Beni Gizle VPN İncelemesi


genel bakış

O’Kısıtlı ülkelerdeki kullanıcılar için fena değil… Eğer onlar’cehennem kadar zengin ol! Daha fazla bilgi edinmek için Hide Me VPN İncelememizin tamamını okuyun.

İlk 10'un ötesinde, vahşi kalite farklılıklarına sahip VPN'ler alıyoruz. Bazıları belirli bir amaç için iyidir, diğerleri en iyi çöp kutusuna atılır. Beni Gizle (Hide.me), bazı açılardan, daha az popüler olmasına rağmen daha iyi VPN'lerden biri.

Bazı büyük satış noktaları ve iyi bir ücretsiz sürümü var. Bununla birlikte, bir dizi dezavantajı var. Hide Me VPN incelememiz bu araç hakkında daha fazla bilgi verecek.

Güvenlik ve gizlilik: Hide Me VPN kullanımı güvenlidir?

Teknik açıdan, Hide Me VPN bazı güçlü güvenlik özellikleri sunar:

 • AES-256-CBC ve AES-256-GCM şifrelemesi
 • RSA-8192 El Sıkışma
 • IKEv2, OpenVPN, SoftEther, SSTP ve PPTP protokolleri
 • Öldürme Anahtarı,
 • IP ve DNS sızıntı koruması,
 • Otomatik Yeniden Bağlanma özelliğinin yanı sıra Bölünmüş Tünel Oluşturma.

İşte Beni Gizle’s geçmiş sorunları ortaya çıkmaya başlar. Oldu WebRTC sızıntılarının raporları, VPN, potansiyel olarak tarayıcınız aracılığıyla gerçek IP adresinizi gösterebilir. Ancak, Hide Me, Eylül 2018'de Chrome ve Firefox'un bununla başa çıkabilmesi için tarayıcı uzantılarını yayınladı ve kullanıcıların olası WebRTC sızıntılarını manuel olarak engelleme. Bu tür proaktif önlemler, özellikle “VPN güvene dayalı bir endüstridir” mantra.

Daha fazla oku: Hide.me VPN güvenli midir?

Hide Me VPN günlük tutuyor mu??

Bu Hide Me VPN incelemesi için Gizlilik Politikasını inceledik ve aracın gerekli olan minimum veri kaydını tutar hizmetlerinin sorunsuz çalışması için. Yapmıyoruz’bunu bir sorun olarak görmüyoruz, çünkü neredeyse tüm VPN'ler verilerinizin bir kısmını toplamak zorunda kalıyor. Birçoğu daha fazlasını topluyor.

Gizlilik Politikalarına göre:

VPN oturumlarınızın, göz atma davranışınızın, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin veya VPN bağlantınızla ilgili herhangi bir etkinliğin günlüklerini TUTMAYIZ. Ayrıca, ASLA gelen ve giden IP adresinizle veya oturum sürenizle eşleşen VPN bağlantı günlüklerini ve zaman damgalarını saklamayız.

Hız ve performans

Testlerimizde, Beni Sakla bize verdi ortalama ortalamanın üstünde hızlar.

Beni Gizle'ye bağlanmadan önce, 240 Mbps temel indirme hızı. Dünyanın dört bir yanındaki sunuculara bağlı hızları kontrol ettik:

Amsterdam, Hollanda

HideMe VPN hız testi - Hollanda

 • İndir: 106 Mbps
 • Yükleme: 128 Mbps
 • Bırakma:% 56

Londra, Birleşik Krallık

HideMe hız testi uk

 • İndir: 95 Mbps
 • Yükleme: 109 Mbps
 • Bırakma:% 61

New York, ABD

HideMe VPN hız testi - New York, ABD

 • İndir: 63 Mbps
 • Yükleme: 46 Mbps
 • Bırakma:% 74

Hong Kong, Çin

HideMe VPN hız testi - Hong Kong, Çin

 • İndir: 12 Mbps
 • Yükleme: 2 Mbps
 • Bırakma:% 99

Bu rakamlar (özellikle Asya'da) hakkında yazacak bir şey olmamasına rağmen, Beni Sakla hala ortalamanın üstünde VPN hız açısından. Yapmadığınız sürece’t Gerçek konumunuzdan dünyanın diğer tarafındaki bir sunucuya bağlanmaya çalışın (bizim durumumuzda Avrupa'dan Hong Kong'a).

Sunucu kapsamı

Hide Me VPN var 34 ülkede 1.400 sunucu. Bunlar büyük sayılar, özellikle sadece aylar önce Beni Gizle, şu anda sahip oldukları ağın bir kısmına sahip olduklarını düşünüyor.

Hide Me sunucuları iyi yayılmıştır ve çoğu bölgede iyi kapsama alanı sunar. Ve daha da önemlisi (ve belki de daha şaşırtıcı bir şekilde), yukarıdan görebileceğimiz gibi iyi hızlar sunuyorlar.

Kullanım kolaylığı ve çoklu platform desteği

Hide Me VPN aşağıdaki platformları desteklemektedir:

 • pencereler
 • Mac
 • Android
 • iOS (iPhone ve iPad)
 • Amazon Fire OS
 • Uzantılar: Chrome ve Firefox

Var özel Linux veya yönlendirici uygulaması yok, ancak her ikisi de bir dizi başka cihaz türüyle (Windows Phone, oyun konsolları, Amazon Fire Stick vb.) desteklenir..

O’Windows Hide ME VPN uygulamasının yeni Güvenlik duvarı özelliği ekstra güvenlik için. Bu özellik, tüm uygulamalarınızın çevrimiçi iletişim için güvenli bir VPN tüneli kullanmasını sağlar - esas olarak,’bir öldürme anahtarı var.

Beni Gizle Mac istemcisi Windows sürümüne çok benzer, ancak işlevsellik tamamen farklıdır. En önemli fark Windows uygulamasına kıyasla seçenek eksikliği:

Beni Gizle - macOS Ayarları paneli

Eğer sen’Mac kullanıyorsanız, kazandınız’t birçok seçeneği göremezsiniz. Ancak, eğer’deneyimli bir kullanıcı değilseniz, güvenlik kimlik bilgileri hala sağlam olduğundan seçeneklerin eksikliği bir sorun olmamalıdır.

İkisi de beni sakla’s mobil sürümleri - Android ve iOS - görünüşte Windows istemcisine benzer. ancak, ikisi de masaüstü meslektaşları kadar çok özellik sunmuyor. Artı tarafta, bu mobil cihazlara uygun bir VPN'dir ve sizi neredeyse diğerleri kadar rahatsız etmeyecektir.

Hide Me VPN arayüzü

Değişiklik yer seçeneği sizi gezinmesi kolay bir ülke listesine götürür, çünkü’küçük ve orada’s bir arama seçeneği. Ülke listesi aynı zamanda talihsiz bir gecikme de göstermiyor. IP Detayları panel,’IP adresiniz ve konumunuz nedir.

Devam, iyi donanımlı hoş geldiniz Ayarlar menüsü:

Uygulama sekmesi:

Hideme VPN incelemesi

Ağ sekmesi:

Hideme VPN incelemesi

Protokoller sekmesi:

Hideme VPN incelemesi

Orada’burada bolca uğraşmak ve üç sekmede (Uygulama, Ağ ve Protokoller) yapmak için birkaç ilginç ve anlamlı seçenek var:

   • Bir “Yedek Protokol” (birincil seçenek başarısız olursa hangi güvenlik protokolü kullanılacaktır).
   • Kullanmak için birincil / ikincil DNS Sunucusu ayarlama.
   • Paket boyutunu (MTU boyutu) değiştirin. Kararsız bağlantılar için kullanışlıdır - daha küçük paketler daha az paket kaybı anlamına gelir.
   • Portu OpenVPN bağlantıları için rastgele seçmeyi seçin.
   • Yapmadığınız uygulamalar için istisnalar oluşturabilecek Bölünmüş tüneli etkinleştirin veya devre dışı bırakın’VPN'i ile kullanmak istemiyorum.
   • Eğer sen’SoftEther protokolünü kullanarak, SoftEther protokol hızlarını IKEv2'nin hızına yaklaştırabilecek UDP hızlandırma işlevini etkinleştirebilir, devre dışı bırakabilir veya özelleştirebilirsiniz..
   • Kill switch özelliğini etkinleştirme, devre dışı bırakma ve özelleştirme.
   • DNS sızıntısı önleme özelliğini etkinleştirme veya devre dışı bırakma.
   • Protokolü seçin.

Ayarlar menüsüne ek olarak, daha ileri düzey kullanıcıların keşfetmek istedikleri üç önemli menü seçeneği daha bulunmaktadır.

Bölünmüş Tünel:

Hideme VPN incelemesi

Öldürme Anahtarı:

Hideme VPN incelemesi

Protokol:

Hideme VPN incelemesi

Gördüğünüz gibi, Beni Gizle oldukça deneyimli VPN kullanıcılarına özelleştirme için alan bırakan kullanımı kolay araç. Bu anlamda,’piyasadaki en iyi VPN'lerden bazılarıyla karşılaştırılabilir ve bazı durumlarda kırpma VPN'lerinin kreminden daha fazla seçenek sunmayı başarır..

Netflix için VPN'i Gizle

Hide Me VPN Netflix'in engellemesini kaldırmaz, ve uzun bir kapsamlı deneme ve kalıcı hata oturumundan sonra, tüm Netflix ABD bize göstermek için uygun kabul edildi:

Beni Gizle netflix bize sunucu hatası

Netflix dışında, Hide Me VPN de BBC iPlayer'ın engellemesini kaldıramıyor ve kazandığınız raporlara dayanarak’Hulu ve Amazon Prime ile de daha iyi zaman geçirin.

Torrent ve Kodi için Hide Me VPN

Sen’sahip olacağım torrentlerle Netflix'ten çok daha iyi zaman. Hide Me VPN iyi bir şifrelemeye sahiptir ve’t Kişisel olarak tanımlanabilir verileri günlüğe kaydedin; bu, çoğunlukla güvenlikle ilgilenir. Senin kadar uzun atla “P2P yok” sunucular ve doğru seçeneği seçin,’iyi olacağım:

HideMe - P2P sunucusu yok

Sonuçta, Hide Me özellikle P2P dosya paylaşımı ve torrentleri için iyi bir seçimdir.

Kodi ne olacak??

Hide Me VPN, Kodi kullanarak destekliyor, bu yüzden’s Kodi çözümü için iyi bir VPN. Harika, çok minimal bir kayıt politikası olduğundan bu daha da iyidir, böylece Kodi'nin bu VPN sağlayıcısıyla güvenli ve güvenli bir şekilde tadını çıkarabilirsiniz.

Çin'deki kullanıcılar için iyi mi?

Cevap: evet!

Eğer sen’Windows veya Mac kullanıcısıysanız, SoftEther güvenlik protokolü size Çin'in Büyük Güvenlik Duvarını geçin. Bu protokol, VPN trafiğinizi HTTPS trafiği olarak maskeler, böylece akışa karışabilir.

Eğer sen’Çin'de kullanmak için bir VPN arıyoruz, ancak orada çok daha iyi fiyatlarla daha iyi seçenekler var. O’Hide Me VPN'in kötü bir seçenek olduğunu söylememeliyiz, ancak paranız için diğerlerinin çoğundan çok daha fazla patlama alabilirsiniz.

Müşteri desteği

Gizle Beni VPN destek kaynakları iyi ama harika değil. Özellikle, anlamlı bir kendi kendine yardım bölümünden yoksun - SSS, sorun giderme kılavuzları, vb. Bunlar mevcuttur ancak VPN kullanırken ortaya çıkabilecek sorunların çoğunu kapsamazlar..

Bununla birlikte, Hide.me'de canlı sohbet destek seçeneği. Bunun yalnızca Faturalandırma ve satış soruları için olduğunu, ancak’Bazı basit teknik sorulara da cevap vereceğim. Daha karmaşık bir şey olması durumunda, bir destek bileti açın. Hemen cevap vermeyecekler ama’hala diğer bazı VPN hizmetleri tekliflerinden daha iyidir (örneğin, Özel İnternet Erişimi).

Fiyatlandırma

Yine, orada’Bu görünümü daha güzel yapmanın bir yolu yok - fiyatlar çok yüksek. Eğer sen’ortalamanın üzerinde talepleri olan (yüksek kullanıcı değil, sadece ağı çok kullanan biri), Ücretsiz plan ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır.

Hide Me VPN fiyatları:

beni fiyatlandırma planları gizle

 • Premium: 12,95 $ / ay
 • Premium: 9,99 $ / ay
 • Premium: 8,32 $ / ay

Kısacası, Beni Gizle pahalıdır. Geçen yıl hizmetlerinin iyileşmesi ve fiyatı önemli ölçüde düşmesine rağmen,’fiyatı daha düşük görmek isterim.

Olumlu tarafı, Hide Me birçok ödeme yöntemi sunuyor. Bunlar sadece standart seçenekleri (kredi kartları ve PayPal) değil, aynı zamanda bir dizi kripto para birimini (Bitcoin, Monero, Ethereum ve Litecoin) de kapsar. Beni Gizle ödemenizi tamamen anonim tutmak istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz.

Orada’s de iyi bir Hide Me VPN ücretsiz sürümü. Tüm özelliklere sahip, bu yüzden’s hizmet ne olacağını kontrol etmek için iyi bir yoldur. Ancak, 2 GB / aylık trafik sınırı kazanıldı’seni çok ileri götürmüyorum.

Sonuç olarak

Büyük ölçüde, Hide Me'nin satış noktaları var. O’s iyi şifreleme ve protokol seçimi var, Çin'de iyi çalışıyor ve torrentleri kullanmanıza izin verecektir. Dahası, ortalamanın üzerinde hızlar sunar ve Beni Gizle uygulaması hem kullanıcı dostu hem de özelleştirilebilir.

Sadece Beni Gizle biraz daha ucuz olsaydı, pazarın zirvesine doğru yol alırdı.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − 84 =