל ענף ה- VPN.

עבור מרבית האנשים הגרסה החינמית לא תספיק לצרכים היומיומיים שלהם. אפשר להעביר נתונים של 2 ג'יגה-בייט תוך כמה שעות אפילו אם לא מורידים שום דבר. עליך להשתמש בגרסה החינמית רק אם אתה מרגיש שאתה זקוק ל- VPN במשורה, למרות שהראיות מצביעות עלייך להשתמש ב- VPN בכל פעם שאתה נכנס לאינטרנט..

תכנית הפלוס מגוונת יותר מכיוון שלמשתמשים מזדמנים רבים יהיו מספיק נתונים כדי להחזיק אותם בחודש. החיסרון העיקרי הוא העובדה שאתה יכול לחבר מכשיר אחד בלבד בכל פעם. למי שלא מוריד הרבה נתונים ובדרך כלל ניגש רק לאינטרנט בטלפון / מחשב נייד, תוכנית הפלוס תעבוד ממש טוב.

עבור כולם, תוכנית הפרימיום היא הטובה ביותר שכן היא מאפשרת הורדה, סיקור והזרמה ללא הגבלה.

סיכום

hide.me מציעה את אחת החבילות הטובות ביותר בחינם הקיימות כיום בשוק. האבטחה נראית איתנה, ונראית כמו דרך נהדרת לבדוק את האיכות שלהן לפני שתבוא לאחת מתוכניות הפרימיום שלהם. מאז הירידה במחיר, ניתן כיום ליהנות מ- hide.me בערך מאותו מחיר כמו VPNs מובילים אחרים בשוק, מה שהופך אותו לחבילה אטרקטיבית במיוחד.

קריאות מומלצות:

סקירת VPN VPN - -

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 14 = 19