LiquidVPN İncelemesi

İnternette sörf yaparken, bireyler olarak bile güvenliği artırmak için artan bir ihtiyaç var. Bu güvenlik sağlayıcılarından biri LiquidVPN - işi ne kadar iyi yapıyorlar? İzin Vermek’Bu LiquidVPN incelemesinde öğrendik.


LiquidVPN küçük ama çok yenilikçi bir VPN sağlayıcısı.

Sunucuları Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Hollanda, İsveç, İsviçre, Singapur ve Romanya'da bulunmaktadır..

LiquidVPN ile ilgili en iyi haber Netflix'teki coğrafi blokları kolaylıkla dolaşabilmesidir. Hizmet, eşler arası (P2P) bağlantılara ve ayrıca torrent etkinliklerine izin verir.
Sonra, hadi’LiquidVPN'e bir göz atın’diğer önemli yönleri ve bu VPN zaman ve para değer olup olmadığını.

LiquidVPN Kullanımı Güvenli mi??

LiquidVPN aşağıdakilerden faydalanır: OpenVPN, SSTP, PPTP ve L2TP hepsi endüstri standardı olan şifreleme için İnternet Protokolü Güvenliği (IPSec) ile. Bir abone olarak, protokollerden herhangi birini doğrudan istemciden seçme özgürlüğü verilir.’s arayüzü.

LiquidVPN ayrıca bir “IP modülasyonu” özellik. Bu, bir web sunucusuna her bağlandığınızda IP adresinizi paylaşılan bir IP adresine değiştirerek çalışır. Bu nedenle, bir web sayfası tamamen yüklenmeden önce, kullanıcıya birkaç IP adresi verilir ve bu, kullanıcı için tek bir IP adresini belirlemeyi zorlaştırır. Şimdilik, LiquidVPN modülasyonlu IP'ler sunan tek sağlayıcıdır.

Bu VPN, sızıntıları test etmek için ipleak.net, doileak.net ve test-ipv6.com'u kullandıktan sonra IP sızıntı testini de geçti, böylece bu VPN'nin güvenli sızıntı.

LiquidVPN nasıl indirilir ve yüklenir

Diğer VPN hizmetlerinden farklı olarak, istemcilerini kullanmadan önce LiquidVPN web sitesine kaydolmanız gerekmez.

  • LiquidVPN'yi yüklemek için, önce .exe dosyasını indirmeniz gerekir.
  • İndirdikten sonra kurulumu çalıştırın ve “Sonraki.”
  • Sen’bir hedef klasör seçmeniz istenecektir. Bir sonraki pencerede, kısayolun konumunu seçin ve “Sonraki.”
  • Kurulum tamamlanmadan önce’Terminal Erişim Noktasını (TAP) kurmanız istenecektir. TAP, istemcinin iyi çalışmasına yardımcı olacak ek bir araçtır. TAP'ı kurarken yalnızca TAP sanal ethernet adaptörünü seçin.
  • Sen ne zaman’yeniden yükleme tamamlandı, tıklayın “Bitiş.”
  • İstemciyi çalıştırın ve “Bağlan” - bağlantınız güvenli.

Diğer platformlardaki istemciler için küçük bir varyasyon olsa da, temel fikir aynıdır.

hız & verim

VPN hakkında ilk dikkat etmeniz gereken nokta, bağlantınızın hızını azaltacağıdır. Ancak, size yakın bir sunucuya bağlanmanın performans üzerinde çok daha az etkisi olacaktır.

Hız testlerinde LiquidVPN zaman ayarlı makul yüksek hızlar hem yükleme hem de indirme süreleri için. ABD veya Avrupa sunucularına bağlansak da, sayılar aynı kalıyordu.

Netflix ve torrent için LiquidVPN

Şu anda LiquidVPN Netflix ile iyi çalışıyor.

Bu nadir bir zafer ama hadi’fazla heyecanlanmıyor. Netflix, VPN'leri engellemek için her zaman yorulmadan çalışıyor ve neredeyse her seferinde başarılı. Ancak şimdilik, en azından LiquidVPN'in akış için bir seçenek olduğunu biliyorsunuz.

LiquidVPN ayrıca torrent için P2P bağlantılarını destekler. İyi haber şu ki, sadece özel sunucularda değil, sunucularında da buna izin veriyorlar.

Çin'deki kullanıcılar LiquidVPN kullanabilir mi??

Çin, ülke içinde internet kullanımının kontrolünü tamamen ele alan az sayıdaki ülkeden biridir. Çoğu sosyal medya web sitesine ve akış platformuna Çin'de erişilemiyor.

Çin'i ziyaret ediyorsanız, bölgeye girmeden önce VPN'nin kurulu olduğundan emin olun. Kullanıcılardan Çin'de LiquidVPN kullanabilmeleri hakkında herhangi bir inceleme yapılmamıştır (en azından bildiğimiz hiçbiri). tavsiye etmek zor için bir VPN olarak “Güvenlik Duvarı'na tırmanmak.”

Uygulamalar & uzantılar

LiquidVPN, masaüstü işletim sistemleri ve mobil cihazlar da dahil olmak üzere tüm olağan platformlar için geliştirilmiş istemcilere sahiptir..

LiquidVPN, DD-WRT yönlendiricilerle manuel olarak kurulabilir ve hizmet OpenVPN istemcileri ile de kullanılabilir. Yapılandırma dosyaları kolayca indirilebilir ve kurulum sürecini takip etmek kolaydır. Web sitesindeki yardım bölümü, her ikisinin de nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı bir açıklama sunar.

Fiyatlandırma

LiquidVPN üç tür abonelik planı sunar:

  • arkadaş: Bu plan aylık 7,00 ABD dolarıdır. Ancak, yıllık olarak ödeme yapabilirsiniz ve bunun maliyeti 57 $ 'dır (aylık 4,75 $). Bu plan için sadece 2 eşzamanlı bağlantıya izin verilir.
  • Yol savaşçısı: o’s aylık 10,00 $ teklif, yıllık ödeme 69 $ (ayda $ 5,75) olur. Road Warrior planı ile aynı anda 4 bağlantıya izin verilir. 11 ülkedeki sunucuları ve 2.168 IP adresi havuzuna erişim sağlar.
  • nihai: Bu planın maliyeti aylık 18,00 dolar, yıllık ödeme ise 105,96 dolar (aylık 8,83 dolar). Ultimate planı aynı anda 8 bağlantıya izin veriyor ve tıpkı Road Warrior gibi 11 ülkede sunucu ve 2,168 IP adresi havuzu sunuyor.Kredi veya banka kartları, PayPal ve Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz..

Müşteri desteği

LiquidVPN oldukça iyi müşteri desteğine sahiptir.

E-posta yanıt süresi ortalamadır, yanıt almanız yaklaşık bir saat sürer ve sorunuzu yanıtladıklarında sorunlarınızın kesinlikle çözülmesini sağlar.

Onlarda var canlı sohbet yok bölümünde, ancak e-posta yanıtı bir saatin altında olduğu için göz ardı edilebilir. Ancak, kendi kendine yardım, SSS ve başlangıç ​​bölümü birinci sınıf ve çok ayrıntılı.

Sonuç olarak

Geliştiriciler LiquidVPN, hizmeti (kuşkusuz çok yüksek değil) beklentileri karşıladı. IP sızıntısı, sorunsuz torrent, Netflix akışı ve ayrıntılı bir kendi kendine yardım bölümü yok.

Ancak, hizmetin yerleşik kill switch özelliği yoktur, ancak etkinleştirmek için bir komut dosyası kullanabilirsiniz.

Bunlar ABD merkezli, bu yüzden Beş Gözün bir parçası, bu yüzden tarama ayrıntılarınız yasalarca talep edilirse, bunları yayınlamakla yükümlüdürler.

Bu VPN yalnızca sıradan web'de gezinmek için önerilir.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 84