tigerVPN İnceleme

tigerVPN avını yakalayamıyor - kullanıcı dikkati.


Slovakya'da kuruldu 2011 yılında, bu VPN artık arkasında yılların deneyimine sahip. Geliştiriciler de zamanını boşa harcamamış, en kullanıcı dostu hizmetlerden birini oluşturmuş.

Orada’Ayrıca bir VPN şirketi için sosyal bilinçli açı - Gelirlerinin yüzde 2'si doğrudan hayvan refahına ve koruma yardım kuruluşları.

Asıl soru, sağlam bir gizlilik ve güvenlik sağlamak yerine kullanım kolaylığına çok fazla odaklanıp odaklanmadığıdır. Öğrenmek için tigerVPN incelememize devam edin.

TigerVPN'in kullanımı güvenli midir??

tigerVPN’s güvenliği ortalama en iyi. Buraya’s ne sunduğu:

 • Askeri sınıf AES-256 şifreleme
 • OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ve “Gizli Teknoloji” protokolleri
 • DNS sızıntı koruması
 • NAT güvenlik duvarı
 • Anonim ödeme seçenekleri

Gördüğünüz gibi, IKEv2 yok, Bu da iOS kullanıcılarının daha eski L2TP / IPSec'i kullanmak zorunda kalacakları anlamına geliyor, bu da daha yavaş ve daha az güvenli. PPTP seçeneği o kadar güncel değil ki, yalnızca cihazınız’t OpenVPN veya IPSec desteği. Eğer bu olmasaydı’tigerVPN, Şartlar ve Koşullar'da açıkça belirtilen OpenVPN destekledikleri ve sorunlarını giderdikleri tek protokoldür.

Ayrıca biz Çok işlevli işlevi kaçırdı ekstra güvenlik için sunucuların zincirlenmesine izin verir. Ayrıca, tigerVPN yapmaz’t VPN üzerinden Tor desteği Web'e erişmenin en güvenli yollarından biri.

En önemlisi, tigerVPN doesn’öldürme anahtarı yok. Bu, VPN hizmetlerinden güvenlik ve gizlilik isteyen herkes için ciddi bir darbe, çünkü bir bağlantı hatası durumunda, tigerVPN bir ağaca atlayacak ve gerçek IP adresinizi açıkta bırakacak.

TigerVPN günlük tutuyor mu??

Arkasındaki şirket tigerVPN kütük tutmayacağını iddia ediyor, ancak Gizlilik Politikası aksini belirtmektedir. Buna göre, toplarlar:

 • Hesap verisi (e-posta adresi, şifre)
 • Ödeme ve vergi verileri (coğrafi konum ve zaman damgası)
 • Anonimleştirilmiş finansal veriler
 • VPN hizmetinin sunulmasına ilişkin bilgiler:
  • İşletim sistemi, VPN protokolü ve uygulama sürümü
  • Trafik istatistikleri
  • Bağlantı oturumu (sunucu konumu)
 • Kullanım ve izleme verileri (web işaretçileri, satış ortağı bağlantıları, pikseller ve web sitelerini ve uygulamalarını nasıl kullandığınızla ilgili uygulama tanımlayıcıları)

Gördüğün gibi, tigerVPN gerekenden daha fazla günlük kaydediyor ve ayrıca üçüncü taraflara kullanım ve izleme verileri sağlar.

Parlak tarafta, onların “Gizli Teknoloji” ambalajda söylediklerini yapıyor - ekleme ekstra bir anonimlik katmanı internete nereye giderseniz gidin. Ve onların NAT Güvenlik Duvarı hatta sizi diğer VPN kullanıcılarından engeller. En sonunda, Slovakya VPN için iyi bir yer - değil’t VPN hizmetlerinin kullanımını kısıtlarsa,’Çok sansür (varsa), veri saklama yasaları yoktur ve 14 gözlü üye ülke gibi istihbarat paylaşım çerçevelerinin bir parçası değildir..

TigerVPN sızdırmaz mı??

TigerVPN'deki bir diğer çekici güvenlik özelliği’kadrosu DNS sızıntısı korumasıdır. Biz’VPN'ler sızıntıyı ihmal ettiğinde gerçekten endişe duyuyor çünkü’Kişisel bilgilerin ifşa edilmesinin temel nedeni. Kaçak koruma önlemleri etkinken, DNS istekleri kendi sunucuları üzerinden çalışır ve’ISS'nizden yönlendirilmiyor’s DNS. O’bir şeyler yapmanın temiz ve güvenli bir yoludur ve arkasındaki düşünceyi takdir ediyoruz.

Bulduk WebRTC sızıntısı yok tigerVPN test ederken. En kötü senaryoda, IPv6'yı devre dışı bırakıp’yeniden güvenli. Alternatif olarak, WebRTC çoğu tarayıcıda devre dışı bırakılabilir.

Genel olarak, biz’güvenlik özelliklerinden memnun kaldık ama kill anahtarının olmaması tigerVPN'yi’güvenlik yükümlülüğü.

Hız ve performans

Testimizi Avrupa'dan 245 Mbps VPN hızı olmayan OpenVPN protokolünü kullanarak gerçekleştirdik:

VPN gerektirmeyen hız, Avrupa

tigervpn hız testi temel sonuçları

İşte tigerVPN ile farklı konumlardan numaralar.

New York, ABD

TigerVPN hız testi New York ABD

 • İndir: 17 Mbps (% 93 düşüş)
 • Yükleme: 2 Mbps (% 99 düşüş)

Los Angeles, ABD

Los Angeles, ABD'de TigerVPN hız testi

 • İndir: 15 Mbps (% 94 düşüş)
 • Yükleme: 23 Mbps (% 91 düşüş)

Sidney, Avustralya

Avustralya, Sydney'de TigerVPN hız testi

 • İndir: 8 Mbps (% 97 düşüş)
 • Yükleme: 1 Mbps (% 99 bırakma)

Tokyo, Japonya

Tokyo, Japonya'da TigerVPN hız testi

 • İndir: 8 Mbps (% 97 düşüş)
 • Yükleme: 5 Mbps (% 98 düşüş)

Londra, Birleşik Krallık

tigervpn hız testi İngiltere sunucusu

 • İndir: 20 Mbps (% 92 düşüş)
 • Yükleme: 70 Mbps (% 71 düşüş)

Genellikle bir ortalamanın altında performans - yakındaki yerlerde iyi, ancak diğer kıtalarda zar zor kabul edilebilir.

Sunucu kapsamı

TigerVPN ile ilgili en iyi şeylerden biri geniş sunucu ağıdır. Şirket faaliyet gösteriyor 40'tan fazla ülkede 300'den fazla sunucu. Aslında, kapasitelerinden o kadar emindir ki, “% 30 kuralı,” nerede Bant genişliğinin% 30'u “ayrılmış” istisnai durumlar için.

TigerVPN ayrıca kullanılabilir sunucuları otomatik olarak analiz eden ve hangilerinin kullanılacağı hakkında doğru önerilerde bulunan kullanışlı bir özelliğe sahiptir. Bazen bir sunucu’Fiziksel olarak daha uzakta, yanınızda oturan aşırı yüklü hızdan daha iyi hızlar verebilir.

Ne yazık ki, biz hayal kırıklığına uğradılar sunucu ve ülke sayısı’altı ay içinde değişti Eylül 2018'deki ilk incelememizden bu yana.

Yani Eğer sen’düşük gecikmeli oyun veya akışa giriyoruz, orada’tigerVPN'in kazanma şansı iyi’faturayı sığdırma.

Kullanım kolaylığı ve çoklu platform desteği

tigerVPN aşağıdakiler dahil tüm büyük platformları destekler:

 • pencereler
 • Android
 • Mac os işletim sistemi
 • iOS

Ayrıca tigerVPN'i manuel olarak da yapılandırabilirsiniz. Linux ve DD-WRT yönlendiriciler.

TigerVPN istemcisini indirmek ve kurmak basit bir prosedürdür. Sadece web sitelerini ziyaret edin ve İndir ya da Fiyatlandırma sayfası.

İlk seçenek, üç günlük ücretsiz deneme yalnızca etkin bir e-posta adresi gerektirir. Kurulumdan sonra ücretsiz denemeyi kurabilirsiniz. İkinci seçenek, ödeme ayrıntılarını girerek ve 7 günlük para iade garantisi son tarihini unutarak zihinlerini zaten tigerVPN'e para harcamaya hazırlayanlar için.

Yükleme işlemi, uygulamayı başlatana kadar İleri düğmesine basmaktan oluşur. Sen’listesi ile müşteri hiçbir zaman ve çalışır durumda olacak ana menüde alfabetik olarak sıralanan sunucular.

tigervpn istemci ana menüsü

Ana menünün sağ üst tarafında,’bir Ayarlar için şanzıman simgesi nerede altında Sistem ayarları yapabilirsin UDP'den TCP protokolüne geç, sunucuların görüntülenme şeklini ve diğer küçük tercihleri ​​değiştirme.

Sorun giderme bölümü, VPN Durumu status.tigervpn.com'da görüntülenir, Yardım bir Bilgi Bankası web sayfası açar ve ayrıca Rapor Gönder herhangi bir nedenle giriş e-postanızı, kullanıcı adınızı ve şifrenizi düz metin olarak içeren uygulama verileriyle.

tigerVPN teslim raporu kullanıcı adını ve şifreyi düz metin olarak gösterir

Gördüğünüz gibi, kaplanVPN müşteri çok basit, gelişmiş ayarlardan yoksundur. Ama sen yapmıyorsun’Kendinizi bununla sınırlamanız gerekmez, çünkü her şey OpenVPN yazılımı ile sorunsuz çalışın.

Netflix ve diğer akış platformları için tigerVPN

Netflix testimizi Avrupa'dan Fast.com'u kullanarak şovunuzu HD veya UHD (4K) olarak yayınlamanın mümkün olup olmadığını görmek için yaptık. VPN olmayan hız sonucumuz 250 Mbps idi.

Ocak ayında, sadece bir ABD sunucusu Netflix ABD kütüphanesinin engelini kaldırdı ve bize, ekran görünümüne dayanarak bazı ay diyetine devam etmesi gereken Godzilla The Planet Eater'ı gösterdi..

tigerVPN ABD Netflix'in engelini kaldırıyor ve Godzilla'nın biraz kilo verdiğini gösteriyor

Bu sefer İngiltere sunucularının yardımıyla sayı iki katına çıktı! Aşağıda hızları Netflix'in engellemesini kaldıran ABD ve İngiltere sunucuları fast.com'a göre:

Netflix için ABD ve İngiltere'de tigerVPN sunucu hızları

Bu, ulaşmak istediğiniz kitaplık başka bir kıtadaysa veya genel bağlantı hızınız düşükse, 25 Mbps gerektiren UHD'de (4K) akışın zor olabileceği anlamına gelir.

Diğer akış platformları söz konusu olduğunda, tigerVPN yapmaz’BBC iPlayer veya Hulu ile çalışma.

P2P ve torrent

tigerVPN sunucularında sınırsız torrent kullanımına izin verir, birçok VPN hizmetinin sunmadığı bir şey. Bununla birlikte, torrentin yaygın olarak kabul edildiği Amsterdam, Bükreş ve Montreal gibi yerlerde sunucuların kullanılmasını öneriyorlar. Bu, Asya ve Avustralya'daki kullanıcıların gönül rahatlığı için bazı hızlardan ödün verebilecekleri anlamına gelir.

tüm, torrent, güçlü bir tigerVPN noktasıdır. Eğer sen’P2P eylemine geri dönersek, hizmeti denemenizi öneririz.

Çin'de ve başka yerlerde tigerVPN

Politik fikirli bir şirketten beklediğiniz gibi, tigerVPN de ifade özgürlüğü desteği Çin'de.

Ve bu endişeyi eyleme dönüştürmüş gibi görünüyorlar. Bu tigerVPN incelemesi için bazı testler yapmamızı istediğimiz Çin'deki iletişim bilgilerimiz, Güvenlik Duvarına girme başarısı. Bu n’t VPN'in bir “gizlilik” Derin Paket Denetimi'ni (DPI) atlama özelliği.

Hızlar iyi, bağlantılar güvenilir ve Tiger sayesinde güvende hissedilebilir’sansür konusundaki tutumu. Yani evet, Çin'de tigerVPN kullanmak mümkün. Bu, internet erişimi kısıtlı diğer ülkelerde de iyi olması gerektiği anlamına gelir. Ancak bunu öneremeyiz çünkü bu VPN hizmetinin kill anahtarı yok.

Müşteri desteği

Web sitelerini kontrol ettikten ve kill anahtarında temel bir müşteri sorgusu göndermeye çalıştıktan sonra, tigerVPN incelememiz şu sonuca varmalıdır: canlı destek değil’t onların en güçlü kıyafeti.

Onlar bir .. sahip Kendi kendine yardım kaynakları hakkında iyi bir kütüphane ve ayrıca işletmek canlı sosyal medya hesapları. Bununla birlikte, bazı ikinci sınıf VPN'lerin bile canlı sohbet yoluyla 7/24 bire bir destek sunduğu bir dünyada, tigerVPN geride kaldı.

Desteklerinin daha hızlı tepki verdiğini’Premium bir müşteriyiz, bir cevap için 20 dakika beklememiz gerekebileceğini söyleyen sohbeti açtık.

tigervpn canlı sohbet desteği

Ne yazık ki, o zamandan sonra sorumuz henüz iki üyenin personeli tarafından görülmedi.

tigervpn canlı sohbet desteği

Sonunda avatarı başlangıçta gösterilmeyen üçüncü bir personel ile bağlantı kurduktan sonra, ikinci bir yanıt için 20 dakika daha beklemek zorunda kaldık.

Yani canlı destek daha hızlı olabilir, özellikle hepimiz Avrupa'da olduğumuzdan, bu departmanda eksik olduğu için, nezaket ve dostluk, bizi bazı GIF'lerle neşelendiriyor,’Destek ile iletişime geçtiğinizde daha önce hiç yaşamadınız.

tigervpn desteği gif kullanır

Fiyatlandırma

tigerVPN az sayıdaki hizmetten biridir hala ücretsiz deneme sürümü sun, buna rağmen’için üç gün bir tek. Tıpkı bir aylık ücretli plan gibi, ücretsiz sürüm de iki eşzamanlı bağlantı ve mevcut tüm konumları verir;’herhangi biri için hazırız üç premium fiyatlandırma planı:

 • 1 ay, 2 eşzamanlı bağlantı - $ 11.99 / ay
 • 1 yıl, 5 eşzamanlı bağlantı - $ 6.67 / ay, yılda 79,99 ABD doları faturalandırıldı
 • 3 yıl, 5 eşzamanlı bağlantı - $ 2.75 / ay, üç yılda bir 99,99 ABD doları faturalandırıldı

o’tigerVPN'in maalesef olmadığı premium bir VPN'nin oldukça standart fiyatlandırması’t.

Tüm planlar 7 günlük para iade garantisi, VPN endüstrisinde en kısa olanlar arasında. Yıllık planlar ayrıca Shimo VPN Manager ve StickyPassword Premium'u bonus olarak ekliyor.

TigerVPN'in en güçlü noktası’s fiyatlandırma ödeme seçenekleridir. Kabul eder kredi kartları, PayPal, Bitcoin, ve Paymentwall seçenekleri (Klarna, Giropay, Mobiamo, Mint). Bulmaktan mutluluk duyduk anonim olarak ödeme seçeneği VPN hizmetlerinin çoğunluğu tarafından hala sıklıkla ihmal edilen.

Sonuç olarak

tigerVPN fiyatları çok yüksek ve bu nedenle tavsiye edilemez. Hizmetin kullanımı kolay olsa da, torrent işlemine izin verir ve Netflix ABD ve İngiltere'nin engellemesini kaldırmayı başarsa da, önemli bir VPN özelliği yok - bir öldürme anahtarı. Dahası, hızlar ortalamanın altında ve’t Dört ana platform dışında çok fazla destek sunma.

Bu hizmeti rekabette öne çıkaracak ve sizi bir seçenek olarak görmeye itecek bir özellik yoktur. Ve tüm parçaların toplamı iyi bir ücretsiz VPN olarak geçerken, bunun için ödeme yapmak söz konusu değil.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1