Ivacy VPN İncelemesi

Ivacy VPN, mevcut en ucuz harika VPN olma ününe sahiptir. VPN endüstrisi fiyatlarının yükselmesi ve fiyatlandırma planlarının daha kısa vadeli anlaşmalara doğru kaymasıyla,’ve bu sağlayıcının en iyi kovalama oranı ile bir alternatif olup olamayacağını belirlemeye karar verdim.


Bunu yapmak için önce aşağıdaki soruları cevaplamam gerekiyordu: Ivacy VPN kullanmak güvenli midir? Netflix'i onunla aktarabilir misiniz? Ivacy VPN torrent göndermeye izin veriyor mu? Ve son olarak, en iyi VPN sağlayıcıları arasında dikkate alınacak gerçekten yeterli özellikler sunuyor mu??

Umarım, Ivacy VPN incelemem bu ve diğer soruları cevaplayacak ve bu hizmetin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır..

Ivacy VPN Ivacy VPN Çevrimiçi gizliliğini artırmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Hiçbir günlük, uygun fiyat ve iyi güvenlik özellikleri Ivacy'yi yeni başlayanlar ve ara VPN kullanıcıları için güvenli bir bahis yapar.

 • Çok uygun fiyatlı uzun vadeli planlar
 • Günlük yok
 • Mükemmel güvenlik
 • Netflix için iyi
 • Torrent için uygun
 • Yüksek hızlar

genel bakış

 • Sıra: 7.
 • Temeli: Singapur
 • Sunucular ve konumlar: 50'den fazla ülkede 1000'den fazla sunucu
 • Kütükler: minimal veri toplama
 • Şifreleme ve protokoller: ana protokoller OpenVPN ve IKEv2, askeri düzeyde şifreleme (AES-256)
 • Netflix: Evet
 • torrenting: Evet, P2P bazı sunucularda optimize edildi
 • Uygulamalar: Windows, macOS, iOS, Android, Chrome, Firefox
 • Destek: 7/24 canlı sohbet
 • Fiyat: aylık 1,38 ABD dolarından başlayan fiyatlarla
 • Ücretsiz sürüm veya deneme: Evet, 1 günlük ücretsiz deneme
 • İnternet sitesi: ivacy.com

Güvenlik ve gizlilik özellikleri

Sadece Ivacy VPN'in kullanımı güvenli değildir, aynı zamanda tüm çevrimiçi deneyiminizi güvenli ve özel kılar. Kullanıcıları ve anonimliklerini korumak için, VPN hizmetlerinin bir dizi özelliğe sahip olması gerekir ve Ivacy neredeyse tam bir paket sunar. Bu bölümde ben’şifreleme, protokoller, öldürme anahtarı, sızıntı koruması ve daha fazlası dahil olmak üzere ayrıntılı olarak tartışacağız.

Şifreleme ve tünel protokolleri

Ivacy VPN, neredeyse anlaşılmaz olan banka sınıfı şifreleme kullanır. Bu, verileriniz, birisi bağlantınızı kesse bile olabileceği kadar güvenli olduğu anlamına gelir. Bu tür bir şifrelemeyi kırmak milyarlarca yıl sürer, bu genellikle bir saldırganın bunu yapmaya çalışmasını bile cesaretlendirir.

Tünel protokolleri söz konusu olduğunda Ivacy VPN şunları kullanır:

 • OpenVPN (TCP ve UDP)
 • IKEs2
 • L2TP
 • PPTP

Ivacy VPN tünel protokolü seçimi

Çoğu Ivacy kullanıcısı, OpenVPN veya IKEv2'den memnun olsa da, bazıları, belirli etkinlikler veya platformlar için daha az güvenli ancak daha hızlı bir L2TP seçeneği denemek isteyebilir’t Diğer tw protokollerini desteklemez. Ne yazık ki, bunlardan biri, L2TP'nin mevcut tek protokol olduğu Ivacy'nin Mac uygulamasıdır. En azından IKEv2'yi eski PPTP ile birlikte manuel olarak yapılandırabilirsiniz.

Sonuçta IvacyVPN, Windows hakkında konuştuğumuz sürece şifreleme ve tünel protokolleri açısından en iyi sağlayıcılar arasında kolayca yer alıyor.

Öldürme anahtarı

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, Ivacy’s kill switch'e Internet Kill Switch (IKS) adı verilir ve Ayarlar menüsünden değiştirilebilir. Varsayılan olarak devre dışı bırakılmışsa, VPN bağlantı hatası durumunda maksimum korumayı etkinleştirmek için kill anahtarının açık olması gerekir. Aksi takdirde, gerçek IP adresinizi ve konumunuzu gösterme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Bu, büyük olasılıkla’İlk etapta bir VPN kullanmaya karar verdim.

Ne yazık ki, Mac ve iOS için Ivacy VPN kullanmıyor’Bir öldürme anahtarına sahip değilsiniz. Apple ürünleri Windows ve Android'e göre biraz daha güvenli kabul edilirken,’bu önemli özellik olmadan anonimliğinizi riske atacaksınız. Bu yüzden yapabilirim’t Mac ve iOS için Ivacy VPN'i öneriyorsanız’hassas bir şey yapmayı planlıyoruz.

Windows ve Android testlerim sırasında’t Ivacy VPN kill switch ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadınız. Her seferinde çalıştı, tıpkı bir baba çocuğu için wifi'yi devre dışı bıraktığı gibi internet bağlantımı devre dışı bırakıyor’ödevlerini bitirmek için henüz.

IPv6, DNS veya WebRTC sızıntısı yok

Ivacy VPN'in sızıntı olmadığını öğrenmekten mutlu oldum. Bu, kimliğinizin siz’sunucularından birine bağlı.

Ivacy VPN'de sızıntı yok

Testten sonra, IPv6, DNS ve WebRTC sızıntılarını kontrol ettim, bulamadım. Resim, Ivacy VPN istemcim tarafından bana atanan IP adresini gösteriyor.

Sızıntılardan koruyan üç önemli güvenlik özelliği internet öldürme anahtarı, güvenli DNS, ve IPv6 sızıntı koruması. Ancak, ilki macOS ve iOS kullanıcıları için mevcut değildir ve kimliklerini daha savunmasız bırakır.

Bazı eski incelemeler Ivacy Chrome uzantısında sızıntı sorunları olduğunu iddia edebilirken, Chrome uzantısında gerçekten kendi gelişmiş WebRTC koruması özellik.

Beş Göz dostu konum: Singapur

Ivacy VPN, Pakistanlı bir şirket olan Gaditek'e aittir.’s Singapur'da kayıtlı ve ayrıca PureVPN ve Unblock'da iki hizmet daha sunuyor. Bu ülkenin Five Eyes istihbarat ittifakıyla dostane bir ilişkisi olduğu için bazı endişelere neden oluyor..

Ancak, bu gerekir’eğer senin için endişelenme’telif hakkı yasalarını ihlal etmek veya hükümet karşıtı ciddi eylemlerde bulunmak gibi hassas bir şey yapmayı planlamıyorsanız.

Her durumda, VPN'iniz yoksa, hiçbir üçüncü taraf sizinle ilgili herhangi bir bilgi alamaz’Sahip değilim. İzin Vermek’bakalım bu’Ivacy'de olduğu gibi.

Kayıt tutmama politikası

Ivacy VPN günlük tutmama konusunda ciddidir. Ivacy'de bulduğum şey bu’s Gizlilik Politikası:

Kesinlikle günlük veya izleme, çevrimiçi tarama etkinlikleri, bağlantı günlükleri, atanan VPN IP'leri, orijinal IP adresleri, tarama geçmişi, giden trafik, bağlantı süreleri, eriştiğiniz veriler ve / veya sonunuz tarafından oluşturulan DNS sorguları izlemiyoruz. Belirli kullanıcılar için belirli etkinlikleri ilişkilendirebilecek hiçbir bilgimiz yok.

Bu nasıl “günlük yok” çalışmalı.

Bunu açıkça görebilirsiniz Ivacy hiçbir kullanım ve bağlantı kaydı tutmaz. Ancak, bir plan satın almak için kullandığınız adınız, e-posta adresiniz ve ödeme yönteminiz toplanır.

Kısacası, ykimliğimiz ve fiziksel konumumuz asla ilişkilendirilemez herhangi bir VPN trafiğine - yetkililer günlük talep etse bile. Ivacy VPN, anonim ödeme seçeneklerini desteklediğinden, kalıcı bir e-posta kullanmak tam olarak gizli kalmanıza olanak tanır.

Diğer teknik özellikler

Ivacy, Split Tunneling özelliği. Bölünmüş tünel ile, ISS'niz (İnternet Servis Sağlayıcısı) veya korumalı bir VPN tüneli üzerinden hangi trafiğin gönderileceğine karar verebilirsiniz..

Özellikle oyuncular için bir başka harika özellik DDoS saldırı koruması. DDoS saldırıları internet bağlantınızı bozabilir ve gerçek bir sıkıntı olabilir.’Onlardan güvende ol, zihnini gerçekten rahatlatıyor.

Sonunda bahsetmek istiyorum Güvenli İndirme, gerçek zamanlı tehdit algılama teknolojisidir. Bunu kullanarak, Ivacy istemcisi verilerinizi tarar’indiriliyor ve cihazınıza bulaşmadan önce şüpheli kötü amaçlı yazılımları kaldırın.

Yukarıda belirtilen üç özellik de güzel olsa da, VPN üzerinden Tor veya çoklu atlama gibi ekstra bir şey kaçırıyorum. Bunlar, ihtiyacı olan herkes için ek bir koruyucu katman sağlayabilir..

Hız: Ivacy ne kadar hızlı?

Hız testlerimiz Ivacy'nin nispeten hızlı. Hızlar, video platformlarında kesintisiz akış için de yeterince iyidir. Bu sağlayıcı ile iki şey kesin - bu’asla en hızlı değil, her zaman en hızlı VPN'ler arasında.

Öyleyse izin ver’numaraları görmek. Avrupa'dan Ivacy VPN'e bağlanmadan hemen önceki temel hızlarımız aşağıdaki gibidir:

VPN olmadan temel

VPN olmadan Ivacy VPN hız testi sonuçları

 • İndir: 223 Mbps
 • Yükle: 212 Mbps
 • Ping: 3 ms

Bunlar UDP üzerinden OpenVPN kullanan VPN hız testlerimizin sonuçlarıydı:

Birleşik Krallık

İngiltere'de Ivacy VPN hız testi sonuçları

 • İndir: 140 Mbps (% 37 düşüş)
 • Yükle: 4 Mb / sn (% 98 düşüş)
 • Ping: 57 ms

Amerika Birleşik Devletleri

ABD'de Ivacy VPN hız testi sonuçları

 • İndir: 54 Mbps (% 76 düşüş)
 • Yükle: 80 Mbps (% 62 düşüş)
 • Ping: 165 ms

Avustralya

Avustralya'da Ivacy VPN hız testi sonuçları

 • İndir: 57 Mbps (% 74 düşüş)
 • Yükle: 136 Mbps (% 36 düşüş)
 • Ping: 305 ms

Ivacy'nin bizim için nispeten yüksek hızlar göstermiş olabileceğini lütfen unutmayın (’t yükleme tutarsızlıklarını dikkate almazsanız), deneyiminiz başka bir konum ve İSS nedeniyle başka türlü kanıtlanabilir.

50'den fazla ülkede 1000'den fazla sunucuyla, bu sağlayıcı iyi bir küresel kapsama alanı sunuyor, ancak her zaman beş kat daha fazla sunucu ve iki kat daha uzun ülke listesine sahip rakiplerle karşılaştırılamaz..

Ivacy VPN cihazımı destekliyor mu?

Muhtemelen öyle - Ivacy VPN'in uygulamaları var Windows, macOS, Android, iOS, ile birlikte Chrome ve Firefox tarayıcı uzantıları. Ayrıca, web sitesinde Ivacy'nin diğer desteklenen platformlar için nasıl yapılandırılacağı gibi ayrıntılı kılavuzlar vardır. Linux, akıllı TV'ler, FireStick, oyun konsolları veya yönlendiriciler.

Sen’kullanmasına izin verildi Aynı anda 5 farklı cihaz bir Ivacy hesabı ile. Bu sayı premium VPN'ler arasında alt tarafta olsa da, Ivacy'yi muhtemelen ailenizle paylaşabileceksiniz..

Bir süre hizmeti kullandıktan sonra Ivacy VPN'nin hem yeni başlayanlar hem de ara VPN kullanıcıları için ideal. Yalnızca yılların deneyimine sahip olanlar daha fazla özgürlük ve özelleştirme için daha fazla seçeneğe sahip bir uygulama isteyebilir.

Ivacy VPN masaüstü uygulamaları: Windows ve macOS

Ivacy istemcisinin Windows ve macOS sürümleri arasındaki fark, ikinci uygulamayı daha az güvenli hale getiren seçenek ve özelliklerin sayısıdır. Mac kullanıcıları, Ayarlar menüsünde protokol seçimini, kill anahtarını, çoklu bağlantı noktasını ve bölünmüş tüneli bulamazlar. Eğer bu olmasaydı’t yeterli, macOS için protokol daha az güvenli L2TP.

İlginçtir, Ivacy'yi giriş yapmadan çalıştırabilirsiniz. Uygulama yalnızca bir sunucuya bağlanmaya çalıştığınızda giriş yapmanızı isteyecektir.

Bağlı değilken Ivacy VPN başlangıç ​​ekranı

Otomatik veya optimum bir sunucuya bağlanmak, Smart Connect ekranı. Tek yapmanız gereken Güç düğmesi.

Eğer sen’d Belirli bir sunucuyu tercih ederseniz, daha fazla konum için açılır menüyü tıklayın.

Ivacy VPN mobil uygulamaları: Android ve iOS

Ivacy'nin her iki mobil uygulaması da, masaüstü meslektaşlarının kullanımı kolay ve neredeyse aynı özellik paketine sahip şık versiyonlarına benziyor..

İOS için Ivacy VPN başlangıç ​​ekranı

Android ve iOS uygulaması arasındaki en büyük fark güvenliktir - iOS sürümü çalışmıyor’öldürme anahtarı yok. Tünel protokollerine gelince, iOS için Ivacy IKEv2 ve IPSec tünel protokolleri arasında seçim yapmayı teklif ediyor. Bu arada, Android kullanıcıları hizmetlerinde OpenVPN'e sahip olacaklar.

ancak, çok noktalı ve bölünmüş tünelleme özellikleri iOS sürümünde yok ve bazı kullanıcılar kesinlikle onları özleyecektir. Tek şey şu ki’için Ivacy for Android kullanılamıyor Manuel Arama. İstediğiniz sunucunun girilmesine izin verir’s hostname ve başka hiçbirine bağlanma. Bu özellik, özel IP'leri olan kullanıcılar ve otomatik bağlantı hatası durumunda kullanışlıdır.

Web tarayıcıları için Ivacy VPN: Chrome ve Firefox

Ivacy VPN, Chrome ve Firefox için tarayıcı uzantıları. Chrome Web Mağazası ve Firefox tarayıcı Eklentileri sitelerinden indirilebilir. İçerik oluşturucuların kendisi uzantıyı vurgular’Amaçlar'ı tıklatarak Netflix'e ve diğer birçok akış seçeneğine hızlı bir şekilde erişim sağlama yeteneği > Yayın Akışı.

ABD sunucusuna bağlı Ivacy VPN Chrome uzantısı

Özelleştirme söz konusu olduğunda, Ivacy uzantısı sadece WebRTC sızıntı korumasını açmayı veya kapatmayı önerir. Kaçırdığım şey, en iyi rakipleri yakalamak için bir çeşit reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyiciydi.

Diğer platformlar ve Ivacy VPN

Ivacy VPN'in Android TV için bir uygulaması var, ancak ücretsiz proxy sürümü sizi hiçbir yere götürmeyecek -’Akış platformlarına erişmek için tam bir VPN'ye ihtiyacınız olacak. Aynı şey FireStick TV uygulaması için de geçerli. Neyse ki, Ivacy VPN, çoğu cihazda çalışan bir Kodi eklentisine sahiptir.

Ivacy VPN'i Xbox, PlayStation, Roku, Raspberry Pi ve yönlendiriciler de dahil olmak üzere bir dizi cihaza da ayarlayabilirsiniz..

Yönlendiricilerden bahsetmişken, kendi kurulum ayarları bir 404 hatası verdi ve ayrı makaleler en az üç yaşındaydı, PPTP kurulumundan bahsediyordu, DD-WRT tek istisnaydı. Müşteri desteği ile görüştükten sonra, Ivacy VPN, web sitesinde ilan edilenden daha fazla yönlendiriciyi destekler, Domates ve pfSense dahil, ancak bazı nedenlerden dolayı hala kurulum kılavuzlarından yoksundurlar.

Netflix ve diğer akış platformları

Netflix ABD için Ivacy VPN kullanabilirsiniz (ancak başka bir kütüphane yok) ve ESPN US, Spotify, Hulu, Sky, Amazon Prime US ve BBC iPlayer gibi daha birçok medya akış hizmeti. Var özel akış sunucuları her biri için, bu yüzden testlerim sırasında her şey sorunsuz çalıştı.

Netflix ABD ile Ivacy VPN

Ivacy VPN ile Netflix'i nasıl izleyeceklerini arayanlar için, burada’Hızlı bir kılavuz: Özel bir sunucu seçin ve Menü solda ve Akış sekmesi. Eğer sen’bir tarayıcı uzantısı kullanıyorsanız, Amaçları ve Akışı başlat.

Özel Netflix ABD akış sunucusunun hızlı olduğu kanıtlandı. Netflix hız testi (fast.com) bunu gösterdi:

ABD'de Ivacy VPN fast.com hız testi sonuçları

60 Mb / sn için yeterli kesintisiz 4K akış. Bu cephede Ivacy'den oldukça memnun kaldım, ancak web sitelerinde engellemeyi kaldırdıklarını tanıtmakla ilgili değil “7 büyük Netflix bölgesi” fiyatlandırma planlarının hemen altında, tam tersi olduğu ortaya çıktı.

Ivacy VPN ayrıca Kodi için özel bir eklentiye sahiptir. Sen’Kodi'nin farklı cihazlara nasıl yükleneceği ve Ivacy VPN'in Kodi'ye nasıl yükleneceği ile ilgili web sitelerinde ayrıntılı kurulum kılavuzları bulacaksınız..

IvacyVPN torrentlemeyi destekliyor mu?

Ivacy VPN torrentlemeyi destekler ve gerçekten bunun için iyi bir seçimdir. 50'den fazla ülkede optimize edilmiş P2P sunucuları. Bu sağlayıcı, istemciyi kill anahtarıyla kullanmanız koşuluyla, yerleşik virüs ve kötü amaçlı yazılım koruması ile yeterince güvenlidir. Ayrıca, Ivacy VPN hiçbir kullanım veya bağlantı kaydı toplamaz;’kolluk kuvvetlerine teslim edilecek bir şey yok.

Hızlar da iyi - bu’Yanlışlıkla Ivacy VPN'in en hızlı VPN servisleri arasında olduğu.

Bazı aboneler ücretsiz bir SOCKS5 proxy'sini kaçırabilir, ancak Ivacy’Bölünmüş tünelleme özelliği, sadece P2P trafiğinizi korumanıza izin veren değerli bir alternatiftir. Ne’Dahası, gerektiğinde bant genişliğinden tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Ivacy VPN Çin'de çalışıyor mu?

Ivacy VPN Çin'de çalışıyor

Evet, Ivacy VPN, sınırlı internet erişimi olan Çin ve diğer ülkelerde çalışıyor. Sansürlü ve coğrafi kısıtlamalı sayfalara göz atmak, video akışı yapmak, çevrimiçi oyunlar oynamak ve internette yapmak istediğiniz her şeyi kullanmak için kullanabilirsiniz.

Çin'de Ivacy VPN kullanmanın manuel yapılandırma gerektirdiğini unutmayın. Ama yapma’t Endişe, yapılandırma adımları tüm istemciler için oldukça basittir. Her zaman yapabilirsin 7/24 iletişim kurun destek ekibi süreçte size yardımcı olmak için.

Destek: canlı sohbet, e-posta ve bilgi tabanı

Web sitesindeki Destek Merkezi sayfasını ziyaret ederseniz veya Ivacy VPN uygulamasında Yardım menüsünü seçerseniz,’bulacaksınız:

 • 7/24 canlı sohbet
 • 7/24 destek bilet sistemi
 • Hızlı Başlangıç ​​kurulum kılavuzları
 • İyi bir bilgi tabanı
 • Kapsamlı bir SSS bölümü

Ivacy VPN web sitesi destek seçenekleri

Ekranınızın sağ alt köşesinde bulunan Sohbet düğmesini veya Şimdi sohbet et pencere başlığını tıklarsanız 7/24 canlı sohbet penceresine resmi web sitesinden erişebilirsiniz..

Genel olarak, yanıtları hızlı buldum, ancak birkaç kez bağlanmak için sırada birkaç dakika beklemek zorunda kaldım ve sonra bazıları gerçek bir yanıt almak için bekledi. Sohbet sizi gerçek bir kişiye bağlasa da, zaman zaman otomatik yanıtlar veya Gizlilik Politikası gibi ilgili sayfalara bağlantılar alabilirsiniz. Ama genel olarak, Ivacy'den memnun kaldım’canlı sohbet destek deneyimi.

Ivacy'nin iyi bir bilgi tabanı ve kapsamlı bir SSS olmasına rağmen, yeni müşterilerin aradığı daha popüler şeylerden biri olan yönlendirici kurulum kılavuzlarının eksikliği gibi bazı göze çarpan sorunlar var..

Fiyatlandırma: Ivacy'den daha ucuz ve daha iyi VPN'ler?

Şüphesiz Ivacy VPN şu anda piyasadaki en iyi fiyatlardan bazılarını sunuyor. Bu Ivacy VPN inceleme güncellemesini yazarken, aşağıdaki fiyatlandırma planlarını 5 eşzamanlı bağlantıya izin verilir (10 cihaz biraz daha pahalı):

 • 1 ay - 7.5 $ / ay
 • 6 ay - 4.33 $ / ay
 • 1 yıl - 3,5 ABD doları / ay
 • 2 yıl - $ 2.25 / ay
 • 5 yıl - 1,5 ABD doları / ay

Ivacy VPN fiyatlandırma planları

Ek 5 yıllık plan, Fiyatlandırma sayfasını yükledikten birkaç saniye sonra bir açılır pencere olarak gelir:

Ivacy VPN 5 yıllık anlaşma teklifi

Ne yazık ki, Mac ve iOS uygulamaları bir öldürme anahtarının eksikliğinden muzdariptir. Ivacy VPN, ücretsiz sürüm yok ama orada’s 1 günlük ücretsiz deneme mevcut.

Ivacy sahip 30-gün para iade garantisi (1 aylık plan için 7 gün), ancak Geri Ödeme Politikasını çok dikkatli bir şekilde okumalısınız. BitPay veya Paymentwall kullanarak ödeme yaparsanız geri ödemenin mümkün olmadığını vurgulamak istiyorum.

Ödeme yöntemlerinden bahsetmişken, Ivacy VPN birçok seçenek sunuyor: kredi kartı, PayPal, BitPay, AliPay, Mükemmel Para, Paymentwall, ve bir sürü cryptocurrencies. O’Bu VPN'nin sağlandığını görmek harika anonim ödeme seçenekleri, bir güvenlik katmanı daha ekliyor.

Ayrıca, isteğe bağlı eklentiler de seçebilirsiniz. Liman Yönlendirme $ 1.00 / ay ve bir Özel IP aylık 1,99 ABD doları.

Ivacy VPN'de gizli bir ücretsiz deneme sürümü var

Ivacy VPN ayrıca gizli 3 günlük deneme, ama o’reklamı yapılmadı. Gerek canlı sohbet desteğine başvurun bağlantı ve bilgi almak için. Veya aracılığıyla da bulabilirsiniz bir Google araması.

Ivacy 3 Günlük Deneme - VPN

Sen’bu 3 günlük deneme için uygun sadece gerekli 2,50 $ öderseniz. Yine de küçük baskıyı okuyun - kazandınız’t Geri ödeme alabilmek.

Parlak tarafta, 3 günlük deneme sürümünde bant genişliği, hız veya başka herhangi bir kısıtlama yoktur.

Ne zaman yapmalısın’t Ivacy VPN satın almayın

Var Yapmanız gereken sadece iki senaryo’t Ivacy VPN satın almayın. Bir - sen’Mac kullanıcısıysanız. İki - bir iPhone'unuz var.

Bunun ardında yatan neden, Mac'te L2TP dışında bir protokolün olmaması ve her iki Apple ürünü için bir öldürme anahtarının olmamasıdır. Yine de iOS için böyle bir koruma sağlamayan sağlayıcıları bulmanıza rağmen, macOS kullanıcılarını bir öldürme anahtarı olmadan bırakır ve IKEv2 kabul edilemez.

Ivacy VPN'den uzak durmak için başka bir nedenden dolayı baskı altında olsaydım, bu mevcut Netflix kütüphanelerinin eksikliği olurdu. Muhtemelen yapardım’eğer bunu yazmamışlarsa’t Web sitelerinde 7 farklı kütüphanenin engellemesini kaldırmakla övünüyor ve’t En azından özel bir IP olmadan yanlış olduğu ortaya çıktı.

Bu eksilere rağmen, Ivacy VPN kesinlikle bölünmüş tünelleme, sızıntı koruması ve kayıt tutmama politikası gibi iyi güvenlik ve gizlilik özelliklerine sahiptir. Ayrıca genellikle yüksek hızlara sahiptir, coğrafi kısıtlamalı web sitelerinin engelini kaldırır ve torrent oluşturmaya izin verir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yardım için her zaman 7/24 canlı sohbet desteğine başvurabilirsiniz..

Cömert fiyatlandırma, bir dizi özellik ve kullanım kolaylığı nedeniyle Ivacy VPN, yeni başlayanlar ve ara VPN kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 91

map