VPN Tek Tıkla İnceleme

Adından da anlaşılacağı gibi, VPN One Click mümkün olan en basit kullanıcı deneyimini sağlamaya adanmıştır. Ne yazık ki, incelememizin gösterdiği gibi, bu değil’t Daima en iyi politika.


İncelememizi araştırırken keşfettiğimiz sinir bozucu çelişkiler arasında:

  • sunduğu kolaylık hızdır, ancak bu genel güvenliğin fedakarlığı ile birlikte gelir
  • fiyatlandırma nispeten uygun fiyatlı ancak en azından uzun vadeli bir taahhüt gerektiriyor
  • pahalı özel yönlendiricilerle çalışır, ancak Linux gibi daha yaygın işletim sistemleriyle çalışmaz

Bununla birlikte, bu VPN gerçekten daha uygun kullanıcıları ilgilendirebilecek birçok özelliğe sahiptir. Eğer sen’makul maliyetli bir çevrimiçi güvenlik arıyoruz, bu VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

VPN One Click'i kullanmak güvenli mi??

Güvenlik

Güvenlik

Sinir bozucu bir şekilde, bu sağlayıcı hizmetlerini şifrelemek için kullandıkları şifre hakkında hiçbir bilgi vermiyor.

Sağlanan tek bilgi güvenlik protokollerini kullanmasıdır PPTP (128 bitte) ve L2TP / IPsec (256 bitte).

Kartal gözlü okuyucular var OpenVPN'den bahsedilmiyor, günümüzde kullanıcılar için mevcut en güvenilir protokoldür..

Bu, özellikle PPTP her zaman kaba bir kuvvete dayanamayacağı ve L2TP'nin son yıllarda güvenilmez hale geldiği için ciddi bir hayal kırıklığı yaratıyor..

Kağıt üzerinde, bu VPN, uygun güvenlik önlemlerinde yetersizdir. Ancak, hizmeti test ederken, DNS veya WebRTC bilgilerimize sızmadı.

Bununla birlikte, bu sağlayıcının başka yerde başarısız DNS sızıntı testleri. Bunlar eski yapıların yorumları olabilir, ancak’iyi bir önlem için belirtmeye değer.

Üstüne üstlük, öldürme anahtarı yok mevcut yapı ile mevcut, bir kill anahtarı bağlantı düşmesi sırasında bilgilerinizi korur.

Bu, özellikle wifi ve mobil veri arasında geçiş yaparken gizliliği azalan mobil kullanıcılar için geçerlidir..

Gizlilik

Teknik olarak, 5/9/14 Göz ittifakının dışında olan ve bu ülkelerle işbirliği yaptığı bilinmeyen Birleşik Arap Emirlikleri'nde kayıtlı olduğu için veri saklama yasalarına karşı güvenlidir.

Ne’Bununla birlikte, bu bilgilerden endişe duyuyor, BAE'deki tüm telekomünikasyon şirketlerinin devlete ait olması ve sayısız olasılık açması.

Daha da kötüsü, son yıllarda Emirati hükümetinin sunucularından geçen tüm verileri aktif olarak kaydettiğine dair spekülasyonlar oldu.

Hizmet, kayıt tutmama politikası bu çoğundan daha iyi - sen’Hizmete kaydolurken bir e-posta adresi girmeniz bile gerekmez

Neyse ki kullanıcılar için, hizmet bir kayıt tutmama politikası bu çoğundan daha iyi - sen’Hizmete kaydolurken bir e-posta adresi girmeniz bile gerekmez.

Öte yandan, e-postanız ve diğer kişisel bilgileriniz şirket ile paylaşıldı destek ekibiyle her görüştüğünüzde.

Hız ve performans

SSS'leri, bunun nedeninin’t OpenVPN kullanmak, daha hafif protokollerden daha yavaş olmasıdır.

Bu inceleme, elbette, gerekli tüm bilgileri sağlamaya adanmıştır. Ancak, bazı kullanıcıların sağlamlığın üzerinde kolaylık sağladığını anlıyoruz.

Bu sizin için geçerliyse, gözlerinizi yakmaya hazır olun: çoğu kıtada sürekli olarak güçlü indirme hızlarına sahip olmak için VPN One Click'i bulduk.

Ayrıca sunucu filolarının genişliği de oldukça büyük ve kırk bir ülkeyi kapsıyor. (Orada’Toplam sunucu sayısı hakkında maalesef bilgi yok.)

VPN tek tıklamayla sunucu listesi

Böyle bir konuda objektif olmanın imkansız olduğunu vurgulamamız gerekse de, bu sağlayıcının yıldırım hızında bağlantı hızlarıyla coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmek için güvenilir bir hizmet olduğuna inanıyoruz..

Nasıl indirilir ve yüklenir

Bu VPN'yi indirmek oldukça basittir. Mac, Android ve iOS kullanıcıları için’s sadece ilgili uygulama mağazasına danışma örneği.

Windows kullanıcıları yazılımı doğrudan VPN One Click'den indirebilir’s web sitesi. Bu şeyler site sayesinde bulmak son derece kolay’s net, profesyonel tasarım.

Kurulum işlemi VPN'de iyi sonuç veriyor’adı: o’s sadece bağlanmak istediğiniz sunucuyu tıklamak ve hey presto - sen’her şey yolunda.

Uygulamalar ve uzantılar

İki olumlu bölümden sonra, incelememiz şimdi bu VPN'ye dönmelidir’s yaygın kusurları.

Birçok işletim sistemi (aşağıda resimde) için özel uygulamalar olsa da, Linux veya Ubuntu için destek yoktur.

VPN One Click Uygulamaları

VPN One Click, özel uygulamalarda olmasa da yönlendiricileri desteklemez. Görünüşe göre garip belirsiz olsa bile B1 Router ile en iyi şekilde çalışır “Herhangi bir WiFi Aygıtı” başka türlü öneriyor gibi görünüyor.

Tarayıcı uzantısı yok ve VPN’Kolaylığa odaklanmak demek’tamamen modern bir hizmet; başka bir deyişle, bir VPN'den bekleyebileceği ve gerektireceği temel işlevlerden tamamen yoksundur..

Windows GUI, hafifçe söylemek gerekirse, harika görünmüyor. O’Ekranın çoğunu hiçbir sebeple kaplayan interaktif olmayan bir haritaya sahip beceriksiz, çoğunlukla statik bir arayüz.

Netflix için VPN Tek Tıkla

Netflix için VPN Tek Tıkla

Büyük hayır. Netflix'e erişemiyor ve bazı yorumcular zor müşteri destek ekibinin bunu yapmanın imkansız olduğunu düşünüyorlar..

Tabii ki, biliyoruz ki’t true, özellikle bu sağlayıcıyı, zor bir şekilde BBC iPlayer'a erişmek için belirli bir sorun olmadan kullanabildiğimizi görmek.

Kodi veya Amazon TV için VPN One Click ile uyumluluk yok gibi görünüyor. Bir kez daha, maalesef, bu hizmetin mümkün olan en uygun hizmeti sunma niyetinde göründüğünü belirtmeliyiz, bu, insanların aslında VPN'lere yöneldiği bazı temel şeyleri birleştirmek anlamına gelse de.

Torrent için VPN Tek Tıkla

Torrent için VPN Tek Tıkla

Bazı en hızlı bağlantı hızlarına sahip olmasına rağmen, VPN One Click torrent için kesinlikle uygun değildir.

Muhtemelen sunucularını mümkün olan en iyi şekilde çalışır durumda tutmak için, bu sağlayıcı sizin bant genişliğinizin miktarına bağlı olarak internet bağlantınızı kısıtlar’kullanıyorsun.

Bu nedenle, herhangi bir şeyi torrentle göndermemizi aktif olarak engellediğini gördük - VPN hizmeti her zaman gerçek bir açıklama yapmadan çöktü.

Torrenting, verilerini bir VPN ile korumak isteyen kullanıcılar için başka bir büyük çizimdir, bu yüzden bu, maalesef incelememizle not etmemiz gereken başka bir ciddi sorundur.

Çin'deki kullanıcılar için iyi mi?

Çin'deki kullanıcılar için iyi mi?

VPN One Click, Çin'in Büyük Güvenlik Duvarı'nı kırmak için hiçbir iddiada bulunmuyor, bu iyi çünkü en azından kağıt üzerinde yapamadığı gibi görünüyor’bir milyon yıl içinde bunu yapmam.

Kullandığı protokollerin hiçbirinin Çin'de çalışabildiği bilinmemektedir ve’t Netflix'in engellemesini kaldırıyoruz, biz’o da Büyük Güvenlik Duvarı'nın engellemesini kaldıramayan para koymak.

Tabii ki, orada’s VPN One Click'in nesnel olmadığını belirtmenin doğru bir yolu yok’Belarus, İran veya Irak gibi diğer kısıtlı bölgelerde çalışmak. Ancak,’t tavsiye çünkü bu VPN’s protokol desteği isn’En iyi zamanlarda harika.

Destek

Destek

VPN One Click 7/24 canlı sohbet destek servisine sahiptir. Maalesef bu’tüm yaptığı s: övünür.

İncelememizi hazırlarken, herhangi biriyle iletişime geçmenin imkansız olduğunu gördük. ‘destek’ bölümü yalnızca kullanıcıları VPN'ye yönlendiriyor gibi görünüyor’s sosyal medya sayfaları.

Daha da kötüsü, Twitter sayfaları doğrudan mesajlaşmayı devre dışı bıraktı ve yaklaşık bir hafta önce gönderdiğimiz Facebook mesajına dikkat edilmemiş gibi görünüyor (soru şuydu:, ‘bu VPN One Click için resmi destek kanalı mı?’).

Sahip oldukları diğer tek destek seçeneği bir barebone wiki'si ve 66 sorun giderme seçeneği içeren bir SSS bölümüdür.… çoğu aynı şeyin varyasyonlarıdır.

Fiyatlandırma

VPN Tek Tıkla’Mobil cihazlar için ayda sadece 2,99 ABD dolarından başlayan fiyatların makul olduğu makul.

VPN Tek Tıkla Fiyatlandırma

Ancak can sıkıcı bir şekilde, ücretli kullanıcıların bu VPN sağlayıcısına en az altı ay boyunca taahhütte bulunmaları gerekmektedir. Bu, kısa bir süre için bir VPN kullanmak isteyebilecek kullanıcılar için hemen istenmeyen bir durumdur..

Daha az kendine güvenen kullanıcılar VPN One Click tarafından sunulan yedi günlük ücretsiz deneme sürümünü denemek isteyebilir. Bununla birlikte, ana ürünün aksak, ancak işlevsel bir karmaşası ile karşılaşanlar.

Ayrıca, bu ücretsiz deneme sürümü yalnızca kullanıcıya Avrupa'daki sunuculara erişim izni verir. Ücretli sürümler bir ‘Daha hızlı … VPN ağı,’ ücretsiz sürümün bağlantınızı hızlandırdığına inanmak için nedenimiz var.

Gerçekçi, o zaman, fiyat değil’t Göründüğü kadar makul. Daha iyi ayarlara sahip diğer VPN'ler daha ucuza kullanılabilir.

Buradaki tek gümüş astar,’t kaydolurken e-posta adresinizi vermeniz gerekir ve siz’ayrıca Bitcoin kullanarak işlemi tamamlayabilir. Bu, en azından bu sorunlu VPN'ye ekstra bir güvenlik katmanı ekler.

Sonuç olarak

Başlangıçta belirttiğimiz gibi, bu incelemenin ana odağı, bu VPN'nin’kullanıcı dostu olması, güçlü ve çok yönlü bir VPN deneyimine dönüşür.

Cevap maalesef hayır. VPN One Click'i indirmek, ayarlamak ve bağlamak hızlıdır, ancak Büyük Güvenlik Duvarını atlamak ve OpenVPN için destek eksikliği gibi en önemli alanlardan bazılarında gecikme.

Ne yazık ki, bu değil’t korkunç bir VPN,’Kesinlikle bizim tam inancımız olan biri değil. Aynı fiyat hakkında çok daha iyi yapabileceğinize inanıyoruz - ya da bazı durumlarda daha ucuz.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1