Proxy.sh İnceleme

Arada bir, doğru notların çoğuna çarpan bir VPN çözümü gelir. Proxy.sh incelememizin göstereceği gibi bu çözümlerden biri. Biz’güvenlik özelliklerini, gizlilik uygulamalarını ve kullanıcıların bilmek isteyebilecekleri diğer ilgili bilgileri inceleyeceğiz.


Bu çözüm çok çeşitli gizlilik uygulamaları için mükemmeldir, ancak’ayrıca çok yönlü ve eğlence amaçlı.

Güvenlik özellikleri

Proxy.sh, güçlü bir güvenlik özellikleri paketine sahiptir:

 • SHA-512 kimlik doğrulaması ve 4096-RSA El Sıkışma ile sağlam AES-256 bit şifreleme
 • Yüksek sansürlü ülkeler için iki Derinlemesine Paket Denetimi (DPI) özelliği: Obfsproxy (Tor entegrasyonu) ve XOR yamalı OpenVPN
 • Güvenli bir tünel protokolü - OpenVPN
 • DNS sızıntı koruması
 • IPv6 sızıntı koruması
 • Çoklu sekme (ekstra ücret)
 • Öldürme anahtarı

Bu güvenlik seviyesine sahip olmak, Proxy.sh'ı yarasadan çok umut verici hale getirir. Birkaç VPN hizmeti kullanıcılarına bu kadar ateş gücü sunmaktadır. Genel olarak konuşursak, bu en talepkar gruplar için bile yeterli olmalıdır - gazeteciler, siyasi aktivistler, bilgisayar korsanları, vb..

Proxy.sh günlükleri tutar mı??

Hemen hemen her VPN şirketi, kullanıcılarının kayıt tutmadıklarını iddia ediyor’ veri. Birçok durumda, daha derin bir bakış endişeleri ortaya çıkarır. Proxy.sh bu anlamda yasal görünüyor - Gizlilik Politikaları’Günlüğe kaydettikleri verilerin uzun bir listesi yok.

Bununla birlikte, VPN istemcisi üzerinden oturum açmak sadece bir cümlede belirtilir, ki bu biraz belirsizdir:

Proxy.sh, sanal özel ağlar da dahil olmak üzere proxy teknolojilerinin herhangi bir trafiğini veya kullanımını toplamaz veya günlüğe kaydetmez.

Örneğin, bu ifadenin çeşitli kayıtların günlüğe kaydedilmesini kapsayıp kapsamadığı belirsizdir. “kişisel olarak tanımlanamaz” zaman damgaları veya aktarılan veri miktarı gibi veriler.

Proxy.sh, gizlilik dostu bir yer olan Seyşeller'de kayıtlıdır. o’mükemmel kimlik bilgileri isteyenler için iyi bir işaret ve giriş kimlik bilgilerinizi anonim bir karmaya dönüştürme yeteneği gibi özellikler.

Hız ve performans

Tüm VPN hizmetleri hızınızı azaltır,’sadece ne kadar olduğu meselesi. Proxy.sh, küçük hız kaybına neden oluyor gibi görünüyor: çok sayıda sunucusu ve iyi ülke kapsamı, dünyanın çeşitli yerlerine iyi hızlar sunmalarını sağlıyor.

Proxy.sh, 57 ülkede 300 sunucuya sahiptir, bu da çok güçlü bir sunucu varlığıdır ve bunu çok çekici bir seçenek haline getirir.

Kullanım kolaylığı ve çoklu platform desteği

Safejumper VPN yazılımı (Proxy.sh’s özel VPN istemcisi) 5 ana işletim sistemini destekler. Ayrıca çok çeşitli cihazlar için OpenVPN çözümlerine ve VPN yönlendiricileri gibi diğer hizmetlere de sahiptirler..

Safejumper şunlarda mevcuttur:

 • pencereler
 • Mac os işletim sistemi
 • iOS
 • Android
 • Linux

Orada’s Proxy.sh web sitesinde bulunan ve kullanıcılara hizmeti özel uygulamanın kullanılamadığı platformlarda yükleme ve kullanma konusunda bilgi veren kapsamlı bir kılavuz listesi. Safejumper'ın kendisi basit ve kullanımı kolaydır, ancak yeni başlayanların uğraşabileceği birkaç gelişmiş güvenlik özelliği vardır..

Netflix ve diğer akış platformlarının engellemesini kaldırma

Proxy.sh, hizmetlerinin Netflix'te coğrafi engellemeyi atlamak için etkili olduğunu iddia etse de, birçok kullanıcı Netflix ABD'deki içeriğe erişmede zorluk yaşadığını bildiriyor. Şirket ayrıca Hulu ve diğer hizmetlerin engellemesini kaldırma hakkında iddialarda bulunuyor..

P2P & torrenting

Proxy.sh ile sağlanan güvenlik özellikleri ve hızları çok güçlüdür ve torrent için mükemmeldir. Hizmet, P2P trafiğine karşı ayrımcılık yapmaz ve hatta özellikle torrent için harika olan bazı bonuslar sunar. Bu, doğrudan torrent istemcinize ayarlayabileceğiniz SOCKS5 proxy'sini ve kill anahtarını (bağlantı düşüşlerine karşı korumak için) içerir.

Çin'de ve başka yerlerde çevrimiçi sansür

Daha önce de belirtildiği gibi, Proxy.sh bir değil iki DPI karşıtı özellik sunar: Obfsproxy ve XOR yamalı OpenVPN. Çin'in Büyük Güvenlik Duvarı, ağdaki VPN trafiğini aramak ve engellemek için DPI kullanır. Bu sorunu aşmak için, VPN'ler trafiği başka bir şey olarak kamufle eden özellikler sunar - yukarıda belirtilen özelliklerin her ikisi de tam olarak bunu yapar.

Yine de bu, Proxy.sh'ın Çin ve diğer sansür ülkeleri için iyi olmasının nedeninin sadece bir parçası. Hizmet ayrıca birçok Asya ülkesi de dahil olmak üzere sunucu konumlarının harika bir listesine sahiptir. Bu, bölgede ve ötesinde iyi bağlantı hızları anlamına gelir.

Müşteri desteği

Proxy.sh tarafından sunulan müşteri destek seçenekleri bir çeşit canlı iletişim seçeneğinden yararlanabilir. Şu anda, sağlayıcı şunları sunmaktadır:

 • Destek biletleri
 • Kılavuzlar
 • SSS

Sitedeki yazılı materyaller gerçekten kapsamlı olmasına rağmen,’s basit sorunları hızlı bir şekilde çözmek için bir yolu yoktur. Pazarlamadaki en iyi VPN hizmetlerinin çoğu, tam da bu nedenle 7/24 canlı sohbet seçeneği sunmaya başladı..

Fiyatlandırma

Proxy.sh'ın çok çeşitli planları vardır:

 • 3 günlük plan (Hızlı plan): 2,00 ABD doları (2 ülke)
 • 1 aylık Temel plan: Aylık 5,00 ABD doları (5 ülke)
 • 1 yıllık Temel plan: 39,96 $ (aylık 3,33 $) (5 ülke)
 • 1 aylık Katı plan: 10,00 $ / ay (57 ülke)
 • 1 yıllık Katı plan: 90 $ (ayda 7.50 $) (57 ülke)
 • Birçok bonus özelliği içeren 1 aylık Profesyonel plan: $ 20.00 / ay
 • Birçok bonus özelliği içeren 1 yıllık Pro planı: 199,92 $ (16,66 $ / ay)

Bu abonelik seçeneklerine ek olarak, belirli özellikleri (eklentileri) ayrıca satın alabilirsiniz:

 • Boost - 5 ülkede 7 ekstra hızlı sunucu konumundan oluşan özel bir ağa erişim: 1 $ / ay
 • Multi-hop - ekstra güvenlik için VPN sunucularını zincirleme: 5 $ / ay

Fiyatlar daha yüksek seviyedeyken, Proxy.sh sınırsız geri ödeme politikası sunar. Evet bu’doğru, herhangi bir zamanda geri ödeme isteyebilirsiniz ve onlar alacaksınız garanti. Tek gereklilik, geri ödeme yapmanın teknik olarak mümkün olması gerektiğidir, yani’t Bitcoin ile ödeme (aksi takdirde kullanılabilir bir ödeme seçeneğidir).

Sonuç olarak

Bu VPN çözümü son derece etiktir ve çok çeşitli güçlü güvenlik özellikleri sağlar. Biz ise’Karmaşık fiyatlandırma sisteminin hayranları değil ve yüksek hızlı bir müşteri desteği seçeneğinin olmaması, Proxy.sh'ın çok fazla potansiyeli var gibi görünüyor. İzin Vermek’nasıl gerçekleştiğini görüyor.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − 19 =