Liberty Shield VPN İncelemesi


Liberty Shield VPN (daha önce UK Proxy Server olarak biliniyordu), abone olmak için ödeme yapmadan önce hiçbir şeyi gizlemeyen ve hizmeti kendiniz test etmek için 48 saatlik ücretsiz deneme sunan, birden fazla platform ve yönlendirici arasında destek sunan bir hizmettir.

Piyasadaki en ucuz VPN'lerden biri olan Liberty Shield VPN, sitelerin sansürlenmiş kaynaklardan Netflix'e olan engellemesini kaldırmanıza olanak tanır..

IP'ler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilir, sınırsız veri alabilir ve uygulamayı, önceden yapılandırılmış bir VPN yönlendiricisi almak da dahil olmak üzere neredeyse istediğiniz herhangi bir cihaza yükleyebilirsiniz.’tüm endişelerinizi çırpın.

Ancak, sunucu sayısı düşüktür ve bu nedenle gecikme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz’t Size yakın bir yere bağlanmayın. Liberty Shield VPN, seçenek olarak yalnızca dokuz ülkeye sahipken bu zor olabilir.

Bununla birlikte, odak noktaları nicelikten ziyade nitelik üzerinde görünüyor - daha fazla yere yatırım yapmak yerine,’sundukları ülkelerde daha büyük bir ağa yatırım yaptım.

Güvenlik ve gizlilik

Bu VPN sağlayıcısı 5 Eyes ülkesinde bulunmaktadır. Özellikle,’Snooper adlı gizlilik dostu olmayan bir yasaya sahip İngiltere'de İskoçya'da’s Şart. Bu, hassas verilerinizi saklamak için ideal olmayan bir yer haline getirir.

Liberty Shield VPN, kaydettikleri ve yapmadıkları şeyleri ele alan ayrıntılı bir Gizlilik Politikası sunar’t günlüğü. O’s standart şeyler, ama orada’s kayıt günlüğü yok, bağlantı günlükleri iştiraklerle birlikte depolanıyor ve kullanılıyor.

VPN ağı, hem PTTP (varsayılan olarak) hem de L2TP (IPSec olarak da bilinir) bağlantılarına izin verecek şekilde yapılandırılmıştır. Liberty Shield VPN aynı zamanda OpenVPN'i (her ikisi de UDP / TCP) destekler.’kendi başınıza kurmak zorunda. Bununla birlikte, protokol için destek sağlarlar ve mevcut kurulum kılavuzlarını takip etmek kolaydır.

Birçoğu OpenVPN'i en güvenli ve diğeri de arka planda geniş çapta bildirilen güvenlik olarak görse de, L2TP / IPSec ve PPTP seçenekleri, Liberty Shield VPN'i’OpenVPN bağlantılarını tanıyan ve engelleyen bir ülkedeyseniz.

Şifreleme bir endüstri standardı olan 256 bit'tir - bunun olarak adlandırıldığını duymuş olabilirsiniz “askeri sınıf”. Bu amaçla, WebRTC veya IPv6 sızıntıları konusunda kesinlikle hiçbir şey bulamadık - ancak bazı sunucularda DNS yeniden yönlendirmesi (yani DNS sızıntıları) gözlendi.

Herhangi bir özel özellik eksikliği - multi-hop, VPN üzerinden Tor veya bir kill anahtarı - bunların dahil edilmesi, uygulamanın kalitesini önemli ölçüde artıracak ve birkaç çentik alacaktır..

Hız ve performans

Çoğu VPN, bağlandığında indirme / yükleme hızında büyük bir düşüş yaşar ve bu VPN'lerin akış, akış ve torrent için kullanılmasını zorlaştırır.

Ancak Liberty Shield VPN, VPN'ye ek olarak basit bir proxy de sunar - veriler’t güvenli bir tünel üzerinden gönderilir, ancak proxy IP adresinizi seçtiğiniz konuma değiştirir ve hızda hiçbir kayıp olmadan internete erişilemez..

VPN'lerin çoğu hızlı bir bağlantı alır ve yavaş bir bağlantı olsa da neredeyse kullanılamaz hale getirir. Orijinal hızımız değildi’t çok hızlı başlıyor ve sonuçlar içten geldi.

Bazı VPN şirketleri, sunucularına zorlanmayı önlemenin bir yolu olarak ücretsiz verileri kısır veya insanları ücretli seçeneğe yükseltmeye teşvik eder. Ortalamamız, en azından Liberty Shield VPN'nin ücretsiz deneme bağlantısında bile orijinal hızın% 50'sini koruduğunu gösterdi..

Hızlar nihayetinde öznel bir konu olduğundan, deneyiminizin benzer şekilde hızlı olup olmadığını yorumlar bölümünde bize bildirin!

Liberty Shield VPN nasıl indirilir ve yüklenir

Web sitesinin kullanımı kolay olsa da, Liberty Shield VPN kurulum işlemi bazı kullanıcılar için biraz kafa karıştırıcı olabilir.

Ücretsiz deneme sürümü için bile kaydolmadan yazılımı indiremezsiniz. Sadece “VPN edinin,” Kaydolduktan sonra bile, giriş yaptıktan sonra bile sizi satın alma / kayıt sayfasına götürmeye devam edecektir. Bu çok sinir bozucu bir süreçtir.

Uygulamayı indirmek için, Gösterge Tablonuza erişmek için oturum açmanız gerekir; buradan, uygulamayı indirmenize izin veren Erişim Ayrıntıları adlı bir sekmeye gidin..

İndirdikten sonra kurulum hızlıdır, ancak hesabınıza da erişmek için uygulamada oturum açmanız gerekir.

Çoklu platform desteği

Liberty Shield VPN, VPN'lerini PS3, Xbox, Wii, Windows bilgisayarlar ve telefonlar, Android, Mac ve iOS üzerinden yüklemenize ve hatta tüm internet bağlantınızı VPN tarafından güvenli olana dönüştüren önceden yapılandırılmış yönlendiriciler satmanıza olanak tanır.

Bu, Kodi kutusu veya Amazon Fire TV gibi herhangi bir cihazı kullanabileceğiniz ve Liberty Shield VPN yönlendiricisini kullanabileceğiniz herhangi bir şeyin engelini kaldırmanıza yardımcı olacak anlamına gelir’istiyorum.

Arabirim, tüm protokollerde büyük ölçüde aynıdır, ancak bazı protokoller farklıdır - iPhone'lar, ünlü olarak, bir uygulamanın yerel bir OpenVPN bağlantısına sahip olmasına izin vermez ve ayrı bir uygulama, resmi OpenVPN istemcisi yüklemenizi ve çalıştırmanızı gerektirir. VPN'iniz sayesinde.

Netflix için Liberty Shield VPN

Daha önce de belirtildiği gibi, Liberty Shield VPN, UK Proxy Server'ın bir yeniden markasıdır. Bu, Liberty Shield VPN'in her zaman güvenilebileceği tek şeyin coğrafi kısıtlamalı içeriğin ve web sitelerinin engelini kaldırmak olduğu anlamına gelir.

HD kalitesinden ödün vermeden 15 saniyelik bir gecikmeyle İngiltere Netflix'ten Netflix ABD'ye ve tekrar geri dönebildik.

Yüksek hızlar ve şifreli bağlantılar, Liberty Shield VPN'i Netflix'te dolaşmak için iyi bir seçim yapar’s proxy yasağı.

Aynı şey, önceki bölümde bahsedildiği gibi, Kodi ve diğer akış hizmetleri (Hulu, Amazon Prime Video ve hatta YouTube) için de söylenebilir..

Torrent için Liberty Shield VPN

Torrentleri akışa almak ve indirmek için bir VPN arasındaki tek fark, sunucularında P2P bağlantılarına izin verilip verilmeyeceği ve BitTorrent verilerini kısıtlayıp kısıtlamadığıdır..

Liberty Shield VPN tüm interneti açarken, torrentlerle birlikte bir keşif dünyası açar. Birçok yerde siz’yasaklanmış belirli izleyicileri ve torrent sitelerini bulacaktır.

Liberty Shield VPN ile neredeyse tüm sunucularda bu blokların her ikisini de kolayca bulabilirsiniz. Liberty Shield, birden fazla ülkede erişimi artırmak yerine birkaç sunucusunu daha iyi hale getirmeye odaklandığından, sunucular aynı işlevi sunar.

Liberty Shield VPN Çin'deki kullanıcılar için iyi mi??

Çin, İnternet'in toplu sansüre maruz kaldığı ve yetkisiz VPN'lerin bile yasaklandığı Büyük Güvenlik Duvarı ile ünlüdür (böylece bir VPN'nin amacını etkisiz hale getirir).

Liberty Shield esasen ülke dışına çıkan İngiliz turistlerin evlerine geri döndükleri kaynaklara erişmelerini kolaylaştırmak için kurulduğundan,’sansürle mutlu hükümetler kurmak için idealdir. Şifreleme modeli sağlam, orada’Sağlam bir sunucu seçeneği ve neredeyse% 100 çalışma süresi ile hızlar güvenilir.

Bununla birlikte, hedefleriniz siyasi muhalefetle uğraşmaksa, özellikle web sitelerinin engellemesini kaldırmaktan ziyade konuşma özgürlüğünü korumaya adanmış bir VPN ile daha iyi olabilirsiniz..

Destek

Oradayken’s canlı bir telefon hattı, özellikle yönlendirici sorunları ile karşılaşırsanız, bizim deneyim maalesef bize vermedi bazı personel ile temasa’VPN söz konusu olduğunda çok deneyimli görünmüyor.

Öte yandan, orada,’bir bilet sistemi, canlı sohbet seçenekleri, akla gelebilecek hemen hemen tüm platformlar için kurulum kılavuzları, kapsamlı bir SSS ve Blog bölümü ve ayrıca güven veren fiziksel bir adres.

Fiyatlandırma

Sundukları için, çoğu kişi Liberty Shield VPN'in biraz pahalı olduğunu söyleyebilir.

En az ödeyebileceğiniz en az yıllık seçenek üzerinden 7,58 $ / ay'dır. Aylık olarak ödenmesi durumunda ücret 9,09 ABD dolarıdır. o’bir anlaşma için o kadar değerli değil ve sadece iki tür kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz gerçeği göz önüne alındığında, avantajlar ve eksileri tarttığınızda ödeme seçeneklerinin sunduğu fiyatlandırma ve olası sınırlamalara karşı tüm avantajlar pencereden dışarı çıkar.

Sonuç olarak

Nihayetinde, Liberty Shield VPN, istediğinizi yapan güvenli ve güvenli bir yazılımdır, ancak eğer sizin için en iyisi olmayabilir’İngiltere'de ikamet etmiyorsanız veya dolar (veya pound dışında bir para birimi) olarak borçlandırılıyorsa.

Fiyat etiketi, görüntülenen avantajlardan daha ağırdır ve tutarsız güvenlik konusunda bazı endişeler vardır. Herkes için olmayabilir, ancak çanlar ve ıslık olmadan bir şey istiyorsanız ve en sevdiğiniz akış sitelerine sınırsız erişim sağlamak için Liberty Shield VPN sizin için olabilir.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − = 32