VPNSgüvenli İnceleme

VPNSecure, Avustralya'dan ilk kez 2010 yılında ortaya çıkan bir kayıt tutmayan sağlayıcıdır. VPNSecure incelememiz, bu hizmetin güvenli ve kullanımı kolay olduğunu ve aynı zamanda torrent kullanımına izin verdiğini buldu. 7/24 canlı sohbet, birçok ödeme seçeneği ve çok çeşitli platformlar için destek sunar.


VPNSecure'un büyük bir kısmı’itirazı gizliliğe olan vokal taahhüdüdür, ama orada’s VPN'ye günlüklerden ve şifrelemeden daha fazlası. İzin Vermek’ne kadar VPNSecure sunabileceğini görün.

Güvenlik özellikleri

Dikkatli olmanın bazı nedenleri var, ama değiller’gerçekten T hakkında&Cs. Birkaç yıl önceki akademik bir makale, IPv6 ve DNS sızıntısını Android'deki VPNSecure ile ilgili bir sorun olarak vurguladı ve çeşitli VPN uyarı listelerine koydu.

Ancak, VPNSecure'un kendileri açıkça sızıntı sorunları giderildi (ya da ilk etapta hiç yoktu). Ve VPNSecure istemcisi bir “Kaçak düzeltmesi” ve IPv6'yı devre dışı bırakma seçeneği, yani sızıntılar artık endişe verici görünmüyor.

VPNSecure tarafından sunulan güvenlik özellikleri şunlardır:

 • Standart güvenli tünel protokolü - OpenVPN (TCP / UDP)
 • Değişken şifreleme gücü: DES-CBC, AES-128, AES-256
 • Öldürme anahtarı
 • Sızıntı koruması
 • Gizli VPN (yüksek sansür ağlarında algılanmayı önlemek için)

Tüm bu araçlar oldukça standarttır, ancak bu, kullanıcıların büyük çoğunluğunun ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Ne yazık ki, varsayılan ayarlar koruma için ideal değildir: kill anahtarı devre dışıdır ve şifreleme şifresi eski DES-CBC'dir. Bunları hemen değiştirmenizi öneririz.

VPNSecure günlükleri tutar mı??

Kısacası - hayır.

VPNSecure tutmak iddia ediyor “kütük yok, hiç.” o’serinletici bir satış noktasıdır ve seçici VPN kullanıcılarının kulaklarına müzik olmalıdır. Birçok VPN, web siteleri aksini iddia etse bile Gizlilik Politikası belgesindeki veri toplama işlemlerini gizler. o’VPNSecure ile durum böyle değil.

Kısacası,’t VPNSecure'in bilgilerinizi sakladığına dair herhangi bir kanıt bulunmadığından,’iddialarının doğru olduğundan emin olabilirsiniz. Genel olarak, şirket eksiklikler konusunda nispeten samimi olmuştur; değişiklikler yaptık ve övgüde bulunduğumuz şekilde ayarladılar.

Bu sözü edilen, VPNSecure Pty Ltd Avustralya'da kayıtlı - 5 Göz istihbarat paylaşım çerçevesinin bir üyesi ve genellikle dünyanın en gizlilik dostu yeri değil. VPNSecure'ı düşünürken bunu aklınızda bulundurmalısınız..

Hız ve performans

Hız olmadan güvenlik çok az değerlidir. İzin Vermek’VPNSecure'un bu alanda nasıl çalıştığını görün.

Sunucu kapsamı

Sunucu sayısı belirsiz olsa da, VPNSecure 48 ülke ve daha da fazla konum seçeneği sunuyor. o’küçük bir VPN hizmeti için iyi kapsama alanı daha fazla. Ancak, sunucular’t performans sağlamak?

Hız testi sonuçları

VPN hızını birçok faktör belirler, bu nedenle belirsizliği önlemek için gittik ve farklı konumlardan bazı hız testleri yaptık. İşte temel hızımız:vpnsecure hız testi temel

Ve dünyadaki sunuculara bağlandığında bağlantı hızları:

Londra, Birleşik Krallık

vpnsecure londra İngiltere hız testi

 • İndir: 28 Mb / sn (taban çizgisinin% 12'si)
 • Yükle: 79 Mbps (temel değerin% 40'ı)

New York, ABD

vpnsecure new york abd hız testi

 • İndir: 20 Mb / sn (taban çizgisinin% 8,5'i)
 • Yükle: 54 Mb / sn (taban çizgisinin% 27'si)

Singapur, Singapur

vpnsecure singapur hız testi

 • İndir: 17 Mbps (temel değerin% 7'si)
 • Yükle: 2 Mbps (temel değerin% 1'i)

Sidney, Avustralya

vpnsecure hız testi sidney

 • İndir: 16 Mbps (temel değerin% 7'si)
 • Yükle: 11 Mbps (temel değerin% 5,5'i)

VPN hızı her zaman temel bağlantı hızı bağlamında görülmelidir. Bu anlamda, VPNSecure bir çok yavaş VPN hizmeti - Londra'daki gibi yakınlardaki sunuculara bağlandığında bile hızdaki düşüş önemlidir. Hız ana kriterse, en hızlı VPN listemize göz atın.

Kullanım kolaylığı ve çoklu platform desteği

VPNSecure, aşağıdakiler için istemcilerle birlikte çok çeşitli platformlarda kullanılabilir:

 • pencereler
 • Mac os işletim sistemi
 • iOS
 • Android
 • Linux
 • Chrome (proxy)

Yönlendiricilerin yanı sıra çeşitli cihazlarda OpenVPN uygulamaları aracılığıyla da kullanabilirsiniz: Domates, Synology NAS ve DD-WRT. Böylece herkes bir kopyasını indirebilmeli ve göreceli olarak kolaylıkla başlayabilmelidir.

Orada’s destek VPNSecure indirmek için nasıl sormak gerek yok. Web sitesi sizi hızlı bir şekilde indirme sayfalarına yönlendirir, burada doğru paketi seçebilir ve birkaç saniye içinde istemciyi tutabilirsiniz..

Arayüz - çoğunlukla - güzel ve basit, ancak yapabileceğiniz gibi garip gariplikler var’t Bağlantıyı kesmeden uygulamayı kapatırken aynı anda’küresel değil kesmek buton.vpnsecure ayarları

Gördüğünüz gibi, orada’tinker ile çok fazla değil Ayarlar menüsü gibi en önemli güvenlik unsurlarının yanı sıra öldürme anahtarı, şifreleme şifresi, IPv6 engelleme, vb.’Ayrıca VPN üzerinden hangi alan adlarının yönlendirileceğini seçme seçeneği - oldukça hoş bir ek.

Netflix ve diğer akış platformlarının engellemesini kaldırma

VPNSecure müşteri desteğine göre, hem VPN hem de Akıllı DNS özellikleri üzerinden Netflix'i desteklemeyi bıraktılar.

ABD'nin Doğu Kıyısı'ndaki tüm VPNSecure sunucularını inceledik ve Netflix'in ABD coğrafi kısıtlamalarını hiçbiri üzerinden geçemedik. Son olarak, West Coast sunucularından birinde akış sağlandı.

vpnsecure oa akışı

Değildi’t özellikle pürüzsüz ve bunun resmi Netflix hız testinde (fast.com) neden olduğunu kontrol etmeye gittik. Buraya’ne var s:vpnsecure netflix hız testi

Söylemeye gerek yok, Ultra HD ve hatta HD akış söz konusu değil.

Netflix için En İyi VPN listemize göz atın.

P2P ve torrent

Artı tarafta, VPNSecure sunucu listelerinin çoğunda torrent işlemine izin verir, P2P sadece birkaç sunucuda engellenir. Hizmet ayrıca bir SSH SOCKS yetkili sunucusu ve oldukça güvenlidir. Kısacası, bu torrent için en kötü VPN'den uzak.

Bununla birlikte, yukarıda belirttiğimiz gibi, VPNSecure düşük hızlar. Temel bir hızınız varsa, bu çok önemli olmayabilir. Aksi takdirde, don’Deneyim sizi hayal kırıklığına uğratırsa şaşırmayın.

En iyi P2P deneyimini elde etmek için,’torrent için en iyi VPN'lerden birini kullanıyoruz.

Çin'de ve başka yerlerde çevrimiçi sansür

VPNSecure hakkında ne’sansürü üzerinde çalışabilme yeteneği nedir? Yarasa hemen, şirket size izin vermeyi vaat ediyor “özgürlüğünü geri al ve sınırsız internetin tadını çıkar.” Bunun gerçekleşmesi için StealthVPN özellik. Bu, kullanıcıların Çin'in Büyük Güvenlik Duvarı'nı ve özellikle Derin Paket Denetimini atlamasına izin verecektir..

Bu hizmetin sunduğu güvenlik düzeyini de seviyoruz - kullanıcıların çoğunluğu için fazlasıyla yeterli olmalı. Diğer yandan, hız’harika.

Aynı şey Rusya, İran, Suudi Arabistan, Belarus, vb.Dahil olmak üzere diğer sansür ülkeleri için de geçerlidir..

Müşteri desteği

Beklenmedik bir şekilde, VPNSecure birçok müşteri destek seçeneği sunar:

 • 7/24 canlı sohbet
 • Destek biletleri
 • Ayrıntılı bir bilgi tabanı

Allan adında bir destek temsilcisiyle sohbet etmekten zevk aldık ve hızlı ve bilgilendirici cevaplarından oldukça memnun kaldık. Benzer şekilde, kendi kendine yardım kaynakları iyi yazılmıştır ve özellikle kurulum süreci söz konusu olduğunda birçok önemli konuyu kapsamaktadır. Bununla birlikte, web sitesi özellikler hakkında daha fazla bilgi kullanabilir - ne olduklarını ve nasıl çalıştıklarını.

Genel olarak, biz’Eğer sorun yaşarsanız, VPNSecure yardımcı olacaktır. Bu onları birçok VPN operatöründen ayırır.

Fiyatlandırma

Şimdi biz’fiyatlandırmaya geldik. Biz’Yukarıda da belirtildiği gibi, burada birkaç seçenek vardır. İlk seçenek 30 günlük ücretsiz deneme sürümüdür ve ABD'de bir sunucu ve 2 GB bant genişliği sınırı ile birlikte gelir. Bununla birlikte, VPNSecure istemcisine gerçekten yararlı bir giriş sağlar.

Ana paketi şu abonelik planlarından alabilirsiniz (tümü 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır):

 • 1 aylık plan: $ 9.95
 • 6 aylık plan: 49.92 $ (8.32 $ / ay)
 • 1 yıllık plan: 79.92 $ (aylık 6.66 $)

Kabul edilen ödeme yöntemleri şunları içerir: PayPal, CashU, Payza, Paymentwall, Bitcoin ve tüm büyük kredi veya banka kartları - VPN kullanıcılarının tüm spektrumu kapsamalıdır.

Tüm bunları bağlama koymak için - fiyatlandırma çok çirkin değil, ancak başka bir yerde aynı fiyata daha fazlasını elde edebilirsiniz, özellikle de Top 10 en iyi VPN'lere bakarsanız.

Sonuç olarak

Genel olarak, VPNSecure tanımak zevk ve hizmet samimiyeti takdir. Onun hakkında her şey diyor “güvenilir.” O’aynı zamanda çok yönlüdür, ancak Netflix gibi daha agresif coğrafi engelleyicilerin bazılarının engelini kaldırma konusunda çok hızlı veya iyi değildir. Eğer sen’yine de ilgilenmiyorsun, o zaman bu’senin için!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − 67 =